Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-01-2006, 22:28   #41
Vikos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 01 2006

Posty: 10
Domyślny

piszecie, ze swe sa fajni? oczywiscie, ze tak. tak samo jak pl i br, ale TYLKO WTEDY gdy istnieje przeciwwaga i gdy musza sie z kims liczyc. gdy jedna nacja opanowuje serwer to cala reszta ma w plecy.
musi byc rownowaga na serwie wywalczona magia i toporem.

autor poprosil was tylko o pare groszy, runki i inne bzdety. TO NIE WY NADSTAWIACIE TYLKA, TO NIE WY WALCZYCIE I NIE WY SIE NARAZANIE. Wiec jesli uwazacie, ze te 3-4k (nie wiem ile teraz po tym update kosztuje taki np bp of uh) to dla was taki majatek wielki, to powstrzymajcie sie od bzdur typu "a i tak przegracie" i CHOCIAZ NIE NISZCZCIE MORALE TYM, KTORZY WALCZA I NADSTAWIAJA TEGO KARKU.

btw. rzeczywiscie nie wszyscy swe sa zli. sa jeszcze gorsi. na selenie bylo takich 2-och: alfis i popeye vidfamne. dwaj kumple i wielcy wojownicy ze swe, wielcy pk i pa znienawidzeni przez wszystkich, bo...zabijali wszystko co sie ruszalo i na drzewo nie uciekalo niezaleznie od koloru flagi. nie mialo znaczenia czy jestes pl czy swe, jak ich spotykales-utani hur i wiaaaaac maja tam bany. mozliwe, ze zaczeli grac na kyrze, niezaleznie od opinii maja genialne pvp, wiem ze namierzenie ich na innych kontach pod innymi nickami graniczy z cudem. ale...jak juz napisalem dla nich jest bez znaczenia kogo zabija, wazne zeby zabijac, to cel ich gry. dlatego czasami nie warto podchodzic do kazdego jak do kanalii tylko dlatego, ze jest swe, bo moze sie okazac, ze macie akurat do czynienia z takimi draniami jak ta dwojka. i fajnie byloby miec ich po swojej stronie (jak juz napisalem, dla nich liczy sie chaos i zabijanie, wiec...wystarczy podac im wroga na tacy)
Vikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2006, 22:49   #42
szkodi
Użytkownik Forum
 
szkodi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2004
Lokacja: London
Wiek: 37

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Protarus
Pamientajcie tez ze forsaken to nie tylko polacy. Muwie to zeby uswiadomic wam ze nie wszyscy szwedzi sa "ble" a polacy "Oh i ah" wspaniali i uczciwi.
A powiem tyle - najbardziej powinniscie sie bac Forsaken. To jest ekipa ktora zleje wam dupsko nawet jezeli bedzie was 4x wiecej :> Ot starzy znajomi z Galany Moze tez kojarzycie Isare i Berylie :> just think...
szkodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 07:15   #43
Gitovoru
Użytkownik Forum
 
Gitovoru's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 52
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vikos
piszecie, ze swe sa fajni? oczywiscie, ze tak. tak samo jak pl i br, ale TYLKO WTEDY gdy istnieje przeciwwaga i gdy musza sie z kims liczyc. gdy jedna nacja opanowuje serwer to cala reszta ma w plecy.
musi byc rownowaga na serwie wywalczona magia i toporem.

autor poprosil was tylko o pare groszy, runki i inne bzdety. TO NIE WY NADSTAWIACIE TYLKA, TO NIE WY WALCZYCIE I NIE WY SIE NARAZANIE. Wiec jesli uwazacie, ze te 3-4k (nie wiem ile teraz po tym update kosztuje taki np bp of uh) to dla was taki majatek wielki, to powstrzymajcie sie od bzdur typu "a i tak przegracie" i CHOCIAZ NIE NISZCZCIE MORALE TYM, KTORZY WALCZA I NADSTAWIAJA TEGO KARKU.

