Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-04-2006, 19:55   #1
vasilij
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Chojna

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Saphira
Poziom: 21
Poziom mag.: 20
Domyślny Tibia - LOL

Od razu zaznaczam - nie piszę, tego posta dla tego, że jestem przeciwnikiem Tibii (bo nie jestem) ale, iż podzielam zdanie większości mmorpgowców, którzy uważają, że Tibia rządzi się głupimi, wręcz śmiesznymi zasadami. Otóż, jedno i najbardziej wqrzające : Po deadzie tracisz bp - mało tego, tracisz zajebisty procent z expa. Po prostu pomysł godny kogoś, kto nie chce sprawiać przyjemności graczom ale za wszelką cenę pragnie odstraszać graczy i zniechęcać do gry- trochę nietypowo, ale cóż. Spójrzcie na WoW'a. Tam po śmierci jest ciekawa rzecz. Nie tracisz nic - musisz po prostu duchem odnaleźć ciało. Druga rzecz to taka ilość noobow, że szok. Ja rozumiem, że są nooby w każdym mmorpg, ale na Tibii jest masa nawet High Leveli, którzy nie wyznają zasad rpg, nie wiedzą, że to znaczy role playing game. Dla nich to jest gra, w której sobie można zrobić paladyna z redskullem do bicia innych. To spowodowane jest śmieszną techniką serwerów wprowadzonych przez CipSoft. Tak więc, drogi graczu mmorpg, jeśli z jakichś powodów rzuciłeś swojego ukochanego mmorpg i szuaksz zastępcy - nie bierz się za Tibię. Jesteś bowiem zbyt przyzwyczajony do porządnej rozgrywki w prawdziwym rpg, w pełnym tego słowa znaczeniu, by stawiać czoło głupim rozwiązaniom okrutnej Tibii. To wszystko... - Tibia - lol (almost sux) Jest wiele wiele lepszych mmorpg. Nie chodzi mi o grafike ani o brak dźwięku w Tibii, ale o głupie zasady.
vasilij jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-04-2006, 19:59   #2
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

"Here lies RPG part of this game"...

Swoją drogą, czy jak toś w WoW cię zabije (PvP) to nie tracisz całego exp?
Zresztą, duże straty expa przy śmierci: namawiają do kupienia pacc, namawiają do nie padania.

Nie będe bronił Tibii rękoma i nogami. Ma swoje wady...ale chyba za to ludzie lubią tą gre. Właśnie za taką jaka jest (a raczej była kiedyś...ale to temat na inną bajkę)
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2006, 20:23   #3
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

Ja to widze tak.

Tibia daje możliwość opanowania serwera i posiadania prawdziwej władzy. Gdy masz duży lvl/skille ludzie się Ciebie boją, bo gdyby się traciło 10gp*lvl + 1% expa + nie można stracić raz wbitego lvla/skilla, to nikt by się Ciebie nie bał i wszędzie byłyby masy PK. Zrobiłby się z tego jeden, wielki, durny OTS, gdzie każdy wali każdego, bo i tak nic nie ma do stracenia.

Właśnie w takiej wizji w Tibię prawie nikt by nie grał.
Nie przynosiłaby zysków, bo kto by na nią tracił kasę.

@autor

Wydaje mi się, że padłeś i nie możesz się z tym pogodzić, dlatego postanowiłeś przestać grać i założyłeś ten temat.

edit

Jest dokładnie tak, jak mi się zdawało.
Przedwczoraj i dzisiaj zabiły Cię jakieś PK'ery i nie chce Ci się pewnie znowu nadrabiać expa, z obawy przed możliwością kolejnej straty.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 08-04-2006 o 20:26.
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2006, 20:36   #4
Mc macio
Użytkownik Forum
 
Mc macio's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: N 51°24' E 22°16'
Wiek: 35

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Mc macio ma numer GG 5146998
Domyślny

