Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Pokaż wyniki sondy: Jak myślicie? Czy nasze posty mogą zakwiestionować ,że EXCALIBUG żyję?
Tak... 498 40.59%
Nie... 183 14.91%
Wszystkie posty nie dały rzadnych rezultatów 212 17.28%
Heh, ja już wiem o co ci chodzi... (Już wiem jak to zrobić według naszych postów) 115 9.37%
Nie mam zdania 219 17.85%
Głosujących: 1227. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2006, 17:21   #661
Non'ajbi
Użytkownik Forum
 
Non'ajbi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 45
Imię: Keenow
Profesja: Druid
Gildia: Orange Crush
Świat: Harmonia
Poziom: ~20
Skille: -.-' xX
Poziom mag.: 39
Non'ajbi ma numer GG 556390 Send a message via Skype™ to Non'ajbi
Domyślny Uwaga Uwaga !!

Kurde no ... jestem jednak z kumplem genialny ...

Całość wygląda tak:

1. Noodles wychodzi z zamku o 0:00 i (jeżeli zna sie łacine) mozna go wypytac o caly przebieg bitwy (pod warunkiem, ze jest sie sorciem i przebranym jest sie za psa [utevo res ina ... xD ])...

2. na wyspie druidow rzeczywiscie pojawia sie jakiś lol, który po przeprowadzonej rozmowie wrecza nam pewnego scrolla, na ktorym "teoretycznie" zapisane sa jakies czary pozwalajace na otworzenie drzwi do bazyla ;D

3. excalibug to mityczny miecz, ktory mial statsy atk: 80 def: 60. Miecz się składa z dwoch czesci. Jedna z nich znajduje sie w KWT a druga w podziemiach EDRON. Niestety nie wiem gdzie sie je sklada (ale juz wkrótce... )

Mam nadzieje, ze to wszystko pomoze ... Próbuje jeszcze obczaic co ma bazyliszek do tego wszystkiego.

acha... jeszcze 4pkt

4. (xD) w kopalni (tej w kazo) na poziomie soldow jak sie pojdzie na gore i w lewo jest dziura zablokowana (bodajze) kamieniem ... Jest podobno legenda (czytalem w jakiejs ksiazce), ze aby dostac sie do bazyla (Basilisk dla niezorientowanych) nalezy wypowiedziec jakas formulke w "jezyku, ktorego uzywali Ci ktorzy zamkneli Bazyliszka, aby kamień ustąpił a noc stała się dniem"

Pozdrawiam
Nosek ;]

Ostatnio edytowany przez Non'ajbi - 18-05-2006 o 20:50.
Non'ajbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2006, 23:01   #662
Alerione
Użytkownik Forum
 
Alerione's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
Alerione ma numer GG 10025003
Domyślny

a mi sie zdaje ze nie tak jak w poscie ^ jest zlozony z dwoch czesci a jesli z dwoch to Exalibug to MLS ktory rozpadl sie na magic sword i Warlord sword lub tez na Warlord sword i sword of fury na rocku

wedlug mnie jest albo z 3 albo 4

3-po wyrwaniu z ciala boga spadal na ziemie a po drodze rozpadl sie na 3 czesci 1 znalazly cykolpy-warlord sword 2-nie wiem kto ale MLS a 3 tez nie wiem kto sword of fury na rocku

4-to co up +4 czesc magic sword

malo mozliwe lecz zawsze to to ze rozbadl sie na 7 czesci (kazda to inny legendarny kruszec) albo 8 +krysztal w ancient helment

mozliwosci jest masa ale wedlug mnie te sa najprawdopodobniejsze

lecz wedlug tego co napisalem wychodzi ze trzeba miec wszytkie

za orty srry ale pisalem o 11:30 po przejrzeniu all tematu w 3 h -masakra
__________________
Gdyby bohaterowie mieli czas do namysłu, nie byłoby żadnego bohaterstwa. - Peter Ustinov

Ostatnio edytowany przez Alerione - 19-05-2006 o 16:17.
Alerione jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:31   #663
Non'ajbi
Użytkownik Forum
 
