Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-05-2006, 17:19   #781
Mrok
Użytkownik Forum
 
Mrok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 139
Świat: azura
Mrok ma numer GG 2564706
Domyślny

Up@ Najwyższa prawda

Jak czytam twoje posty to jakbym Leppera slyszał w telewizji.
__________________
Nigdy nie mów nigdy
Mrok jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-05-2006, 17:29   #782
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

drazharm i honor ma sie tak jak tetro aure~ z kyry i niesharowanie konta

niepasuje,,zreszta sam sie keidys przekonalem na ile ceni ludzi
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 19-05-2006, 17:34   #783
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

Sulechow _/
Raul de Azura jest offline  
stary 19-05-2006, 17:46   #784
Kolton
Użytkownik Forum
 
Kolton's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 30
Stan: Na emeryturze
Imię: Bazyliszki
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 61
Skille: 82/56
Poziom mag.: 17
Domyślny

@ Najwyzsza prawda

Idz poszczekaj Drazowi, Ty jestes jak Giertych lepper i k***a 2 kaczory razem czyli nic tylko sie powiesic i nie najezdzaj na Sulechowski team bo sie przejedziesz -.-''

Tak wogole to kim ty jestes ****u?
Kolton jest offline  
stary 19-05-2006, 17:50   #785
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

@Najwyzsza prawda
Zastanow sie co piszesz pajacu bo ja w dofie nie jestem,
z drazharmem bylem do konca, to on probowal nas wyjebac, ale my nie jestesmy tacy jak wy nastawiajcie dupy dalej haha.
Nikt nie bedzie nami pomiatal !!
Honor mamy bo sie mscimy za radzikka, wiec co ty mi tu gadasz hahahaha
i zeby nie bylo juz dawno na rl mowilem wszystkim, ze przyjdzie czas na wanted niech tylko wbijemy 120 lvle ale coz mamy 100 lvle i jakos sobie poradzimy.


A co do Drazharma jest to najwieksze scierwo jakie poznalem na tibi,
juz od dawna wiedzielismy, ze predzej czy pozniej sie przypierdoli do nas.
Kazdy kto jest po jego stronie albo co jemu ufa przekona sie o tym
__________________
Hail ••Avano••
Eldyn jest offline  
stary 19-05-2006, 18:02   #786
Sent
Użytkownik Forum
 
Sent's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 201
Stan: Niegrający
Imię: hunted >.<
Domyślny

draz obiecywal, traktowal swoich *frajerkow dobrze, a teraz ich wybija .. przypomina mi to pewnego pana o imieniu Adolf zyjacego kilkadziesiat lat temu -.-

*nie wczyscy w wanted sa frajerami, poprostu nie umia sie nawrocic i boja sie ..
__________________
cya Azura,
hail loyal Friend's ! ;*
Sent jest offline  
stary 19-05-2006, 18:06   #787
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Ty Bazyli czy jak ci tam poszczekac to ty sobie mozesz.Jak to ludzie sie zmieniaja jeszcze 2 dni temu lizaliscie rowy ty w szczegolnosci calemu wanted a teraz tu bedziesz glupoty gadal.Caly czas Sulechow tylko burdel na serwie robil i w koncu dostal to na co zasluzyli wiec poszli jak psy z podkulonym ogonem do swoich wlasnych znienawidzonych wropgow tak przynajmniej twierdzili.No ale coz zamiast stawic czola Wanted postawic sprawe honorowo to wystawili tylki i sciagneli majtki przed NG wiec Bazylii skoncz mi tu glupoty wypisywac bo daremny jhestes synku jak masz cos madrego do napisania to pisz a nie bedziesz tu glupotami szczekal szczeniaczku.
Tak swoja droga czemu wszyscy pisza o jakis psach draza ja osobiscie mam Draza gleboko gdzies nie lubie go jako czlowieka i tego ze na gch tak cwaniaczy jakby lvl w tibii swiadczyl o inteligencij i wiedzy na real.Ale co mnie Draz obchodzi on nie jest calym Wanted mam w Wanted w chuj ludzi ktorych szanuje i lubie wiec bede sie bil z nimi po jednej stronie do samego konca mojego lub gildii.Ci co caly czas pisza "psy draza", lizusy itp...sa poprostu malymi zakompleksionymi frajerkami ktorzy wchodzili w tylek Drazowi a on ich pare razy skopal wiekszosc ludzi wlasnie z NG i tej nowej od shanoza gildii tacy sa.Wiec nie piszcie bzdur o jakis lizusach itp.. bo to glupie jest Draz to nie cale wanted,ale obojetnie jaki by nie byl to nie zmienia zdania tak jak prostytutki z Sulechowa albo z Dofu.Btw jakbym myslal tak jak wiekszosc z was to wszyscy wy jestescie wlazidupkami Hega.
Bazylii a tym niecenzuralnym slowem na koncu tywojego posta to sobie na tate wolaj---tylko tak zeby nie slyszal bo ci kare da ze 3 tygodnie zakaz ogladania telewizij jak nic bedzie i stracisz watek w Smerfach.
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 19-05-2006, 18:11   #788
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sent
draz obiecywal, traktowal swoich *frajerkow dobrze, a teraz ich wybija .. przypomina mi to pewnego pana o imieniu Adolf zyjacego kilkadziesiat lat temu -.-

*nie wczyscy w wanted sa frajerami, poprostu nie umia sie nawrocic i boja sie ..
wszyscy

kto jest głupszy?
Głupiec czy ten kto za głupcem podarza?

