Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-10-2003, 08:46   #1
Marcin?
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2003

Posty: 111
Marcin? ma numer GG 223122
Domyślny Inteligencja potworow

Do tego ze potworek zmienia cel ataku, atakuje nie zawsze najblizszego, przeszedl nawet komus na ukos to juz sie zdazylem przyzwyczaic ale to co mnie wczoraj spotkalo zatkalo mnie zupelnie. Prawie z krzesla spadlem.
Ide patrze a tu zerk. Zamierzalem go utluc ale w momencie jak do mnie podbiegl, niespodziwanie na horyzoncie pojawil sie drugi. Mysle sobie z dwoma na raz to nie dzisiaj. W poblizu bylo takie waskie przejscie na 1 kratke. Mysle tam sie z nim spotkam i po koleji ich wytluke. Akurat jak juz tam dotarlem to Poison spider pojawil sie z drugiej strony. Mysle sobie. Dobra nasza z jednej pajak z drugiej zerk to spokojnie zerka wezme a pozniej jak zginie to drugiego zerka. Pajaka na koncu. Tluke sie z jednym zerkiem. Drugi podbiega, widzi ze przejscia nie ma no to naokolo biegnie. Mysle po cholere on tam biegnie, przeciez tam tez nie ma przejscia bo pajak blokuje. On podbiega do pajaka i ciach jednym strzalem zabija go . Po czym oczywiscie z dwoch stron razem naparzaja na mnie. Zrobilem wielkie oczy i az po walce screana sobie zdjolem.



W zwiazku z tym pytanie. Czy wam tez sie cos dziwnego zdarzylo? Czy takie zachowanie to po ostatnich upgredach czy wczesniej tez tak bylo?
Marcin? jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-10-2003, 08:55   #2
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Jestes na 100% ze to niebyl czyjs pajak (tzn summon/charm?)

Jesli nie to znaczy ze otwieraja sie calkiem nowe mozliwosci zdobywania loota (wystarczy sie odpowiednio zastawic i stworki sie wybija nawzajem )
No chyba ze tylko niektore stworki trafily na liste wrogow innych (tzn poison spider czesto byl urzywany do blokowania GSa), ja po update juz blokowalem cyklopa zwyklym pajakiem, i zerka orkiem, w obu przypadkach na szczescie dlamnie nie bylo przypadkow kanibalizmu u potworow.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2003, 09:02   #3
Marcin?
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2003

Posty: 111
Marcin? ma numer GG 223122
Domyślny

Na 100% to nie byl czyjs sumon. Tam nikogo nie bylo, pozatym on mnie tez atakowal.
To musial byc jakis zbieg okolicznosci. Moze dlatego ze go wczesniej zanim jeszcze do mnie podbiegl chyba uderzylem albo co innego. Na pewno to nie jest standard bo wiele razy uciekalem do kąta i zerk czekal az zalatwie inne potworki a dopiero pozniej mniej atakowal.
Pozostaje pytanie: Co jeszcze sie wam zdazylo dziwnego z potworkami?
Marcin? jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2003, 11:22   #4
Karter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2003

Posty: 58
Domyślny

żeczywiście potworki zmieniajom cel(byłem na pochu)blokowałem cycki raczej uciekałem a knajt z cyckiem i go od tyłu.Ale niedało się tak zmieniały cel
Karter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2003, 11:44   #5
Spec
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2003

Posty: 27
Imię: Spectrox
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 24
Domyślny

Też mi się cos takiego zdarzyło. Runowałem kiedyś se GSa na PoHu (ten na prawo od świątyni) i GS zsummonował poisona tuz przed sobą , ale że dookoła były drzewa, przed GSem poison, za GSem ze 2 poisony to on po prostu killnął tego przed soba i dalej za mna pobiegł. Już wcześniej miałem na temat napisać posta, że fajnie by było jakby CIPowie przywrócili GSa na skałce. (Tam właśnie blokowało się go poisonami i spokojnie tłukło) Fajnie by było zobaczyć reakcję człowieczka, który niczego nie podejrzewając wskakuje na skałkę (licząc że GS zablokuje się poisonami), a tu ZONK, 1 hit, 2 hit i dead
Spec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2003, 20:31   #6
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

