Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2006, 20:02   #1
AxaO
Użytkownik Forum
 
AxaO's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: 30 cm od monitora

Posty: 42
Stan: Niegrający
Szczęśliwy Ferentus On-Line Nowa gra !

Twórcy Ferentus-a zapewne wzorowali sie na Lineage-u. Ten MMORPG jest całkiem dobrze wykonany. Modele postaci, mobów nie pozostawiają wiele do życzenia. Jak narazie w fazie Beta, ale całkiem rozbudowana giera. Jest to szczególnie dobra alterantywa jeśli twój komputer nie uciągnie Lineage-a a masz wielką ochotę zagrać w ów tytuł.
-Text skopiowany za zgoda wlasciciela

Ta gra jest cudowna wrecz oszalamiajaca narazie sa beta testy gra jest darmowa przynajmniej ja nic nie widzialem o pay
ty screny czeba kliknac

http://cvr.pl/gry/pic/ferentus/f2_m.jpg
http://cvr.pl/gry/pic/ferentus/f3_m.jpg

gra jest w pelnyum 3 mozna zmeiniac kamere


Sorka ze tak male ale powiekszyc nei umiem a pozatym to nie moje

Narazie sa Dwie rasy do wybory a raczej klany
Barbarian
Hight Elf
Wood Elf
kilka profesja tylk odo wobory ale bedzie wiecej
w tym wojownik,rycerz,paladyn.lucznik,kleryk i sumoner
bedzie wiecej z godnie z zapowiedziami min Gnomy i inne taki juz nie pamietam
do wybory bedzie teaz Necromanta ale czego mozna sie spodziewac bo becie.

Sa dwa servy USA Est i USA West polecam ten drugisam gram na nim niestety teraz robia cos i jest offline ale za niedlygo znow bedzie On-Line wiecej juz nie napisze musicie zami to zobaczyc.

Cya ! sorka za bledy

a tutaj link do downloadu
http://www.ferentus.com/main.php?p=download
__________________
---> regulamin/sygnatury
(^,^) mam nowa sygnaturke
(sam robilem )
Pozdrawiam Tibia.pl

Ostatnio edytowany przez AxaO - 23-06-2006 o 20:03.
AxaO jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2006, 20:54   #2
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Poprpstu na chłopski rozum te linki "http://cvr.pl/gry/pic/ferentus/f3_m.jpg" są miniaturkami, czyli można wywalić "_m" i powstanie link do orginalnego zdjęcia, trochę kojażenia faktów.

Cytuj:
Narazie sa Dwie rasy do wybory a raczej klany
Barbarian
Hight Elf
Wood Elf
Tego nie rozumiem............
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 23-06-2006 o 20:55.
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 21:08   #3
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

Mu chodzilo o rasy:

-Ludzie
-Elfy

Co do gry...

Nie polecam...
POTWORNIE ! ale to POTWORNIE nudna !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 23:40   #4
Geli
Użytkownik Forum
 
Geli's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006

Posty: 110
Profesja: Rookstayer
Domyślny

To bardziej wygloda jak Kalonline które słynie z minimalnej grywalności ale gra oglonie niczego sobie grafika dopracowawna questy nie wiadomo czy są i jak tu lvl idzie ?? 2 dni na 51 lvl np? ? jak w tibi czy raczej coś w stylu mu exp 20 min lvl nie wiem czy warto sciogać więć się pytam przeciesz i tak to dopiero wersje testowe !
Geli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 04:20   #5
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:..
eee ...gra wyglada sztywno...
animacja jest sztywna...
sexp... w ciagu 4-5 godzin zrobilem 17 lvl .
NUDNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


i jeszcze ten brak innych graczy...
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 11:47   #6
AxaO
Użytkownik Forum
 
AxaO's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: 30 cm od monitora

Posty: 42
Stan: Niegrający
Domyślny

Avager posluchaj niewiem kiedy ty grales ale teraz sie zmienilo jest duzo graczy animacje nie som sztywne wszystko jest plynne a potwory ladnie wygladaja lucznicy szkielety napinaja luki i dopiero szczelaja pajaki troche dziwnie chodza ale to tylko one jest duzo potworow i gra nie jest sztywna i to nie prawda ze w 4-5 godzin 17 lvl wbijesz jak ja sie meczylem z 5 i wbilem 6 ogolnie gre polecam aha taka rada jest jeden sklep w ktorym mozna kupic karteczki tam nie chodzcie idzice obok tego w brame na taki targ jakby pozneij prosto i do bialego budunku tam mozna kupic caly ekwipunek juz zrobiony czary tez maja ladna animacje
__________________
---> regulamin/sygnatury
(^,^) mam nowa sygnaturke
(sam robilem )
Pozdrawiam Tibia.pl
AxaO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 13:01   #7
Geli
Użytkownik Forum
 
