Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-07-2006, 23:48   #741
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Tak jak soule stamina to sa narazie chyba najlepsze pomysly w ostatnich updatach.. - normalnemu czlowiekowi nie bedzie to przeszkadzac, i wkoncu beda jakies szanse na new world.

Co do zmeczenia - bardzo sie przyda na rooku, i wogole na potworkach do 20+lv - pozniej jednak jest to nie potrzebne, moglobybyc tak jak ktos juz tu mowil - ze jezeli wszyscy ktorzy strzelali w potwora są w party, wtedy kazdy z party moze wziasc loot.

Battle-list - ehh, szkoda ze musza stosowac metode 'zamiast walczyc, to popierac'.. ale innego sposobu nie ma, bo oni czegos jak PunkBustera to za chiny nie zrobia. I tak jak juz ktos tu mowil - jeszcze troche to bedzie mozna byc byle noobkiem zeby grac tak jak inni bardzo dobrzy gracze - kiedys trzeba bylo dbac o dupę, miec df na trapy, zlurowane potwory, wrazie czego miec umiejetnosc strzelania z runek.. powoli niszcza ten klimacik. A i juz nie beda mnie ludzie tak podziwiac mojego cela ;/ Co do wywyzszania sie sorcow - az takie wielkie wywyzszenie to nie bedzie, bo knight sie zwykle UHa co 2 SDki, a z hotkeyem to nie bedzie ani latwiej ani trudniej wg mnie.

A to z NPC na statkach czy z respem to male poprawki - ale dobre. Tyle, ze oni co chwile powinni jakies robic poprawki, a nie raz na pol roku dwie zrobia.. no coz, ale niestety to nie jest blizzard a tibia to nie WoW.
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2006, 23:49   #742
Grab_iarz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 25
Domyślny

Ja jzu nie zamierzam sie z wami klucić ,czy dobry update ,czy nie bo i tak to nic nie zmieni ,noobom sie podoba update bo mogą chodz w 50% dorownac doswiadczonym i potrafiacym grac w tą gre ludzia, to moje zdanie na temat waszych wypowiedzi ktore przeczytalem do tej pory.... a tym co opanowali jzu sztuke grania ,sprawi przyjemnosc odkrywania nowych terenow i tajemnic.
Psóją tą gre i tyle..!!


Aktywacja updatu?.. ok cyas Tibia.. ; ] proste... bez tego da sie zyc ... lecz bedzie lekki niedosyt... bedzie brakowac tego klimatu... ; ]
~ba ba newbie~ powodzenia w pekowaniu z aim botem i uhaniem na hotkach bbuHEh skill pvp 999999999... -.-'
Grab_iarz jest offline  
stary 18-07-2006, 23:51   #743
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Domyślny

@ Grenni
Poprostu wyjełęś mi to z ust.... na takich jak ty budowała się Tibia... a tera to zapomnienie już....
__________________
Berylia Pwn
Corso jest offline  
stary 19-07-2006, 00:04   #744
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez D Vampire Hunter
@cytuje Keel'a
Ja mysle, iz to bedzie dobry update... Nie pasuje mi tylko runki na battle, ale da sie przezyc... A co do zmeczenia, jesli ktos bedzie regenerowal stamine, to bedzie wiecej expowisk wolnych... O tym nie pomysleliscie?

a ty niepomyslales otym ze wolniej bedziesz expil... bo np teraz expisz caly dzien... i potem nie mozesz sie logowac przez 2 dni bo muszisz sie regenerowac.. to jest za przeproszeniem pouwielbiam jeść bananyane bo to kobieta lekkich obyczajówa mac juz sie dosyc wqrwilem... irytuje mnie to strasznie...
A czemu mam niby wolniej expic, jak nie siedze nawet 10 godzin na dobe?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline  
stary 19-07-2006, 00:08   #745
Grenni
Użytkownik Forum
 