Non'ajbi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 45
Imię: Keenow
Profesja: Druid
Gildia: Orange Crush
Świat: Harmonia
Poziom: ~20
Skille: -.-' xX
Poziom mag.: 39
Non'ajbi ma numer GG 556390 Send a message via Skype™ to Non'ajbi
Domyślny

Oczywiscie moge sie mylic co do ilosci czesci, bo ja (tak jak juz wyzej wymienialem) wiem o 2 Pisalem do Cipsoftów na temat questów itp i "celu istnienia Bazyliszka" xD ^^ Do jutro moze mi odpowiedza ;D

Mniejsza ;D W kazdym razie jestesmy coraz blizej tego calego g***a ... xD ^^ Proponuje spisac all w 1 temacie, który bedzie edytowany wmiarę przypływu informacji

Pozdrawiam
Nosek ;]

P.S. Jak cos potrzeba to pisac na gg: 556390
__________________
W wojnie nie chodzi o to, żeby oddać życie za ojczyznę, tylko żeby to ten drugi skur***n zrobił to za swoją ....

======================================
Excalibug Quest - in progress
[||||||----] 60%
======================================
Basilisk Riddle - in progress
[|||||||---] 70%
======================================
Tomes - Done (translated)
[|||||||||] 100%

Ostatnio edytowany przez Non'ajbi - 12-11-2006 o 01:37.
Non'ajbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 17:36   #664
Xene
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 14
Imię: Xene Xiron
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 36
Skille: 23/25
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alerione
... sword of fury na rocku...
Ten "sword of fury" to spike sword, ma go jedna osoba (rookstayer) tylko jena w calej tibii (sposrood graczy na rooku oczywiscie)!!
Xene jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 00:13   #665
Alerione
Użytkownik Forum
 
Alerione's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
Alerione ma numer GG 10025003
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xene
Ten "sword of fury" to spike sword, ma go jedna osoba (rookstayer) tylko jena w calej tibii (sposrood graczy na rooku oczywiscie)!!

o to mi chodzi sword of fury

to nie zwykly SS pisze sword of fury nie spike sword
Fury-szal,wscieklosc a w opisie excalibuga pisze ze wzudzal szal

nikt nie zglebial kto to byl ten Morguthis
ja w ANK znalazlem o nim cos takiego-Morguthis, the never-defeated general. A lethal and merciless warrior consumed by irrepressible rage.
The vain Vashresamun, the pharaoh's notorious concubine burning to avenge her hurt pride.
__________________
Gdyby bohaterowie mieli czas do namysłu, nie byłoby żadnego bohaterstwa. - Peter Ustinov

Ostatnio edytowany przez Alerione - 20-05-2006 o 00:16.
Alerione jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 12:53   #666
Non'ajbi
Użytkownik Forum
 
Non'ajbi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 45
Imię: Keenow
Profesja: Druid
Gildia: Orange Crush
Świat: Harmonia
Poziom: ~20
Skille: -.-' xX
Poziom mag.: 39
Non'ajbi ma numer GG 556390 Send a message via Skype™ to Non'ajbi
Cool Mailowanie z CIPSOFTAMI :D

Hail Cipsofts!

I've been looking for the answers to my questions on the FAQ, however I was not able to find them. The tutors all answered in various ways. I would really appreciate it if you would reply to my email.
I've got a question for you. Is it possible to have an Excalibug, and does it exist? We asked a lot of Gamemasters, and 60% of them said "yes, it exists" but 40% said "sorry ... it's a myth". Some people said that Excalibug was a bug in a game, or it's just a riddle without an answer ... My friends and I believe that this mystic sword exists. Could you give us a piece of advice regarding this riddle?
I think that the real Tibia is just like a very big Open Tibia Server. You've got files with quests and a lot of other things. In our opinion there is something strange if almost all NPCs can tell something about Excalibug. Noodles is going out of castle after 0:00. An island where access is limited only to druids. If I remember well Noodles is behaving in a strange way by saying "druid' or something like that.. He is very frightened of Ultimate Explosion spell ...
Hmmm ... Basilisk ... it's very strange NPCs ... It's impossible to enter his cave. But I read that Dwarfs were digging under level -8 where there was no light. I've got a theory, that there is a level under -8.
Does Excalibug exist? Why are the doors to Knight Watch Tower closed? What does the Basilisk exist for? What does POH have inside itself? These are some questions we don't have the answers to. I would be thankful if you could tell me something about... the biggest riddle in Tibia World.