Geli's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006

Posty: 110
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Up@
Przekonałeś mnie pogram sobie jak tak bardzo chwalisz tą gre to musi być niezla ale jeszcze pare pytan :> Wielkość mapy? Jak wygląda walka z graczmi?
cięzko o wszystko? (jak w przypadku tibi) i czy są questy? i czy można rozwijać się według swojego upodobania np: noo ten jak to ee no ze chodzi o to aha juz wiem chodzi o to jak mozna rozieszczac zdobyte pukty za lvl ? czy wogle można bo np w tibi nie można a w innych grach mmorpg to jest podstawa? no i jak zachowują się podforki? trudne glupie czaicie? no starczy <ustawiajcie sie w kolejce juz zeby dac jakies itemy) aha i jeszcze jak wygloda handlowanie czy mozna odworzyc wlasny sklep jak w kalonline czy inaczej, lubie wiedziec a grze duzo zanim zaczne grac see in this game
Geli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 17:19   #8
GohanDemonek
Użytkownik forum
 
GohanDemonek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2006
Lokacja: Soul Society

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Domyślny halp

Po spatchowaniu się klienta loguje się na acca, klikam żeby mnie logneło na serva i... Nic się nie dzieje, okno klienta się zamyka i tyle, tak mam na uswest i useast, może ktoś miał taki problem i wie o co biega? HaLp


@edit nie ważne, już znalazłem rozwiązanie, a gierka nawet nawet, szczególnie że mój komp nie udźwignie kala i takich tam : P

Ostatnio edytowany przez GohanDemonek - 24-06-2006 o 20:01.
GohanDemonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 17:42   #9
AxaO
Użytkownik Forum
 
AxaO's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: 30 cm od monitora

Posty: 42
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Geli
Up@
Przekonałeś mnie pogram sobie jak tak bardzo chwalisz tą gre to musi być niezla ale jeszcze pare pytan :> Wielkość mapy? Jak wygląda walka z graczmi?
cięzko o wszystko? (jak w przypadku tibi) i czy są questy? i czy można rozwijać się według swojego upodobania np: noo ten jak to ee no ze chodzi o to aha juz wiem chodzi o to jak mozna rozieszczac zdobyte pukty za lvl ? czy wogle można bo np w tibi nie można a w innych grach mmorpg to jest podstawa? no i jak zachowują się podforki? trudne glupie czaicie? no starczy <ustawiajcie sie w kolejce juz zeby dac jakies itemy) aha i jeszcze jak wygloda handlowanie czy mozna odworzyc wlasny sklep jak w kalonline czy inaczej, lubie wiedziec a grze duzo zanim zaczne grac see in this game
Rozdaje sie punkty o itemy latwo sa w sklepie ale sa tez z opcjami ktore wypadaja mozna zrobic sklepik mapa jest duza sa pystynie lasy wybzeza laki
sortka ze tak chaotycznie
__________________
---> regulamin/sygnatury
(^,^) mam nowa sygnaturke
(sam robilem )
Pozdrawiam Tibia.pl
AxaO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 16:10   #10
Sir Duet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 80
Domyślny

mogłbys mi moze powiedziec czy masz na tym swoim servie duze lagi?moj kumpel ma neo 1mb i ma straszne lagi i mowi ze jest tam tylko jeden server hmm...
zapodaj swoje łacze i powiedz czy sa lagi czy nie bo jesli na neo 1mb sa to ja nawet nie proboje tego ssac >.>
__________________
JA MAM W ZYCIU JEDEN CEL,UBIC SZWEDA BO TO ****
Sir Duet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 17:52   #11
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

sprawdze potem... moze sie zmienilo na lepsze...ale z tego co pamietam to takie denne bylo ;/ .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 17:11   #12
AxaO
Użytkownik Forum
 
