Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-05-2006, 20:58   #141
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ej bartaz. Czesc polak? a dasz cos? scalowke plz. Jezu plz zostaniesz moim protektorem??
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-05-2006, 22:44   #142
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olorion.
Ej bartaz. Czesc polak? a dasz cos? scalowke plz. Jezu plz zostaniesz moim protektorem??
Chciałes coś konkretnego powiedzieć?
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 00:00   #143
Xetif
Użytkownik Forum
 
Xetif's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2004
Lokacja: pod kocim ogonem

Posty: 137
Stan: Na emeryturze
Imię: Bartaz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nine Thou
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Level
"Błogosławieni ci, którzy nie mieli nic mądrego do powiedzienia i sie nie odzywali"
-a kim ty jestes zeby oceniac mnie i moje wypowiedzi ? POLAK?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olorion.
Ej bartaz. Czesc polak? a dasz cos? scalowke plz. Jezu plz zostaniesz moim protektorem??
EJ EJ EJ EJ EJ EJ ! QWA QWA BENDE TWOIM PRO QWA PLX PLZ POLACY NIE ZABIJAJOM POLAKUW PLZ

PS

zrobcie temat ze bartaz to pa i zabija polakow z SD ( o moj boze , runa natychmiastowej smierci , umiem jej uzywac plz )


qwa polak ej dasz cos plz
__________________
LMAO

Ostatnio edytowany przez Xetif - 28-05-2006 o 00:03.
Xetif jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 00:19   #144
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xetif
-a kim ty jestes zeby oceniac mnie i moje wypowiedzi ? POLAK?


...a kim ty jestes,ze nie można oceniać twoich wypowiedzi? jeżeli nie chcesz,zeby to co powiesz było oceniane to poprostu nic nie mów...proste, co nie?

Ostatnio edytowany przez Level - 28-05-2006 o 00:21.
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2006, 17:24   #145
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rydzykowy
Witam jestem nowy na tym forum tak samo jak i na saphirze.

Po pierwsze chciałym zaznaczyć że nie wszyscy szwedzi na tym servie to PA naprzykład Ximek ( mój protector ) bardzo miły człowiek który szanuje polaków.
Po drugie Swe to najlepsi gracze, zobaczcie ile h lvli to szwedzi.
Po trzecie draco~ i tak nie miało szans bo swe są lepsi w PVP ( przynajmniej większość ).

Nie wiem jak wy ale ja myślę że ze Swe da się dogadać tylko nie warto z nimi popadać w koflikty dopóki oni nie zaczną.

Po pierwsze nie wszyscy, ale lepiej żeby rodacy trzymali władze, czyż nie?
Po drugie jeśli myślisz, że Szwedzi są najlepsi w tą grę to jesteś śmieszny. EO, Cachero i Setzer Gambler to Br, Sero to Polak. Jak widac pierwsza czwórka to br i pl, więc nie piardul mi, że Swe są super pro elo plejersi. ^^
Po trzecie zawsze są szanse, pvp da sie nadrobić, a wojny nie przegrali ze względu na nieumiejętność walki...

Pozdrawiam!
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2006, 23:48   #146
auhh
Użytkownik forum
 
auhh's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006

Posty: 23
Profesja: Elite Knight
Świat: Saphira
Domyślny

Bartaaaz zapatrzony w siebie 1337 progamerze, pokoj z toba. Czache masz przeryta jakbys sie po kwasie zwiesil ; ]. Wyluzuj troche z wpatrywaniem sie w lustro - troche samokrytyki pomaga w zyciu drogi Jestem Najlepszy Na Swiecie Mowcie Mi Bartaz.

Wojne przegraliscie a ciskacie sie jakby wynik 2:25 nie byl waszym udzialem "smoki".

~~
auhh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2006, 05:11   #147
Xetif
Użytkownik Forum
 
Xetif's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2004
Lokacja: pod kocim ogonem

Posty: 137
Stan: Na emeryturze
Imię: Bartaz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nine Thou
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez auhh
Bartaaaz zapatrzony w siebie 1337 progamerze, pokoj z toba. Czache masz przeryta jakbys sie po kwasie zwiesil ; ]. Wyluzuj troche z wpatrywaniem sie w lustro - troche samokrytyki pomaga w zyciu drogi Jestem Najlepszy Na Swiecie Mowcie Mi Bartaz.

Wojne przegraliscie a ciskacie sie jakby wynik 2:25 nie byl waszym udzialem "smoki".

