Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-03-2006, 12:24   #41
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ssreb
Ps. Kiroy, jak wylize ci dupe tak jak obsidion to bede mial spokoj ?
Kiroy nie wie kim jestem... a Obsidion to nie mój nick w Tibii... Jak bym chcial sie jakos mu podlizać to bym napisał kim jestem
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-03-2006, 14:36   #42
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Sugeruje jedynie obejrzec filmik black widows ktory mozna zobaczyc na video.google.com (wpisz w wyszukiwarce). Jest tam wiele ciekawych akcji wojennych lacznie z akcjami z mannowem w roli glownej. Jednak jedna rzecz nie bardzo mi sie podoba, jak zabijaja polakow piszac bodajrze "die pl die" w rytm naszego hymnu. Jesli to nie jest przejaw rasismu i ponizania polakow to nie wiem co nim jest. Przykra jest to ze prawda jest po stronie ssreba. Jesli kiroy tak duzo masz w gildi do powiedzenia to czemu nie zabroniles im wmontowac tam twojego hymnu ? Moze Polska to nie jest cudowny kraj, moze tez go nie lubie , ale jestem jego czescia i jestem z tego w jakis sposob dumny. Mowi sie aby nie kalac swojego gniazda.
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 23:27   #43
Konzbi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2005
Lokacja: Legnica

Posty: 59
Imię: Konzbi
Profesja: Elder Druid
Gildia: Rambo Style
Świat: Obsidia
Poziom: 100
Poziom mag.: 64
Domyślny

Kalamatrius grasz wiec na xerenie czy nie?;p
Ta tez jak tu Polacy przegrali z kretesem i tez o tym zadycydowaly te same czynniki co tu :/ ale nie bylo jak tu liczebnej przewagi Szwedów liczba byla porównywalna wiec niestety znow sie okazało ze Polacy nie umieja sie ze soba dogadac i pomagac sobie i roz***ac kogo trzeba ://
Pozdri for you i all znajomych z Obsidii )
Konzbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2006, 18:01   #44
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pitt6ull
Jest tam wiele ciekawych akcji wojennych lacznie z akcjami z mannowem w roli glownej. Jednak jedna rzecz nie bardzo mi sie podoba, jak zabijaja polakow piszac bodajrze "die pl die" w rytm naszego hymnu. Jesli to nie jest przejaw rasismu i ponizania polakow to nie wiem co nim jest.
Jeżeli to prawda to sam przyznam ze nie zrobil w porzadku... Ale to mnie jeszcze nie przekona... Polacy sa gorsi.. oczywiscie nie wszyscy...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2006, 18:25   #45
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Obsidion bzdury opowiadasz, nie wazne czys polak czy szwed czy rumun. Czlowiek jest czlowiek i to sie liczy. Znam spoko szwedow, polakow i brazylijczykow ale tez znam noob przedstawicieli tych krajow. Tak to juz jest i nic na to nie poradzisz ,a twoje zdanie na temat polakow jest oparty widocznie na serwach na ktorych grales (ja znam ekipe ktora opanowala serwer w ktorej bylo 90% polakow i potrafili sie zgrac, poprostu ciezko znalesc odpowiednich ludzi). Zreszta zawsze mnie wladza zgrzewala (ciagle ktos chce ja przejac, wiec musisz siedziec nad tibia zeby cie lvlami nie dogonili ) Dla mnie wzorem dobrej wladzy w tibi pozostanie rasid z shivery. Wypowiedzial wojne swoim rl kumplom ktorzy robili PA. Rozbil swoja gildie rzadzaca na pol (jedni spoko gracze inni total pa) i walczyli, i wygrywal mimo nizszych lvli (i to o 20-30 nizszych a to juz sztuka) i gdyby go nie hakneli to bym nawet sie na obsidie nie przenosil
Wczoraj rasid zrookowal swoja druga postac (58MS) poniewaz jako senior toutor stwierdzil ,że admini robia za malo z account shererami . Jesli podawal goscia ktory mial ip-ki logowan z mexyku , venezueli i brazylii , ten gosc dalej sobie hasal bez bana. Rasid byl z Venezueli ale on potrafil rzadzic a nie tylko zdobywac. Aktualnie sa lepsze ceny na shiverze niz na obsidi mimo ze shivera jest o ponad 6 miechow starszym serwem. Gdyby NG od poczatku pokazywali ze chca serwera na stale ,a nie do gnojenia innych graczy bym ich popieral w kazdym calu , nawet bym pomagal zabijac polakow ktorzy sa przeciw nim, ale tak nie jest, maja prosta zasade , zwyciezyc i zniszczyc, aby nas pamietano.Najbardziej szkoda mi mojego chara nie ze wzgledu na hacka, bo postac to tylko postac liczy sie czlowiek, ale bym chetnie nim powalczyl jak sie zaczela walka nawet jesli od poczatku nie bylo widac szans na wygrana (za duza roznica lvli). No ale zeby temat nie byl dla was meczarnia to zachecam do obejrzenia filmu world of offline games na video.google.com ,bo mnie rozbawil na maxa ;] Pozdro dla wszystkich (nawet dla NG ) i tak do wakacji zrobie ten 100 lvl
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2006, 19:21   #46
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja mówie z własnego doświadczenia... i zaznaczylem ze nie wszyscy Polacy sa źli...
Osobiście wole żeby na Obsidii zostało tak jak jest... Jest dobrze...
Mi nie zalezy na lvl czy na przejmowaniu władzy bo Tibie traktuje jak kazda inna gre... Nie siedzie po 10h na dobe po to tylko by zdobywac lvl... Z moim tempem gry 100 lvl moze bedzie gdzies za 1,5 roku... moze 2 lata a możliwe że w ogóle go nie osiagne...