Grenni's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 200
Imię: Crazefang
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 97
Poziom mag.: 59
Grenni ma numer GG 2569357
Domyślny

@up up
dzieki

Forum tibia.com jest ZAWALONE od postów zażaleń, hi lvle (+100 i dużżo wyższe) postują swoje rychłe odejście z gry i rozpoczęcie przygody w innej... jestem ciekaw co zrobi CIP !

http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1307707

ludzie wejdzcie na tą stronę i postujcie swoimi charami ile tylko sił macie,to są propozycje zmian odnośnie update

Po krótce je przetłumaczę:
1) Zróbcie tak by jeśli jestesmy w party i jeden z naszych zadaje najwyzsze obrazenia dla potwora, byśmy wszyscy mogli lootować ciało.

2)Nie wbudowujcie do gry aimbota, który niszczy rzeczy które ludzie kochają. Zróbcie małe poprawki w protokołach tak by za kazdym razem byly inaczej czytane, tak jak w innych grach tego typu (WoW etc)

3) Stwórzcie przycisk "Huntowanie" podobnie jak są przyciski pvp i gdy jest włączony ten przycisk stamina spada a my zdobywamy exp. Gdy nam się skonczy, wtedy będziemy mogli bawic się z przyjaciółmi, trenowac, robic questy, brac udział w wydarzeniach... Nie każcie nam się wylogowywać z gry!!!!


Gorąco popieram te zmiany, LUDZIE POKAŻMY IM SWOJE NIEZADOWOLENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
Znajdziecie tam też inne topicki odnośnie zmian w UPDATE, zamiast żalić się tu, idzcie i napiszcie kilka slow po angielsku tam , a nuż się uda !!!
__________________
Uczulony na Ortografy !!!!!!!!!
I Like that Woman (^.^)
What's Tibia ??
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pewien poirytowany Niemiec
Damn Cip you make us germans looking stupid.
@ the players:
Please dont think that every german is stupid like that, it's only those damn Bavarians!

Ostatnio edytowany przez Grenni - 19-07-2006 o 00:30.
Grenni jest offline  
stary 19-07-2006, 00:22   #746
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Cool

@up

Widać ze pełno wiary spamuje Forum bo mi sie wlączyc niechce ;D jak tylko sie uda to napisze posty........ Gdyby w Party bylby exp to normalnie gra idzie w Strone Ko[Knightonline] nawet fajna ale Tibia ma swoj klimat ... znaczy sie miala 3 lata temu to była ;D
Valest jest offline  
stary 19-07-2006, 00:29   #747
Drachol'ek
Guest
 

Posty: n/a
Dumny

Tibii gratulujemy twórców...
Oto kolejny dowód idiotyzmu CipSoftu. Chcą nabijać kasę, jednak oni odstraszają graczy od swojej gry. Bardzo trafnym stwierdzeniem było "Cipy otworzą burdel..." Yhy, z "nagimi postaciami z Tibii" ale żeby użyć jej trzeba będzie poczekać na soule, stamine, i wogule;/ W 100% zgadzam się z Grenni i chociaż nie gram w Tibię zbyt długo (zaczynałem od 7.4) to podejrzewam, że stara Tibia była duużo lepsza od tej teraz.

Your drach
 
stary 19-07-2006, 00:33   #748
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
LOL

Strzelanie z Sd jest dla nóóbów... uhanie na hotkey tak samo .. ta Stamina jest zeby pomiedzy graczami normalnymi a nóóbami nie było takiej róznic .. Poprostu Komercja ... Robia to zeby nóóby grały.
Valest jest offline  
stary 19-07-2006, 01:09   #749
Olitar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2006