AxaO's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: 30 cm od monitora

Posty: 42
Stan: Niegrający
Domyślny

512 kb radiowka dotego somsiad posadzil drzewa i teraz mi zalsaniaja antenke i nie mam lagow
__________________
---> regulamin/sygnatury
(^,^) mam nowa sygnaturke
(sam robilem )
Pozdrawiam Tibia.pl
AxaO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 20:37   #13
Sir Duet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 80
Domyślny

Ale ta gra jest taka "sztuczna";s:|
__________________
JA MAM W ZYCIU JEDEN CEL,UBIC SZWEDA BO TO ****
Sir Duet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 14:11   #14
Nitro
Użytkownik Forum
 
Nitro's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2003
Lokacja: Warszawa

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Send a message via Skype™ to Nitro
Domyślny

Tak... Poczytajcie sobie to... Nie znasz angielskiego to sobie odpuść i dalej sobie przez Bete pograj =)

Cytuj:
5. SERVICE FEE
Our fees and billing procedures are published in the registration section of the Web Site, which are incorporated herein by this reference. All fees are stated in U.S. Dollars. YOUR MEMBERSHIP FEES ARE PAYABLE IN ADVANCE AND ARE NOT REFUNDABLE IN WHOLE OR IN PART. We will automatically charge your credit card on a recurring basis for applicable Account fees, plus any applicable taxes we are required to collect, and you authorize us to do so. All recurring Account fees are payable in advance. YOU ARE FULLY LIABLE FOR ALL CHARGES TO YOUR ACCOUNT. The first seven (7) days after the opening of your Account is a free trial period. You will not be charged any Account fees if you cancel your account within the seven (7) day trial period. Any person who has been a Member is not eligible for any subsequent free trial period. By paying by credit card, you represent to DQ Technology that you are the authorized user of the credit card used to pay the Account fee. You agree to promptly notify DQ Technology of any changes to your credit card account number, its expiration date and/or your billing address, and you agree to promptly notify DQ Technology if your credit card expires or is cancelled for any reason.
@Edit:
Dla pewności...

Cytuj:
2. DESCRIPTION OF SERVICE
DQ Technology offers Ferentus as a fee-based online fantasy role-playing game service accessible ("Service") through the internet at www.ferentus.com ("Web Site"). DQ Technology reserves the right to change the URL address of the Web Site at any time and from time to time.

Ostatnio edytowany przez Nitro - 29-06-2006 o 14:14.
Nitro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2006, 14:18   #15
Adameq
Użytkownik Forum
 
Adameq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kiku'cik
Profesja: Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 72/57
Poziom mag.: 13
Adameq ma numer GG 2787853
Domyślny

Siemka ludzie grajacy w ferentusa ja akurat sciagam mam 5 procent
za 3 godzieny sciagne i wtedy bede gral.Moze mi ktos powiedziec czy tam sa servery a jak sa to plx info na moj gg 4934204
@edit Jeszcze cus Moze mi ktos pomoc nabijac lvle w grze jak tak to u gory moj gg
@edit2 Jak sie zaloguje to wchodzi mi taki obrazek i cos sie laduje a potem mi sie wylacza na pulpit co to jest??plx piszcie tutaj i do mnie na gg nawet jak bede niedostepny
__________________
Pozdrawiam Adam

Ostatnio edytowany przez Adameq - 03-07-2006 o 17:42.
Adameq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2006, 15:22   #16
GohanDemonek
Użytkownik forum
 
GohanDemonek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2006
Lokacja: Soul Society

Posty: 14
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@Adameq
Wystarczy poszukać na forum Ferentus'a, ale będe tak miły i ci powiem.

Moj komputer ---> właściwości ---> zaawansowane ---> wydajność ---> zapobieganie wykonywaniu danych ---> zaznaczasz "włącz funkcje DEP dla wybranych programów i usług prócz tych wybranych poniżej" klikasz dodaj i szukasz Ferentus*****, nie skrót z pulpitu tylko tam gdzie masz instalniętego ferentka... A i daj se spokój wczesniej czy pozniej bedziesz musial bulic za gre w fertka.

Ostatnio edytowany przez GohanDemonek - 04-07-2006 o 15:23.
GohanDemonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:30.


Powered by vBulletin 3