Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-02-2006, 09:27   #21
Bellatrix Vampirica
Użytkownik forum
 
Bellatrix Vampirica's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 17
Poziom mag.: 20
Domyślny

jasne, jasne. Tolerancja górą ale tolerancja MA SWOJE GRANICE. Nie będe tolerować bandy kretynów którzy jako jedyny cel w życiu uważają obserwowanie 20 facetów uganiającymi się za kawałkiem nadmuchanej gumy a potem piorą tych co sie cieszą, że ktoś tam wygrał.

Spróbuj jednemu osobnikowi chodzącemu ze mną do klasy powiedzieć, że jesteś za jakimś Górnikiem Zabrze niż za jakimś GKS Piast a masz po lekcjach marmoladę na mordzie albo koniec swojego życia. Nie obchodzi ich czy żartujesz czy mówisz prawdę, skopią cię do nieprzytomności zazwyczaj za sam fakt, że przejdziesz obok nich na korytarzu w szkole.

Zazwyczaj na tego typu inteligentne pytanie "a ty za czym jesteś?" odpowiadam inteligentnie i na ich poziomie: "za legalizacją marihuany"


Powiem inaczej: Kibic TAK/Kibol NIE
w 75% Kibol/Hooligan = najzwyklejszy bandyta który za szczyt chwały uznaje buchnięcie komórki komuś ZNACZNIE młodszemu albo skopanie kogoś całkowicie obcego i nieznanego do nieprzytomności
Bellatrix Vampirica jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-02-2006, 10:59   #22
Lord Patrious
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 18
Stan: Tutor
Imię: Cenzura
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Cenzura
Świat: Secura
Poziom: --
Skille: 30/30
Poziom mag.: 60
Domyślny

Ja jestem hooligan
-GÓRNIK
-ZABRZE
-GÓRNIK
-ZABRZE
-GÓRNIK
-ZABRZE,ZABRZE,ZABRZE!
I jak zawsze wygrywamy ustawki
Torcida Hooligans zawsze 1 w tabeli
Lord Patrious jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 11:10   #23
Khazid
Użytkownik Forum
 
Khazid's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie zgodzę się, jeśli chodzi o to, że "hooligans" nie robią złego innym. Ja idę na mecz obejrzeć jak gra drużyna z mojego miasta, posiedzieć. Nie po to, żeby potem uciekać, ew. szybko wychodzić ze stadionu, bo jacyś niewyżyci neandertalczycy chcą się bić. Atmosfera na stadionie na pewno byłaby lepsza, gdyby nie tacy, jak oni. Wystarczy dla przykładu pójść na mecz siatkówki.
__________________
Khazid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 11:56   #24
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 35

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

dobrym przykladem dla usuniecia "kibicow maniakow" moze byc Anglia ktora sie ich pozbyla chociaz wiele razy szaleli o wiele bardziej na stadionach niz jestesmy w stanie sobie wyobrazic.
Jezeli hoolsi beda sie lali TYLKO miedzy soba to niech sie leja ale niech zostawia normalnych ludzi.

Cytuj:
jasne, jasne. Tolerancja górą ale tolerancja MA SWOJE GRANICE. Nie będe tolerować bandy kretynów którzy jako jedyny cel w życiu uważają obserwowanie 20 facetów uganiającymi się za kawałkiem nadmuchanej gumy a potem piorą tych co sie cieszą, że ktoś tam wygrał.

Spróbuj jednemu osobnikowi chodzącemu ze mną do klasy powiedzieć, że jesteś za jakimś Górnikiem Zabrze niż za jakimś GKS Piast a masz po lekcjach marmoladę na mordzie albo koniec swojego życia. Nie obchodzi ich czy żartujesz czy mówisz prawdę, skopią cię do nieprzytomności zazwyczaj za sam fakt, że przejdziesz obok nich na korytarzu w szkole.

Zazwyczaj na tego typu inteligentne pytanie "a ty za czym jesteś?" odpowiadam inteligentnie i na ich poziomie: "za legalizacją marihuany"


Powiem inaczej: Kibic TAK/Kibol NIE
w 75% Kibol/Hooligan = najzwyklejszy bandyta który za szczyt chwały uznaje buchnięcie komórki komuś ZNACZNIE młodszemu albo skopanie kogoś całkowicie obcego i nieznanego do nieprzytomności
z marihuana by u mnie nie przeszlo - łomot za pyskówe =p
a tak wogole to wyluzuj troche - nerwy do konserwy
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu
Ville jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 15:06   #25
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Tak może i w niższych ligach leją się dużo częśćiej. Tylko przypomnijcie sobie co działo się jeszcze 4 lata temu.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2006, 16:27   #26
*Ryspeht*
Użytkownik Forum
 
*Ryspeht*'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Nowa Huta
Wiek: 34