Posty: 22
Domyślny

Hmm... tak czytam te wszystkie posty i z 60% chce mi sie smiac. "Co to ma byc ze knight nie moze loota wyciagnac tylko jakis shooter wyciagnia a co jak jest thiefem??". A powiedzcie mi a co jak bloker przez te wszystkie update to knight okradal reszte teamu??( oczywiscie nie mowie tu o wszystkich. Jedyn dobre rozwiazanie ktore bedzie wprowadzone w tym updatcie. Battle list i runy na hotkeyach to zenada. No przeciez 0 skilla. Bez sensu sorc sobie nawala tylko w battle a knight sobie klika F1 F1 F1. Przeciezchyba nie o to chodzi w tej grze?? I prosze was nie placzcie ze teraz sorc/druid najlepsi. Bo nie znajdziecie tu zadnego hlvl knighta/ paladina ktory potrafi grac ze czuja sie gorsi. Jezeli knightem/ palkiem nie mozesz z dobrym skillem pokonac 40lvl to sprobuj na sorcu/ druidzie. Tez ci sie nie uda. Jeszcze przed update z wandami narzekaliscie ze sorc/ druid najslabsi. Jezeli ktos umie grac poradzi sobie na kazdej profesji. Co do staminy... Co was obchodzi kto ile gra?? Moze nie ma co innego do roboty?? To jego decyzja. On placi za tego pacca i chce grac. Grajac 24h musi czekac 48h na odnowienie. To jest strata 2/3 pacca. Z tym cos powinni zrobic.


Podsumowujac:
Jedynym plusem tego update jest wprowadzenie systemu wyciagania loota z potworkow. Skonczy sie nieuczciwosc wsrod knightow. Widzialem tu teksty typu" Knightci szykujcie sie na chyde lata". I co?? Zle wam bedzie?? Takie teskty niektorych osob swiadcza tylko o ich nieuczciwosci na huntach. Nie chcialbym miec takiego blokera. Wiec nie bedzie chudych lat- sprawiedliwosci stanie sie zadosc. Reszta to poprostu komercja. Nie rozumiem jakim cudem pracuja tam tak tepi ludzie ktorzy nie potrafia uuczyc sie na wlasnych bledach...
Olitar jest offline  
stary 19-07-2006, 01:16   #750
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

@Up

Ja bym dodał jeszcze jednogo "+" chyba o tym zapomnialem o Respawnie ;]
Valest jest offline  
stary 19-07-2006, 01:36   #751
maVes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2004

Posty: 59
Pergamin

Większość zmian mi się podoba, może poza tym lootem... Gdy expimy sami fakt że jest to dobre, ale na huntach niedość że shooter zgarnie expa, to jeszcze loota :\
Myślę że będąc w party każdy powinien mieć równe uprawnienia co do loota - takie coś jak najbardziej by mi odpowiadało, a party na światach n-pvp wkońcu miałoby jakieś zastosowanie

A co do celowania runami w battle - wolałbym żeby ostatecznie tego nie wprowadzili, bo postacie magiczne bez tego mają ogromną przewagę w pvp np nad knightami. Chociaż z drugiej strony gram na non-pvp, więc nie robi mi to wielkiej różnicy.
maVes jest offline  
stary 19-07-2006, 02:43   #752
Ravollo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2006
Lokacja: exiva "Ravollo

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ravollo
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 96
Skille: hacked
Poziom mag.: 63
Oczko

Słuchajcie przecież jak ktoś sharuje konto to zrobi sobie drugą postać na tym samym koncie i będzie mieć 2 postacie z ładnym lvl...co prawda to już nie to samo ale zawsze coś...gdy będzie grać jedną na drugiej się będzie ładować to zmęczenie i odwrotnie...a moim zdaniem powinni zrobic coś w stylu takie skrzynki która jest od jednej osoby...i może ją przesuwać tylko właściciel, ale żeby nie można było na nią nic dawać(żadnych trupów itp) to by zlikwidowało thief-ów. a co to strzelania z run na battle to mi to obojetne (guardia non-pvp) . jakby zrobili te skrzynki to było by naprawde wypas