PS. Co do cen zgadzam sie za niskie... 5k z crown shield'a to lekka przesada :/ Kiroy zrobcie jakas rozsadna liste cen bo jak tak dalej pojdzie to 10 lvl bedzie mial crown seta...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2006, 22:24   #47
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Domyślny

Obsidion mowisz ze nie jest zle. Może i nie jest ale dla ciebie, 18 druida ktory biega z ródzka po tombie i bo od kad powstaly to czuje sie dowartosciowany (rozdzki). Nie no joke. Wyobraź sobie sytuacjie. Wygrywamy wojne Boom vs NG i rzadzi Yunichi,Katmai i Gal'axy (no i reszta). Myslisz ze na servie wszyscy szwedzi by mieli zero, szerzyloby sie pa itp? jeste przekonany ze nie, bo Yunichi nie wie co to pa i rasizm HEHEH znow zartuje Ja ogolnie na obsidie sikam, szkoda mi tylko moich kolegow typu Natsu Seri Yunichi czy Ryba ;/ gdybym ja rządził to napewno robił bym male pa bo to tego kazdy dązy zeby miec wladze. Ale napewno nie zabijalbym szewdow za to ze ogolnie sa odbierani za s****ieli przez Polakow., czy za to ze przegonili mnie w lvlu. Ogolnie ng to psy
POZDRO
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2006, 13:35   #48
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ehh widać żal wam dupe ściska...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2006, 14:21   #49
Grigor
Użytkownik Forum
 
Grigor's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: .......\HELL/.......

Posty: 73
Stan: Na emeryturze
Domyślny Omg

Jedneego nie rozumiem po co takie durne tematy o wojnie na Obsidii przeciez nie ma zadnej wojny poniewaz gram tam i jest spokoj. Pogratulowac tematu!ehhh
Grigor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2006, 22:52   #50
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Domyślny @ Ziomy z TS'a

Tutaj jestem / po paru miechach przeczytalem te forum...
Karta dzwiekowa mi nawalila i nie moge was odwiedzac na TS'a. Lolik powinien wam to powiedziec . bede mial audio to Was odwiedze.