Posty: 82
Stan: Aktywny gracz
Imię: Naina
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: +50
Skille: 77/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ville Vallo
dobrym przykladem dla usuniecia "kibicow maniakow" moze byc Anglia ktora sie ich pozbyla chociaz wiele razy szaleli o wiele bardziej na stadionach niz jestesmy w stanie sobie wyobrazic.
Ale w Anglii jest coś czego u nas nie ma i pewnie szybko nie będzie. Po pierwsze ostre ale i skuteczne prawo, szybkie sądy etc. Po 2 w Anglii w ostatnich latach zamontowano kilkaset tysięcy kamer w miejscach publicznych przez co tzw. anonimowość na ulicy stała się fikcją. W naszym kraju coś nie wydaje mi się aby poczyniono szybko takie działania...
Co do mojego zdania to mi chuligani ani nie przeszkadzają, ani ja nie jestem jednym z nich. Gdy jest nuuuudny mecz to można chociaż popatrzeć co się dzieje na trybunach. Chuliganka to po prostu nie moje klimaty, choć ja też nie wyobrażam sobie jak można cały mecz przesiedzieć patrząc cicho na to co się dzieje na boisku...

Btw. GSH jest słabe obejrzyjcie sobie Football Factory ;>
*Ryspeht* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 18:41   #27
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Nie wiem czy kto nie wie jak w Anglii było, w gruncie rzeczy, to przez huliganów MS odbędzie się w Niemczech, a nie w Anglii (Blair w mediach starał się łagodzić sytuację, ale nie udało mu się). Ja wam przepowiadam, że to co angielscy huligani wyprawią w Niemczech szybko nie zniknie z pamięci.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 20:47   #28
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

dobra tak gadacie, gadacie o tych hooliganach, to tamto a mam takie pytanie. Ilu z was dało kiedyś komuś na serio w morde/twarz. Tak soczyście z piąchy prosto w zęby. A ilu z tych co kogoś uderzyli, zrobili to tylko dlatego że miał szalik innego koloru. Ja nigdy nikogo nie uderzyłem, czuje odraze przed czymś takim jednakowoż potrafił bym to zrobić gdyby przyszło co do czego. Tym ludziom co sie leją nie zalezy na tym czy sie biją za GKS widzew ŁKS czy Legie, mają to głęboko. Równie dobrze mogą sie lać dlatego że jedni są fanami topoli a inni lubią brzozy. Są to ludzie którzy odnajdują przyjemność w zadawaniu sobie bólu co jest pewną chorobą psychiczną i dlatego należało by ich izolować. Najlepiej w spólnej sali gdzie by sie pozabijali i był by spokój.
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2006, 13:19   #29
Wiedźmin
Użytkownik Forum
 
Wiedźmin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2005

Posty: 122
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sammen
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 21
Poziom mag.: 25
Wiedźmin ma numer GG 9966402
Domyślny

Nie zasługują na śmierć bo raczej to nie ich wina, tylko rodziców. Jak rodzice nie potrafią wychować dziecka to puźniej takie coś rośnie. Jak by takie żeczy w ludziach można było naprawić.....
__________________
"Szybkie decyzje, to złe decyzje."
Wiedźmin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2006, 13:37   #30
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

rzeczy ale co tamwina rodziców hmm to po części prawda ale tylko po części bo jak ktoś sie urodzi z taką zrytą psychą to rodzice mu nie pomoga;p
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2006, 14:09   #31
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 34

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Patrious
Ja jestem hooligan
-GÓRNIK
-ZABRZE
-GÓRNIK
-ZABRZE
-GÓRNIK
-ZABRZE,ZABRZE,ZABRZE!
I jak zawsze wygrywamy ustawki
Torcida Hooligans zawsze 1 w tabeli
Jak już długo jesteś hoolsem, to ciekawe czy pamiętasz jak s*******aliście przed Odrą Opole..?
Jak nie, to rzeczywiście z Ciebie gówniany h"ó"ligan. ( Pewnie na forum Górnika... )
Ta, zawsze wygrywacie... Jak was jest 20, przeciwników 5.
I co? Zaskoczony? Pewnie tak. Ale mam to głęboko.

Nie wiem, co wam przeszkadza, że ktoś się leje po mordzie.
Nie mówie o tych, co atakują na blokowiskach niewinnych ludzi, ale o prawdziwych ustawkach. Jak się chcą lać, to niech się leją.
Lepiej, aby tak się bili, niż żeby napadali na niewinnych ludzi.

Pewnie myślicie, że mówie to bez podstaw.
Może i rzeczywiście, lecz byłem w ważniejszych ustawkach niedaleko stadionu, gdzie Ci byli jakies 5~km dalej.
Na swoich oczach widziałem, jak ściągaliśmy flagę rywala z naszego stadionu.

To jest adrenalina. Czy przeciwnik Cię zaatakuje, czy też nie.

A co do kontuzji..
Morda nie szklanka.

