Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Pokaż wyniki sondy: Który moderator powinien stracić posadę?
$corcerer 23 24.47%
Dabek 4 4.26%
Dwimenor 1 1.06%
gimli syn gloina 4 4.26%
Gremlin 3 3.19%
Hegemmon 2 2.13%
Magus 2 2.13%
MayGyver 2 2.13%
p.l 0 0%
Raul 11 11.70%
Raynold 2 2.13%
Shinjix 5 5.32%
Zaglada 3 3.19%
besn 6 6.38%
gangrel666 14 14.89%
Tanatess 12 12.77%
Głosujących: 94. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-01-2006, 23:29   #61
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Obserwóję sondę,i powiem że rzucili się na świeże mięso.....Tantess i Gangrel zagrożeni??Co wy od nich chcecie??,dajcie im zabłysnąć.

Jedynie Shinjix może się czuć bezpieczny.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 08-01-2006 o 09:32.
Walekifa jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-01-2006, 23:29   #62
matkow21
Użytkownik Forum
 
matkow21's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2005
Lokacja: stare pudelko pod monopolowym

Posty: 185
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Szambiarze
Świat: Mój nos
Poziom: 1mm
Skille: 85/50
Poziom mag.: 19
Domyślny I happy

Jak ja lubie droma przez niektórych modów spaĆ niemoge dajom ostrzerzenia za nic.
__________________


[01:39:41] matkow21 napisał(a):no dobra jesteś pedałem cieszysz się?
[01:39:42] grim1234 napisał(a):no ja jestem caly czas
matkow21 jest offline  
stary 07-01-2006, 23:35   #63
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Zaglosowalem na gangrela666. Denerwuje mnie jak marudzi ze ledwo wyrabia kasujac tematy i dajac upomnienia. Poprostu nie podoba mi sie styl jego moderowania nastawiony na ilosc zamiast jakosc. $corcerer nie udziela sie ani troche w dzialach tibijskich za to koncentruje swoja uwage na uzasadnieniach skasowanych tematow w dziale owion.
BTW. Drom, ciesze sie, ze w koncu przestano traktowac modow jak swiete krowy i zazadano od nich sumiennego wykonywania obowiazkow. Masz u mnie piwo! [na Refugii ]
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 07-01-2006, 23:48   #64
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
Problem w tym, ze kazdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo
Chodzi mi o to ze ludzie zaglosuja bezpodstawnie. A tu jednak o cos chodzi, nie jest to sonda tymu "czy podobaja Ci sie moje ss?".
 
stary 07-01-2006, 23:56   #65
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

widzę, że sporo osób broni Tan.. bo to dziewczyna, bo ją ogólnie się lubi i nie widzi powodu, dla którego inni dali na nią głosy
ja powiem tak - Tan na początku z lekka zaszalała dając wysoką poprzeczkę użytkownikom i teraz się jej to zwróciło w ten sposób
nie należy jednak skreślać nowych moderatorów od tak, póki się w pracy nie ustabilizują i naprawdę nie pokarzą jak wykonują swą powinność
początki zawsze są trudne - nie dziwić się, że coś się stało, jeśli są powody, ale także mieć trochę wyrozumiałości - to dla tych, którzy głosują na nowych, niewprawionych

nie wiem, czy tylko ja zauważyłam jedną rzecz - że to POSTY będą branę pod uwagę..
ludzie, nawet czytać nie potraficie a już jedziecie!!
nawet zacytuję:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drom
Co prawda jest ustawiona sonda, ale tak naprawdę ważne dla MatKusa i mnie będę wasze posty!
czy teraz do kogoś dotarło w końcu przesłanie? sonda jest bo jest.. taka ogólnikowa i jako wgląd, lecz o tym jaki mod straci swą pozycję nie zadecydują puste liczby bez żadnego powodu! o tym zadecydują powody, słowa jakie wypisane będą w postach!

fakt faktem - jeśli ktoś zasłuży sobie na moda, to nawet jak wyleci, jeśli by się przeprowadziło jakieś głosowanie - kto się na niego nadaje, to przecież taka osoba może wrócić!
ale przynajmniej jest pewnik, że to nie jest pozycja dożywotnia
gdzie my żyjemy? monarchia jakaś tu panuje czy co? a może po nich te funkcje odziedziczą jeszcze ich dzieci, co?