Widac na odleglosc ze ktos cie zabil, zapewne jakis pker, noob. A ty teraz jestes "lekko" zdenerwowany i zakaldasz temat na forum. Rozumiem ze nie jest milo byc zabitym. Ale popatrz na to z drugiej strony... Gdyby nie te "glupie" zasady pekowanie niemialo by sensu i tibia stala by sie jeszcze bardziej nudna. Tak wiec nie placz tylko bierz sd i idz zamiatac
__________________
Sława jej wszystkich przerasta, KoronA KielcE-duma miasta



http://rapidshare.de/files/26504590/..._pk_1*****.html Pk cz1
http://rapidshare.de/files/27201800/...a_pk2*****.html Pk cz2
Mc macio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2006, 21:27   #5
Maxxel
Użytkownik forum
 
Maxxel's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 27
Domyślny

LOL!!!!

Co wy tak bronicie zasad Tibii. Ja bardziej podzielam zdanie Vasilija bo on ma w pewnym sensie racje i myśle że lepiej by było gdyby niewypadały z postaci itemy i backpack po dedzie bo wiele PK poluje tylko po to żeby dostać za nic jakieś fajne fanty po kimś który np: ostro polował przez kilka godzin a przed depo miał deda od jakiegoś n00ba któremu pomogło stado hjen (mowa tu o n00bkach którzy pomagają PKrowi zabić ofiare a potem biegać za ciałem po całym mieście żeby coś zyskać) i stracił cały dorobek tych kilku godzin wraz z 1 lvlem w dół. Więc jeżeli wam się podobają takie zasady to musicie być "rasowymi PK" !!!!!!! I wolałbym żeby zasady Tibii po letnim updacie były nagięte tak aby np: im większy lvl ma PK który cię zabił tym więcej procent expa stracisz (chodzi o to że co 10 lvli możesz odbierać swojej ofierze za deda 1% expa więcej lecz, dopiero przy 100 lvlu mógłbyś odbierać ofierze 10% expa gdy ona by miała lvl poniżej 10) lecz przy każdym 10, 20, 30, ... lvlu gdy bedziesz mial deda od np: 100 lvl to będziesz tracił mniej o jeden procent expa za ded. Myśle że zrozumieliście o co mi chodziło . Jeżeli nie to prosiłbym kogoś aby napisał uproszczony opis tego co przekazałem.
Maxxel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2006, 21:44   #6
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

Ded. dEd. n00b. DED. n00B.

Według mojego urzędzenia do pomiarów znoobienia, każdy kto napisze n00b przez dwa zera, albo ded przez jedno 'e', od razu jest kwalifikowany jako noob. Warto dodać, że nigdy się jeszcze na tym mierniku nie zawiodłam. Pozdrowienia do Maxxela .

Przez całe choleernie długie 3 lata, w trakcie których grałam w Tibie, padłam od pkera może z raz. Według mojego urządzenia do pomiaru noobstwa, każdy kto ma problemy z pkerami jest noobem. Pozdro Maxxel.

@Top
W sumie DRoN ma poczęści racje - bez strat przy deadzie z Tibii zrobiłby się jeden wielki ots. Być może "dla tego" () na otsach większości ludzi to nooby, które nie poradziły sobie z prawdziwą Tibią.

PS. Nastrój przemysłeniowo-wnerwiony.
__________________
Blank signature.
Vaxxia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2006, 22:22   #7
Maxxel
Użytkownik forum
 
Maxxel's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaxxia
Ded. dEd. n00b. DED. n00B.

Według mojego urzędzenia do pomiarów znoobienia, każdy kto napisze n00b przez dwa zera, albo ded przez jedno 'e', od razu jest kwalifikowany jako noob. Warto dodać, że nigdy się jeszcze na tym mierniku nie zawiodłam. Pozdrowienia do Maxxela .
lol. Pisałem kiedyś "n00b" przez 2 "o" ale jakiś modek mnie poprawił że "n00b" pisze się przez 2 zera. Nawet na Wikipedii jest o tym coś napisane więc sobie poczytaj.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaxxia
Przez całe choleernie długie 3 lata, w trakcie których grałam w Tibie, padłam od pkera może z raz. Według mojego urządzenia do pomiaru noobstwa, każdy kto ma problemy z pkerami jest noobem. Pozdro Maxxel.
lol jeszcze raz. Ja wcale nie zaczepiam PKerów tylko oni sami szukają zaczepki lub sprawdzają twój lvl i nawalają !!!!(a pozatym przez 2 lata miałem około 5 dedów przez PK tylko dla tego że miałem niski lvl a wszystkie te dedy były na samym początku). I wiedz że większość PKerów to n00by którzy atakują bez powodu i bez żadnej zaczepki!!!