~~
HAHAHAHAHA Widze ze duzo jeszcze o sobie nie wiem ;] ! A pozatym to ja sie moge zwieszac po czym tylko mi sie podoba i to nie twoj interes Dzis np. zwiesiliem sie na klawiaturze ale chyba mnie tak dobrze nie znasz skoro nie wspomniales o tym .I tak na koniec- przedstaw sie ,bo jechac komus anoniomowo to kazdy potrafi , a nie kazdy ma odwage wygarnac co o nim mysli prosto w twarz. Pewnie cie kiedys ubilem i cie cisnienie lapie l33t.looser.pl ;<

adios
__________________
LMAO
Xetif jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2006, 17:16   #148
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

pier dolic draco, 90% z nich to nuby ktore nie potrafia poswiecic swojego chara, ani nawet pasc chociaz raz. Banda pieprzonych looserow ;>
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2006, 18:48   #149
Xetif
Użytkownik Forum
 
Xetif's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2004
Lokacja: pod kocim ogonem

Posty: 137
Stan: Na emeryturze
Imię: Bartaz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nine Thou
Świat: Saphira
Domyślny

cze olor cio tam slychac plz ?
__________________
LMAO
Xetif jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2006, 19:20   #150
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olorion.
pier dolic draco, 90% z nich to nuby ktore nie potrafia poswiecic swojego chara, ani nawet pasc chociaz raz. Banda pieprzonych looserow ;>
Mam nadzieję, że ty do nich nie należysz... No szkoda, szkoda, że się tak szybko poddali. Jedna porażka i po wojnie...
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2006, 19:47   #151
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ostatnio przygotowalem taktyke, zalatwilem pomoc 20 sorcow na lvlach ~30-50 (sd power kolo 2,5k) ale of coz nasze smoczki baly sie przyjsc bo straca swoje mega uber pl h lvle.
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 09:50   #152
Xetif
Użytkownik Forum
 
Xetif's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2004
Lokacja: pod kocim ogonem

Posty: 137
Stan: Na emeryturze
Imię: Bartaz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nine Thou
Świat: Saphira
Domyślny

fajnie ze wszyscy wiedzieli
__________________
LMAO
Xetif jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 17:19   #153
Mercurion
Użytkownik forum
 
Mercurion's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2006
Lokacja: Czestochowa
Wiek: 35

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Domyślny

Xetif jestes megalomanem przykro mi Czytam ten temat i mam wrazenie, ze w jakis sposob probojesz byc waznym "west side" gangsta Chcialoby sie napisac "get a life" ale nie bede wobec nikogo zlosliwy . Rotfl'n'lol.

Z no pain jest zdecydowanie nie smiesznie. A co do Draconians - imo nikt nie ma prawa im niczego zarzucac. Zaden z graczy nie chcialbym miec zrookowanej postaci np z 80 lvla, w ktora wlozyl wiele pracy. A hunt od No Pain na Saphirze moze nie konczy sie az tak dyrastycznie ale widzac po znajomych konczy sie źle tudziez bardzo zle . Wracajac do Draco - przegralismy (przegraliscie ? ...) wojne jako Pol na serwie. Prawda. Serwer jest szwedzki for eva i nic nie da sie zmiecnic. Bzdura. Ludzie cala scena moze odwrocic sie jeszcze o 180 stopni nie ma powodu do paniki. Sam gram na Saphirze na przekor. Wszyscy z niej uciekli, kazdy pisze "Men nie graj tam... Brak przyszlosci, serwer umarl". Dla mnie nie ma czegos takiego. W Tibi oprocz lvl'a licza sie tez umiejetnosci PvP, znajomosc masy detali i masy innych rzeczy ktore sam teraz pochlaniam (gram w tibie od 4 miesiecy ;. Jako polacy nie jestesmy w zadnym stopniu gorsi od swe wiec ludzie piszacy ze Swe to jakos niesamowicie uzdolnieni lepsi gracze do domu plx. Imo potrzeba poprostu czasu i paru trafnych decyzji. Narzekanie, wrzucanie na Draconians nic nie da i jest totalnym lamerstwem. Zamiast pisac posta whinujacego na Dragonow lepiej wbic na saphire i uciupac jeden level wiecej.

Heh. Jestem newbem w tibie, ale grajac wczesniej w mase innych gier (w3, FT, CS, Q3) i udzielajac sie na scenie udalo mi sie zebrac troche doswiadczenia. Poki co moja postac to kompletne nic ale pracuje nad tym zeby kiedys zaczela cos znaczyc Byc moze i na arenie Saphiry

pzdr wszystkim

Ostatnio edytowany przez Mercurion - 07-06-2006 o 17:25.
Mercurion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 19:24   #154
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mercurion
Xetif jestes megalomanem przykro mi Czytam ten temat i mam wrazenie, ze w jakis sposob probojesz byc waznym "west side" gangsta Chcialoby sie napisac "get a life" ale nie bede wobec nikogo zlosliwy . Rotfl'n'lol.