--------------------------------------------------------------------------

Dear Tibia player,

Thank you for your email.

The world of Tibia is indeed full of riddles and secrets. Please understand that we do not hand out such in-depth details about the game. We believe every player should discover the secrets of Tibia himself. For this reason we also ask our tutors not to give specific answers on these questions. Also, the world of Tibia is constantly changing. For this reason, you can find closed doors and unsolvable quests now that might be accessible in the future.

If you have any further questions and would like to write to us again, please attach or quote your previous email and our reply to ensure that our help will be efficient.

Have fun exploring!

Kind regards,
Manja Herrmann
Tibia Customer Support
--------------------------------------------------------------------------

Dear Cipsoft's Team!

Thanks for you reply. If some doors are closed or there is no way to get somewhere, Many of the NPC's are able to tell us things about the same thing, there are a lot of books about one thing ... Does it means that this quest is being created? Or is that just a joke? A joke to make the World Of Tibia more mysterious or engaging?


--------------------------------------------------------------------------

Dear Tibia player,

Some hints that NPCs give lead indeed to quests that can be solved. Others hint to tasks that await the adventurer in a future update. Some NPCs just tell stories without any quests connected to it. The same is true for books and other hints in the game. How much of them can be solved is on you to find out.

Have fun in Tibia!

Kind regards,
Manja Herrmann
Tibia Customer Support

================================================== =======

To by bylo na tyle, moze poznie jeszcze z głównym adminem Tibii pogadam (czyt. z kolesiem odpowiedzialnym za questy i mape) xD ^^


Pozdrawiam
Non'ajbi
__________________
W wojnie nie chodzi o to, żeby oddać życie za ojczyznę, tylko żeby to ten drugi skur***n zrobił to za swoją ....

======================================
Excalibug Quest - in progress
[||||||----] 60%
======================================
Basilisk Riddle - in progress
[|||||||---] 70%
======================================
Tomes - Done (translated)
[|||||||||] 100%
Non'ajbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 21:58   #667
Chero
Użytkownik Forum
 
Chero's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 17
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Mythera
Poziom: ehh
Skille: 666
Chero ma numer GG 6255200
Król Hehe

Te Cipy wiedza ze jestesmy blisko rozwiazania i nie powiedza nic dopoki nie zwiedzimy calej mapki =( a szkoda ale ja powoli wiem o co chodzi w tym quescie na potrzeby tego questa zrobie druida zamienie sie w psa przed zamkiem Tibianusa wejde i moze noodles bedzie mowil do mnie normalnie jak tylko zamienie sie w psa warto probowac nic do stracenia ale duzo do zyskania moze byc
Chero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 22:14   #668
Non'ajbi
Użytkownik Forum
 
Non'ajbi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 45
Imię: Keenow
Profesja: Druid
Gildia: Orange Crush
Świat: Harmonia
Poziom: ~20
Skille: -.-' xX
Poziom mag.: 39
Non'ajbi ma numer GG 556390 Send a message via Skype™ to Non'ajbi
Domyślny :d

Hehe ... Kilka spraw:

1. Dobrze główkujemy co Chero?
2. Masz zaIBsty avatar xD ^^ (tez taki chce )
3. Proponuje Chero, zebysmy skoczyli na POH (razem bezpieczniej a przy okazji poexpimy). Niestety ja sorca mam na Refugii, wiec nie mam jak, ale ty tym Druidem sie wbijesz na ta wyspe i ja dokladnie oblookasz
4. Przeskanowalem caly rook u kumpla botem (ale cicho xD ^^ to jego) i nic (powtarzam) NIC nie znalazlem ... grzybnia jakas kur**a xD ^^
5. Mam pytanko ... wie ktos moze co sie znajduje za drzwiami ( i trawa) na wschód od Thais, ale na południe od mostu kolo gór z Cycami. Tam jest taki domek i jest sporo zarcia w beczkach (10 filetow i 10 rybek ). Zeby tam sie wbic, trzeba miec:
a)PACCa (nie mam :/)
b)Wykonanego Postman Questa (jak wyżej)
c) machete xD ^^ (to chyba mam xD ^^)

W kazdym razie jakby ktos mogl, to niech tak sie kopsnie, bylbym BARDZO wdzieczny

No to na tyle ;D Jak cos nowego bedzie, to pisze

Pozdrawiam
Non'ajbi (Iridia)
Otherz Raven (Refugia)
__________________
W wojnie nie chodzi o to, żeby oddać życie za ojczyznę, tylko żeby to ten drugi skur***n zrobił to za swoją ....