Pozdro dla niedoświadczonej Vaxxii

PS: Użyj tego swojego urządzenia do pomiarów znoobienia na sobie i wyślij mi wyniki bo już niemoge się doczekać.
Maxxel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 03:05   #8
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Tibia ma bezsensowne zasady? Możliwe. Pytanie: dlaczego tyle ludzi w nią gra? Co z tego, że tracisz plecak i 10% doświadczenia? W UO traci się wszystko co się ma na sobie. Po prostu, trzeba ograniczyć deady i się z nimi pogodzić, bo były, są i będą. Co do PKrów: trzeba nosić UHy i już...
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 05:18   #9
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

jako jedyny ze starych forumowiczow... musze przyznac im <SIC> racje...
tibia....a zreszta wszystkie gry MMORPG....spadly na psy.....choc niewiem czy kiedys ...bylo lepiej...
Zadna gra mmorpg nie powoduje u mnie tego drgniecia....
A to przez te dzieciaki...nooby ...nie newbie..< tym da sie wyjasnic>
pozatym to co mnie cisnie.....TO TO ZE W ZADNEJ GRZE MMORPG NIE ISTNIEJE PRAKTYCZNIE ZADNA GILDIA KTORA TRZYMALA BY SIE ZASAD RPG!
NIE SPRZECZAJCIE SIE TYLKO ZE MNOM!! PODAJCIE NAZWY CHOCBY KILKU GILDI KTORE WYMAGAJA OD GRACZY ODTWARZANIA SWOICH POSTACI!
DLatego teraz przenioslem sie na Ryl`a 2......tam istnieje taka szansa...
i zaczolem widziec swiatelko w tunelu.....moze jednak ludzie dorastaja?
...........................
Nie raczej nie....jak byles glupi to taki pozostaniesz

My Point IS...
Grasz w MMORPG...staraj sie w to troche wczuc....inaczej zapraszam do szachow.....
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 09:01   #10
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

..jak juz wszyscy wspominali - gdyby nie własnie te nasze, w porównaniu do innych gier, zasady w te gre nikt by nie grał.
Tibia jest swego rodzaju wyjątkiem. Ciężko spotkać gre z tak prostymi zasadami i zarazem podobną mechaniką.

To w Tibii możesz być władcą Gildii która sprawuje nad serverem!
W takim np. L2 się z takim czyms nie spotkasz...

Gdybyś nie tracił własnie tych 10% ciężko zdobytego expa, PKerów byłoby jeszcze więcej.
Pozatym - blessy + pacc i juz tracisz tylko 2% ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxxel
Pozdro dla niedoświadczonej Vaxxii
Krótko - LOL.. Vaxxia mnie nie zna, ale 'obserwuję' jej poczynania na forum, a i swego czasu (chyba) znałem ją na Arcanii.
I w życiu bym nie stwierdził że ona jest niedoswiadczona.

Swoją drogą.. to niedoświadczony jest każdy które ma zdanie odmienne od twojego?
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 09:20   #11
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Tibia jest po prostu trudna gra, nie dla mieczaczkow tylko dla ludzi ktorzy umieja grac, a noobow tak duzo jest dla tego, ze to trudna i skomplikowana gra a oni nie umieja w nia dobrze grac. Wymieniajac wowa wrecz sie w moich oczach osmieszasz, bo wow to prosta gra, w ktorej bardzo latwo osiagnac h lev.
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 09:28   #12
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

LOL, Jak wam sie PK nie podoba to na NoN-PvP idzcie(tak jak ja )
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 10:36   #13
Thorin-Debowa Tarcza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005

