Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-06-2006, 19:27   #1
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 33

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny O Inicjatywie Uczniowskiej

A wiec tak jak w nazwie tematu, co sadzicie o calej organizacji? Czy podzielacie zdanie wiceministra edukacji narodowej, ktory twierdzi, ze akcje tej organizacji sa wandalizmem i powinny byc karane? Czy manifestujacy tak naprawde sami nie wiedza po co manifestuja? Czy moze jednak popieracie te akcje?

Ogladajac rozmowe na tvn24 w ktorej bral udzial wiceminister edukacji narodowej, Aleksander Pawlowski z Inicjatywy oraz redaktor spodobalo mi sie kiedy Pawlowski porownal reakcje Giertycha i Orzechowskiego na protesty mlodziezy wobec Ministra Edukacji do reakcji wladzy PRLu na jakiekolwiek protesty. Czyli protestuja narkomani, chuligani, pijacy, zboczency i wszyscy ludzie tej masci. Sprawa mnie zaciekawila mimo polityka sie zbytnio nie interesuje.

Prosze o (kulturalne) wypowiedzi =P
Rankor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2006, 19:54   #2
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Blak, a to ty nie wiesz, że za tymi manifestami stoją rzesze gejo-masono-pedofilo-satanistów którzy czychają na biednego prezydenta?!

A moje stanowisko w tej sprawie jest jasne:
Wybór Leppera na wicepremiera jest kpiną (bo jest karany i będzie wyprowadzany z posiedzeń) zaś wybór osoby z światopoglądem niczym z najczarniejszych okresów średniowiecza na ministra edukacji jest po prostu przegięciem i tyle... To nie III rzesza i Gestapo Wszechpolskie w szkole nam nie jest potrzebne...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 20:48   #3
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Moje zdanie jest takie, ze trzeba wziac kosy w dlon, marsz na sejm i skurczybykow w dyby pozakuwac zanim wymysla co jeszcze moga sp******.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 21:01   #4
Kamae
Użytkownik Forum
 
Kamae's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2004
Lokacja: 127.0.0.1
Wiek: 33

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Kamae ma numer GG 2286081 Send a message via Skype™ to Kamae
Domyślny

IMHO Inicjatywa Uczniowska to zgrupowanie małolatów co m.in chcą walczyć o rzeczy które tak naprawdę nie są nikomu potrzebne (Marihuana). Ich nawoływanie do wagarów i nielegalne manifestacje pod budynkiem Ministerstwa Edukacji uważam za głupotę. To akurat jest dzieciarnia, która nie ma żadnych przekonań (z wyjątkami) i po prostu chcą zwrócić na siebie uwagę.
Kamae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 21:03   #5
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ehhh niech dadzą jakieś patriotyczne coś i wezmą matę fizę chemię;p
bede takim patriotą że szok
Giertych jeszcze praktycznie nic nie zrobił ale dostał świeczki na start[*]
no bo rzeczywiście ryzyko jest wysokie że coś zwali nieprzeciętnie
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 21:45   #6
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Moje zdanie jest takie, ze trzeba wziac kosy w dlon, marsz na sejm i skurczybykow w dyby pozakuwac zanim wymysla co jeszcze moga sp******.
No, ot co zobrazowales moje uczucia. Lubie kosy ;-)
Popieram, kiedy ruszamy?
styku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 21:46   #7
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Tzn. ja Inicjatywę Uczniowską mogę popierać jak Giertych cokolwiek zrobi.

Giertych nie zrobił póki co nic, ma tylko plany. Jak coś wprowadzi w życie, to proszę bardzo. Sam uważam, że jest debilem i fuhrerem wielu polskich faszystów, ale to, co IU robi to chora profilaktyka.