@topic:
GL new-generation
Nazg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 21:31   #51
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Chyba zaczyna sie coś psuc pomiedzy GG a NG... chyba że na forum sobie jaja robia...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2006, 15:13   #52
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Juz wszystko gra No i Mannow ogłosił amnestie na serwerze... dla tych co mieli hunta
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2006, 19:25   #53
Piotrk
Użytkownik forum
 
Piotrk's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Skille: 75+/73+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

czyli co nie ma wojny ??? czy bedą po prostu organizować polowania??? noi jak spodziewacie się kiedy wojna??
Piotrk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2006, 13:17   #54
Xan'Shah
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Oby ten serwer nie podzielił losu Elysii. Tam zawsze jest jakas wojna.....dobrze ze juz tam nie gram........
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 17:12   #55
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Król 100 lvl :)

Hejo. Najwyzszy czas odnowic ten temacik bo nie wierze ze u nas sie nic nie dzieje ... Co najważniejsze jest POKÓJ... ( wyłączając wojne pomiedzy H i BB bodajże ). Mamy kilku nowych 100 lvl , mimo że ktoś tu kiedys powiedzial że Polaczki nie z NG nigdy nie zdobeda 100lvl. A oto oni:

Mentor de'Vrie 107
Gal'axy 102
Peero 101
Ludu Scorpion 101
Kiroy Wind 100

BIG GZ I oby tak dalej
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 23:12   #56
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
LOL

Ludu to nie Polak....Mentor to pies, czyli także do Polakow go nie zaliczam a dla reszty gratz..wydaje mi sie ze w święta Mannow rozda wszystkim prezenty i znow sie zacznie...PZDR
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 23:31   #57
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ehhh a ty znowu swoje... Co do Ludu Scorpiona... pomyłka
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 02:46   #58
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Domyślny

Obsidion lizi rowku
i kirojku parowo

Peero
Apr 18 2006, 13:01:41 CET Killed at Level 107 by Mannow
and by Dorpaz

Ryba The Wolf

17:27 You lose 458 hitpoints due to an attack by Mannow.
17:28 You lose 260 hitpoints due to an attack by Dorpaz.

Pokoj jest potrzebny do tego zeby polaczki mogli sie nieco wzbogacic a nastepnie stracic to podczas dedow i placenia haraczy dla wladcow tej cudownej krainy.Przeciez mannow nie gra po to zeby zabijac smoki i trole bo w to bawil sie pewnie z 2 lata temu on gra zeby zabijac niezorganizopwanych polaczkow brazoli i innych nubow.

Kazdy polak mysli ze kluczem do sukcesu jest level, ze jak sie ma 100 to luxus. Blad - bo kazdy polak czy brazol lub inny nobek z wysokim levelem moze w kazdej chwili oczekiwac ze bedzie huntowany lub ubity( patrz xarabek, ludu, yunichi, katmai) level to tylko ozdoba do nika bo bez zgrania i komunikacji 3 50+ ubije kazdego 100 levelowca z polski

I moze dobrze bo szwed mnie nigdy nie okradl, nie obrazil, i nie straszyl protektorem, a byl taki moment ze kazdy zlodziej w dp straszyl xarabkiem albo Raxilonem i malo tego za moment Raxilon faktycznie straszyl dedem.

Ostatnio edytowany przez strazak - 21-04-2006 o 07:53.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 00:22   #59
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

Strazak przestan bzdury opowiadac, mnie straszyli dedem szwedzi, polacy, brazole i wenezuelczycy. Xarabek robil rzeczywiscie spore PA ale ostatnio ubity Xziin tez tak robil (swoja droga big GZ dla tarrtaro , naprawde fajna akcja a szczegolnie twoje uciekanie ;] ). Narodowosc ma malo do gadania. Ba power abussing to tez sztuka. NG zrypalo temat ,bo ludzie im nie ufaja, nie placa haraczy bo wiedza ze to gowno da, a mogli by zarobic ;]
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 01:02   #60
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Domyślny

Ciesze sie Kalamatus ze sie chociaz czesciowo ze mna zgadzasz, ja przedstawiam jedynie moj punkt widzenia oparty na obserwacji otaczajacej mnie rzeczywitosci.

I szkoda ze juz tu nie gracie zarowno ty jak i Borgobo byliscie opoka solidnosci.

I traktuje wasze odejscie jako dezercje

Ostatnio edytowany przez strazak - 22-04-2006 o 02:32.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin 3