mało inteligetna kłótnia daje mniejszy efekt, niż rozumna spokojna dysputa, przedstawienie swych argumentów miast wykrzykiwanie się, obrona - atak - obrona - atak..
piaskownica jest duża, a zabawki nie należą do nikogo, by je sobie przywłaszczać ani nie należy siłą ich komuś zabierać.. trzeba tylko sprawdzić, czy jedno drugiemu piaskiem po oczach nią nie sypie i takiego pozbawić owej

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 07-01-2006, 23:57   #66
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nequss
jak na moje oko trochę dziwna forma sprawiedliwości bo np. ktos kto dostal banana i chce sie odegrac moze sobie zrobic ze 20 acc + proxy = amen dla porzadnego modka mi sie osobiscie jescze zaden nie narazil wiec ode mnie przynajmniej macie spokuj
To potwierdza moją teorię, że najmniej czytanym postem jest pierwszy post, a dokładniej jego dalsze fragmenty... Drom napisał, że nie liczy się wynik sondy a uzasadnienie podane w postach, nawet jeśli by $orc miał 500 głosów a inni po 2-3 a nie było by dla tych 500 głosów żadnego uzasadnienia, MatKus na pewno nie wywalił by $orca

@Walekifa: Mógłbyś sobie odpuścić zbędne komentarze, ok?
Cytuj:
Obserwóję sondę,i powiem że żucili się na świeże mięso.....Tantess i Gangrel zagrożeni??CO wy od nichc chcecie,dajcie im zabłysnąć.

Shinjix może się czuć bezpieczny.
To jest zbędny komentarz...

@OnlyM(PL) Przeczytaj to co napisałem do Nequss'a
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 08-01-2006 o 00:06.
Vanhelsen jest offline  
stary 07-01-2006, 23:59   #67
Herhor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005
Lokacja: Poza światem
Wiek: 34

Posty: 82
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@OnlyM(PL) - jak pisze Drom, będzie wiedział kto na kogo głosował - w takim razie zawsze może zasięgnąć opini na PW. Przynajmniej wydaje mi się, że tak powinno być.
@topic: no cóż koniec pewnej ery na forum. Wydaje mi się jednak, że nowo przyjętym modkom powinno dać się szanse zagościć na tym forum, a nie wystawiać ich od razu pod ciężki ogień...
Herhor jest offline  
stary 08-01-2006, 00:01   #68
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok

@Walekifa: Mógłbyś sobie odpuścić zbędne komentarze, ok?
Przepraszam,ale ja nie daje zbędnych komentarzy.Pomysł jest dla mnie bez sensu,i zaprzeczam temu wszystkiemu.Faktycznie mógłbym pisać posty mądrzej,i rozwazniej.Ale jest już późno,i mój umysł nie jest tak jasny chba się prześpię
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline  
stary 08-01-2006, 00:04   #69
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Ja uważam, że trzeba brać najbardziej pod uwagę nowych modków. Są oni zabardzo wrażliwi i banują nawet za najmniejsze nagięcie regulaminu. Wiem... ktoś ujął tutaj, że ludzie głosują tylko na tych którzy ukarali ich wcześniej , ale ja niezwóciłbym wcześniej uwagi na gangrela666 gdyby nie dał by mi warna, i to za to, że na człowieka który zespoilował cały film o anihilatorze powiedziałem "cymbał plx" to dostałem nie tylko warna od gangrela to jeszcze mały komentarz "tak jesteś cymbał" modek pownienen tylko ostrzegać a nie obrażać. A po drógie nieprzeczytał pewnie nawet kawałka tego tematu tylko dostał warning posta mojej treści i odrazu mnie zwarnował to się w głowie nie mieści...

Edit: Żeby nie było, że to za mało dowodów i bezpodstawnie oskarżam innych kiedyś warnął mnie Raynold zato że kogoś przezwałem bo nażekał na soulpointsy bez przerwy w newsie o update Raynold za wulgaryzm dał mi 6 warning pkt i odwołałem się do tego postu i zmniejszył on mi ilość pkt bo zrozumiał jakie to jest wnerwiające czytać komenty ludzi którzy bezpodstawnie narzekają i to było bardzo miłe z strony Raynolda że chociaż przeczytał mojego posta

Do Gangrela odwołałem się w taki sam sposób i do tej pory niewiem czy on to chociaż przeczytał...
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 08-01-2006 o 00:10.
-=DanieL=- jest offline  
stary 08-01-2006, 00:34   #70
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 42

