Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-06-2006, 23:33   #1
Christoph
Użytkownik Forum
 
Christoph's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Pergamin Apel

Drodzy Tibijczycy!

Czasy ostatnimi, zaprzestać gry w Tibię musiałem, albowiem spożycie piwa nadmiernie mi wzrosło, gdyż jakoś ciśnienie obniżać w gry trakcie sobie musiałem. Zapytacie czemu ?
Ponieważ irytować mnie zaczęły zachowania i wybryki ludu tibijskiego oraz chamstwo jego, o zgrozo głównie narodowości Polskiej.

Hańba !

A teraz bez owijania w jakiś tam materiał....

Denerwuje mnie kiedy ktoś wchodzi mi na expowisko, zaczyna wybijać resp (niekiedy nawet bije moje prywatne potworki, i próbuje ukraść loot), a kiedy grzecznie go poproszę ( a spróbowałbym nie daj Boże poprosić niegrzecznie...) Aby sobie poszedł, to zaczyna wyzywać mnie, moją mamusię, tatusia, psa, chomika, świnkę morską, babcie i gliste zalegającą w moim żołądku po czym wzywa swojego haj - lewelowego (najczęściej loł - mózgowego) kolegę który lvl zrobił dzięki botowi bądź dzieleniu kont... To nie jedyny przykład, mozna też przecież wspomnieć o PK, PA i innych skrótach budzących grozę... zresztą o czym ja mówię... przecież wszyscy wiemy o co chodzi...

Co więcej... Denerwuje mnie zanik mózgu 90% graczy w szczególności Polskiej narodowości którzy poprostu robią siare... przykład:

XYZ: All Poles should have IP ban....

Autentyczny tekst

Ludzie narzekamy na BR... Ale tak naprawdę jesteśmy duzo gorsi... wiecie czemu? I My i Oni, moze nie gramy najlepiej (wiem wiem... uogólniam) Może nie znamy najlepiej Angielskiego, ALE Brazylijczycy umią pisac w swoim języku, nie zabijają i nie hakuja bez powodu swoich rodaków, nie są chamscy, cieszą się z zycia (przynajmniej w większości) I rozumieją, że Tibia to tylko gra...

Patrzcie na Postać Harvick mój kumpel... Jego opis jest moim zdaniem jedym z lepszych jaki widziałem...

LUDZIE JEŚLI CHCECIE GRAĆ W TAKIE GRY JAK TIBIA TO POWINNIŚCIE UMIEĆ CHOCIAŻ PODSTAWOWE PODSTAWY ANGIELSKIEGO

A jeśly Angyelskyego ny huhu to chociarz po polskiemu pisać nalerzauobyja umieć nie ?

To smutne... niestety...
Ale prawdziwe....

Wiem, zaraz znają sie ludzie którzy powiedzą, że "Chcesz zmieniac świat zacznij od siebie"
Więc od razu mówię:
Wiem, że nie jestem idealny, wiem, że mój angieslki pozostawia wiele do zyczenia, a i pewnie pare ortów walnąłem w tym tekście, ale ja staram się doskonalić i zachowywać w miarę kulturalnie... Ja sobie ZDAJĘ SPRAWĘ Z NIEDOSKONAŁOSCI A założę sie, ze taki noobek nawet nigdy nie przemysli swojego zachowania...
Wiem, że pewnię wsadzę spory kij w olbrzymię mrowisko tym stwierdzeniem, ale moim zdaniem aktualnie Tibia to pochwała głupoty

Gram w tibię już 3 rok, i to zjawisko się nasila... gdyby tak było zawsze to
1. Nie grałbym w tą grę.
2. Nie byłoby tego tematu.

Zastanawiałem, się jak temu zaradzić, ale wiem, że sam nic nie zmienie, a i takiemu noobowi ciezko jest przemowic do rozsadku, wiec najodpowiedniejszym sposobem bedzie wystosowanie masowego listu do CipSoftu, może Oni w koncu przestaną liczyć pieniądze spływające do ich kont , i zobacza do czego doprowadzili.... może coś poradzą....

