Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś "dzieckiem neostrady" (przed zagłosowaniem przeczytaj post!)?
Jestem, ale chcę to zmienić. 2 1.79%
Jestem i nim pozostanę. 22 19.64%
Nie jestem dzieckiem neostrady. 88 78.57%
Głosujących: 112. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-07-2006, 18:29   #21
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek
1. Nie uzywam slownika.
2. Prawie nie robie bledow ortograficznych 1,2 stopnia (czasem jest brak spacji, zla koncowka wyrazu albo inne malo znaczace bledy)
3. Nie mam neostrady(?) tylko radiowke nowej ery(taka bez dc i lagow).
4. Na forum pisze jak mi sie podoba-nie dbam o poprawnosc stylistyczna, interpunkcje, przesadzam z namiasami i myslnikami.
5.Virus zjadl mi polskie literki(sa czcionki ale nie moge ich uzywac) probowalem to naprawic ale teraz na to sikam-co mnie to wlasciwie obchodzi? Jak koniecznie musze wpisac sobie polskie u albo rz z kropa to kopiuje z jakiegos dokumentu do schowka i wklejam.
Popieram .
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2006, 20:45   #22
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Dzieći neośdlady forewerer ! \m/

:OOOOOOO
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 21:04   #23
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Teraz zrobiło się pełno tych kretyńskich akcji...
Dzieci Neo, Nie TH, Wielki Por, Mafia Kubusia, Mafia Smerfików... żałosne.
Na czym to polega? Różne osóbki na forum dają sobie urocze userbary do podpisów, że popierają tą fantastyczną akcję. No cóż, jak wszyscy mają to i ja muszę być na czasie!
Może jeszcze przełknę Dzieci Neo, które zastąpiły stare, dobre Trolle, ale Wielki Por i wszelakie mafie nie za bardzo.
Piszesz taką stronkę na prv.pl z szabloniku, dajesz idiotyczny tytuł, wrzucasz piosenkę Loitumy. I co? Otrzymujesz stronkę, na którą wbijają osoby przy okazji nabijając licznik wejść. Suuper...
Aby powtórzyć sukces, zaczęto dorabiać owe strony na gotowym szablonie, zmieniając jedynie tytuł i dodając kolejną oldskulową muzyczkę. Co głupszy temat, internauci biorą to i dają sobie do podpisów.
A teraz czekam na Mafię Teletubisów. Nie mogę się doczekać!

Ostatnio edytowany przez Nadrill - 14-07-2006 o 21:05.
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 21:36   #24
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Idler
"Celem akcji jest zwiększenie uwagi na beztroskie dzieci, nie zwracające uwagi na panujące zasady, brak kultury, często rażące błędy ortograficzne. Osoby takie należy zgłaszać do administratorów i moderatorów forów, grup dyskusyjnych i innych społeczności internetowych, a nie zwalczać samemu."
Jestem za przeprowadzeniem takiej akcji na forum tibia.pl
Istnieje report bad post, wszyscy maja prawo uzywac tej funkcji i wiele osob to robi, a cechy "dzieci neostrady" sa juz opisane w regulaminie wraz z karami.

Ja uwazam akcje przeciwko dzieciom neo, za conajmniej glupia. Rozpuszczeni uzytkownicy netu wymyslaja sobie fikcyjnych wrogow, bo inaczej nie mieli by sie na kogo wkur***c. Rozumialbym takie zachowanie 10 lat temu, gdy trolling(jeszcze ktos tego slowa uzywa?) w grupach dyskusyjnych zabieral userom cenne minuty na modemie, lecz teraz, gdy wiekszosc osob ma stale, szybkie lacza zignorowanie posta, czy usera nie zabiera wiecej niz kilka/nascie sekund.