Posty: 1,278
Domyślny

Panem et circenses, co nie? :P
Ot, polactwo w calej swojej krasie.
Polinik jest offline  
stary 08-01-2006, 00:39   #71
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Po pierwsze, robicie porzadki jak Polski rzad - zamiast od poczatku, rzucacie sie do pracy, gdy juz jest skarg za duzo. Primo - dlaczego w wielu glosowaniach na moda nie bylo uzasadnienia, dlaczego zostal on powolany na to stanowisko? Po drugie - wychowujecie "sila", to robcie to do konca. A nie raz tak, raz siak.

Sam zaglosowalem na besna - strasznie rzadko widze jakiekolwiek zainteresowanie sprawami forum ze strony uzytkownika. Tylko z tego powodu wzialem udzial w sondzie, inaczej glosu nie oddalbym. Kazdy modek moderuje na swoj sposob, nie mozna wymagac, zeby wszyscy zachowywali sie jak boty z jasno wytyczonymi zasadami. Najlepszym wyjsciem z sytuacji byloby zmniejszenie bluzgow w strone uzytkownikow (rozumiem bluzg dla goscia, ktory jawnie grzeszy inteligencja, ale komentarz w stylu "idiot plx-.-" do goscia, ktory po prostu powielil temat, to juz troche przesada...). Tyle ode mnie.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 08-01-2006, 02:49   #72
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Co za ludzie, nawet pierwszego posta niektorzy nie doczytali do konca -.-""
Ich glosy z miejsca odpadaja :>

Głosujcie, głosujcie, powiedzcie znajomym zeby glosowali i pisali posty

Modkowie: a piszcie sobie, co mi tam i tak jak wyleci jeden to sie uspokoicie... Ja wam dam jeszcze za ten temat na forum modkow... Za te braki pracy na stronie, tylko bany wam w glowach! Do roboty!

@Gewof:
I Ty Brutusie... Przeciw mnie?
MUahahahaha.... Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni
Dr. Omader jest offline  
stary 08-01-2006, 03:54   #73
AdamS_
Użytkownik Forum
 
AdamS_'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Racibórz
Wiek: 31

Posty: 173
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ariantos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Pimps
Świat: Pythera
Poziom: -
Poziom mag.: 35
Domyślny

Zagłosowałem też na scorca bo nie widziałem go jeszcze na forum.Jego postów też nie.Wogóle mało pisze
__________________
Nauczie się odmianów końcówków,bo będziecie mieli dwójów jak mrówków.

Best solo:,Cyclops,Beholder,Mino Guard,Demon Skeleton
Best team: Dwarf Guard,Dragon,
AdamS_ jest offline  
stary 08-01-2006, 07:26   #74
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

A ja zaglosowalem na <ciach>, bo moim zdaniem prowadzi 'troche' zbyt ofensywna polityke w usuwaniu tematow - za duzo, za byle co. Plus pare bluzgow tu i owdzie.
@down: bo dROM sam sie boi zabrac Scorowi moda, wiec prowokuje sytuacje, kiedy Scor bedzie mial najwiecej glosow. I 'lud tak wybral, gotohellandneverreturn, Scor'. Pathetic, isn't it?
@down uans mor: Tja. Bo w koncu 'rowno scinac wszystkie glowy wystajace zza polowy'.

Ostatnio edytowany przez Slay - 08-01-2006 o 08:37.
Slay jest offline  
stary 08-01-2006, 07:39   #75
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Żałosna jest ta nagonka na Scorcerera. Ffs, Drom, czy ty naprawdę ledwo na te przepite wielbłądzie ślepia widzisz, że nie wiesz, że ludzie będą głosować na NAJOSTRZEJSZYCH moderatorów, a nie tych najgorszych? Bo najgorszym moderatorem jest ten, który gówno robi, albo robi wbrew regulaminowi - a nie robi dużo i ostro. Kogo prędzej byś zwolnił - policjanta wpie...cinającego pączki, który nigdy nie ruszył tłustej dupy na wezwanie czy policjanta, który często strzela ostrzegawczo, czym naraża policję na straty, ale za to zapuszkował n+1 skur....takichsynów? I na męski narząd rozrodczy ten temat? Żebyś mógł podreperować swoje złamane ego, bo masz doła - wnioskując po opisach na gg? Mógłbyś najpierw ochłonąć, nim zaczniesz pieprzyć od rzeczy.