Posty: 145
Stan: Na emeryturze
Thorin-Debowa Tarcza ma numer GG 6299545
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x
LOL, Jak wam sie PK nie podoba to na NoN-PvP idzcie(tak jak ja )
Tu nie chodzi tylko o pk ale ogolnie o wypadanie rzeczy przy smierci.
Nie raz tak mialem, ze siedze 4h i robie sd, i nagle podchodzi 20 sorc sd i mnie nie ma. I wszystko w dupe =/

I nie trzeba zginąc zeby twierdzic ze tibia jest głupia....jesli chodzi i wypadanie przedmiotów of course

Ostatnio edytowany przez Thorin-Debowa Tarcza - 09-04-2006 o 10:45.
Thorin-Debowa Tarcza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 15:10   #14
The Outlaw
Użytkownik Forum
 
The Outlaw's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Polska
Wiek: 38

Posty: 55
Stan: Tutor
Domyślny

Rozwiązaniem są serwery non-pvp. Jest ich aż dziesięc z czego połowa umiejscowiona w Europie (konkretnie Niemczech).

Zdecydowanie polecam grę na non-pvp dla tych którzy wolą pograć w spokoju. Problemem jest oczywiście brak szacunku wśród graczy gdyż nie można nikomu sprzedać stukańca za kradzież lootbaga itp, jednakże społeczeństwo graczy i na to znajduje wyjście (czarna lista graczy, gildie uprzykrzające grę oszustom).

Jeśli zaś chodzi o kosz śmierci - na wszystko jest wyjście. AOL + promocja i blessy. Doświadczenie jest także pomocne, na postaci którą gram aktualnie posiadam poziom 60+ bez jednego deada na koncie. Powodem dla którego gracze na non-pvp często giną jest obok kicków i lagów zwyczajna oszczędność. Ktos myśli że zamiast się UHnąc to lepiej dobić szybko smoka przy pomocy HMM aby nie marnować droższych run a natomiast później uleczyć się pijąc manaski i rzucając exurę.

Poza tym Tibia jest tak wciągająca ze względu m.in na karę przy śmierci. Graczom naprawdę zależy aby nie przegrać bitwy! Wystarczy spojrzeć na test serwer, każdy ginie bo wie że nijak mu to zaszkodzi...

To tyle,

--Outlaw
__________________

Bojownik jakich mało!
The Outlaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 15:13   #15
Browek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Browek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nobles
Świat: Guardia
Poziom: 101
Skille: 87/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vrael
Tibia jest po prostu trudna gra, nie dla mieczaczkow tylko dla ludzi ktorzy umieja grac, a noobow tak duzo jest dla tego, ze to trudna i skomplikowana gra a oni nie umieja w nia dobrze grac. Wymieniajac wowa wrecz sie w moich oczach osmieszasz, bo wow to prosta gra, w ktorej bardzo latwo osiagnac h lev.

Wiesz trudna jak trudna 90% zgonow ktore mialem nie byly z mojej winy (najczesciej lag, kik nie powiem ze sie nie zdenerwowalem widzac ze moj ek na 100 lev polozyl sie od jednego berka na kiku stracilem expa ktorego bilem 2 dni + 100K w gp na blesy i aola) naprawde trudno jest pasc jesli uzyjesz chodz troche rozumu ale czasami jestes bezradny. Mowisz skomplikowana moze dla ludzi kturzy nie maja bladego pojecia co i jak. Pewnie ze jest trudna jak idziesz palem na 10 lev ubic gs (choc jak pomyslisz jest to mozliwe)

Mowisz ze wow jest prosty grales na globalnym serwerze czy na jakims ots?
Moze i latwo zdobyc h-lev ale z pewnoscia jest to gra o wiele bardziej zespolowa niz tibia poniewaz nic ciekawszego nie osiagniesz grajac solo polecam sprobowanie pokonania Onyxi solo czy jakiegos innego bosa

Nie twierdze ze tibia jest lepsza czy gorsza od wow-a kazda z nich ma inny klimat i zasady ale z pewnoscia obie sa dobrymi grami.