Funkcja edukacyjna takiej akcji tez jest imo mierna. Widac za to chmary uswiadomionych kilkunastolatkow, ktorzy boja sie napisac cokolwiek orginalnego, a za jedyny srodek przekazu maja ironie i sarkazm(uzywane zdecydowanie za czesto).
__________________
"Realistyczna grafika dzięki zmodyfikowanemu silnikowi Unreal."
Galarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 21:37   #25
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek
i co qrwa jezdem dziezckiem neozdraty??!?111111111
Nie, jestes glupkiem, ktory mysli, ze okreslenie "dzieci neo" dotyczy tylko tych, ktore maja neostrade. Chodzi tu o idiotow, ktorzy nie szanuja polskiego jezyka, nie szanuja forum, na ktorym przebywaja, nie szanuja innych userow i pisza elo "qrwa".
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 22:08   #26
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

czeko siem ftroncash!!!!!11 nieh kaszdy pisze jak hce!!!!!!!!!!111

A bardziej poważnie, to nabów aka dzieci neo aka trolli powinni ip-banować forevah z internetu i tyle.

A do takiego np. słownika to po co mam zaglądać, jak zwyczajnie niśt brauchen?

Nadrill - co więcej Loitumę wykorzystują bez zgody autora, a to piractwo. Btw gadałem ze znajomym Finem, ponoć Loituma to taka sieczka o niczym, przypadkowa wiązanka liter.

Nekromanta - a qrwa jest elo! ;<
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 22:15   #27
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
Nadrill - co więcej Loitumę wykorzystują bez zgody autora, a to piractwo. Btw gadałem ze znajomym Finem, ponoć Loituma to taka sieczka o niczym, przypadkowa wiązanka liter.
O ile jeszcze pamiętam, ta piosenka miała swoje 5 minut...
Tak, jest to zwyczajny bełkot, tym bardziej dziwne jest, że na stronie Wielkiego P. piszą słowa... wiem, to ma być smieszne, ale to jest... głupie.
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 22:23   #28
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch
Gadałem ze znajomym Finem, ponoć Loituma to taka sieczka o niczym, przypadkowa wiązanka liter.
Ale nie zmienia faktu, ze fajnie sie tego slucha.
Czasami mam dosc sluchania Eminamuf Kornuf Linkin Parkuf Fort Minoruf etc etc i puszczam chociaz raz luit~~
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 22:37   #29
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Żałosne są wg. mnie akcje typu Stop TH. Rozbebeszone dzieciaki sie uwzięły i myślą, że tym cokolwiek zmienią. Nie, żebym był jakimś zwolennikiem TH, ale jak ktoś lubi to niech sobie słucha - jego sprawa. A jak nie to niech pozwoli słuchać innym.
Descartes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 23:41   #30
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Nie, jestes glupkiem, ktory mysli, ze okreslenie "dzieci neo" dotyczy tylko tych, ktore maja neostrade. Chodzi tu o idiotow, ktorzy nie szanuja polskiego jezyka, nie szanuja forum, na ktorym przebywaja, nie szanuja innych userow i pisza elo "qrwa".
Prosze mnie nie nazywac glupkiem (i tak dobrze ze tylko tyle) napisalem taki malutki zapytajniczek, bo czytac potrafie i rozumiem co to dziecko "neostrady".

Wiem, rozumiem wasz bol ale takim dzieciom nie da sie pomuc. Jedyne co mozna zrobic to kazac sie im uczyc angielskiego (w szkole) i zaczac interesowac sie co dzieci robia na komputerze(to raczej do opiekunow nalezy). Ja skonczylem grac w glupie gierki, etap dziecka mam w pewnym sensie zakonczony. Dzieckiem "neostrady" nie bylem-gdy pierwszy raz napisalem cos w internecie mialem cos 13lat i dosyc dobrze juz czytalem ze zrozumieniem.
Jak ktos ma dosyc debilnego zachowania forumowiczow, ludzi spotykanych w grach na necie to niech przestanie kozystac z internetu a nie zawiazuje akcje tego typu nie majace na celu pomocy owym dzicia tylko nasmiewanie sie ze slodkiej nieswiadomosci.
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2006, 02:41   #31
Idler
Użytkownik Forum
 
Idler's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Myszków
Wiek: 37

Posty: 13
Idler ma numer GG 6621123 Idler ma login Tlenu idler_1987@tlen.pl
Strzałka Hmm...