======================================
Excalibug Quest - in progress
[||||||----] 60%
======================================
Basilisk Riddle - in progress
[|||||||---] 70%
======================================
Tomes - Done (translated)
[|||||||||] 100%
Non'ajbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 11:18   #669
Aodx'Deps
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem zwiazek z excalibugiem ma Marvik , Lugri i Muriel
moze to muriel z marvikiem walczyl a nie bogowie. z drugiej strony krol tibianus mowi ze kiedys posiadal ten miecz i panowal nad wszystkim.

Jesli ktos juz byl to dobrze ale jak nie to pisze.
Lugri mowi tylko ze Excalibug nie istnieje..
Lugri: It's existence is just a lie to inspire hope and bravery in the hearts of the followers of good.

Lugri: Fardos is the creator. He is a helpless watcher whose 'creation' is far more then he bargained for. <----- FARDOS , znalazlem w tekscie z ksiazki
czy to nie jeden z Bogow? a drugi to Zathroth? przynajmniej tak stwierdzilem po spotkaniu z tibianusem...
Lugri: Zathroth represents the true and unbound power of magic. He is the keeper of great secrets.

moze to komus sie przyda moze nie.. ja ide wypytac marvika
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 15:17   #670
Gatho Gokhinin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Wiek: 32

Posty: 215
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 110
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

Noodles? O północy? Łacina??
Cytuj:
1. Noodles wychodzi z zamku o 0:00 i (jeżeli zna sie łacine) mozna go wypytac o caly przebieg bitwy (pod warunkiem, ze jest sie sorciem i przebranym jest sie za psa [utevo res ina ... xD ])...
mam nadzięję, że to jest tylko ironia ;]
A jeśli nie to jest całkowicie bez sensu ;P
Aaa i Ameryki nie odkryliście, ponieważ większosc rzeczy bylo wspomniane wcześniej.
Non'ajbi- podoba mi się Twój tok myślenia, zrób postać na pytherze i spokojnie możemy "powęszyć" ;]

A na koniec polecam lekturę genezy Tibii ;] Przetłumaczona, są obrazki- tylko czytać I nareszcie cos się w tym temacie dzieje
Gatho Gokhinin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 16:03   #671
Non'ajbi
Użytkownik Forum
 
Non'ajbi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 45
Imię: Keenow
Profesja: Druid
Gildia: Orange Crush
Świat: Harmonia
Poziom: ~20
Skille: -.-' xX
Poziom mag.: 39
Non'ajbi ma numer GG 556390 Send a message via Skype™ to Non'ajbi
Domyślny

@up

hmmm ... z ta lacina to troche dziwnie zabrzmialo rzeczywiscie, ale tak slyszalem. Jak nie wierzysz to sam sprawdz. Wychodzi sobie przed zamek o 0:00.

@topic
Mam kolejną (wydaje mi sie ze sluszna) koncepncję, na temat dojscia do bazyla lub czegos innego. Słuchajcie:

Przed skarbcem imperatora jest korytarz z Dwarf Guardami ... wybic je to chyba nie jesr problem ale nie o to chodzi. You see a stone pile. It seems to be switch. Moze sie myle, ale z tego o pamietam takie samo 'cos' jest w bibliotece pod pustynia ... ale sluchajcie dalej. Jak ktos stanal na tym polu w bibliotece, to w podziemiach deserta otweralo sie tajemne przejscie, w którym mozna bylo spokojnie AFKowac ... Wydaje mi sie, ze te pola przed skarbcem nie sa od tak sobie. Jest ich 16. Pisalem na TRADE, ze szukam 16 graczy, ktorzy pomoga w rozwiazaniu zagadki skarbc imperatora. Niestety uzbieralem tylko 10 a pozniej musialem spadac. Niech ktos skoczy do skarbca z niezla ekipa (16 osob) i stancie na tych polach. Proponuje miec jeszcze kilku znajomych, ktorzy sprawdza:

a)Basilisk room (moze sie otworzy)
b)Knight Watch Tower(jak wyzej)
c)Skarbiec, lub poziomy wyzej/nizej skarbca (jakies schody lub cos).

