Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-06-2006, 02:03   #41
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Kupilem sobie dosyc dawno temu (wiecej jak rok) BP magic wall... do tej pory nadal zostalo mi w nim 18 run... bardzo przydatne, nie ma co.
M wall jest bardzo przydatny, czasem ratuje zycie.
Tutaj masz link co moze zdzialac m wall
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/6790 <-- film pod Tibie 76.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-06-2006, 11:23   #42
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Tyle ze on gra na npvp. W praktycznej grze mwall jest b. malo przydatny.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 14:15   #43
Samarison
Użytkownik forum
 
Samarison's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Samarison
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Spirits
Świat: Secura
Poziom: 20
Skille: 15/20
Poziom mag.: 13
Samarison ma numer GG 3118579
Domyślny

Teraz mam znowu dylemat mam 80 dni pacc i gram MS i nie wiem co lepiej grac nim czy może jednak druida zrboić bo bardziej chętnie brany jest na Hunty co o tym myślicie ?
Samarison jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2006, 11:16   #44
Mahrdis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Samarison
Właśnie kupiłem sobie Premium Account i do jutra powinienem go mieć. Nie wiem kogo wybrać do zbierania kasy (kto ją będzie najszybciej zbierał) czy Paladyna, Maga czy Rycerza dlatego iż Druid pózniej nie nadaje się do gry min. brak Energy Wave i Ultimate Explosion.

Więc jak radzicie ? Przypominam to postać od kasy !
OK. Powiedz Mateuszowi Dragonowi Wielkiemu ze druid sie nie nadaje do dalszej gry. No jasne ze do kasy powinienes wybrac druida. UE jest nieprzydatne na niczym oprocz anni. Do 50 lvla praktycznie knightem ani paladynem nie masz szans zrobic kasy bo nie pojdiesz na expowiska w ktorych sie duzo kasy wyciaga z lootbaga a na tych co mozesz isc to ci lootbag zabiora (np guardy na ktorych jest teraz wiecej noobow niz na rooku)

Ostatnio edytowany przez Mahrdis - 18-06-2006 o 11:20.
Mahrdis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2006, 13:00   #45
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahrdis
Do 50 lvla praktycznie knightem ani paladynem nie masz szans zrobic kasy bo nie pojdiesz na expowiska w ktorych sie duzo kasy wyciaga z lootbaga a na tych co mozesz isc to ci lootbag zabiora (np guardy na ktorych jest teraz wiecej noobow niz na rooku)
chyba kpisz.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2006, 22:38   #46
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mahrdis
Do 50 lvla praktycznie knightem ani paladynem nie masz szans zrobic kasy bo nie pojdiesz na expowiska w ktorych sie duzo kasy wyciaga z lootbaga a na tych co mozesz isc to ci lootbag zabiora (np guardy na ktorych jest teraz wiecej noobow niz na rooku)
???! Co to ma byc? Powiedzialbym za cala kase, ktora teraz mam zarobilem na lootbagach robionych do 40-45lvla! Po 50 to raczej sie traci kase a nie zarabia. Jak nie masz pojecia to se nie wypowiadaj -.-
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2006, 14:21   #47
Samarison
Użytkownik forum
 
Samarison's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Samarison
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Spirits
Świat: Secura
Poziom: 20
Skille: 15/20
Poziom mag.: 13
Samarison ma numer GG 3118579
Domyślny

Dokladnie 40 Paladynem już mozna solowaćbez Problemu GS-y z utratąmax 25-40 Boltów jak masz takie średnie skille bez utraty ani jednego UH-a a tym bardziej można iść z blokerem na black knight lub Hero a jak cie korci to hydry na solo mozna probowac i co jak RH wypadnie ? bo hydry wala tylko wavami jak sie umie dobrze biegac to spoko bez blokera mozna probowac
Samarison jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 09:19   #48
Wielki Mancyz
Użytkownik Forum
 