Oto moja propozycja:

Dear CipSoft

Tibia is probably oldest MMoRPG game around the world.
As we know, few years ago there were only several dozen of players, that was old good times when people was polite and nice, Now Internet became cheap, and easy reach for almost everyone, [przepraszam wszytkich, ale nie mogę myśleć więc resztę napiszę po Polsku, a może ktoś przetłumaczy, jak nie to przetłumacze jutro, jak będę miał świerzy umysł ;P] Z dnia na dzień w Tibię zaczynają grać coraz gorzej wychowani i chamscy ludzie, co sprawia, że poziom kultury w Tibii jest niski, Tibia staję się grą dla ludzi mało inteligentnych i preferujących przemoc jako główny sposób rozwiązywania problemów, a co za tym idzie szerzy złe postawy. Prawdziwi gracze zaczynają odchodzić od waszej gry.
Apeluje o rozważenie tego problemu i próbę rozwiązania go.

Your faithfully XYZ



No to chyba tyle.
W miarę zrównoważona społeczności tego forum! Apeluję o odzew !

POMOCY.
Christoph jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2006, 23:34   #2
Retrax
Użytkownik Forum
 
Retrax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Krk

Posty: 59
Profesja: Knight
Świat: Secura
Retrax ma numer GG 5489464
Domyślny

Moze Cie zmartwie, ale było mnóstwo takich tematów, mnóstwo listow ktore mielismy wyslac do CS i jakos nikgdy nic z tego nie wyszlo, wiec watpie, ze tym razem cos z tego wyjdzie.
Retrax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2006, 23:39   #3
Christoph
Użytkownik Forum
 
Christoph's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ehhh... No to zróbmy cos co wyjdzie w koncu.... prosze was... jakas inicjatywa ludzie :/

Heh... ale skoro tak mówisz, to przynajmniej znaczy ze nie tylko ja to zauważyłem... czyli ni jestem inny ;p
Christoph jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2006, 23:44   #4
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

temacik jest w porzadku......
bede dla ciebie mily ^^ bo nie widze powodow zeby nie byc...
no chyba ze chodzi o pisanie ktoregos tematu z rzedu........
a wiec...od razu mowie o co mi chodzi



apel..jesli zakladasz taki temat.....zostaniesz krytykwany....
po 1: za zakladanie tematu ktory byl ...ktore...byly..
po 2: to nic nie da....wiekszosc Tibijczykow to dzieciaki .... ktore zamiast do szkoly siedza w kafejkach....i nawalaja w ta .....pokrake rpg
po 3: hmmmm niewiem poprostu to nie przejdzie....
po 4: i tak gratz iniciatywy ale top do zamkniecia bo i tak z tego nic nie bedzie
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2006, 23:50   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Bardzo ładnie napisana odezwa....;p, no i nawet prawdziwa, gratulacje juz jestes gotów aby samodzielnie pisać poezje ;d

Ehh.. naskrobie sobie coś, nie mam pojęcia dlaczego mnie naszło, a i tak bede musial pisac to drugi raz, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co.

Wędrowcze (po napoju), przyszedłeś, napisałeś, zobaczyłeś, wyszedles i nie wrociles. Trzeba przyznać, że bardzo ładny tekst napisales, wszelkie żale, smutki, oczekiwania, ale to i tak nic nie da, bo ktos znowu złapał Cie na falange... a nie to nie ta bajka, ale mniejsza o to, przeslanie bylo takie, iż to i tak nic nie da, bo każdy wie jakie tu panuje ajkiu.

Zaczynając omawianie problemu, nie mając nawet nadziei ze ktos to przeczyta zaczne moze od początku, dogłębnie przeanalizuje kazde zdanie Twojej odezwy wędrowcze, i odpowiem co o tym myśle. Po co? sam nie wiem, przeciez pisze ten tekst do bany idiotow z forum, ktorych iloraz intolagenu nie przekracza 50, chociaż sa tacy ktorych szanuje i lubie.

Tak więc, warto zastanowić sie, bądz uswiadomic sobie, że Tibia to niestety zbyt prosta gra, w ktora kazdy moze zagrac, KAŻDY!! , wyjatkiem są 8 latkowie ktorzy nie potrafia zrobic sobie konta... to boli, ale czy ktos coś na to poradzi? Nie, a przynajmniej nie w najblizszym stuleciu.
Warto zastanowic sie, czy opłaca sie w to grać, uwazam ze tak, jeżeli robi sie to mądrze i z mądrymi ludzmi, jęzeli jestes kretyn to Twoja przyszlosc w Tibii moze byc albo bardzo dluga, albo bardzo krotka.

