Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-10-2003, 18:29   #21
acidale
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Z tego co tu czytam to ci PK to banda chmów . Jestem początkujący wiec mógłby ktos mi wytłumaczyc co to wogóle znaczy PK ?? .
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2003, 19:46   #22
Dejvo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jeżeli w kogoś ksywce na Isarze ujżycie napis Del Toro... lub wiecie ze ten typ jest z Del Toro... to nic innego tylko w nogi ile sił rośnie Oni robia po prostu terrora na Isarze (nie zawsze), nawet myślę, że są tam ludzie wporządku... ale UWAGA na niach Ostatnio był niezły wymiot w THAIS
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2003, 19:48   #23
Dejvo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez acidale
Z tego co tu czytam to ci PK to banda chmów . Jestem początkujący wiec mógłby ktos mi wytłumaczyc co to wogóle znaczy PK ?? .
PK - Player Kille, czyli zabójca graczy - co jest of kors niezgodne z regulaminem (chodzi ze takują bez powodu)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2003, 19:50   #24
Dejvo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a tak na marginesie
PK - Pierdo**ne *******ele
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2003, 20:17   #25
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

zabijanie bez powodu nie jest nie zgodne z regulaminem, ale masowe zbijanie bez powodu jest niedozwolone
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 20:10   #26
Winiary
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2004

Posty: 4
Domyślny PK czasem są dobrzy...

PK czasem są dobrzy. Np. Jak byłem na Rookgardzie i poszedłem polować na Minotaury to jak do nich szedłem to jakiś typ mnie zaczepił (nie polak) żebym mu dał kase, czyli normalnie chciał haraczu. Ja mu nie dałem. To on do mnie że mnie zabije na mainie. Trochę było mi go szkoda bo był o level słabszy odemnie. Poszedłem dalej i nagle na PRV mi się ładuje jakiś inny klient. Kumpel tego poprzedniego i napisał mi że tamten mu wszystko powiedział i że od niego też mam bęcki. Wczoraj zdobyłem 8 level i wyszedłem z Rookgardu do Carlin. Zwiedzałem miasto. I znalazłem chyba z 5 świeżych trupów jednego z tych dwóch. I żeby było śmieszniej to za każdym razem był zabijany przez tego samego kolesia .
Winiary jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 21:16   #27
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Domyślny lól

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Gonzo von Krenzel
"koleś mi podpowiedział - jak jakis PK Cię zaatakuje uciakj szybko do miasta krzycząc "FUCKIN PK, PLZ HELP MY!!!" ja tak robie i już raz jakiś kolo zabił tego pk, co chaił mnie zabic i jeszcze dał mi mięso... oby wszyscy tak się zachowywali..."
@Re;
Tak krzycz jle wlezie;] najpierw poczekaja az PK zabije ciebia a potem oni dobija pk To sie opłaca;]lól szczera prawda teraz rzadkoscia jest reakcja na wezwanie "HELP PK" zlatywalo sie stadko ludzi;]
Asieks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2004, 21:31   #28
Uffo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Wiek: 34

Posty: 8
Domyślny

Najlepszym sposobem na PK jest poprostu uciekac, mozna tez prosic ludzi kturzy sa w poblizu zeby wam pomogli, ale zazwyczaj tylko patrza jak cie PK wykancza. Ja raz zostalem zabity przez PK i 2 razy prubowali mnie zabic ale bez skutku, bylem za sprytny dla tych debili i schowalem sie w kanalach.
Uffo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2004, 10:03   #29
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Ja gram na Julerze i przynajmniej w Thais nie ma duzo PK. Ot tak od czasu do czasu sie pojawi jakis 8) Gorsi sa ci low-levele co blokuja z potworkami. Raz ide sobie na ghule a po drodze sa orki o i tragilem na caly respawn orkow spearmanow. Ostro we mnie nawalali pomimo ze mialem 15lv no i mam juz zolto a w przejsciu (przejscie mialo 1 kratke) stanol sorc na 10 lv, ja mowie mu "Go" a on mi na to "5 minutes" wiec krzycze I KILL U to bez zadnej odzywki sobie poszedl.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2004, 16:15   #30
Tomek/swirek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2004

Posty: 5
Domyślny

Mnie zabił PK gdy nie chciałem oddać mu swoich rzeczy. Na szczęście widział to jakiś polak i rozwalił go, a mi oddał swoje rzeczy.
Tomek/swirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2004, 21:31   #31
Lolita kosmita
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2004

Posty: 28
Domyślny

WOgle Pkerzy Sa Chorzy na gLOwe Chorzy na glowe bija ich i wogle;]
Tak przy okazji zawsze jak widac pkera patrze ktory ma level jesli nie ma za duzego pomagam temu ktory ucieka albo ginie !!! Jesli wszyscy by to robili Swiat bylby wolny od pkerow;] Tak nawiasem jesli mozecie pomagajcie w zabijaniu tych maniakow ;P
Lolita kosmita jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2004, 21:41   #32
Kaizik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2004

Posty: 6
Domyślny

Zajebisci sa Del'Toro, looknijcie w staty niektorych, to zobaczycie, ze sami siebie morduja, LOL Czasem ostatnio czesto ich w Venore widze, raz podsluchiwalem rozmowe z typem (koles ich osmieszal, 2 bylo, nie zabili go, powiedzieli, ze jest spoko koles), biegaja po calej tibii i zadymy w miastach robia (czasem strach wychodzic z depo jak patrzysz, ze PK to lvl 111)
Ale innie PK to "gupki", raz mnie zaatakowal paladin lvl7!
Ja sorc lvl 10 mlvl 15 (pall zginal od hmmow). Zreszta tez bylem zabijany juz wiele razy (ok.8) - raz mialem 7 hp i koles, kulwa mac ciota jakas, nie mogl mnie zabic!
To tyle o tych podnaszacych adrenaline PlayerKillerkach
re: up
Ciebie Lolita widzialem, w Venore chyba
Kaizik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2004, 04:39   #33
Zielarz McTrawka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ostatnio PK zabił mnie za to że zabrałem mu z przed nosa rope (line)