Z no pain jest zdecydowanie nie smiesznie. A co do Draconians - imo nikt nie ma prawa im niczego zarzucac. Zaden z graczy nie chcialbym miec zrookowanej postaci np z 80 lvla, w ktora wlozyl wiele pracy. A hunt od No Pain na Saphirze moze nie konczy sie az tak dyrastycznie ale widzac po znajomych konczy sie źle tudziez bardzo zle . Wracajac do Draco - przegralismy (przegraliscie ? ...) wojne jako Pol na serwie. Prawda. Serwer jest szwedzki for eva i nic nie da sie zmiecnic. Bzdura. Ludzie cala scena moze odwrocic sie jeszcze o 180 stopni nie ma powodu do paniki. Sam gram na Saphirze na przekor. Wszyscy z niej uciekli, kazdy pisze "Men nie graj tam... Brak przyszlosci, serwer umarl". Dla mnie nie ma czegos takiego. W Tibi oprocz lvl'a licza sie tez umiejetnosci PvP, znajomosc masy detali i masy innych rzeczy ktore sam teraz pochlaniam (gram w tibie od 4 miesiecy ;. Jako polacy nie jestesmy w zadnym stopniu gorsi od swe wiec ludzie piszacy ze Swe to jakos niesamowicie uzdolnieni lepsi gracze do domu plx. Imo potrzeba poprostu czasu i paru trafnych decyzji. Narzekanie, wrzucanie na Draconians nic nie da i jest totalnym lamerstwem. Zamiast pisac posta whinujacego na Dragonow lepiej wbic na saphire i uciupac jeden level wiecej.

Heh. Jestem newbem w tibie, ale grajac wczesniej w mase innych gier (w3, FT, CS, Q3) i udzielajac sie na scenie udalo mi sie zebrac troche doswiadczenia. Poki co moja postac to kompletne nic ale pracuje nad tym zeby kiedys zaczela cos znaczyc Byc moze i na arenie Saphiry

pzdr wszystkim
Przede wszystkim nikt by im nie roocknął chara, bo to niemożliwe. Dalej idąc im dłużej Draco zwleka tym mniejsze mają szanse - Auroth leci z lv jak cholera, a inni też nie śpią. Jak grali to NP cały czas sie niepokoiło i nie expili, a to oznacza, że ich siła nie rosła. Jedyny błąd jaki Draco zrobiło to open battle. Nie potrafię tego zboleć...

Mówisz, że Polacy nie są gorsi od Szwedów... Ktoś powiedział, że są? Nie... Poprostu tak się trafiło, że na tym serwie to oni dominują. Oczywistym jest, że zawsze może się to zmienić, ale jak już Olorion powiedział boją się... cóż... nie pochwalam tego, choć pewnie nie łatwo stanąć do walki. Btw... żeby coś znaczyć na jakiejkolwiek arenie to musisz trochę w tym siedzieć. Skoro ty grasz w Tibię 4 miechy, to nawet mając ten 80lv niewiele zdziałasz.

@Olorion...
... kilka słów do Ciebie. Jeśli naprawde było tak jak mówisz to respekt dla Ciebie. ;p Ja zatraciłem nadzieję, że w Draco są ludzie, którzy chcą walczyć. Fakt, bez armii nic nie zdziałacie... dlatego wartoby tych Xerenowych wojowników przekonać do powrotu. ;] Co wam szkodzi spróbować?

Pozdrawiam!
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 19:47   #155
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jed, mi juz przestalo zalezec na saphirze. W 1,5 tygodnia zrobilem 46 lvl sorca na lunarze, a do konca miecha mam zamiar wbic 80-90 lvl ;
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 20:36   #156
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olorion.
Jed, mi juz przestalo zalezec na saphirze. W 1,5 tygodnia zrobilem 46 lvl sorca na lunarze, a do konca miecha mam zamiar wbic 80-90 lvl ;

Proponuje odwyk .....
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 21:21   #157
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olorion.
Jed, mi juz przestalo zalezec na saphirze. W 1,5 tygodnia zrobilem 46 lvl sorca na lunarze, a do konca miecha mam zamiar wbic 80-90 lvl ;
Jaką masz przyszłość na Lunarze? 184 kolesi z 100lv... Na Saphirze 11... Nie lepiej spróbować walczyć? Masslogami dalibyście rade. Logujecie się, sciągacie Szweda i okopujecie w HG. xD Znika PZ i macie fraga. Tak się wygrywa wojny... Siłe macie do takich akcji, bo starczy tylko czołówka Draco.
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2006, 23:30   #158
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

war char. i nie expie sam : p

gram dziennie w tibie 0-2 godziny : p
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2006, 06:20   #159
Xetif
Użytkownik Forum
 
Xetif's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2004
Lokacja: pod kocim ogonem

Posty: 137
Stan: Na emeryturze
Imię: Bartaz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nine Thou
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mercurion
Czytam ten temat i mam wrazenie, ze w jakis sposob probojesz byc waznym "west side" gangsta
hahaha Wiesz bardzo mi zalezy zeby byc waznym na forum o Tibii , naprawde mnie rozgryzles gratulacje .. hahahaha..

Ide opalic , adios.

__________________
LMAO
Xetif jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2006, 17:08   #160
Mercurion
Użytkownik forum
 
Mercurion's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2006
Lokacja: Czestochowa
Wiek: 35

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Domyślny

Wiesz odpisujac mi postem w ktorym jest wiecej "hahaha" niz tresci tylko potwierdzasz moja teorie Palenie szkodzi zdrowiu men...


... jak zreszta widac I tak owszem. Gdyby Ci nie zalezalo zeby byc postrzeganym jako evul pr0 gamer gg no re to nie napisalbys tych postow ktore mozna przeczytac u gory

Pozdry
Mercurion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:22.


Powered by vBulletin 3