End.
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.

kaczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 09:31   #32
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Domyślny

Finał MŚ: Polska - Anglia...
To byby meczyk )
__________________
djkuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 10:18   #33
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

@PiXik
Z psychiką się nie rodzisz, tylko kształtuje się ona we wczesnych latach życia. ?
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 10:34   #34
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

w sumie to nie czytałem ale:choroby od urodzenia chyba też obejmują choroby psychiczne?jesli nie poprosze o jakis link
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 10:45   #35
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik
w sumie to nie czytałem ale:choroby od urodzenia chyba też obejmują choroby psychiczne?jesli nie poprosze o jakis link
Zle czytales. Nie mozna okreslic z gory czy dziecko ma zaburzenia psychiczne czy nie. Psychologiwe nie sa wogole zgodni co do tego czy noworodek ma jakakolwiek psychike... wiekszosc twierdzi ze nie.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 11:48   #36
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Tak sobie czytam, czytam.. I się śmieję...
Nazywacie debilami, neandertalczykami. Ok, nie mówie że chodzą tam sami intelektualiści. Ja np jestem uczniem 4/5, z fizyki konkurs na etapie wojewódzkim. Jestem debilem, bo lubię się bić? Jestem debilem bo lubię oglądać bójki? Jestem debilem bo trenuję sport walki i chodzę na siłownię? "bezmyślną kupą mięcha", tak? Ludzie, ocknijcie się. Nikt nie będzie was pytał o to czy jesteście kibicami jakiejś drużyny. U nas kibice jednej drużyny się zabijają (ostatnio 19 letni chłopak zadźgany nożem) Nikt nie będzie się pytał czy uznajecie przemoc czy jej nie uznajecie. Dostaniecie w mordę za to że jesteście nie z tego osiedla, czy za to że pojawiliście się na cudzej ulicy, za to że się patrzyliście czy za to że się "bujaliście", za to że mieliście ręce w kieszeniach albo ich tam nie mieliście. I jedyne co pozostaje to stanąć do walki a nie *******ić głupoty o tym, jak ci ludzie są źle wychowani i trzeba ich odizolować. To wina wychowania że dzieciaki mają w głowy wtłoczone jaki świat jest piękny i kolorowy a życie potem daje im w dupe (nie mówie tu tylko o przemocy) i wielkie zdziwko i załamanie.

PS Nie życzę sobie warna za wulgaryzmy bo przecież autocenzura je cenzuruje.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 12:17   #37
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Jestem debilem, bo lubię się bić?
Lubisz sie bic? Tak - a ile walk stoczyles jeden na jeden, bez obstawy kumpli? Bicie, biciem - niech bedzie, ze to normalny sposob na pokazanie jaki ja macho. Ale to nie zmienia faktu, ze jak czlowiek bierze udzial w ustawkach, gdzie si klepie ok 10-30 osob jest idiota. I nie zmieni tego zadne tlumaczenie. Chorych psychicznie zamyka sie w zakladach - tak tez powinno byc z baranami "kibicami".

Chcesz powalczyc? Zglos sie na walki uliczne. Zobaczymy jaki twardziel bedziesz - a zawsze tez wpadnie troszeczke grosza za obita morde.

Cytuj:
I jedyne co pozostaje to stanąć do walki

@edit: skoro juz sie dopisalem do tematu to powiem co mysle o hooliglanach;]

Wszyscy bez wyjatku to wg mnie zakompleksione debile, ktorzy zostali wyrzuceni z jakiejs grupy spolecznej. Zdaja sobie sprawe, ze jedyna wspolna pasja i solidarnosc moze ich spotkac tylko podczas bojki. Tak naprawde nie maja nikogo, zero przyjaciol. Dlatego swoja pasje do bicia usprawiedliwiaja jako 'milosc do klubu/osiedla/podworka". Kazdy ma jakies zboczenie - ich zboczeniem jest walka.Niestety wiekszosc to tchorze, bo nigdy nie spotkalem hoolasa, ktory w pojedynke zaatakowal by innego. na*******as umie sie kazdy, to nie sztuka, ale jak taki stanie twarza w twarz z kolesiem w ciemnym kaciku bedzie uciekac Proste uogolnienie. Nie mam zamiaru doszukiwac sie wwsrod bandy idiotow jakichkolwiek ludzkich reakcji.

No i ile razy staneles do walki, kiedy zaatakowalo Cie 5+ osob?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 11-02-2006 o 12:30.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 12:20   #38
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Lubisz sie bic? Tak - a ile walk stoczyles jeden na jeden, bez obstawy kumpli?
Wszystkie?
@EDIT
Matek, przejdź się do pobliskiego klubu bokserskiego, potrenuj, powalcz, zobaczysz jakie to uczucie jak wygrasz z kimś w walce. A nie teoretyzujesz. Bo z tego co widzę to się przemocą brzydzisz.

Ostatnio edytowany przez S.P.M - 11-02-2006 o 12:26.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 12:25   #39
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Wszystkie?
No wiec ty sie mozesz cieszyc
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2006, 12:27   #40
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

jeep dobry jestes gratulacje przeslemy poczta.
ps.matek napisalem ze nie czytalem
ps.2masz troche racji S.P.M ale nie jest też tak kolorowo jak ty byś chciał bo najczęściej napdają ludzi grupy więc nie da ci nic umiejętność bicia tylko uciekania?
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:10.


Powered by vBulletin 3