Przejdźmy do sprawy kultury osobistej tibijczykow, zajmujacych expowiska i wybijających Twoje potworki. Internet to potęga, władza i zabawa, najwidoczniej niektorzy jedynie tu doswiadczaja tego, wiec pozwalaja sobie na zbyt duzo, poniewaz działają bez zadnej odpowiedzialnosci, nikt ich potem nie znajdzie i nie zabije, czego bardzo żaluje. Tutaj także pragne przypomniec przykazanie, choć nie jestem wzorowym chrzescijaninem aby nie czynić drugiemu co Tobie nie miłe.

Ekhm...XYZ: All Poles should have IP ban....
Nic nazdwyczajnego, to codziennosc, spolecznosc Tibijska, ta normalna dzien w dzien wystawiana jest na ciezką probe, czasami nie majac szansy uniknac idioty, wyrzucic go ze swej scieżki ktora kroczy.

Tak tak... aby zmienić swiat nalezy zaczac od siebie, a ja widze ze to robisz i za to szacuneczek wędrowcze. Pozostaje tylko znalesc odpowiedni sposob, aby dotrzec do mozgow bezmozgich kretynow, czytajacych to teraz i zastanawiajacych sie o co chodzi, czy to nie banalne? jak do nich dotrzec skoro nie mają mozgu? moze kiedys znajdziemy sposob, ale watpie aby teraz dalo sie zrobic cokolwiek... cokolwiek co by zmienilo kulture Tibijska na lepsze i nauczyla gracza szacunku.

Omawiając list do CipSoftu... oni mają nas gdzieś - pisz setki, tysiące bądz miliony listow, a na nic sie to zda, tyle mam do powiedzenia drogi wędrowcze, mam nadzieje, ze Twoja dusza odetchneła, chociaz na te pare minut, bo warto pamietac, ze jest maly procent inteligentnych ludzi, ktorzy chcą zmienic cos na lepsze


To na tyle forumowiczu... nigdy więcej nie zobaczysz mojego posta tak dlugiego, nigdy wiecej, zapomnij!

Aha... i nie mysl ze poprawie bledy, nawet nie staraj sie wytykac mi tego palcami, jestem ponad to i nie poprawie!


EDIT: Christoph, nie jestem cyniczny, przeciez naskrobalem coś wkoncu

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 27-06-2006 o 00:17.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2006, 23:59   #6
Christoph
Użytkownik Forum
 
Christoph's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ryba nie bądź cyniczny... ja tu coś zdziałać próbuje...

MaveriC
nie można mówić, że ten pomysł nie wypali... Jeśli tego nie zatrzymamy, jesli ktoś w końcu nie ruszy dupy to z tibii nici...
Christoph jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 00:03   #7
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Niestety masz rację...
Pożyjemy, zobaczymy, jesli wyjdzie coś z tego, jestem gotów podpisać się pod takową petycją obiema łapkami
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 00:13   #8
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Christoph
Tibia staję się grą dla ludzi mało inteligentnych i preferujących przemoc jako główny sposób rozwiązywania problemów, a co za tym idzie szerzy złe postawy. Prawdziwi gracze zaczynają odchodzić od waszej gry.
Apeluje o rozważenie tego problemu i próbę rozwiązania go.
A co oni mogą z tym zrobić? NIC! Zarabiają kasę na paccach i nie interesuje ich, że w tą grę grają jakieś 13-letnie dzieciaki.

Muszę cię rozczarować, ale swoją petycją nic nie zrobisz.

Co do BR...Czasami zachowują się jeszcze gorzej niż Polacy.
Spam pod depo, na trade itp. jest normalką ze strony BR i PL. Jakoś nie zauważyłem nigdy na trade szwedzkiego albo spamu w innym języku.
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 00:32   #9
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

@chris
uwierz ze nikt nie ruszy dupy....bo i co bys chcial???? mozecie zrobic sobie h lvl postacie na kazdym servie i mordowac noobow ale to zajmie lata.....
cipy nic nie zrobia....bo po co ^^
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 00:33   #10
Christoph
Użytkownik Forum
 
Christoph's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Tibia to niestety zbyt prosta gra, w ktora kazdy moze zagrac, KAŻDY!! ,
I może to własnie trza kurna zmienić ?

Cytuj:
Nic nazdwyczajnego, to codziennosc, spolecznosc Tibijska, ta normalna dzien w dzien wystawiana jest na ciezką probe, czasami nie majac szansy uniknac idioty, wyrzucic go ze swej scieżki ktora kroczy.
Ale topogarsza, i tak zszargany już wizerunek Polaków w świecie także tym Rl...

Cytuj:
jak do nich dotrzec skoro nie mają mozgu?
Bingo.