Wielki Mancyz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 509
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ^.^
Wielki Mancyz ma numer GG 5000147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Martha
Moim zdaniem najlepiej w tej sytuacji będzie sobie radził knight, ponieważ nie trzeba wydawać na niego zbyt dużej ilości pieniędzy. Palek zdecydowanie odpada (koszt strzał i bełtów). Knightem wystarczy nabić ok. 15-20lvla i można zbierać loota (skille są w tej sytuacji mało ważne aczkolwiek zawsze będzie szybciej jeżeli wytrenujesz lepsze ). Do zbierania loota proponuje wieże z minoskami (nie pamiętam jej nazwy ) na pólnoc od darashii. Szybki resp, i jeżeli masz wykonanego postmana to naprawde można się dorobić Jedyne co to odradzam poziom -2 bo tam się robi niebezpiecznie, chyba że bardziej rozwiniesz postać..
-2 archery i guardy myślę że temu by dał rade na skillach może
__________________
Best solo: Demon
Best team: behemoth

życie jest jakie jest i trzeba sobie radzić
Wielki Mancyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 09:23   #49
Wielki Mancyz
Użytkownik Forum
 
Wielki Mancyz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 509
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ^.^
Wielki Mancyz ma numer GG 5000147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
4. Jak dasz rade zabic na 40 lvl solo hydre paladynem to, to.... to ci pogratuluje
- Nie ma gdzie uciekac
- Hydra sie leczy tak ze zanim jej cos zrobisz to sie 2 razy uleczy do pelna
Popieram ja biłem z kumplem hydre raz i uciekliśmy dosłownie na 10 może 15 sek na dół żeby wypić manasy hydra miała wtedy black hp prawie jak weszliśmy miała piękną czystą zieleń hp -.-
__________________
Best solo: Demon
Best team: behemoth

życie jest jakie jest i trzeba sobie radzić
Wielki Mancyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 16:46   #50
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Mam pytanie. Piszecie tutaj, ze druid najlepszy do czepania kasiory, bo uhy moze robic i z wanda nawala, wiec tez loot moze sprzedawac. Wszystko fajnie tylko, ze chyba nikt nie wspomnial, ze wandy spalaja mane. Czyli zawsze musze wybierac: albo robie uhy, albo zabijam monstery i zbieram loot [no niby mozna kupic sobie jakiegos dobrego sworda, axe'a czy cos innego i w ten sposob walczyc, ale hity zadawane w ten sposob sa chyba na tyle male, ze nie da sie ubic nic z czego moglby wypasc jakis interesujacy loot na sell].

W takim razie co jest bardziej oplacalne? Produkcja uhow czy moze zbieranie loota? Zaznaczam, ze chodzi o postac nastawiona na zarabianie, oraz na gre 'raczej' indywidualna wiec prosze nie uwzgledniac zadnych huntow na hydrach itp.

pozdr0
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 19:48   #51
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

WH + minosy na dobrej miejscowce i kasa leci az milo. Sporadycznie trzeba uzyc hmm/wanda ale uhy mozna nadal spokojnie produkowac.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 20:25   #52
Noro
Użytkownik Forum
 
Noro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa

Posty: 304
Noro ma numer GG 6446790
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
WH + minosy na dobrej miejscowce i kasa leci az milo. Sporadycznie trzeba uzyc hmm/wanda ale uhy mozna nadal spokojnie produkowac.
Zgadzam się...

Powiem na własnym przykładzie, że jeśli ktoś miałby dylemat kto lepiej zarabia druid czy sorc to będzie to druid...dużo więcej osób kupuje UH'y niż HMM, SD bardzo ciękżo się sprzdaje i raczej robi się je dla siebie.
__________________
Noro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 22:06   #53
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
WH + minosy na dobrej miejscowce i kasa leci az milo. Sporadycznie trzeba uzyc hmm/wanda ale uhy mozna nadal spokojnie produkowac.
Mowiac "dobra miejscowka" masz na mysli piramide na darashi? Jesli tak to przyznaje, ze calkiem fajne miejsce, tylko tam resp dosyc dlugi [nie gralem juz jakis czas wiec moglo sie cos zmienic] i sam nie wiem czy to bedzie najlepsze miejsce...
Jeszcze mam pytanko odnosnie tego War Hammera, o ktorym wspomniales. Czy na pewno cluby dla takiego druida to najlepszy pomysl? Fakt, ze cena w porownaniu np z bright swordem jest duuuzo nizsza, ale ten WH jest bronia obureczna w dodatku ma niski def wiec obawiam sie czy moj drut nie bedzie za bardzo po tylku obrywal na tych mino. Raczej nie planuje kupowac itemow typu blue robe wiec calkowity def druida moze byc dosyc niski... :/
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]

