Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-08-2003, 12:07   #1
Ciniak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2003

Posty: 3
Domyślny Trening Palkiem

Mam pytanie do starych (moze i mlodych ?) wyjadaczy Tibii. Nie raz widzialem jak podczas treningu paladyn mowi jestem afk a speary mu sie podnosza ?(
Czy faktycznie jest to mozliwe?
Z gory thx...
Ciniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2003, 12:43   #2
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

To takzwane makro, czyli program, który klika myszką za ciebie. Dowcip polega na tym, że przeważnie takie programy mają wbudowane niespodzianki typu keyloggery itp, dzięki czemu raz dwa możesz też dać komuś w prezencie cały swój ekwipunek.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2003, 13:04   #3
Ciniak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2003

Posty: 3
Domyślny

a czy te programiki sa legalne ? Cipowie je uznaja ?
Z jakiej stronki mozna je pobrac ? ?(
Ciniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2003, 13:10   #4
thunvil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 38
thunvil ma numer GG 1450790
Domyślny

Nie są legalne. Akceptując regulamin Cipów, zgodziłeś sie na nie używanie różnego rodzaju makr wspomagających grę. A skąd je można ściągnąć?
Nie wiem, bo nie używam, ale jak byś dobrze poszukał, to na pwno byś znalazł...
thunvil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2003, 13:27   #5
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Odrazu przy zakładaniu postaci masz regulamin, gdzie 6 punkt mówi, że powodem do bana jest Using tools to automatically do or repeat certain actions without any interaction of the player ("macros").

Oczywiście w internecie jest wszystko, a udowodnienie tego może być trudne (chyba, że ktoś cię zastanie AFK podnoszącego speary).
Nie chcę cię straszyć, ale pamiętaj, że nie tylko ban ci grozi za to. Jak ktoś cię zhakuje, to będzie dobrze, jeśli tylko stracisz cały swój sprzęt, bo haker może jeszcze powyzywać twoją postacią paru wysokopoziomowców i już se nie pograsz tą postacią.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2003, 13:47   #6
Ciniak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2003

Posty: 3
Domyślny

Wielkie Thx za pomoc
Ciniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2003, 00:02   #7
sajan4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2003

Posty: 24
Domyślny

Powiem tak jak gralem palkiem to uzywalem programu do macro po to by nie klikac co chwila na speary bo szlag moze czlowieka trafic, ze o odciskach na palcach nie wspomne.
Nie robilem tego jednak nigdy afk! zawsze siedzialem przy kompie poprostu nie uzywalem mojego paluszka do tego

Uzywac nie wolno, ale skoro juz wiesz o takih rzeczach to dam mala rade. Nie pobieraj takiego programu z zadnej ze stron zwiazanych z tibia ani zadnych linkow ze stron o tibi!!! jest to zwykly program ktory zapisuje ruchy myszki i klawiatury wiec pelno tego na sieci.

Ministerstwo zdrowia i opieki nad tibijczykami ostrzega!
Uzywanie Makra AFK grozi smiercia , banem, zjazdem do rooka.
sajan4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2003, 07:56   #8
Pan Lesio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2003
Lokacja: Gdańsk

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: 18/24
Poziom mag.: 40
Domyślny

@up

Wiesz jak są zasady to sie ich nie łamie każdy szanujący sie gracz (taki jak ja) nawet nie myśli o uzywaniu macr a jak nie chce ci sie podnosiec to po co palka brałeś ja ci powiem że palkiem na 27 poziomie brałem 30 spearow i tym czasie spokojnie szedłem sie odlać lub cos na forum czytałem. Moim zdaniem to odbiera przyjemnosc z gry wiesz kazdy moze byc taki twardy jak mogowie ktorzy zapuszczaja macro i po nocy maja 3 BP SD i gdzie przyjemnosc tak samo jak kupowanie postaci. Właśnie najlepsze jest ze robisz postac od żłobka (rooka) i potem masz satysfakcje że sam do tego doszedles.
Pan Lesio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2003, 00:16   #9
sajan4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2003

Posty: 24
Domyślny

Pan lesio: chyba zle mnmie zrozumiales!!! przeczytaj posta jeszce raz prosze. Napisalem tam wyraznie:
"Powiem tak jak gralem palkiem to uzywalem programu do macro po to by nie klikac co chwila na speary bo szlag moze czlowieka trafic, ze o odciskach na palcach nie wspomne.
Nie robilem tego jednak nigdy afk!"

Co znaczy ze siedzialem jak mol przy kompie i patrzylem jak raz na 20 spearow mysz przesuwa sie i wklada wlocznie na miejsce. Nie widze zadnej roznicy! Chyba ze chodzi ci o ten maly ruch dloni o zakresie okolo 5cm.
Sory winetou. Pamietaj ze punkt widzeni zalezy od punktu siedzenia, wiec nie nie mow tez ze sprzedawanie/kupowanie ... blablabla bulll shit zle.
Uwazasz ze zle........ok Ty tak nie rob ale nie rzucaj sie na innych. Bo to zupelnie tak jak bys chcial kogos ganic za to ze wierzy w duchy podczas gdy ty jestes naukowcem i bez dowodow nie wierzysz.
PUNKT WIDZENIA ZALEZY OD PUNKTU SIEDZENIA
sajan4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2003, 01:12   #10
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Co do kupowania postaci, to zauważyłem coś ciekawego. Otóż postacie kupuja 3 rodzaje ludzi. Starzy wyjadacze, którzy przenosza sie na nowy swiat (moze z 1% ogolu), nooby, ktorym sie wydaje ze sam lvl wystarczy, zeby byc dobrym (i zwykle szybko go potem traca) oraz zlodzieje, ktorzy wydadza 20K na postac a potem okradna na parcel trade albo lootbag thief paru typa i zarobia na tym sporo. Ogolnie... nie wielu rozumnych ludzi kupuje postacie.

Co do treningu paldkiem i wogole uzywania makr, to IMHO wogole jest to bezsensu. Zarowno podnoszenie zapalek, jak i lowienie rybek, powinno sie robic recznie. Po pierwsze, daje ci to wieksza satyswakcje, ze to TY zrobiles te skille lub nalowiles rybek, i ze kosztowalo cie to jakas tam prace, a nie ze po prostu stales sie wymiataczem prawie za darmo (obojetnie, czy siedzisz obok, czy nie). Jak by CIPowie chcieli, to by podstawowe makra wbudowali w gre i nie bylo by probleum, ale chyba jakis powod jest, ze tego nie zrobili. A jak ktos nie chce podnosic zapalek... niech se zrobi knighta albo maga jakiegos, i problem z glowy.
I o ile jestem jeszcze w stanie zrozumiec lenistwo i uzywanie makra, bo komus sie nie chce machac reka, to co do ludzi zostajacych na makro na cala noc AFK, to powiem ktorko : na rook z nimi.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2003, 17:14   #11
Umarlak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2003

Posty: 18
Domyślny

Tak ten ktoś ma program tasker i w taki sposob sie podnoszą wócznie
Umarlak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2003, 17:04   #12
Szumek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2003

Posty: 202
Szumek ma numer GG 2758809
Domyślny

A rybak to jest z tej samej beczki program.
Podczas uzywania rybaka chyba cie nie zhakuja niewiem. Ale to tez oszustwo zabierasz innym ryby ktorych naprawde potrzebuje a ty je dajesz jakims typom zeby sie wkupic w ich laski.

Chcialem tylko tyle powiedziec.
Szumek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2003, 22:11   #13
bvndy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 10 2003

Posty: 6
Domyślny

lol
bvndy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:26.


Powered by vBulletin 3