btw. rzeczywiscie nie wszyscy swe sa zli. sa jeszcze gorsi. na selenie bylo takich 2-och: alfis i popeye vidfamne. dwaj kumple i wielcy wojownicy ze swe, wielcy pk i pa znienawidzeni przez wszystkich, bo...zabijali wszystko co sie ruszalo i na drzewo nie uciekalo niezaleznie od koloru flagi. nie mialo znaczenia czy jestes pl czy swe, jak ich spotykales-utani hur i wiaaaaac maja tam bany. mozliwe, ze zaczeli grac na kyrze, niezaleznie od opinii maja genialne pvp, wiem ze namierzenie ich na innych kontach pod innymi nickami graniczy z cudem. ale...jak juz napisalem dla nich jest bez znaczenia kogo zabija, wazne zeby zabijac, to cel ich gry. dlatego czasami nie warto podchodzic do kazdego jak do kanalii tylko dlatego, ze jest swe, bo moze sie okazac, ze macie akurat do czynienia z takimi draniami jak ta dwojka. i fajnie byloby miec ich po swojej stronie (jak juz napisalem, dla nich liczy sie chaos i zabijanie, wiec...wystarczy podac im wroga na tacy)
tak jak powiedziales nie wszyscy swe sa zli ale infestusi sa jakby "wcieleniem zla" mozna tak to okreslic ja tam nie wiem mam nadzieje ze wygramy wojne a nie tak jak wiekszosc mowi "i tak przegracie" no co do tego to dzieki za wsparcie... Tak wogole to nie ma innej opcji niz wygrana...
__________________
"Realia zawijam w bletki by uciec przed tym problemem,
Gdzie czas nakreca pieniadz, pieniadz nakreca scieme."
Gitovoru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 07:31   #44
Gitovoru
Użytkownik Forum
 
Gitovoru's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 52
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez /Pragnienie\
Gram na kyrze, zaraz 20 druid ale moim zdaniem i tak przegramy ze szwedami, a tak wogule to po co ta wojna moz ebardziej pokojowo
p.s.
tak wogole to ty masz sobie wszytsko wziac czy dla kogo beda te runki etc ( i tak nie przysle)

nie to nie jest kasa tylko dla mnie kazdemu sie przyda cos: strzaly, ringi etc
__________________
"Realia zawijam w bletki by uciec przed tym problemem,
Gdzie czas nakreca pieniadz, pieniadz nakreca scieme."
Gitovoru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 08:07   #45
kuglarz
Użytkownik Forum
 
kuglarz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 44

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Imię: Drunka
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gitovoru
tak jak powiedziales nie wszyscy swe sa zli ale infestusi sa jakby "wcieleniem zla" mozna tak to okreslic ja tam nie wiem mam nadzieje ze wygramy wojne a nie tak jak wiekszosc mowi "i tak przegracie" no co do tego to dzieki za wsparcie... Tak wogole to nie ma innej opcji niz wygrana...
Buhahha, wcielenie zła!! Co to ma być za określenie?! Czy ty myślisz że w Szwecji istnieje jakaś sadystyczno-rasistowska grupa młodocianych tibijczyków!? Człowieku! To są tacy sami ludzie jak ty, a to że grają lepiej niż większość polaków zawdzięczają kilku swoim członkom, którzy grają w tibie już szósty rok, tak tak SZÓSTY ROK!!!
A tak na marginesie to kilku z polaków miało zaproszenie do Infestus, nie gram tu więc nie wiem ilu z nich z tego skorzystalo. Powodzenia na Kyrze zapowiada się ciekawy server, 2000 osób grających cięzko podpożądkować jedną kilkunastoosobową gildią, wojenki to będziecie mieli co weekend.

P.S. Czekam na kolejne górnolotne teksty w stylu: "Imperium Zła", "Grupa trzymająca Władzę", itp.
__________________
Porada dnia: Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem przebije doświadczeniem.
kuglarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 08:34   #46
iron aepir
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja chce wojne wojne bede druidem to chyba cos wspomoze