Swoją drogą, pokaż tutaj ludziom może regulamin moderatora, co? Bo głosowanie na ślepo jest komiczne, a publicznym na tę chwilę jest jedynie regulamin usera.

Mając w pamięci tenże regulamin - moderatorski, znaczy się, chyba, że zmienił się od czasu mojej elekcji - głosowałem na gimliego, syna gloina. Za kasowanie notek (mi i Rankorowi), oraz za zachowanie momentami gorsze nawet od mojego.


@up
A potem 'Gott und publiczka mit uns!', na pohybel i robimy poprawne politycznie forum?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"

Ostatnio edytowany przez Baron Kaldrick - 08-01-2006 o 08:31.
Baron Kaldrick jest offline  
stary 08-01-2006, 08:32   #76
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Moim zdaniem besn. To byl naprawde trudny wybor. Wybralem go dlatego, ze moim zdaniem jest najrzadziej na forum...
Arthus Drag'Tail jest offline  
stary 08-01-2006, 08:42   #77
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

GENIALNIE, to teraz zamiast wyborów na moderatora będą wybory na wywalenie moderatora? Gimme!

Drom, opamiętaj się, bo popadasz w debilną dyktaturę. Prawie jak w temacie z dziewczyną Doba, gdzie lizałeś tyłek Oxysiowi i jechałeś po innych, że "nie mają poczucia humoru". Teraz jeździsz pod publiczkę. Mądre to? Jedź dalej i wrzuć cheaty na stronie, będzie DOPIERO wydajnościowy zryw w górę! Tylko po jaką cholerę?

Weź powiedz, że parę osób ci na tym forum NIE LEŻY, a nie wyrabiaj pseudooficjalnych powodów do zdejmowania kogoś.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 08-01-2006, 08:48   #78
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 33

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

W sondzie zagłosowałem na MayGyvera. Widzę, że osamotniony.

Lecz powód mam ten sam.
Jakiś czas wcześniej, przeglądając tibie.org.pl natknąłem się na usera pod nickiem MayGyver. Identyczny avatar co na tibia.pl
Chciałem przejrzeć posty i o dziwo co znalazłem? Większość postów w temacie o oficjalnym OTS'ie tibi.org.pl.
Zaciekawiło mnie to, i postanowiłem je przeczytać. Zdziwienie było wielkie. Był on GM na tym OTS'ie.
Nie wiem, może to zbieg okoliczności albo nie wiem co, ale takie coś nie zdaża się często.

Jeśli okaże się, że to nie był May, to przepraszam.

PS:
Cytuj:
Niektórzy nawet, moderują po pijanemu!
Zaglada? Tak mi się rzuciło
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.


Ostatnio edytowany przez kaczi - 08-01-2006 o 09:05.
kaczi jest offline  
stary 08-01-2006, 08:59   #79
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

a ja glosuje na droma i matkusa. obalic adminow! scor na prezydenta! bezsensowny topic, uzasadnienie podane kilka postow wyzej i ogolnie caly temat jest uzasadnieniem jego bezsensownosci ;p
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 08-01-2006, 09:01   #80
matkow21
Użytkownik Forum
 
matkow21's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2005
Lokacja: stare pudelko pod monopolowym

Posty: 185
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Szambiarze
Świat: Mój nos
Poziom: 1mm
Skille: 85/50
Poziom mag.: 19
Domyślny

Więc uzasadnie swoją decyzje.Raul kasuje tematy bez powodów ,czasem wymyśla jakieś głupie powody i potem podnieca się zapewne z tego.Kasuje bezpowrotnie posty ,a nawet w filmach nieoglondając go wzoruje się na komentach.Żadko bywa na forum ,a jak już wejdzie to bawi się w głupiutkie zabawy typu "Skasowałem twój post bo musze nadrobić zaległośći.-To jest śmieszne ale pamiętam taki post.CZy ten moderator niejest żałosny .W niektórych przypadkach nawet nieodfiera posta tylko pisze bzdurnie Krytykując nazwe posta.
__________________


[01:39:41] matkow21 napisał(a):no dobra jesteś pedałem cieszysz się?
[01:39:42] grim1234 napisał(a):no ja jestem caly czas
matkow21 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:27.


Powered by vBulletin 3