@up
jakis knebel albo warn dla najwyzszej prawdy by sie przydał - to chyba jest topic o wojnie - a on juz 3 posta w ciagu godziny o prostytucji pisze - cos nie teges jak na moje

Ostatnio edytowany przez Cors Ent - 19-05-2006 o 18:14.
Cors Ent jest offline  
stary 19-05-2006, 18:15   #789
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Ty Shanoz co ty za glupoty piszesz kto was prosil co chwila nie robcie pa nie bijcie za frajer niewinnych ludzi a wy dalej swoje.No ale skoro ma sie po 2 a w przypadku Radzikka 3 ownerow to nie zawsze da sie wszystkim powtorzyc.Robiliscie co chcieliscie w koncu przyszla kryska.Teraz wypinasz tylki do Dofu a tak zes ich nie nawidzil i tak na nich wbijal i co nagle jestescie przyjaciolmi gdzie tu postawa honorowa jestes jak prostytutka wypinasz tylek gdzie ci lepiej.Ale niewazne skonczysz i tak jak na kazdym innym serwie zes konczyl.
Jestes jak zmija ktora wije sie po bagnie i szuka jakies dziury zeby sie wslizgbnac i ugrysc jak trafi sie okazja.Jestes zwyklym zlodziejem menda i szuja ktora tak czy tak miala zostac zlikwidowana w Wanted byles zabawka ktora i tak miala zostac zlikwidowana wczesniej czy pozniej bo robila za duzo syfu.Byly czasem obiekcje zostawmy go moze sie zmieni no ale skoro pokazales swoje prawdziwe ja to nie dajesz zadnego wyboru.Btw ktory Shanoz pisal posta???
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 19-05-2006, 18:15   #790
Sent
Użytkownik Forum
 
Sent's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 201
Stan: Niegrający
Imię: hunted >.<
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
wszyscy

kto jest głupszy?
Głupiec czy ten kto za głupcem podarza?

w 50% masz racje, a w 50% nie ..
czy ty nie balbys sie tego frajera draza? mi by bylo zal jakiemus debilowi dac trzycyfrowa liczbe k, albo padac ..
__________________
cya Azura,
hail loyal Friend's ! ;*
Sent jest offline  
stary 19-05-2006, 18:17   #791
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

O Cors widze teraz nagle zakladacie jakis front obrony Sulechowa czy co bede sobie pisal co mi sie podoba i tyle jak nie pasi to won.
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 19-05-2006, 18:18   #792
Sent
Użytkownik Forum
 
Sent's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 201
Stan: Niegrający
Imię: hunted >.<
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwyzsza prawda
O Cors widze teraz nagle zakladacie jakis front obrony Sulechowa czy co bede sobie pisal co mi sie podoba i tyle jak nie pasi to won.
jak masz kogos obrazac, to podejdz do lustra i wal ile wlezie ..
__________________
cya Azura,
hail loyal Friend's ! ;*
Sent jest offline  
stary 19-05-2006, 18:26   #793
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

@Najwyzsza prawda
Znajdz mi kogos na kim zrobilem pa watpie, ze znajdziesz wiecej niz 2 osoby bo na tylu osobach zrobilem pa po tym jak mnie ubil dof na 95 lvlu.
I ty mi nie gadaj tu o sharowaniu bo swiety nie jestes haha, frajerku nie wiem skad jestes ale nasz sulechow rozrucha twoje wanted.
__________________
Hail ••Avano••
Eldyn jest offline  
stary 19-05-2006, 18:35   #794
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Powiem wam jedno, moze to maly offtopic ale posluchajcie raz a porzadnie.

PO CO, PYTAM PO CO zwracacie uwage na jakiegos nooba Najwyzsza Prawde?
Czy nie lepiej go ignorowac? To jest jeden z tych Drazowych dupolizów ktory boi sie ujawnic. Nawet nie wie co pojecie Honor znaczy.

Prosze o ignorowanie, bo to bez sensu.


Hail _/

A co do Sulechowa, to maja honor, bo postawili sie temu DRAZOWI.
nie jak inni, polowa boi sie go i dlatego zostaje w wanted.