~~HAIL LEGION SMIERCI~~
Ravollo jest offline  
stary 19-07-2006, 02:54   #753
luft
Użytkownik Forum
 
luft's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Wodzisław Śl.
Wiek: 38

Posty: 96
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Inferna
luft ma numer GG 3265138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olitar
Bo nie znajdziecie tu zadnego hlvl knighta/ paladina ktory potrafi grac ze czuja sie gorsi.
Ja jestem Hlvlowym najtem
i czuje sie gorszy....
znaczy byłem bo mi dla skończenia grania wystarczył poprzedni update...
najt który sprawdza sie jedynie jako blocker jest teraz kompletnie bezrobotny szczegulnie na infernie gdzie mamy 1 sec exhast...
Mag Na infernie bije Solo wszystko...
A ja? najleprze co sam moge klepac to drag i vamp/necro ...
jedyne do czego sie przydaje to blokowanei hydr low lvlom...

darmowy aimbot dla wszysatkich to cos co w głowie mi sie wogule nei mieści
Dla mnie to kompletny koniec gry ta postacią nei wyjde z pz nawet...

a stamina to ja sie pytam po cholewe ułatwiaja gre do tego stopnia ze zrobienie teraz 100 lvl magiem to kwestia góra 2 meichow?

Djiny > antyluring >anty trap > runy w sklepach > update mag systemu po którym knight i runy przestały byc magowi potrzebne.... bo wszystko sie kosi z wanda i visa >aimbot , Uh bot i jeszcze gratis niech sombie lotuje monstery bo wielki zły najt kradnie lota...

Cwani są bo mag musi miec pacca zeby grac a najt ma kopalnie i of na faccu a skile ani mlvl tez szybciej najtowi an paccu nei wchodza...

Po ostatnim Update średnia wieku to 12 lat po tym spadnie do 6-8 pewnie..

etc etc
jak po tym tibia nie padnie to juz jej chyba nic nie uwali
Czekam w następnym update na cavebota , autofishing , team shota i jakie tam jeszcze opcje botów zostały
__________________
22:14 Delphi Osman: I SELL EPLATE, DEMON HELMET, DSM, ROYAL HELMET, KNIGHT ARMOR, SKULLSTAFF, WARHAMMER, GOLDEN LEGS

Ostatnio edytowany przez luft - 19-07-2006 o 03:06.
luft jest offline  
stary 19-07-2006, 03:44   #754
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Strzelanie z Sd jest dla nóóbów... uhanie na hotkey tak samo .. ta Stamina jest zeby pomiedzy graczami normalnymi a nóóbami nie było takiej róznic .. Poprostu Komercja ... Robia to zeby nóóby grały.
Haha, ROTFL, Twoim zdaniem, normalny gracz gra codziennie po 15h a nub 8h? LOL. Gracz ktory gra w cokolwiek 8h+ napewno nie jest normalny. Zal mi was wszystkich.


I jeszcze do wiekszosci osob, bardzo inteligentnych zreszta, u ktorych w podpisach zobaczylem rozne ciekawe wstawki. Niektorzy jak widze zamiast 'retired' (tudziez 'retaired' - przypadek autentyczny) powinni sobie w podpis wpisac 'retarded'. Wyglada podobnie, a lepiej oddaje rzeczywistosc. To samo do tekstow "Back to old tibia plx" czy "Cip soft sux!1!". Ludzie, je*nijcie porzadnie lbem o stol i zmodyfikujcie Swoj tok myslenia.
I do paru osob, mowiacych ze CipSoft jest glupi - twierdzicie ze psuja gre? Moze i racja (aczkolwiek nie w mojej opinii), ale zaloze sie, ze zainteresowanie Tibia nie zmaleje, a nawet wzrosnie. Jaki z tego wniosek? CipSoft nie jest glupi - on jest wrecz genialny - potrafia cos spieprzyc i jednoczesnie przyciagnac uwage jeszcze wiekszej liczby osob.
A odgrazanie sie ze zaczniecie grac w cos innego - CipSoft ma to w dupie, i bardzo dobrze. Oni dobrze wiedza, odejda jedni, przyjda inni, obrazaniem sie na kogokolwiek swiata nie zmienicie.
I prawdopodobnie nawet jak odejdziecie, to 90% wroci. Wiem to po moich kolegach - jeden z nich juz chyba ze 4 razy sprzedawal Swoje main chary i co update konczyl z Tibia. Tydzien temu wystawil kolejna postac na aukcje (ktora zreszta wycofal w dwa dni pozniej), i gra dalej. Dziwne? No wlasnie...
styku jest offline  
stary 19-07-2006, 04:15   #755
Siano Stox
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka Lol