Cytuj:
Aha... i nie mysl ze poprawie bledy, nawet nie staraj sie wytykac mi tego palcami
A gdzieżbym śmiał ?...

Cytuj:
EDIT: Christoph, nie jestem cyniczny, przeciez naskrobalem coś wkoncu
wkoncu...

Ostatnio edytowany przez Christoph - 27-06-2006 o 00:34.
Christoph jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 00:57   #11
Oerta
Zbanowany
 
Oerta's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005
Lokacja: Guild Wars
Wiek: 31

Posty: 778
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guild Wars: P
Poziom: 20
Oerta ma numer GG 8324646
Domyślny

Moje kilkanaście minut tibi:
Wchodze na postać(non-pvp)i chce wyjść z depo niestety nie mogę ponieważ polacy,tak właśnie polacy blokowali wyjście.To się zapytałem jednego z nich czemu to robią odpowiedż: Dla zwały.
Chwile se poczekałem aż wkońcu se poszli.Uradowany poszłem se expić do ghostlandu.Ale dlatego że był cały zajęty(na szczęście nie przez polaków)
więc poszłem do zamku koło AB.
Tam było pusto więc poexpiłem chwile,nabiłem 1 lewki i 1 mlvl oraz loot 1k.
(jak na mój lvl to się cieszyłem 21lvl)Powiedziałem sobie że nikogo niema to se pochodze.Było fajnie dopóki 4 n00by(10 lvl same)przyszły i mnie blokowały.
Powiedziałem po angielsku: plz mine,you all come out(ahh mój the best ang.)
To oni: Spievdalaj n00bie.
Grzecznie powiedziałem powiedziałem że byłem tu pierwszy oni se poszli.
Ku mojemu ucieszeniu że do nich dotarło poszłem na drugie piętro murów.
Niestety zobaczyłem zerka więc zaczołem uciekać.Niestety oni mnie blokowali przed ucieczką.Jako mag nie miałem sporych szans z nim więc dedłem.Przynejmniej oni zaczeli siebie blokować i kilka z nich na pewno padło.

Co do listu bym się niezmiernie ucieszył gdyby był wysłany,ale napewno wszycy zdygają i nie wyślą =/
Ale GZ za twoją postawe niewielu ma odwage się przyznać ;]

P.S.: To było pierwsze takie skrobanko więc jest na pewno kiepskie

Ostatnio edytowany przez Oerta - 27-06-2006 o 00:59.
Oerta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 01:01   #12
Raziel_set
Użytkownik Forum
 
Raziel_set's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006

Posty: 57
Domyślny

Według mnie naprawde trzeba coś z tym zrobić bo to zaczyna być denerwujące, jak naprzykład mam 33 lvl, powiedziałem jednemu ziomkowi po angielsku (potem dowiedziałem się że to polak) że skull fajnie wygląda bo go miał, a on do mnie żebym nie wyzywał jego rodziny, i zaczął mnie bić 60 lvl z wand of vortex :/, potem sprowadził swoich kolegów 90 lvl około pare i zaczeli mnie bić i nie zabili, co najfajniejsze nie mieli uhów bo po co na 90 lvlu uhy nosić przecierz, albo jak jakiś ziomek do mnie podchodzi ( 7 lvl) i mówi słuchaj dawaj mi itemy albo zaraz zawołam moją kuzynke, ona jest najsilniejsza na shanerze bo ma 900 lvl i cię weźmie na hita, więc je lepiej dawaj sku******, ja do niego na początku spokojnie że coś ci się pomyliło i albo twoja kuzynka ma 90 lvl albo gra na ots i wtedy ma 900 lvl, on na to nie ona nie gra na ots y szmato, dzi*** chu* ci w dupe, ona tutaj przyjdzie i cię zabije, chyba zrozumiecie że nie wytrzymałem i go trzasnałem z great energy beam na hita
Raziel_set jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 08:01   #13
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
A co oni mogą z tym zrobić? NIC! Zarabiają kasę na paccach i nie interesuje ich, że w tą grę grają jakieś 13-letnie dzieciaki.
Od trzynastoletnich "dzieciaków" to kilometr


Mnie w Tibii może aż tak bardzo polacy nie denerwują - bo żyję zazwyczaj w odludnionych miejscach, które nigdy nie zaznały noobów(typu Cormaya, Greenshore, Senja), ale gdy tylko wyskoczę na chwilę na Mount Sternum moim paladynem...