Domyslam sie, ze ciezko bedzie zeby 16 osob stalo w miejscu przez prawie 5-15 minut ... ale za to co mozna zdobyc ...

Jak cos wymysle ciekawego, albo znajde to zamieszcze ...

Pozdrawiam ;]

P.S. Wchodzcie na temat codziennie bo sie pojawiaja nowe posty na ten temat
P.S.2 Uwielbiam pisac P.S.'y xD ^

Cya
__________________
W wojnie nie chodzi o to, żeby oddać życie za ojczyznę, tylko żeby to ten drugi skur***n zrobił to za swoją ....

======================================
Excalibug Quest - in progress
[||||||----] 60%
======================================
Basilisk Riddle - in progress
[|||||||---] 70%
======================================
Tomes - Done (translated)
[|||||||||] 100%

Ostatnio edytowany przez Non'ajbi - 27-05-2006 o 16:06.
Non'ajbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 20:35   #672
Chero
Użytkownik Forum
 
Chero's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 17
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Mythera
Poziom: ehh
Skille: 666
Chero ma numer GG 6255200
Domyślny Hmmmm..............

Non nieżle myslisz ale trzeba jeszcze dopracowac jak cos to dopiero w wakacje wyjde z Rooka i Ci wtedy pomoge ale jak narazie mi sie nie chce wychodzic ale jak wyjde bedzie sie dzialo ^^ moze w te wakacje wreszcie zrobimy tego questa moze w letnim Update bedzie mozna wreszcie wejsc do skarbac lub Basiliska lub wiecej sie dowiedziec i ludzie piszcie swoje wnioski dotyczace tych owy wymienionych wyzej questow a jak go wykonamy i tak wam nie powiemy bo bedzie QS


Pozdrowienia dla milosnikow :
-Tibi
-eT
-cS:condition Zero
-oGame
-BattLe Fielda 2

^^ i jeszcze raz pozdro CheRo
Chero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 03:05   #673
Rayman1994
Użytkownik Forum
 
Rayman1994's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Szamotuły

Posty: 76
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Furious Boys
Świat: Pythera
Poziom: 45
Skille: x/x
Poziom mag.: 51
Rayman1994 ma numer GG 2449539 Rayman1994 ma login Tlenu rayman1994@tlen.pl
Domyślny

Poszedlem do Krola Tibianusa i ...

02:14 Eikitchi Onizuka: hail king
02:14 King Tibianus: I greet thee, my loyal subject.
02:14 Eikitchi Onizuka: emperor
02:14 Noodles: Grrrr!

Chyba naprawde Kruzak zamienil noodlesa w psa. Wedlug mnie Noodles pilnowal Exalibuga ale zdradzil Bazyliszkowi miejsce polozenia Excalibuga i za kare Kruzak zamienil Noodlesa w psa. Noodles blakal sie po swiecie az trafil do miasta w ktorym przygarnal go krol tibianus
__________________
20 kb to 20kb
/Dwim
Rayman1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 03:34   #674
Non'ajbi
Użytkownik Forum
 
Non'ajbi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 45
Imię: Keenow
Profesja: Druid
Gildia: Orange Crush
Świat: Harmonia
Poziom: ~20
Skille: -.-' xX
Poziom mag.: 39
Non'ajbi ma numer GG 556390 Send a message via Skype™ to Non'ajbi
Cool

@up

No to to akurat bylo juz w temacie.



@up Chero

Najpier Chero wyjdz z rooka Pozniej mozemy pomyslec razem

@topic

Proponuje isc na jednym serwerze 30 osobowa ekipa i jakos poustalac co i jak ...

Pozdrawiam
__________________
W wojnie nie chodzi o to, żeby oddać życie za ojczyznę, tylko żeby to ten drugi skur***n zrobił to za swoją ....