Wg. wielu osób akcja ta ma na celu wyśmiewanie innych. Moim zdaniem polega ona na tym, by każdy zwrócił uwagę na to jak się wypowiada i jak korzysta z for.
Nie chodzi przecież odrazu o to aby pisać bezbłędnie ale chociaż odrobinę się postarać. Zaglądanie do słownika też nie zajmuje wiele czasu i przecież nie trzeba tego robić przy każdym słowie.
Jakby każdy zwrócił uwagę na to co, jak i gdzie pisze, to fora zrobiły by się przejrzystsze, a czytanie postów byłoby o wiele przyjemniejsze.
A co do kolorów, to ten temat już omawiałem na inym forum. Jeśli kolor nie razi w oczy i da się jego treść odczytać, to chyba można go użyć (tak wogóle, to sam mam ciągłe problemy z tym słowem ).
__________________
Zmień podpis
Idler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 17:35   #32
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 34

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

No i co im zrobicie? Wyrzniecie w pien z m16? Ojej, straszne, dzieci neostrady. Nie ma to jak zjechac ludzi za to ze powiedzial do ciebie "czesc" na gg -.-'
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 18:53   #33
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek
Prosze mnie nie nazywac glupkiem (i tak dobrze ze tylko tyle) napisalem taki malutki zapytajniczek, bo czytac potrafie i rozumiem co to dziecko "neostrady".
Nie mialem zamiaru cie obrazic. Po prostu chodzilo mi o efekt "szoku", raczej nie lubie nazywac ludzi od debili itd (chyba, ze na to zasluguja).
Cytuj:
Wiem, rozumiem wasz bol ale takim dzieciom nie da sie pomuc. Jedyne co mozna zrobic to kazac sie im uczyc angielskiego (w szkole) i zaczac interesowac sie co dzieci robia na komputerze(to raczej do opiekunow nalezy). Ja skonczylem grac w glupie gierki, etap dziecka mam w pewnym sensie zakonczony. Dzieckiem "neostrady" nie bylem-gdy pierwszy raz napisalem cos w internecie mialem cos 13lat i dosyc dobrze juz czytalem ze zrozumieniem.
Jak ktos ma dosyc debilnego zachowania forumowiczow, ludzi spotykanych w grach na necie to niech przestanie kozystac z internetu a nie zawiazuje akcje tego typu nie majace na celu pomocy owym dzicia tylko nasmiewanie sie ze slodkiej nieswiadomosci.
No ale czlowieka czasami krew zalewa, gdy wejdzie takie monstrum na server cs'a i nie moze zrozumiec, ze na nim sie gra wg jakis zasad. Jeszcze gorzej jest, jak nie przeszedl mutacji i zaczyna piszczec do mikrofonu cos w stylu "pooooomocy oni tu idaaa!" albo "hahahaha, zabilem tego xx". Doloz jeszcze ortografie w stylu "muj klan jezd sóper", to po prostu noz sie w kieszeni otwiera...Ok, ok - jesli taki reaguje na ostrzezenia i chociaz STARA sie zachowywac jak czlowiek, nic do niego nie mam. Gorzej jest, jak do niego nic nie dociera :/
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2006, 13:02   #34
Tasman
Użytkownik forum
 
Tasman's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Lokacja: Nierozumiem Pytania.

Posty: 33
Stan: Niegrający
Świat: Real Life
Tasman ma numer GG 7153962
Domyślny Ehhh ludzie prosze was.......

Oto najlepszy pszyklad rze karzdy popenia buendy ortograwiczne hlopak dfadziesicia lfat i popfelnil buond a cepiacie se dzec ktore majom po dzesenc lfat rze rfobiom bfuendy ortfograwiczne popfrostfu rzalfosne....

tekst byl napisany z celowymi "buendami" ortograficznymi i mial uswiadomic czytacza, ze kazdy niezaleznie od wieku moze popelnic "buendy" ortograficzne.