Tu stoi sobie na środku rycerz z poziomem grubo ponad 100, blokuje pół jaskini bo on "trenuje".

Idę w drugą stronę, idzie za mną dwudziestopoziomowy druid i wybija potwory, które ja próbuję zabić.

Wychodzę, idę na huntera i widzę trupki pełne przedmiotów o wdzięcznych nickach w stylu:

'Super Mistrz of Harmonia Orshabaall'

'Zabujca Ratuw'

I właśnie wtedy przestaję mieć za złe dla noobów, że istnieją;-)
Adner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 08:22   #14
deadlybeat
Użytkownik Forum
 
deadlybeat's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2005
Lokacja: Jarosław

Posty: 51
Stan: Na emeryturze
deadlybeat ma numer GG 9416713
Domyślny

HahA! Rzeczywiście sytuacja nie wygląda ciekawie, ALE CO ZROBIC?!
Moja rada:
Ignorować takie noobki
Ustępować
Tłumaczyć im o co Kaman w tibii
Cieszyć sie kolegami z polski którzy na psy nie zeszli i da sie z nimi gadac!

Aha! I respekt dla tego Harvicka! pozdro! ludzie w jego sytuacji płaczą i sie zabijają a ten sie smieje !

Cya~
__________________
Hail!
deadlybeat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 09:26   #15
HuBo
Użytkownik Forum
 
HuBo's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: Enchanted Valley

Posty: 323
Świat: Danera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adner
Od trzynastoletnich "dzieciaków" to kilometr

Co ja Ci takiego zrobiłem? ^^


Do tematu. Jakiś teścik przy zakładaniu acc? Najgorsze noobowstwo jest na Non-PvP =/ Tam te noobki czują się bezkarne, bo i tak ich nikt nie zabije... Wysłanie listu to niezła myśl, ale czy CipSoft coś z tym zrobi? Wątpie.
HuBo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 09:31   #16
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

hmm co by tu napisać enelegentnego, w tibie zaczołem gra 2,5 roku temu a przestałem rok temu. Nie dlatego bo mi nooby przeszkadzały ale dlatego że gra po prostu mnie znudziła. Fakt w tibi narobiło się sporo pseudo graczy 2 lata temu nie było ich tak dużo ale jednak byli. wydaje mi sie ze najwięcej takich ludzi jest na nowych serwerach gdzie z jednej strony są szybko bijący lvl zawodowcy często przy pomocy jakiś botów oraz ich kumple którzy tak szybko lvl nie biją ale są pod ich ochroną, na nowych serwerach jest też sporo hamów którzy nie rozumieją podstawowoych zasad kultury no i oczywiście na nowych serwerach są normalni gracze którzy dostają zawsze po d... taka sytuacja była jest i będzie bo jak napisał ryba internet to potega anonimowości, to poczucie bezkarności i kompletny brak wyczucia klimatu gry powoduje że ludize zachowują sie tak a nie inaczej. Tego się nie da zmienić w żaden sposób, nie da się zbaować wszystkich tych co tak robią a nawet jeśli by się dało to zawsze znajdą się nowi gracze którzy postępować będą tak samo, przyroda nie znosi próżni [;
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 10:30   #17
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny

Łezka w oku się zakręciła jak widzę, że na tym świecie żyją nie tylko dysłortografje i dysangielszczyzny (fajne słowo nie?) ale także ludzie dobrej wolii...btw o czym ja gadam ;o