THERS NO PLACE LIKE HOME!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2004, 16:48   #34
Wojownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2004

Posty: 32
Domyślny

Mnie spekowali bo nie mialem klucza zeby wyjsc ze cmentarza kolo Carlin; stwórzcie jakąś gildie np mordercy pk i tluczcie takich bo inaczej sie nie da i piszcie w jakich miastach i serverach was pekowali tak dla ostroznosci mnie w Carlin na Isarce
Wojownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2004, 19:23   #35
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

jak nieraz widze jak mi jakis gosciu zapieprza graty ze swiezego cialka to mi sie noz w kieszeni otwiera... raz mnie jakas ciota paldek zaatakowal. mial 47 lvl a ja 12...
tyle zauwazylem... sadze ze powinno byc cos takiego, ze kazde cialo ma propa tego kogos kto sie do tego przyczynil bezposrednio. kazdy inny gracz ktory by wziol cokolwiek z niego moglby miec ustawiana flage THIEF. oczywiscie o tym musial by zadecydowac okradziony. wystarczylo by dodac "mark as thief" i dac mu czaszke jakas...
tak btw testowaliscie co sie dzieje jak niepk zabije pk? dostaje zolta czaszke?
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2004, 18:15   #36
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Gonzo von Krenzel
"FUCKIN PK, PLZ HELP MY !!!"
Chyba raczej FUCKIN PK, PLZ HELP ME
MY znaczy mój, co nie ma sensu gramatycznego(a nie moża zapominać,że grają ludzie któży słabo znają angielski i mogą cię nie zrozumieć)
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 12:26   #37
Rikimaru
Zbanowany
 
Rikimaru's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2003
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 111
Imię: Saigai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Air
Świat: Titania
Poziom: 66
Skille: 86/67
Poziom mag.: 17
Rikimaru ma numer GG 3171131
Domyślny

No bardzo ciekawe, pk mnie goni a ja zamiast uhac sie i uciekac bede krzyczal, help me fucking pk want kill me, he is lvl 17 voc palladin have sd.....blalblalbla krzyczy sie yellem PK i tyle. Jak ktos ma ci pomoc to ci i tak pomoze, a jak nie ma takiego zamiaru to co bys nie powiedzial to ci nie pomoze... Tak wogole to bardzo duza czesc graczy ktorzy sie skarza i na forum i na tibii to sami przyczyniaja sie do samej smierci. Nie raz zabilem jakiegos n00ba ktory mi rozwalil po raz ktorys raty przy trainie, ukradl fooda,lootbaga albo bil moje potwory. Wszyscy powinni czytac glupi tutorial na tibia.pl i poczytac co robic zeby uchronic sie od pk. Ja nie lubie gdy ktos mi cos kradnie czy mi zabija rata po raz kolejny wiec nie dziwcie sie ze jezeli bedziecie cos jumac, kogos wyzywac to ten was zarznie. Wiekszosc osob nie zabija lowlvli bez powodu poniewaz nie ma to sensu, loot zerowy a tylko sie mozna red skulla nabawic(no chyba ze to postac stworzona do pkowania). Ogolnie to ja pkow bardzo lubie, szczegolnie tych z red skullami 8) . Sam zostalem zatakowane przez 29 palla 17 sorca i 8 pala. 29palla rozpykalem luzem, 17 sorcem zajal sie moj kumpel Libor, a 8 pall zwial. Nie stracilem ani jednego uha hehhehe a zawsze loot jest;]. Bez PK ta gra bylaby nudna, nie bylo by tych trzesacych sie rak, tej adrenaliny jak kogos bijesz/ ktos cie bije;]
Rikimaru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2004, 21:08   #38
Angelus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2004

Posty: 313
Domyślny

Wiem i zgadzam się z tym ,iż pk to najgorsze potwory w Tibii...A po takim dedzie odechciewa się grać...

Ale po pierwsze pk tworzą w jakimś sensie klimat Tibii ,gra jest bardziej emocjonująca , a niegrozne sytuacje mogą nagle stać się śmiertelnym zagrożeniem.
Po drugie ucieczka przed pk ,bądz zabicie go daje dużą frajdę , nawet bardzo dużą !!!
Gdyby nie było pk gra byłaby nudniejsza... 8)

Moja rada jest taka : Trzeba uważać !!! Wszędzie , zawsze i na każdego...
__________________
..

Niesłuszna droga wiedzie tam , gdzie żadne kary mnie nie ruszą.
Mój los wykuwam sobie sam i sam steruję swoją duszą.
Angelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2004, 03:29   #39
Rozowy Kefir Zaglady
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

chce podziekowac pewnemu magy na jurela. nie jestem pewien ale chyba polak jesli ktos go zna to niech mu podziekujeodemnie. zapomnialem jak mial na imie ale zrobil cos pieknego. mianowicie zademostrowal na czym polega czar paraliz i zostawil mnie sam na sam z kochanym mojm pk ) nigdy w zyciu tak dobrze sie nie bawilem he he he
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2004, 12:32   #40
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Domyślny PKuj z umiarem

Ja raz byłem PK bo chciałem zobaczyć jak to jest. Głupio! Ale raz muj brat z kimś trenował i poszedł zjeść obiad więc skoczyłem na kompa i patrzę: biją go to ja wszysktim z hmm-ów i po nich dopiero brat powidział że to koledzy nabijali skille!!!

LoL!!!
__________________
djkuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:35.


Powered by vBulletin 3