Mnie takie rzeczy się nigdy nie przydażyły. Chciałbym żeby koło mnie biły sie dwa demony a ja bym zgarną loot.
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2003, 20:38   #7
Vartas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 08 2003

Posty: 25
Domyślny

mujemu kumplowi sie zdazylo na pohu ze gs walna gs i sie tukly gsy gdy jeden zabil drugiego to muj kuplel na niego i zwinol z nich knight armor x2
Vartas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2003, 05:19   #8
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Tak. Było mi bardzo miło gdy goniąc z kumplami smoka przed którym zwiewał Runner smoczek przerzucił się na mnie. BYło to bardzo miłe zdarzenie. A co do kanibalizmu to normalka. To ludzka rzecz zabijać. Popstawcie się na miejscu orków i reszty ciągle dostają w dupe od Graczy to muszą się na sobie rozładować
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2003, 08:24   #9
Marcin?
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2003

Posty: 111
Marcin? ma numer GG 223122
Domyślny Bez przesady

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Vartas
mujemu kumplowi sie zdazylo na pohu ze gs walna gs i sie tukly gsy gdy jeden zabil drugiego to muj kuplel na niego i zwinol z nich knight armor x2
To juz chyba poniosla Cie fantazja
Marcin? jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2003, 08:58   #10
Yogi
Użytkownik Forum
 
Yogi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2003
Wiek: 38

Posty: 311
Yogi ma numer GG 3783481
Domyślny

taaakk,
slyszalem o tym ze SILNE potworki moga zabic SLABEGO potworka ktory blokuje im droge do gracza. Uwazam ze jest to bardzo dobre posuniecie i stwarza gre jeszcze ciekawsza
Yogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2003, 21:43   #11
ArekP
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 09 2003

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Vartas
mujemu kumplowi sie zdazylo na pohu ze gs walna gs i sie tukly gsy gdy jeden zabil drugiego to muj kuplel na niego i zwinol z nich knight armor x2



TA terefere potwór może zabić tylko słabszego potwora np. Zerk zwykłego Orka.A dwa potwory takie same np. Zerk i Zerk albo GS i GS nie mogą siebie atakować.Ale ładnie sobie to wymyśliłeś
ArekP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2003, 22:16   #12
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

A więc to jest tak że silny potwór rozwala słabszego, więc się nie da blokować i zawsze zostanie przynajmniej jeden potwór, zawsze ten najsilniejszy, więc to jest niezłe utrudnienie. Potwory zawsze zabijają drugiego potwora jednym ciosem. Ale to że GS zabija własne PoisonSPidery jest idiotyczne. Wobraźcie sobie maga który stoi przed depo nagle mówi Utevo Res "Posion Spider i za chwile spidera nie ma bo ten mag go zabil
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2003, 22:27   #13
Bloody_Izual
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 221
Bloody_Izual ma numer GG 6608391
Domyślny

Ale z tego co slyszałem to jak potworek zabije potworka to nie ma lootu a potworki z tego samego rodzaju się nie tłuką wiec to z Gs musiała być ściema.
Bloody_Izual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2003, 23:13   #14
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

No i jakbys nie zauwazyl juz pare osob to potwierdzilo
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2003, 23:37   #15
Bloody_Izual
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 221
Bloody_Izual ma numer GG 6608391
Domyślny

Wiem tylko chciałem powiedzieć co o tym myśle w końcu to forum
Bloody_Izual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2003, 01:05   #16
Lucznik Swiatla
Użytkownik Forum
 
Lucznik Swiatla's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2003
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 35

Posty: 83
Lucznik Swiatla ma numer GG 1287085
Domyślny

Mnie raz gonił cycek(jest to przykre) przeszedł obok mnie mag na 8lvlu i cyek zmienił cel wiecej nie pisze(R.I.P)
Lucznik Swiatla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin 3