Tak na serio to podoba mi się ten tekst ale to i tak niczego nie zmieni^^. Byłoby bosko, żeby Cipsoft przed zakładaniem acc dawał testy na angielski i IQ Ale oni zarabiają na tych 13-letnich^^, więc nie ma szans
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?
teletoobis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 10:37   #18
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Przepraszam Cię bardzo, ale co Ty chcesz taką petycją osiągnąć? Napiszesz do nich, że w Tibię gra za dużo idiotów. Ale co to ich obchodzi skoro oni na tych właśnie idiotach zbijają największą kasę. I teraz Cię zaskoczę, dla CipSoftu nie jest najważniejsze aby w Tibię grała wykształcona i inteligentna elita, dla nich najważniejsze są pieniądze. A wraz z mijającym czasem tych pieniędzy jest coraz więcej, więc CipSoft nic nie zmieni w Tibii, no chyba, że są skończonymi kretynami, a nimi nie są.
Śmieszy mnie jedynie, że wyzywacie od idiotów innych z powodów takich jak chociażby nieumiejętność pisania po polsku czy angielsku. Tymczasem w Waszych wypowiedziach również można znaleźć błędy. I co z tego, że się przyznajecie do tego, że robicie błędy i wiecie, że nie jesteście idealni? To tak samo jakbym napisał: "Wiem rze nie potrawie dobze pisac ale nie jestem idealny i sie staram byc leprzy. Polacy w tibi to cioty bo pisac w sfoim ojczystym jezyku nie potrafia!". To zamiast się przyznawać, że nie jesteście idealni to do cholery wrzućcie przynajmniej swój tekst do worda żeby Wam błędy sprawdził. Trzeba się upewnić na 100%, że się nie popełnia tych samych błędów co krytykowani, wtedy dopiero mamy prawo do krytyki.
Pewnie znacie takie przysłowie: "Widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzegasz". Zacznijcie od siebie panowie, zacznijcie od siebie.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 27-06-2006 o 10:40.
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 12:07   #19
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Co drugi post to jest post typu "A co to da..."
Sorry ludzie, ale z takim podejściem to Polska daleko nie zajdzie... warto próbować, a nóż widelec coś jednak to da! Skąd wiesz, czy ich coś nie tknie i nie zaczną czegoś z tym robić...

Osobiście proponuję naskrobać petycję w pinknym engliszu, są odpowiednie portale gdzie można takową petycję zamieścić. Tyle, że trzeba będzie nawiązać "współpracę" z innymi fan'site z zagranicy (tibiabr.com; tibianews; tibia.de) ponieważ wątpie by u nas, ci których ta petycja dotyczyła ją podpisywali... Jeśli tego się troche nazbiera to kto wie?
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 12:59   #20
Christoph
Użytkownik Forum
 
Christoph's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Śmieszy mnie jedynie, że wyzywacie od idiotów innych z powodów takich jak chociażby nieumiejętność pisania po polsku czy angielsku. Tymczasem w Waszych wypowiedziach również można znaleźć błędy. I co z tego, że się przyznajecie do tego, że robicie błędy i wiecie, że nie jesteście idealni? To tak samo jakbym napisał: "Wiem rze nie potrawie dobze pisac ale nie jestem idealny i sie staram byc leprzy. Polacy w tibi to cioty bo pisac w sfoim ojczystym jezyku nie potrafia!". To zamiast się przyznawać, że nie jesteście idealni to do cholery wrzućcie przynajmniej swój tekst do worda żeby Wam błędy sprawdził. Trzeba się upewnić na 100%, że się nie popełnia tych samych błędów co krytykowani, wtedy dopiero mamy prawo do krytyki.
Pewnie znacie takie przysłowie: "Widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzegasz". Zacznijcie od siebie panowie, zacznijcie od siebie.
A mnie śmieszy jak ktoś sam sobie zaprzecza ;P
Najpierw piszesz, że co z tego, że staram się doskonalić, a następnie, że doskonalenie się to moja powinność ;P no curz

1.
Cytuj:
"Wiem rze nie potrawie dobze pisac ale nie jestem idealny i sie staram byc leprzy. Polacy w tibi to cioty bo pisac w sfoim ojczystym jezyku nie potrafia"
Yyy... ty nie czytałeś mojego tekstu ze zrozumieniem ? Może okularki... Albo przeczytaj jeszce raz... błędów w nadmiarze nie popełniam, a to co najważniejsze jest pogrubione... nie wyrywaj z kontekstu...

2. Czy ja użyłem jakichś ofensywnych słów, które wsadziłeś mi w usta w swojej wypowiedzi ?

3.
Cytuj:
Trzeba się upewnić na 100%, że się nie popełnia tych samych błędów co krytykowani,
Czuję się urażony... Ja nie popelniam bledow pokroju: ktury , rze, choc... :/

4.
Cytuj:
"Widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzegasz". Zacznijcie od siebie panowie, zacznijcie od siebie.
Jak już mówiłem, zaprzeczas samemu sobie, a poza tym chyba się już w 1-szym poscie na ten temat wypowiadałem ?.

To tyle odnośnie Raula.

Wieszok, twój pomysł, aby zaprzęgnąć do współpracy inne fansajty jest dobry, trzeba zrobic podobne topiki u nich na forach, ale trzeba się poważnie zastanowić nad tekstem, bo przetłumaczeni i zmodyfikownie mojego może nie wystarczyć.
Christoph jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:44.


Powered by vBulletin 3