P.s Aha niejestem dzieckiem neostrady tylko dialogu ;-)

P.s.s. Nie takim bardzo dzieckiem ale posiadam internet w dialogu i to by bylo na tyle.

cya

Tasmfan
Tasman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 22:53   #35
Michas11
Użytkownik forum
 
Michas11's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006
Lokacja: Katowice

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Black Polish
Świat: Luminera
Poziom: 31
Skille: x/23
Poziom mag.: 36
Problem Stop DzieciĄ Neostrady!!

Naszczęsicie mam sieć LAN to nie jestem dzieckiem neostrady i nim nie chce być !!
Michas11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 23:04   #36
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

blabla, nie chce mi sie tych wszystkich postow czytac ;] z reguly wyglada to tak, ze jakis pozadny user postanawia zrobic sobie jaja i zaklada glupi topic, czesto na innym koncie, ktory wiadomo jak wyglada, w takim topicu w ciagu 5 min powstaje z 20 odpowiedzi typu"japierdole co za tepe dziecko neo" "omg dziecko neo won z forum" "s*******aj noobie", odpowiadajacy mysla ze to zalozyciel tematu jest dzieckiem neo, zalozyciel tematu wie ze to odpowiadajacy sa dziecmi neo, odpowiadajacy ciesza sie ze zbluzgali dziecko neo, zakladajacy topic smieje sie z wypowiedzi i wszyscy sa szczesliwi, oprocz moderatorow ktorzy musza kasowac glupie topiki z jeszcze glupszymi odpowiedziami.

@
warto jeszcze dodac, ze ludzie tworzacy tego typu akcje sa poprostu niezbyt bystrzy, to tak jak by probowac uswiadomic ludzia ze nie powinni obawiac sie kosmitow, pokazujac niczego nie swiadomym ludzia dowody na to ze kosmici istnieja. W przypadku dzieci neo, nie potrzebnie to tylko naglasnia trolling w sieci i zacheca do siania jeszcze wiekszego chaosu w sieci, a juz napewno tego typu strony nie zmieniejszaja zjawiska trollingu.
__________________


kliknij pana garrisona!


Ostatnio edytowany przez Scream - 08-09-2006 o 23:16.
Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 23:13   #37
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michas11 Pokaż post
Naszczęsicie mam sieć LAN to nie jestem dzieckiem neostrady i nim nie chce być !!
* Ghost Nieudany wali głową o blat biurka widząc człowieka, przez którego i jemu podobnych ten świat zacznie za niedługo upadać.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 23:23   #38
Gromnjir
Zbanowany
 
Gromnjir's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Susz

Posty: 282
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michas11 Pokaż post
Naszczęsicie mam sieć LAN to nie jestem dzieckiem neostrady i nim nie chce być !!:baby:

Hahaha, dobre ;)
Gromnjir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 10:57   #39
alienXX
Użytkownik Forum
 
alienXX's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 34

Posty: 163
Stan: Niegrający
Imię: Tomek
Świat: Real life
Domyślny

Jak dla mnie pisanie postow na zielono i boldem tez jest charakterystyczne dla Dziecka Neo.

A w akcji, ogolnie, przeraza mnie to, ze osoby wyzywajace innych od trolli/DN zazwyczaj same nimi sa. Ja tam wole powiedziec komus, ze jest tępy w jakis bardziej finezyjny sposob ;p
alienXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 13:41   #40
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

@up
Bo mówienie ludziom, że są dziećmi neo jest TRENDI. Połowa osób i tak nie rozumie znaczenia tego określenia, ale będzie każdego tak nazywać.

Podobnie jest/było z żal.pl na scenie CSa, gdzie ludzie używali żal.pl żeby płynąć na fali bycia takim jak reszta.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:52.


Powered by vBulletin 3