|
|||||||
| Notki |
| Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj. |
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#1 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: Baranowice
Wiek: 37
Posty: 342
Stan: Niegrający
Świat: Elysia
|
Witam.
Mam pytanko jak sie dostać przez ten teleport (obrazek) i co zanim jest. I czy da sie wyjść jakoś bezpiecznie bo tam jest chyba Boss. Obrazek: ![]()
__________________
My best chars: Pan Jordi 55ED, 55mlvl :: Debiliusz 104EK, 7mlvl, 87/79 :: Xxxxxxx 80+K, 6mlvl, 85/85 |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Użytkownik Forum
|
Kładziesz na tym 'stoliczku' scarab coina i już. Faraony są dużo głębiej. Ogólnie ciężko a wracasz normalnie tyle , że bez pomocy coina.
__________________
![]() http://mroziak.blogspot.com/ Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty. <Tompior> ale najlepsze z kont evana <Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 35
Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Crystal Kingdom
Świat: Harmonia
|
tak tam sobie orsh biega -.-" gdybys oszukal... wchodzisz na tp i na tace dajesz sc i przechodzisz na druga strone co jest za tp i w ponizszych pietrach poszukaj na tej stronce: http://tibia.erig.net/Tomb jezeli jeszcze tu nie znajdziesz potkow ktore tam sa to daj spokoj z tibia
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
|
|
|
|