Ostatnio edytowany przez ogorek - 29-06-2006 o 22:08.
ogorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 23:46   #54
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Srac na def, liczy sie zeby szybko te minosy zabijac .. A dobra miejscowka jest gdziekolwiek gdzie sa mino a nie ma archerow.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 00:11   #55
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
A dobra miejscowka jest gdziekolwiek gdzie sa mino a nie ma archerow.
- Piramida na darashi
- Folda

jest cos jeszcze?
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 10:54   #56
Red Kliff
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 22
Domyślny

Najlepszy na kase jest knight bo lootbaguje jak mistrz. Knight lootbagiem tyle kasa se dorabia ze druty i inne pozostale lolcowniki przez rok zeby sraly i pierdzialy to nie zrobia tyle kasy co knight w tydzien na lootbagach. A na uhach to se drut moze przez tysiondz albo nawet 10 tysiondzy lat klepac ta mane zeby tyle kasiory zarobic co knight w 1 dzien se wylootbaguje.

Ostatnio edytowany przez Red Kliff - 30-06-2006 o 10:57.
Red Kliff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 11:17   #57
dymka
Użytkownik Forum
 
dymka's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006

Posty: 112
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Red Kliff
Najlepszy na kase jest knight bo lootbaguje jak mistrz. Knight lootbagiem tyle kasa se dorabia ze druty i inne pozostale lolcowniki przez rok zeby sraly i pierdzialy to nie zrobia tyle kasy co knight w tydzien na lootbagach. A na uhach to se drut moze przez tysiondz albo nawet 10 tysiondzy lat klepac ta mane zeby tyle kasiory zarobic co knight w 1 dzien se wylootbaguje.
Wylootbagowac, prosze wnesc to do slowniczka
dymka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 11:25   #58
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Red Kliff
Najlepszy na kase jest knight bo lootbaguje jak mistrz. Knight lootbagiem tyle kasa se dorabia ze druty i inne pozostale lolcowniki przez rok zeby sraly i pierdzialy to nie zrobia tyle kasy co knight w tydzien na lootbagach. A na uhach to se drut moze przez tysiondz albo nawet 10 tysiondzy lat klepac ta mane zeby tyle kasiory zarobic co knight w 1 dzien se wylootbaguje.
"Bedź cicho jak godosz" -.- czyt. jak się nie znasz --> zamilcz!

Każda profesja może robić identyczne l00tbagi. -.-
Palki mogą nawet dużo wcześniej zacząć na guardach, baranie. (W sumie to tak samo postacie magiczne)
A knighci robią je częściej bo jest to ich JEDYNA forma zarobku -.- (Nie licze huntów elitarnych)

A takimi porównaniami, pokazujesz tylko jaki jesteś niedojżały (rz?).... Więc "wyjdź i niewracaj"**

**pozdro Mav...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka

Ostatnio edytowany przez Venderer - 30-06-2006 o 11:28.
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 11:46   #59
Artynn
Użytkownik Forum
 
Artynn's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 69
Stan: Na Emeryturze
Świat: Amera
Artynn ma numer GG 4314696
Domyślny

Kurwa nastepnytemat w ktorym sie klocicie.. ja pierodle nie moze bbyc chociaz 1 tematu ggdzie nie ma kłótni??!! weżcie sie kurwa mać uspokójcie..
Artynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 11:48   #60
Red Kliff
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 22
Domyślny

Ale w tibie najbardziej oplaca sie robic lootbagi moj mistrzu bo juz ci mowilem ze na uhach to se mozesz sto lat klepac adura vite i zycze ci powodzenia zebys zarobil chocciaz tyle co ja przez tydzien knightem na lootbagach. A knight robi najczesciej lootbagi wiec ma najwiecej kasy, proste. Jak ktos tego nierozumie to chyba ma tajemniczego podzespola downa, bo kazdy kto nie ma downa wie ze knight robi najczesciej lootbagi co sie rowna temu ze ma najwiecej kasy bo w tibii rzadza lootbagi a nie klepanie run.
W tibii zarabia sie tylko na lootbagach i jak ktos tego nie rozumie to lepiej niech sie wyloguje i wlaczy sapera albo pasjans pajak.

Ostatnio edytowany przez Red Kliff - 30-06-2006 o 11:54.
Red Kliff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:14.


Powered by vBulletin 3