EDIT@szczegulnie uhy
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 16:05   #47
nathaniel
Użytkownik Forum
 
nathaniel's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Oświęcim

Posty: 34
nathaniel ma numer GG 5062121 nathaniel ma login Tlenu nathaniel7@o2.pl
Domyślny

jestem pod wrażeniem ;] polak pomoże polakowi [prawie wszyscy] lol wielkie gz dla was ;d
nathaniel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 16:49   #48
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :(

lipa ... dzisiaj stoje se w dp z takim typem z ( True ) i jakis koles 35 knight i pytam sie tego kolesia z True czy maja zamiar pomuc w wojnie ... ( bo ktos pisal tutaj na forum ze soublades + true itp ze sa razem na Lucrim Ire ) ja sie pytam czy Ture pomaga po 10 minutach jeden z Infestusow na priv pisze ze mam deda ... lol a ja mowie ze ja sie tylko zapytalem a on na to ze dedne pozniej ... lipa
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 16:52   #49
Paciorek_Paladyn
Użytkownik Forum
 
Paciorek_Paladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Druid Retets D

Posty: 55
Stan: Aktywny gracz
Imię: Paciorek
Profesja: Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 23
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 27
Domyślny wypada...

Wypada zyczyc powodzenia!
Ale tak naprawde to nie wiem za kim jestem bardziej!

Hmm....
Szwedy najczesciej to mniejsze nooby niz Polacy!

Ale bede partyjota!

POLACZKI DO BOJA
__________________
http://upload.boo.pl - SWIETNY UPLOAD PLIKOW

Paciorek_Paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 17:55   #50
Raiderek
Użytkownik Forum
 
Raiderek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2004
Lokacja: Wrocław

Posty: 242
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hogwart
Świat: Kyra
Poziom: 50
Skille: XxX/xXx
Poziom mag.: 6
Raiderek ma numer GG 2838473
Domyślny

Jaka wojna?
Co? Gdzie? Kiedy?

Ja jescze nic nie słyszałem o bezpośrednich starciach, i wolałbym nie słyszeć.
Być moze ta wojna skończyła by się dla "polaczków" klęską (Brak zgrania).
@pewnien post.
Aurelius będzie ze szwedami (99%).
Zresztą jeden H-lvl by nam nie pomógł.

Do wojny (jeśli do niej dojdzie) się przyłącze.
To tego samego spróbuje namówić moją gildie...

HAIL KYRA!!!
HAIL MONASTERY OF DEAD!!
HAIL LANCELOT!
__________________
Monastery of Dead Always in my Heart
Raiderek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 21:13   #51
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

Ja nierozumiem po co wogule ten topic skoro niema rzadnej takiej wojny...
Łolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 21:38   #52
AntyGrins
Użytkownik Forum
 
AntyGrins's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 21
AntyGrins ma numer GG 5648152
Domyślny

hehe widze ze tu polowa nie wie o co chodzi i dobrze moze przynajmniej bedzie jakies zaskoczenie dla szwedow
__________________
Tibia BeSt Game In World
AntyGrins jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 23:11   #53
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

@Raiderek
Na kyra sa dwa "obozy" szwedow
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2006, 01:06   #54
jaronosk
Użytkownik Forum
 
jaronosk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2005
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 37
Domyślny

W pełni sie zgadzam z Hythe, właśnie pisze do Jenkry żeby mnie przyjoł, ****a dzisiaj np. expiłem se na cycach od 2h i patrze , w***uje mi sie jakis 39 ms i se normalnie puka moje cyce i se expi, oczywiście jak sie stawiałem to mnie zaczol pókać i musiałem odejść --.--. To nie pierwszy RAZ !!!!!!!!!!!!!!!! INFESTÓSÓW I RESZTE SZWEDÓW WYWALIĆ TRZA Z SERVA , IDE NA WOJE !!!!

Ostatnio edytowany przez jaronosk - 07-01-2006 o 01:07.
jaronosk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2006, 01:18   #55
Polewkin
Użytkownik Forum
 
Polewkin's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 121
Stan: Aktywny gracz
Imię: Romdiru
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 30
Skille: 67/67
Poziom mag.: 4
Domyślny

CZlowieku jezeli liczysz na jakies itemki to zycze powodzenia moze co najwyzej da ci jakis 10 lv kilka hmmow i na tym sie skonczy Umiesz liczyc licz na siebie