P.S
W wowie kazdy bug jest usowany w 1-2h po znalezieniu i zaraportowaniu w tibi chyba raczej kazdy wie jak jest
Browek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 15:19   #16
The Outlaw
Użytkownik Forum
 
The Outlaw's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Polska
Wiek: 38

Posty: 55
Stan: Tutor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Browek
P.S
W wowie kazdy bug jest usowany w 1-2h po znalezieniu i zaraportowaniu w tibi chyba raczej kazdy wie jak jest
I tutaj się zgodzę. Jako tutor wiem jak to działa. Otóż bugi które reportujemy zostają przeglądane i naprawiane przez wydział CipSoftu odpowiedzialny za naprawę bugów tylko raz na miesiąc. Bug zreportowany na początku miesiąca ma zazwyczaj 30 dni życia...

--Outlaw
__________________

Bojownik jakich mało!
The Outlaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 16:09   #17
Hubi knajcik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 30
Skille: 69/68
Poziom mag.: 5
Domyślny

To niech CIPy zrobią serwa (moje marzenie), na którym będzie:
non-pvp,
nie bedzie wypadał backpack i żaden inny item,
będzie spadał 1% exp ,
dużo GMów, do których mozna pisac, że ktoś jest n00bem dlatego i dlatego i ban dla delikwenta, a za tekst free items podwójny ban,
Można nawalać w kolesia tylko po zaznaczeniu party.

Aby było dużo takich serwów
Lokalizacja: Niemcy


P.S. nie piszę tego dlatego, że tibia jest dla mnie za trudna, bo mam dobrego pala, ale dlatego, że CIPSoft zyskał by od groma userów (chociaż nie napisałem, że nie zagrałbym sobie na takim serwerze ).

Ostatnio edytowany przez Hubi knajcik - 09-04-2006 o 16:15.
Hubi knajcik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 16:15   #18
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

@UP: Idz na otsy chłopczyku...
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 17:04   #19
Maxxel
Użytkownik forum
 
Maxxel's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallar
..jak juz wszyscy wspominali - gdyby nie własnie te nasze, w porównaniu do innych gier, zasady w te gre nikt by nie grał.
Tibia jest swego rodzaju wyjątkiem. Ciężko spotkać gre z tak prostymi zasadami i zarazem podobną mechaniką.

To w Tibii możesz być władcą Gildii która sprawuje nad serverem!
W takim np. L2 się z takim czyms nie spotkasz...

Gdybyś nie tracił własnie tych 10% ciężko zdobytego expa, PKerów byłoby jeszcze więcej.
Pozatym - blessy + pacc i juz tracisz tylko 2% ^^



Krótko - LOL.. Vaxxia mnie nie zna, ale 'obserwuję' jej poczynania na forum, a i swego czasu (chyba) znałem ją na Arcanii.
I w życiu bym nie stwierdził że ona jest niedoswiadczona.

Swoją drogą.. to niedoświadczony jest każdy które ma zdanie odmienne od twojego?

Oczywiście że nie ale ona ma jakiś dziwny sposób oceniania "zn00bienia" ludzi i dlatgo właśnie powiedziałem że jest niedoświadczona bo z kąd może wiedziec czy ktoś jest n00bem jeżeli pisze wyrazy inaczej niż ona (np: noob - n00b)
Maxxel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 17:17   #20
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxxel
Oczywiście że nie ale ona ma jakiś dziwny sposób oceniania "zn00bienia" ludzi i dlatgo właśnie powiedziałem że jest niedoświadczona bo z kąd może wiedziec czy ktoś jest n00bem jeżeli pisze wyrazy inaczej niż ona (np: noob - n00b)
Albo np.: dead - ded.

Mogła bym w tym momencie przeprowadzić dogłębną analizę twoich postów i dowieść, że nie myliłam się. Jednak po co mi to? Ty i tak zapewne będziesz sie upierał przy swoim ("nie jestem noobem !!!!!!!!!!!")... Jeśli ci naprawdę bardzo na tej dyskusji zależy - zapraszam na pw. Jeśli nie, to zamicz bo ten temat nie jest o tym.
__________________
Blank signature.
Vaxxia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:05.


Powered by vBulletin 3