Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie petycji
Tak, chce petycje 11 39.29%
Nie, Nie chce petycji 17 60.71%
Głosujących: 28. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2004, 12:12   #1
Termbest_pol
Użytkownik Forum
 
Termbest_pol's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 163
Żarówka Propozycja Prosze wejść

Witam. Mam nową propozycje
Robimy petycje do Cipów Zeby zniesli upade
Albo zeby stare potwory zrobili takie jak byly
Ja moge napisac ta petycje A wy sie podpiszecie Dam do sprawdzenia moderatorom Biore to na powaznie
Poprosimy o to zeby zmienili stare potwory A nowe zsotawili i grafe zostawili Prosze powiedziec czy sie zgadzacie Jezeli tak to co mam napisac w niej napisac
Moderatorów Prosze o to zeby tez napisali i nie zamykali tematu
Jest to Powazna sprawa i ja tu mowie Serio
Obiecuje ze sie postaram
Z gory dziekuje
__________________
hread.php?t=41419
Termbest_pol jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2004, 12:16   #2
hh
Użytkownik Forum
 
hh's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Tu i Tam

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Domyślny

jak dla mnie to jest głupie . a wogule podoba mi sie ze potwory są silniejsze teraz moge sobie spokojnie poexpic a zaden 11 levelowiec nie bedzie zabijał mi behuw
hh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 12:27   #3
Termbest_pol
Użytkownik Forum
 
Termbest_pol's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 163
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hh
jak dla mnie to jest głupie . a wogule podoba mi sie ze potwory są silniejsze teraz moge sobie spokojnie poexpic a zaden 11 levelowiec nie bedzie zabijał mi behuw
A nie sadzisz ze ten 11 lvl nie bedzie mogl zrobic lvl i Moze kiedys on moze ci pomoc Teraz low lvl maja nie dobrze :/
__________________
hread.php?t=41419
Termbest_pol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 12:39   #4
Delp
Użytkownik Forum
 
Delp's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2004
Lokacja: Boże....niewiem :D

Posty: 46
Delp ma numer GG 666
Domyślny

Nawet jakby ci się całe forum podpisało, to Cipy i tak prawdopodobnie oleją twoją petycję ciepłym moczem.

Ostatnio edytowany przez Delp - 14-08-2004 o 12:41.
Delp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 12:43   #5
Ganc'u
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2004

Posty: 17
Cool

Ja sie zgadzam na ta zmiane i mysle ze duzo ludzi twz sie zgodzi a jesli ty hh nie chcesz twoja sprawa kazdy ma prawo expic nie tylko ty zachowujesz sie egoisycznie nie uwazasz popiwera dezyzje i daje swoj glos na przywrocenie starych potworkow
Lord Ganc
Azura
Druid
29 lv
40 mlv
Cya

Ostatnio edytowany przez Ganc'u - 14-08-2004 o 12:44. Powód: powalily mi sie nazwy ;p
Ganc'u jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:01   #6
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 35

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Król

Mi chyba tera tylko BH przeszkadza (bo ja knight). Ale niekture potworki to przegiencie, np turbo GSa, ale przed updatem też mnie to wkurzało, że na GS se mugł chodzić pallek na 20 a knight dopiero w okolicach 60. Petycje mugłbym podpisać, ale najpierw musiałbym zobaczeć co bedziecie chcieli wymienić.
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:05   #7
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Zgadzam sie z Delpem , czy was po***ało kompletnie ??? Mylicie ze wystarczy tylko odwalic jakąś petycje ktora podpisza (jezeli wogole to zrobia to) jakies swiry. Nie podoba sie wam ??to nie grajcie albo nabijcie lepsze skille swoimi charami (Pally , Knight) i nie Marudzcie
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:07   #8
Petzik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Z Twoich najgorszych koszmarów

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Petzik
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 666
Domyślny

Omfg ostatnio qmpel mowil, ze gmowi takie cos powiedzial, a on na to "jak Ci sie nie podoba to idz pograj w pokemony=]"... Jak macie zamiar plakac "mamusiiiuuu ta gra jest trudna" to naprawde pokemony beda dla was w sam raz (o ile nie za trudne...) Mi to tam pasi, nie bede plakal ze trudniej, bo dla mnie to dobrze... Nie mam duzego lvlu bo obecnie gram 23 Masterem, wiec mam tez z lekka przesrane. Jak sie boicie idzie na trolle z blokerem, moze bedzie to hunt dla was.
Petzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:25   #9
Termbest_pol
Użytkownik Forum
 
Termbest_pol's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 163
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Delp
Nawet jakby ci się całe forum podpisało, to Cipy i tak prawdopodobnie oleją twoją petycję ciepłym moczem.
A sprobowac zawsze mozna ...
Ja tam mam nadzieje
__________________
hread.php?t=41419
Termbest_pol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:35   #10
Termbest_pol
Użytkownik Forum
 
Termbest_pol's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 163
Domyślny

@Wieszok
No dawajcie propozycje
Moze sie przyda
@Lord Dreathan
A ja zamierzam dac tez to na inne fora (zagraniczne)
Moze jak ludzie przemysla i zaczna pisac do cipow to cipy moga to zrobic
@Petzik
Nie boimy sie na hunty z trolami potrzba nam az 2 blocerow (na przypadek deda 1) Elder druida zeby nas uhal i Master sorca Moze do nas sie dolonczysz?
A tak na serio to posluchaj Stare potowy byly ok A teraz to przesrane Ja se znajde exp na quardach Ale posluchaj . Ta gra sie staje nudna bez dreszku GS ze dogoni itp A teraz to nawet nie chodze bo nie da rady bo zawsze dogoni :/
@Delp
A sprobowac zawsze mozna ...
Ja tam mam nadzieje
__________________
hread.php?t=41419
Termbest_pol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:36   #11
Linek
Użytkownik Forum
 