Poza tym, z tego, co czytałem i z tego, co widziałem, to na te manifestacje wielu lazło po to, żeby mieć kiepską wymówkę na opuszczenie lekcji.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 22:16   #8
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Wg mnie wielu ludzi z IU tak naprawde protestuje dla samego protestu. Giertych jest debilem z poparciem juz chyba tylko w LPR i MW, ale wiele osob nie ma tak naprawde pojecia kim jest, nie wie , ze stworzyl na nowo MW i nie wiedza co to za organizacja, ot w telewizji uslyszeli, ze uczniowie protestuja przeciw niemu to i oni chca byc trendi. Te nawolywanie do opuszczania lekcji w ostatnich dniach szkoly przez IU jest smieszne, bo i tak w te dni nikt juz do szkoly nie przychodzi Religia w szkolach to blad popelniony juz dawno temu, dlugo przed Giertychem i takze przed nim tradycja w wiekszosci polskich szkol byly huczne wizyty kleru, wiec katolicyzacja szkol istnieje od upadku PRL'u. Wg mnie protest swoj mozna wyrazic swoja postawa wobec tego co narzuci minister, glosne manifestacje nic oprocz szumu w mediach nie dadza, tu chodzi o wladze. Poki co w mojej szkole nic sie nie zmienilo od nominacji Giertycha, III klasy tradycyjnie dostaly od dyrektorki opieprz za nie uczestniczenie w porannej mszy w dniu zakonczenia roku szkolnego, zobaczymy co bedzie we wrzesniu .
@down
Podobnie jak przed wojna, antysemicka, skrajnie prawicowa organizacja, ktora zrzesza glownie ludzi o bardzo waskim swiatopogladzie [acz zdarzaja sie przypadki porzadnych ludzi w MW]
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 27-06-2006 o 23:01.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 22:44   #9
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
ze stworzyl na nowo MW i nie wiedza co to za organizacja
Starczy mi to co o nich słyszę w wiadomościach...
Tobię tylko doradzę, porównac sobie aktualną MW za Giertycha, a tą, która była kiedyś...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 22:49   #10
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Nie lubie pancurosko-anarchistycznych organizacji (miałem nadzieje że IU jednak nie poleci w tak dziecinną formę...), śmieszą mnie protesty dla samych protestów, śmieszy mnie ich naiwność. Jednak Gadający Koń o poglądach narodowo-katolickich to nie jest taka błacha sprawa. Ogólnie rozwiązanie mam jedno:
Romuś na szubienice, IU zdelegalizować, za sympatyzowanie z anarchistami.
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 23:12   #11
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
Religia w szkolach to blad popelniony juz dawno temu
Nie religia jest sama w sobie błędem, a jej forma. Nie popieram obecności TYLKO nauczania religii katolickiej - obecnie potrzebna jest zmiana i wpajanie wiedzy o wszystkich ważniejszych religiach.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 00:29   #12
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

ech dajcie sobie siana, wasze protesty krzyki i inne iniciatywy nic nie dadzą. Wcale nie uważam Giertycha gorszym od na przykład pani Łybackiej która wedłóg mnie była najgorszym ministrem edukacji od 1990. Nie podobają mi się zbytnio poglądy giertycha (przynajmniej większość) jesdnak to nie znaczy ze zaraz w szkołach dzieci będą zmuszane do zapisywania się w Giertych Yugen ze szkoły nikt więzienia już nie zrobi ani nie powrócą kary cielesne. A co do wychowania patriotycznego to jestem za byle nie odbywało się to kosztem dzieci które musiały by siedziec dodatkową godzine w szkole. Czemu jestem za? z kilku powodów, bo jestem Polakiem i mnie zgina jeśli słysze od 13latka że nie zna słów hymnu, ledwo kojarzy kto to był piłsudski, kościuszko, a od dmowskim, skikorskim albo andersie wogóle nie slyszało nie wie co to za data 11 listopada a na takie hasło jak cud nad wisłą myśli że pokazała się matka Boska lub ktoś przemienił wisłe w piwo. No przepraszam ale amerykanie w USA uczą sie nawet konstytucji na pamięć (tylko że ich konstytucja to 12 stron a nasz to jakieś 500 ale chodzi o fakt) dlatego uważam że takie coś jak wychowanie patriotyczne jest jak najbardziej trafionym pomysłem tylko pewnie jak zwykle nauczyciele powołani do zawodu nauczyciela symi ciekawymi wywodami zniechęcą skutecznie młodych ludzi do patriotyzmu. A wracając do romusia, to patrząc na to co sie dzieje w rządzie to sojusz PiS z samoobroną wisi na włosku (chwała najwyższemu) a i z LPR pewnie niedługo wezmą sie za łby więc panu romanowi nie wróże zbyt długiej kadencji więc protesty taczej są zbędne
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"


Ostatnio edytowany przez Pacek - 28-06-2006 o 00:32.
Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 01:16   #13
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

@Pacek: co do wywowania patriotycznego, to masz rację, ale zauważ, że ten koleś czasem przegina w tej właśnie sprawie, przykład?
niedawne posiedzenie LPRu wolne dla wszystkich. Przyszła tam grupa młodych, ubranych odświętnie i w ogóle ni powodu by się uczepić. Zostali wyprowadzeni przez policję, za co? za to, że nie śpiewali hymnu narodowego... Osobiście przy hymnie stoję na baczność ale samego hymnu już nie śpiewam, czy to jest powód by wzywać policję i np: wyprowadzić mnie z zakończenia roku?!...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 01:48   #14
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Up:
Powinni cię rozstrzelać za to, że nie śpiewasz hymnu... ;-)

@Topic:
Mimo iż Giertycha, ani jego poglądów nie popieram, uważam jego wybór na ministra edukacji za wielką pomylkę, sądzę, że ostatnie protesty młodzieży i samo działanie IU to głupota. 3/4 tych dzieciaków (albo i więcej) nie ma własnych poglądów na ten temat, a idą protestować tylko po to, aby nie iść do szkoły.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
Romuś na szubienice, IU zdelegalizować, za sympatyzowanie z anarchistami.
Popieram ;]
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.