A co do wojny polacy pewnie przegraja jak zwykle slabe pvp i gra bez teamowa nawet bez tsa....
__________________
Koniec wojen huntow i calej reszty wracam na non pvp....
Polewkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2006, 06:22   #56
Morximal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Morximal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 102
Skille: 95/xx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Haha zabawmy post, po 1 nie ma rzadnej wojny, po 2 rasizm na tym forum to juz jest przesada, nie ma tylko zlych polakow i tylko zlych szwedow ani zlych brow, z doswiadczenia wiem ze jak ktos dostanie sie do wladzy to bedzie probowal to wykorzystac jak najlepiej dla siebie czyli poprostu robic PA, uwazam takze ze minie duzo czasu zanim Kyra bedzie bardziej "pokojowa" ten server wyszedl w swieta i po 2 tygodniach gra na nim 1000 osob, kazdy chce expic i naduzywa swojego "mocy" czyli poprostu robi PA, ile razy tak sie trafilo ze mimo ze mam 40 lvl 10 lvl przyszedl na kopalnie i mowi " leave" nadodatek polak, a potem pisal "prosze nie bij rodaka".


/Xezbeth
Morximal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2006, 22:14   #57
Manrox
Użytkownik Forum
 
Manrox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: (brak informacji)
Wiek: 32

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 95
Skille: 95/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

Trochę inaczej było na Saphirze.

Od września 2005, rozegrały się 4 wojny, z czego 3 to wojny No pain (Chompollet Tzetzi) z Immortal Alliance (Eterron). Obaj leaderzy to szwedzi, i dali polakom czas na zdobycie leveli. Jedynie Vorgrath (szkoda, bo fajny zią) dołączył do wojsk Eterrona, które niestety zostały rozbite.

Na szczęście polacy rosną w siłę na Saphirze np. Drantherin (72 EK), i nie włączają się w żadne wojny.


Aha, ciekawi was 4 wojna? Otóz wojnaa... Black Halks (ja w niej byłem) vs. Pewna fajna gildia, której nazwy nie pozwolono nam ujawnić ze względu na to, że wygrała.

Ja miałęm wtedy 24 knight (byłem najlepszy w Black Halks ;p;p) a najlepszy z tamtej gildi był level 62 I TO ROYAL PALADIN. Więc domyślacie się że przegraliśmy? To niezbyt ciekawe, ale sam ja na 24 lvlu uganiałem się za jakimś 70 Elite Knight, który chronił tego palka na 62, tylko że palek dostał freeza, a knight poszedł naparzać leadera naszej grupki. Byłbym wygrał dla nas (polaków) tę wojnę, gdyby palek znowu nie wlazł do gry ;/;/
__________________
Nick: (nie pokazuje bo się mnie czepiają że brzydki)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nie pokazuje bo jest tam tylko jeden polak z takim lvl RP (ja)

Gildia: zastrzeżone przez leadera
Skille: 95/70
Miejsce zamieszkania: Edron
Manrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2006, 23:57   #58
Pronek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pron Enya
Profesja: Elite Knight
Gildia: Forsaken
Świat: Kyra
Poziom: 56
Skille: 68/64
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja wam moge powiedziec tak jesli wygramy pa bedzie nadal ale nie w takim stopniu jak to robilo swe

Po 2 lepiej zeby polacy rzadzili nic swe

Ja akurat nie lubie pa tepie to i sam nie jestem pa

Pozdrawiam was


_______________________
Pron Enya 53lvl EK Kyra

Ostatnio edytowany przez Pronek - 10-01-2006 o 23:59.
Pronek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2006, 01:00   #59
Stanek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005

Posty: 71
Domyślny

Jestesmy na najlepszej drodze do tego zeby ta wojne wygrac, fragujemy kolejnych czlonkow "Lucrum Ira" i "Orichai Devir on Kyra". Mimo to jest nam ciezko bo nie mozemy czuc sie swobodnie narazie na tym serwerze. Zgadzam sie z tym co mowi pronek ;] Jesli wygramy PA bedzie dalej ale nie takie jakie bylo podczas panowania LI. Mam nadzieje ze teraz zaden polak nie bedzie trzymal strony szwedow...
Stanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2006, 11:52   #60
Gedd
Użytkownik Forum
 
Gedd's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 202
Domyślny

kocham jak ktos niewie o czym mowi, typowe dla polakow
stanek kochanie, wiesz ze liderem forsaken jest SZWED?
Gedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:59.


Powered by vBulletin 3