Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-06-2004, 20:05   #1
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny Świątynia Pierwotnego Zła

czy gral ktos moze w swiatynie pierwotnego zla ?? bo ja widzialem jak moj kolega w to gra i jak zem zobaczyl grafe tej gry i wogule fabyle zaraz mi sie spodobala ta gra jest piekna na moje nie ma leprzgo RPG od tej gry jezeli ktos w to gral to prosze napisac swoje wrazenia po 1 razie zoabczenia tej gry bo ja przez caly dizen bylem pod wrazeniem
Gonzo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-06-2004, 18:29   #2
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Ja sie bardzo rozczarowalem po pierwszych 10 min gry.Byl to oczekiwany rpg przezemnie i przez wielu moich kumpli.Po pierwsze sterowanie jest tak zkopane ze gorszego juz chyba wymyslic nie mogli. Grafa moze byc , ale przydalo by sie wiecej zywych koloro a nie same odcienie szarosci.Bodowanie postaci mi sie podobalo , mozna zrobic taka postac jaka sie chce w 100%.Misje doslownie beznadziejne , mozna sie zanudzic na smierc i ogulnie fabula nijaka.Takie jest moje zdanie i prosze je uszanowac >
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline  
stary 16-06-2004, 18:53   #3
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 44

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Pierwsze wrażenie - ładna gra. Początkowo bardzo mi się spodobała. Świetne konstruowanie postaci bardzo dokładnie odwzorowane na książkowym D&D 3.5ed, Potem sama gra, równierz bardzo dobrze skonstruowana od strony technicznej. Co do sterowania, nie mam najmniejszych zastrzeżeń, choć może ono być dziwne dla osób, które nie grały w prawdiwego D&D.
Gra jednak za bardzo zbliżyła się do prawdziwego D&D. O ile tempo akcji jest podobne, to z powodu braku innych ludzi nie ma już tego klimatu, co prawdziwa sesja, przez co gra staje się po krótkim czasie monotonna i nudna. Po za tym brakuje mi możliwości dalszego rozwoju postaci, powyżej poziomu 10. Ta gra by mogła być świetna, gdyby na niej zrobić sieciowego RPG, jednak jako single player mi nie przypadła, zanudziłem się po prostu.
Mam natomiast przygodę Powrót do Świątyni Złych Żywiołów na której jest bazowana gra, i mam zamiar niedługo poprowadzić kumplom.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 16-06-2004, 19:16   #4
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

ta gra jets podobna do NWN tez jednej z moich ulubionych RPG
Gonzo jest offline  
stary 17-06-2004, 22:32   #5
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 41

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@Matkus Powrót do Świątyni Pierwotnego Zła jest drugą częścią przygody. Sama gra jest wzorowana na pierwszej części tej przygody.

Co do samej gry SSSSSSSSSSIE na całej lini!!!!!!!!!111 Jest nudna jak flaki z olejem, nisamowite rozczarowanie. Niech o kiepskowatości tej gry świadczy chociażby stwierdzenie iż główna przygoda była robiona po to by pokazać co można samemu zrobić jako własną historię do tej gry (coś ala NVM). Ogólnie wielkie rozczarowanie
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline  
stary 22-06-2004, 10:18   #6
Yogi
Użytkownik Forum
 
Yogi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2003
Wiek: 39

Posty: 311
Yogi ma numer GG 3783481
Domyślny

gra nie wnosi praktycznie nic nowego... przeszlem ja cala w zaledwie 3 dni;\ i wcale nie siedzialem 24h/dobe przed kompem...
bg i morrowind zdecydowanie lepsze
Yogi jest offline  
stary 26-06-2004, 16:57   #7
morderca_zwierzat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Gonzo
ta gra jets podobna do NWN tez jednej z moich ulubionych RPG
Sorry, ale ta gra w żadnym wypadku nie przypomina Neverwinter Nights
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:07.


Powered by vBulletin 3