======================================
Excalibug Quest - in progress
[||||||----] 60%
======================================
Basilisk Riddle - in progress
[|||||||---] 70%
======================================
Tomes - Done (translated)
[|||||||||] 100%
Non'ajbi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 17:07   #675
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cos mi sie wydaje ze powinnie dac sobie spokoj z tym... jak ktos wczesniej pisal excalibug moze byc MLSem albo miec staty 80:60 wiec zaden z was nie bedzie go mial tylko jakies +150 lvl )... z tych wszystkich opowiadan wynika ze jest 1 excalibug wiec bedzie go miala jedna osoba na servie i tylko highlvl... Tak czy inaczej Good Luck
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2006, 17:13   #676
Aragorn Milthes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: :))

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra :P
Poziom: 31
Skille: ......
Poziom mag.: 34
Domyślny

ej a ktos zauwazyłem ze jest akademia czarów Noodlea ?? moze to ten własnie czarodziej jest noodlesem a tak akademia jest kolo edron
Aragorn Milthes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 13:14   #677
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keel
Cos mi sie wydaje ze powinnie dac sobie spokoj z tym... jak ktos wczesniej pisal excalibug moze byc MLSem albo miec staty 80:60 wiec zaden z was nie bedzie go mial tylko jakies +150 lvl )... z tych wszystkich opowiadan wynika ze jest 1 excalibug wiec bedzie go miala jedna osoba na servie i tylko highlvl... Tak czy inaczej Good Luck

Oczywistym jest, że Excalibug będzie dostępny wyłącznie dla naprawde wysokich lv. Jeśli nie będzie bramki lvl to i tak zapewne quest będzie tak trudny, że tylko hlv da rade go wykonać (bynajmniej nie w pojedynke). Mimo wszystko warto się zastanowić nad tym wszystkim...
Btw... Keel - Zielona Góra ROX!

Pozdrawiam...
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 13:40   #678
Mastadi, little meteorite
Użytkownik Forum
 
Mastadi, little meteorite's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Lokacja: Darashia

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 40
Skille: 19/23
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed
Oczywistym jest, że Excalibug będzie dostępny wyłącznie dla naprawde wysokich lv. Jeśli nie będzie bramki lvl to i tak zapewne quest będzie tak trudny, że tylko hlv da rade go wykonać (bynajmniej nie w pojedynke). Mimo wszystko warto się zastanowić nad tym wszystkim...
Btw... Keel - Zielona Góra ROX!

Pozdrawiam...
A ja mam nadzieję że quest nie będzie miał bramki lvl'owej -,- że excalibug będzie tylko jeden na serwer, i że trzeba będzie pogłówkować, a nie "zabij 50 demonów i bierz nagrode".

.
__________________
Proszę, wystaw mi notkę! ^^
Mastadi, little meteorite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 13:58   #679
Misiachu
Użytkownik Forum
 
Misiachu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005

Posty: 29
Domyślny

nie wiem czy to bylo w temacie ale chyba nikogo nie dziwi ze nie chce mi sie pisac tych wszystkich postow ale moj qmpel znalazl "Letter to Markwin" czy jakos tak <ten co w mintwalin jest> i nie wiemy zabardzo co z nim zrobic ... bylismy u niego probowalismy cos o tym gadac ale jakos nie wychodzilo :/
jak ktos wie to PM plx
P.S. Listu nie da sie otworzyc tylko jak sie na niego kliknie to pisze "Letter to Markwin", i nie wiem gdzie qmpel go znalazl chyba dostal od kogos
Misiachu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2006, 13:56   #680
Pawio
Użytkownik Forum
 
Pawio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Pawio ma numer GG 1979984
Domyślny

MMm król mino to Markwin, natomiast Marvik to imie npc w gildii druida w thais
Marvik esha'ina excalibug!

00:38 Baxter: Gorn and I searched for this weapon in the darkest corners of each dungeon, but found nothing.

Dodam że Noodles warczał za każdym moim słowem

Ostatnio edytowany przez Pawio - 03-06-2006 o 14:13.
Pawio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:21.


Powered by vBulletin 3