Ostatnio edytowany przez Caer - 28-06-2006 o 01:50.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 14:09   #15
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

Przeczytalem temat i kilka pierwszych postow. Reszty nie z bardzo trywialnego powodu - wrodzonego lenistwa. Moim skromnym zdaniem jak narazie nie ma powodow, coby demonstrowac swoje niezadowolenie z ministra edukacji i tego, co robi. Wszakze polska oswiata juz i tak lezy, wiec Giertych musialby sie naprawde postarac, jesli mialby polozyc ja bardziej =)


Imo, najbardziej zastanawia mnie ta dodatkowa godzina patriotyzmu i wybor dopuszczonych do uzycia podrecznikow przez czlowieka o takich przekonaniach, jak pan Roman =/

Ostatnio edytowany przez Adolphus Elbragol - 28-06-2006 o 14:10.
Adolphus Elbragol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 14:54   #16
Karrith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 29

Posty: 349
Profesja: Rookstayer
Domyślny

kichakichakicha

Ostatnio edytowany przez Karrith - 03-02-2012 o 11:24.
Karrith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 14:58   #17
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

przypomniała mi sie sytuacja niedawno miala miejsce akcja na gg(rok czy dwa temu)Łybacka na sibir
ona chyba gorsza od Romusia była
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:06   #18
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Inicjatywa Uczniowska to tak naprawde stowarzyszenie młodych Wiernych. Ew. Młodzi PiS, Młodzież Wszechpolska i MłodaLiga Samoobrony. Wspierająca Ojca Dyrektora [chwała mu] jak i Magdzię Buczek w jej codziennym trwaniu z mlodziezą w kółku różancowym. Propaganda, chcą zwerbować tempackie dzieci, które walą z axa, zeby nasz DUPNY Roman mógł dalej robić kiełbie we łbie i ch...u..j.nie w szkolnictwie. Brakuje tutaj tylko Andrzeja Leppera i Renaty Begger która dobrze wie co to znaczy nauka do testów/sprawdzianów. To jest naprawde śmiech, takie kmioty ze wsi które na antenie nie umieją się dobrze wysłowić je.b.ią takie blędy ze szok. Ale KTOś KU***A TYCH CIU****LI WYBRAL!. Banda ch.... i jeb...ani masoni z radia maryja, rzesza 1,3 miliona ludzi wsłuchujących sie w mantre tego radia, przekaz podporogowy "jestescie ****ami". Kochający braci Kaczynskich którzy smieja sie z głupoty Polaków, ze tak sie dali WYCH.....AC. Psychopaci...
Jeszcze zobaczycie na własne oczy iz lekcje religii będą obowiązkowe, kościół przejmie TVN i Polsat jako, ze te stacje są masonskie. Przed kazda lekcja bedziemy sie modlic do Romana o pomyslne plony i zdrowe rodziny.

Wiem, ze tymi przeklenstwami pokazalem sie lekko z prostackiej strony ale prosze mi wybaczyc gdyz układ i dzisiejszy rząd Polski denerwują mnie PIEKIELNIE. o!
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:39   #19
rads0n
Użytkownik Forum
 
rads0n's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Barad dur

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana \m/
Poziom: <?>
Domyślny

wszystko co zwiazane z młodzieza "wyszeh polskom" powinno zostac zdelegalizowane albo chociaz niech rzad przestanie ta organizacje dofinansowywac, a sam minister edukacji to jak powiedzial jeden znany polityk " policzek w twarz polskiej edukacji"
__________________
Say it again, say it again (We won't die)
rads0n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:57   #20
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Domyślny

IU? Warszawska grupka anarchistów złożona gimnazja- i licealistów. Skrajna lewqica, że aż strach. Skumplowani z klegami z zachodniej granicy, przyjmują sposoby 'dialogu'. No i 'Marycha', ludzie palcię ją sobie, bo mimo jej nielegalności i tak łatwo ją zdobyć...

Jak dotąd Giertych nie mógł zbyt wiele zrobić, poczekajmy kilka miechów i oceńmy...

Ja mma tylko jedno pytanie: Czy gdyby szefen MEN'u został Lepper (albo jakiś inny polityk Samo~ lub LPR'u) też byłyby takie demonstracje?
Andrew Lepper siedzi w fotelu Ministra Rolnictwa i nie ma o nim prawię żadnych wzmianek (marginalnie).

Za dużo się zaoglądaliście TV... Większość wybryków przypisanych MW robią działacze NOP'u, OWP i innych organizacji 'prawdziwej prawicy'...
__________________
djkuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:49.


Powered by vBulletin 3