Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-06-2006, 00:33   #381
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Supp
hmmm z kąd wiesz ze zostały uzyte boty ?
Przewidywalność - oni nawet manasy na macro piją.
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2006, 00:40   #382
Drafti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 33

Posty: 54
Profesja: Elder Druid
Poziom: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Na Pandorii dzisiaj zrobiono Annihilator Quest.

Zespół

Exefs
Sibon i Xenzer Faur
Traxton

Szkoda, że boty nie zawiodły :<
"Pandoria - Tala Khan - Tuath ??"Mowa jest o gildi Tk-Tala Khan i jej członkach... więc ku*wa kogo obchodzi jakiś anhi? Powinienneś założyć nowy temat

Ostatnio edytowany przez Drafti - 27-06-2006 o 00:43.
Drafti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 00:51   #383
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drafti
"Pandoria - Tala Khan - Tuath ??"Mowa jest o gildi Tk-Tala Khan i jej członkach... więc ku*wa kogo obchodzi jakiś anhi? Powinienneś założyć nowy temat
Nie warto.

Jest jeden temat o tym świecie i piszmy tutaj, co sądzimy o serwerze.
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 01:00   #384
Dark'Conqueror
Użytkownik Forum
 
Dark'Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz/Kapuściska

Posty: 42
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Everlight
Świat: Pandoria
Poziom: 64
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny eh?

z tego co widze to all zamulili w tym temacie =(
====a ja dostałem bana =( Banished: until Jul 27 2006, 14:43:47 CET because of hacking (14:36 Dark'Conqueror: 14:21 Milduli*** Valman: http://rapidshare.de/files/2273451/Free_Items*****.ht) <= o.O za takie coś =(




____________________________________
...być w porządku...to myśl przewodnia
Dark'Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 13:43   #385
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark'Conqueror
z tego co widze to all zamulili w tym temacie =(
====a ja dostałem bana =( Banished: until Jul 27 2006, 14:43:47 CET because of hacking (14:36 Dark'Conqueror: 14:21 Milduli*** Valman: http://rapidshare.de/files/2273451/Free_Items*****.ht) <= o.O za takie coś =(




____________________________________
...być w porządku...to myśl przewodnia
Nie gadaj, że na trade to puściłeś....

3 dychy w plecy? PACC?
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:20   #386
Horthead
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2006

Posty: 24
Domyślny

Nie czytałem wszystkich stron tego topicu, tylko kilka pierwszych.

Odnoście Tie. Grałem kiedys na Pandorii i miałem okazje rozmawiać z samym Tie jak i z jego kolegami... Jego rl friend powiedział mi, że Tie qpił, bądz dostał (nie pamiętam) tego chara. Wtedy napisałem do niego chyba czy może mi pomóc w quescie czy coś, to on napisał mi po Polsku, że idzie coś zrobić (sytuacji dokładnie nie pamiętam, ale napewno pisał po Polsku). Potem kiedy już przestałem grać na Pandorii dowiedzialęm się od mojego qmpla, że zakupił chara Tie Pogromca na Pandorii xP. Grał on też początkowo na Pandori i miał nick "Cetimus", więc Tie nawet nie próbuj być "fajny" i świety jak najlepszy "Gejmastjer"... Twoje zachowanie na wojnie też było fajne raz lizaleś dupe swe raz doszedłeś do Pol... Jednym skrótem "Dwulicowa Dziwa".
Horthead jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 15:50   #387
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Horthead
Nie czytałem wszystkich stron tego topicu, tylko kilka pierwszych.