Hail Sulechów
Hail NG
Wygramy ta wojne _/
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 19-05-2006, 18:46   #795
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwyzsza prawda
No to grupa sulechowska pokazala swoj honor wlasnie banda frajerow i tyle.
Maja wojne z Wanted ok ale po co tyle o honorze gadaja jak wystawiaja tylki tam gdzie wiatr zawiewa.Shanoz ,Sathan co wy biedne dzieci wiecie o honorze???Tyle o nim zawsze mowiciwe i wlasnie pokazaliscie swoje prawdziwe ja.Hahahahaaha waflowac sie z NG honorni niech mnie kule bija hahahahahahha.
Srry, ty gdzies nie pisales ze byles kiedys w DoF? Zreszta pol obecnego Wanted bylo. Zostali wyrzuceni, wypieli sie na nas - oni tez nie maja wg. Ciebie honoru bo poszli od razu gesiego do Draza? Dziecko, daj se spokoj z tymi swoimi postami, za bardzo przejmujesz sie ta gra. W nagrode za swoje wszystkie wyzwiska w ostatnich wypowiedziach dostajesz darmowe wakacje od forum
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 19-05-2006, 19:03   #796
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos
Srry, ty gdzies nie pisales ze byles kiedys w DoF? Zreszta pol obecnego Wanted bylo. Zostali wyrzuceni, wypieli sie na nas - oni tez nie maja wg. Ciebie honoru bo poszli od razu gesiego do Draza? Dziecko, daj se spokoj z tymi swoimi postami, za bardzo przejmujesz sie ta gra. W nagrode za swoje wszystkie wyzwiska w ostatnich wypowiedziach dostajesz darmowe wakacje od forum
Jednego nooba mniej, teraz mozna w spokoju rozmawiac o wojnie i o tym co dzieje sie na Azurze.


Pozdrawiam!
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 19-05-2006 o 19:09.
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 19-05-2006, 19:13   #797
shodek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2004

Posty: 41
shodek ma numer GG 6754659
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nosso Mc'Furry
Dziekuje Ci Gimli za to! Jednego nooba mniej, teraz mozna w spokoju rozmawiac o wojnie i o tym co dzieje sie na Azurze.


Pozdrawiam!
Frajerskie to "dziekuje ci gimli za to!" hauhauah Rafał uahauhauheuaheuahe

@wojna; dobrze ze team z sulechowa wkoncu sie postawil drazowi, moze wkoncu skonczy sie era drazoludków.

Ostatnio edytowany przez shodek - 19-05-2006 o 19:16.
shodek jest offline  
stary 19-05-2006, 19:22   #798
Karol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 70
Domyślny

Nossek zostales zownowany przez uzytkownika Shodek mwahahahaha
@wojna
Whatever, Sulechow TEAM roxx, gratz dla wszystkich ownerow charow z sulechowa! Dogadaliscie sie moze ktory z was ma best pvp i bedzie na wojnie walczyl?
Karol jest offline  
stary 19-05-2006, 19:39   #799
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karol
Nossek zostales zownowany przez uzytkownika Shodek mwahahahaha
@wojna
Whatever, Sulechow TEAM roxx, gratz dla wszystkich ownerow charow z sulechowa! Dogadaliscie sie moze ktory z was ma best pvp i bedzie na wojnie walczyl?
Gówno mnie obchodzi co pisze jakis noob, ktory nie gra na Azurze.
To tyczy sie innych takze Ciebie.

@Down
Czuj sie ignorowany
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 19-05-2006 o 19:47.
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 19-05-2006, 19:44   #800
Karol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 70
Domyślny

Oh :-( To trzeba grac na azurze zeby wydac swoja opinie na temat tego ze Shodek cie zownowal? :-( Oj Nossek Nossek.. wprowadasz nowe zasady? Ciekawe.. :-) Ah i upominam ze nie powinno sie uzywac wulgarnych slow na forum! (tyczy sie to jakze wulgarnego slowa: gówno!)
Chcialbym tez zauwazyc ze nazbyt czesto operujesz slowem noob. Prawdopodobnie nie znasz jego znaczenia dlatego przyblize ci je
Noob - słowo pochodzące od angielskiego "newbie" (żółtodziób), oznaczające osobe niedoświadczoną, początkującą. Ma raczej negatywna wymowę, chociaż jego nadużywanie zrównało je praktycznie z "newbie". Używane w takim znaczeniu między innymi na Battle.necie (podczas gry w Warcraft III).

Znaczenie uznawane od stosunkowo niedawna i w raczej innym "zestawie" gier (szczególnie przez młodszych graczy, nie znających prawdziwego pochodzenia):

Noob - jest to gracz natrętny, nudzący lub oszust, który kłamie, kradnie czy jakimkolwiek innym sposobem przeszkadza normalnym graczom. Nie jest tym samym co Newbie. Słowo to wzieło się ze słowa noobing (inaczej boring - nudzący, nudzić, nudny). Bardzo często używa się tego zwrotu w wielu grach sieciowych typu Tibia, Mu Online, czy też Counter Strike.

noob - Ktoś, kto nie umie grać, ale nie przyznaje się do tego, wręcz przeciwnie - uważa się za najlepszego, wszystko wiedzącego gracza, który zawsze ma rację. Noob to także osoba, która irytuje wszystkich i nie szanuje innych internautów, zabija ich potwory. Określenie często jest używane też w odniesieniu do zwykłych graczy, którzy pytają o rzeczy oczywiste.
wg Wikipedia.pl
@up
ty zawsze ignorujesz wszystki na okolo, zwlaszcza wtedy gdy maja racje

Ostatnio edytowany przez Karol - 19-05-2006 o 19:51.
Karol jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:16.


Powered by vBulletin 3