Linek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Kolacja
Wiek: 36

Posty: 372
Domyślny

Po co taka petycja?? To bardzo dobrze, że potworki są trudniejsze bo przynajmniej nie ma nudów, tylko są emocje, potworki są prawdziwym wyzwaniem, a low lvle nie mają źle mogą przecież chodzić na roty, dwarfy itp. i na tym expować. Jak dla mnie lepsze potworki to jest duży plus. A jak za trudne to po co gracie? Chcielibyście iść na demona na 10 lvlu? I co byście później robili?? znudziłoby się wam po krótkim czasie wybijanie wszystkiego na luzie i odeszlibyście od Tibii, żeby pograć w grę która ma bardziej wymagające potworki. Tak więc silniejsze potworki = większa radośc i satysfakcja z zabicia takowego. Więc petycji zdecydowanie nie popieram.
Termbest_pol sam sobie zaprzeczasz. Mówisz, że gra staje się nudna a chciałbyś słabszych potworków. Nabij lvl a nie narzekaj na potworki. To tak jakby nasza reprezentacja piłki nożnej narzekała na to, że Brazylia jest za dobra i mają wystawić do gry sprzątaczy. Wtedy mogliby wreszcie zdobyć mistrzostwo świata, tylko że bez żadnej satysfakcji. W końcu byłoby to nudne. Pomyśl.
__________________

Ostatnio edytowany przez Linek - 14-08-2004 o 13:41.
Linek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:38   #12
SzpaQ
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2004

Posty: 35
Cool l0l

Czy was K(cenzura)A ....... , cipy napewno tego nie zmienia to jest nie możliwe przecież nie usuna swojej pracy mi tak pasuje nie chodziłem na bh ani na gs'y po 2 palladyni mieil za ławo z tymi gs'ami


P.S Teraz każdy pall mi na - w reputaci za te gs'y co mowilem
__________________
Tepić n00bow

Ostatnio edytowany przez SzpaQ - 14-08-2004 o 13:40.
SzpaQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 13:43   #13
Petzik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Z Twoich najgorszych koszmarów

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Petzik
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 666
Domyślny

Linek <chlip> Piekne slowa
Petzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 15:54   #14
nightkin
Zbanowany
 
nightkin's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2003

Posty: 162
Imię: Jean Grae
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ruthless
Świat: Harmonia
Domyślny

Ja sie nie podpisuje, bo ten update to krok w strone uczynienia gry ciekawsza... Bo jak moze tak byc, zeby chary z ~20 lvlem polowaly na gsy, smoki, etc? Juz gate of expertise w black knight villa byla dobrym pomyslem...
nightkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:12   #15
yombi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: Pawłowice/Śląsk
Wiek: 34

Posty: 97
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Azura
yombi ma numer GG 3513612
Domyślny

No nie moge z was-.- bardzo dobrze że są potwory mocniejsze i zgadzam się z przedmówcami że to był sczyt wszystkiego żeby 20 lvl pal zabijał spokojnie gs a tu knight musi mieć jakieś około 80 skile zeby je zabijać. W skrócie nie podpisuje się a i tak wam nic to nie da oprócz zbłaznowania przed GMami.
__________________

Ostatnio edytowany przez yombi - 14-08-2004 o 16:15. Powód: błedy
yombi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 17:30   #16
Elfret*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: juz niegram

Posty: 54
Pergamin

Ja chciałbym podejść do tej sprawy z innej strony. Cipy robiąc update napewno byli świadomi swej decyzji. Bezcelowo nie zmieniali by "właściwości" potworów. Każda zmiana była zpewnością dokładnie i precyzyjnie przemyśłana. Nie sądzę aby ludzie odpowiedzialni za liczbę grających w Tibię pozwolili na jakikolwiek "ubytek" klientów, spowodowany zmianami na gorsze w grze. Oczywiście petycje można wysłać, ale aby ją wogule przeczytano i przemyślano, popierać ją musiało by conajmniej kilka tysięcy grających.A zresztą kto by się chciał bawić w kolejne zmiany . Za pare dni zapomnicie, zę wam się co kolwiek nie podobało. Gra jest tak wspaniała że nawet jeśli by była czarno biała to nikt nie ośmielił by się ją zanegować z tego powodu
__________________
juz niegram cya
Elfret* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 17:41   #17
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

taka sama rekacja była przy wcześniejszych update-ach, że potworki się przeżucają, że idą na skos. Przyzwyczaisz się i do tych zmian.
p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 19:01   #18
XX master
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hm... uwazam ze wyslane petycji nie bylo by najgorszym pomsylem ale termbest pomysl czy warto blaznic sie przez gmami chodz i tak dobrze wiesz ze nie rozwaza rozwaza twojego podania bo nie zlikwiduja rzeczy na ktore pracowali prez tyle czasu i zmarnwali na to tyle pieniedzy zdagzam sie z deathranem skoro ci sie nie podoba gra rycem czy palem ***nij skille i m lev i nos ze soba z 5 backpackow uhow i bedziesz mial spokoj i bedziesz mogl expowac na beholderach mi to zwisa nowe potworki mi nie przeszkadzaja nie chodzilem na gsy bo sa nieoplacalne smoki tluklem masowo ale skoro staly sie silniejse to po prosru nabije wiekszy level i znowu bede na nie chodzil prose termbest twoja propozycja byla fajna ale zgadzam sie z tymi co uwazaja rzeby tego nie zmieniac ... nie ma sensu dluzej walkowac tego tematu tak wiec prosze jeszcze moderatorow zeby usuneli ten temat i nie robic zbetnych konfliktow bo sie dzieki podrapia to by bylo na tyle...
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:02.


Powered by vBulletin 3