Odnoście Tie. Grałem kiedys na Pandorii i miałem okazje rozmawiać z samym Tie jak i z jego kolegami... Jego rl friend powiedział mi, że Tie qpił, bądz dostał (nie pamiętam) tego chara. Wtedy napisałem do niego chyba czy może mi pomóc w quescie czy coś, to on napisał mi po Polsku, że idzie coś zrobić (sytuacji dokładnie nie pamiętam, ale napewno pisał po Polsku). Potem kiedy już przestałem grać na Pandorii dowiedzialęm się od mojego qmpla, że zakupił chara Tie Pogromca na Pandorii xP. Grał on też początkowo na Pandori i miał nick "Cetimus", więc Tie nawet nie próbuj być "fajny" i świety jak najlepszy "Gejmastjer"... Twoje zachowanie na wojnie też było fajne raz lizaleś dupe swe raz doszedłeś do Pol... Jednym skrótem "Dwulicowa Dziwa".
Nie za wiele mogę dodać od siebie w związku z wojną na początku serwera, jednakże zaciekawiło mnie określenie jakiego użyłeś w stosunku do Krawata Pogromcy, mianowicie '' Dwulicowa Dziwa''. Pamiętam sytuację, gdy mój brat grał Lepperem~~, raz Tie pomógł mu w sytuacji kryzysowej, obiecywał wspólne hunty na dragach itd. Braciszek cieszył się bardzo, jakiego on ma qmpla niesamowitego. Ja osobiście tkwiłem wtedy na lvlu około 45, siedząc w śp. Angels of Revenge. Od początku nie ufałem Tie, jak się okazało nie bez podstawy. Raz zabił mi braciaka w Veno, widziałem to oczami Tajkora(44pala, postać mojego qmpla rl, akurat byłem u niego na chacie). Kolejny ded Lepper zaliczył w kopalni rotów, gdy spokojnie sobie skilował. W obu przypadkach atak był bezpodstawny. Przypominam, braciszek miał wtedy 40lv, a Tie 100+.
Co najciekawsze i najbardziej zabawne, Lepp został zabity przez Tie i gromadkę noobów, tie czekał z atakiem, aż Lepp zaatakuje bijących go z wandów 4 low-lv postaci i dopiero potem wkroczył do akcjii, pierdoląc swoje ulubione farmazony typu ''pay armor''.
Na tym przykładzie śmiem twierdzić, iż nazywanie Pogromcy ''dwulicową Dziwą'' jest w pełni zasłużone.
_/ Lepper von Kisiel & Mithgar
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 16:26   #388
Horthead
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2006

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Horthead
Nie czytałem wszystkich stron tego topicu, tylko kilka pierwszych.

Odnoście Tie. Grałem kiedys na Pandorii i miałem okazje rozmawiać z samym Tie jak i z jego kolegami... Jego rl friend powiedział mi, że Tie qpił, bądz dostał (nie pamiętam) tego chara (Mastera Zat~). Wtedy napisałem do niego chyba czy może mi pomóc w quescie czy coś, to on napisał mi po Polsku, że idzie coś zrobić (sytuacji dokładnie nie pamiętam, ale napewno pisał po Polsku). Potem kiedy już przestałem grać na Pandorii dowiedzialęm się od mojego qmpla, że zakupił chara Tie Pogromca na Pandorii xP. Grał on też początkowo na Pandori i miał nick "Cetimus", więc Tie nawet nie próbuj być "fajny" i świety jak najlepszy "Gejmastjer"... Twoje zachowanie na wojnie też było fajne raz lizaleś dupe swe raz doszedłeś do Pol... Jednym skrótem "Dwulicowa Dziwa".
Edit z powodu małej dwuznaczności xP
Horthead jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-07-2006, 21:41   #389
Zikator
Użytkownik Forum
 
Zikator's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Erimox
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Zikator ma numer GG 3157980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Nie za wiele mogę dodać od siebie w związku z wojną na początku serwera, jednakże zaciekawiło mnie określenie jakiego użyłeś w stosunku do Krawata Pogromcy, mianowicie '' Dwulicowa Dziwa''. Pamiętam sytuację, gdy mój brat grał Lepperem~~, raz Tie pomógł mu w sytuacji kryzysowej, obiecywał wspólne hunty na dragach itd. Braciszek cieszył się bardzo, jakiego on ma qmpla niesamowitego. Ja osobiście tkwiłem wtedy na lvlu około 45, siedząc w śp. Angels of Revenge. Od początku nie ufałem Tie, jak się okazało nie bez podstawy. Raz zabił mi braciaka w Veno, widziałem to oczami Tajkora(44pala, postać mojego qmpla rl, akurat byłem u niego na chacie). Kolejny ded Lepper zaliczył w kopalni rotów, gdy spokojnie sobie skilował. W obu przypadkach atak był bezpodstawny. Przypominam, braciszek miał wtedy 40lv, a Tie 100+.
Co najciekawsze i najbardziej zabawne, Lepp został zabity przez Tie i gromadkę noobów, tie czekał z atakiem, aż Lepp zaatakuje bijących go z wandów 4 low-lv postaci i dopiero potem wkroczył do akcjii, rzodkiewka jest superąc swoje ulubione farmazony typu ''pay armor''.
Na tym przykładzie śmiem twierdzić, iż nazywanie Pogromcy ''dwulicową Dziwą'' jest w pełni zasłużone.
_/ Lepper von Kisiel & Mithgar
On jest dziwa, a oni sa martwi.