Popi**** To Update... Koniec z Ta Gra Dla Mnie... w sumie moze nawet lepie, bede mial wiecej czasu....
 
stary 19-07-2006, 07:51   #756
walker997
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Chyba ich poje..... niedawno zaczołem grać i co teraz bede musiał czekać aż mi się odrodzi jakieś zmeczenie.Qrwa co za Żenada Tibie komercha zjada.
Co do tego loota to sie zgadzam bo zawsze mi jakies poje.... nooby kradną zwłoki.
A co do strzelania do ludzi z battle listy to jest chory pomysl bo knight w tej sytuacji bedzie bez szans z takim noobem 12 lvl sorrcem.

Ostatnio edytowany przez walker997 - 19-07-2006 o 07:54.
 
stary 19-07-2006, 08:24   #757
Ulltimate son
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Masakra

Ciekawe.... Knight który bloczy nie będzie mógł odrazu otworzyć potworka tylko czekac..(super poprostu) To z battle list ... eh (no coment)
Pożyjemy zobaczymy...
 
stary 19-07-2006, 09:07   #758
Sail_1990
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 3
Imię: Sailker
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 50
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny ;/

ale dowalili z tym wyciaganiem lotow z cial ;/ mam nadzieje ze w party to bedzie wszystko porowno i kazdy bedzie mogl zajzec do ciala
Sail_1990 jest offline  
stary 19-07-2006, 09:41   #759
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

Powinni teraz obtanic runy leczące albo zmniejszyc bramki mlvli u knight (np. 220% co lvl), bo już od ery wandów/rodów rycki na nowych światach dostawały po dupskach. Dobry będzie podręczny uh, ale 4 mlvl wbija się na ~20lvlu (nie skillując do 70), a mag kupi 5 sd i zjedzie go już na 10 lvlu?
Chyba że obtanią fluidy bądź będą odnawiały hp procentowo (chociaż na wysokich lvlach to byłoby przegięcie i bardziej popularne od ihów, a może nawet uhów).

Mam nadzieje, że w dzisiejszym newsie (o ile taki będzie) dowiemy się czegoś nowego co zadowoli niezadowolonych. Liczę na CipSoft, inaczej nie brałbym udziału w tym.
DRoN jest offline  
stary 19-07-2006, 09:41   #760
YoDog
Użytkownik forum
 
YoDog's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 16
Domyślny Omg

Dobrze zrobili z tymi dywanami i potworami ... ale zle ze stamina kurw...
Czy oni oszaleli co update to tibia staje sie "Duzo" Gorsza ...
Wiecie co najelepiej bylo rok temu dla sorcow i knightow... Teraz jakies rozdzki ... Knighty nigdy z sorcem nie wygraja ... lub straca duzo uh
Update beznadziejny... NIECH KTOS PETYCJE ZROBI DO CIPOW ZEBY WSZYSTKO ZMIENILI PRUCZ POTWORKOW JAK BYLO ROK TEM (Stare dobre czasy)
pzdr
YoDog
YoDog jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:10.


Powered by vBulletin 3