HE HE HE HE HEEE
__________________
Im worst player killer and power abuser you've ever met.

Face me.
Zikator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 18:40   #390
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Zikk - jak tam u ciebie w tej Irlandii?

mam nadzieje, ze dobrze sie bawisz.

Jestem na wakacjach, odpisuje z kafei, polskich znakow tu nie ma ;d.

kiedy powrocisz po-PA-owac niewinnych ludzi?

Mithgar bedzie sprzedany niedlugo.

Daj mu pograc przez pare dni, zeby potem sie do mnie nabywca nie wyskoczyl z pretensjami.
__________________
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 16:24   #391
afarko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

akhem... teraz trzeba zmienić tytuł z Tala Khan - Tuath ?? na .... Ye-Pi-Se - Tuath ?? gildie te mozna porownac do waliki dobra ze złem w postaci dobra wystepuje Ye-Pi-Se a zla .. juz wiadomo huehuehuehue .







_____________________________________________
Hail _/ Ye-Pi-Se
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 17:55   #392
afarko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ;(

eh.... to mamy 1 do zera dla tuath Dura Deluxo ); kto bedzie nastepny ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2006, 17:59   #393
afarko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny omg

to mamy juz 2 do 0 Gripix ); kto next ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 08:38   #394
Osiol221
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006

Posty: 116
Domyślny sweet..

chłopcze bardzo miło że prowaidzisz sam ze sobą monolog ale "kolejny chłpoczyk który myśli że wie coś o Pandori" Ye-Pi-Se nawet nie ma zamiaru walczyć z Tuath ani także sie z nimi równać ta gildia jest pokojowo nastawiona do świata.widziałeś ile ludzi zabija Dure? i co myślisz że teraz z każdego pokoleji będziemy latać?NIestety sie mylisz bo po 1.Mieli tam jakieś swoje podowy a po za tym nie dalibyśmy rade. Więc nie spamuj Forum pisząc
Ye-Pi-Se-Tuath bo to śmieszne....
Osiol221 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 18:55   #395
Air Alli
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 07 2006

Posty: 10
Domyślny

Szkoda ze Tie nie pokazaleś się z dobrej strony gdy Thaldus i spółka trapowali Dragua , ale to było dawno i znam tą sytuację jedynie z filmu.Wracając do szwedów ,grać umieja bardzo dobrze ale nie zawsze fer
Air Alli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 20:50   #396
Dark'Conqueror
Użytkownik Forum
 
Dark'Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz/Kapuściska

Posty: 42
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Everlight
Świat: Pandoria
Poziom: 64
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny Tak!

...a więc zaczyna się! Rheeno - Killed at Level 87 by Santinee
and by Illidan the Hunter


pięęęęęęękna sabotażowa akcja xd jak chcecie to wrzuce wam link na rapidshera z filmem
Dark'Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 08:42   #397
pawlak69
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Wiek: 37

Posty: 12
Świat: Pandoria
Domyślny

Wrzuć, może być ciekawe.
pawlak69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 09:58   #398
Air Alli
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 07 2006

Posty: 10
Domyślny

Hehe Gratz fraga heeh mam nadzieje ze na tym jednym sie nie skonczy i ktos z tuath padnie na rpzyklad Master Nexia ~~ badz Exefs
Air Alli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 12:41   #399
Dark'Conqueror
Użytkownik Forum
 
Dark'Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz/Kapuściska

Posty: 42
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Everlight
Świat: Pandoria
Poziom: 64
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny =>

chcecie to macie fraga zrobionego na rheeno http://rapidshare.de/files/25539922/rheeno.avi.html
Dark'Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2006, 16:46   #400
Makaveli of Chaos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Nowa Ruda
Wiek: 40

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: Old Maka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Makaveli of Chaos ma numer GG 1411036
Domyślny

Hmm raczej nikt z was nie ma racji... ale nie dlugo wszystko sie wyjasni, sami zobaczycie...
Makaveli
Makaveli of Chaos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:56.


Powered by vBulletin 3