Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-07-2005, 09:25   #201
Adam Master
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

mnie najbardziej wkurza LAGGI, PKery i najgorsze n00by
laggi bo co 2min mam 1 na 3min (i jak tu grac?)
PKery bo zabijajom
nooby bo ciongle mi kradnom loot


pozdrowienia
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-07-2005, 09:40   #202
Burza1991
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Fortera
Poziom: 8
Skille: 24/24
Poziom mag.: 1
Burza1991 ma numer GG 8196698
Domyślny

Mnie denerwują strasznie osoby ciągle gadające "Daj mi cos", "Dasz mi coś??" i ludzie którzy się wszędzie za nami szwędają. =P Nooby to inna sprawa ale to też zarąbiście wkurza. Zwłaszcza gdy cały czas pytają "Br??", "Swe??", "Pl??". Nie nawidze tego. Chodź dobrze jest się zaprzyjaźnić z jakimś Br. Wtedy można mieć plecy u jego silniejszych kolegów... =D
Burza1991 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2005, 10:35   #203
Ellenhorin
Użytkownik Forum
 
Ellenhorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 165
Stan: Niegrający
Imię: Ellenhorin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adam Master
mnie najbardziej wkurza LAGGI, PKery i najgorsze n00by
laggi bo co 2min mam 1 na 3min (i jak tu grac?)
PKery bo zabijajom
nooby bo ciongle mi kradnom loot


pozdrowienia
A mnie denerwujom ludzie ktuzy pisas nie potrafjom poprostu niemoge

<bledy zrobione specjalnie>
Ellenhorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2005, 14:30   #204
Sattra
Użytkownik forum
 
Sattra's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2005

Posty: 7
Domyślny

pisze się down anie daun
a wogóle wnerwiająmnie palanty co mają nick np. Mystery Knight of Fortera a jest np palkiem sorcem albo drutem
Sattra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2005, 16:00   #205
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

"Z czym wam się kojarzy słowo paladyn?" - spogląda na swoich uczniów Raven. "Otóż, paladyn jest to światły i prawy wojownik; obrońca wszystkiego co szlachetne. Paladyni mają serca jak ze złota...". Młody uczeń, lecz dzielny za stu, Pavelon Fastarrow postanowił zaprzyjaźnić się z jakimś paladynem. Długo krążył między Carlin a Kazordoon szukając jakiegoś człowieka niczym monety w kałuży błota. W końcu jednak musiał nastać ten właściwy moment, nie? Czymże byłoby to opowiadanie, gdyby tak się nie stało? Pav, bo tak mówili na niego koledzy ze szkoły, zobaczył idącego samotnie "prawego wojownika". A właściwie to wojowniczkę; Angel Dominantes się zwała. Jak rzekł Raven Tir'Ein, paladyni nigdy nie odmówią pomocy osobie trzeciej. Ale chyba to nie w tej bajce: skromna kobiecina zaczeła strzelać w naszego młodego bohatera. Tak, to nie przywidzenie! Każda strzała wbita w ciało Pavelona wywoływała potężny ból. Biedak nie miał siły uciekać. W końcu upadł i już nie wstał...

Paladyn (hilev) - człowiek; kobita lub mężczyzna skille na tyle dobre, że ściągną ci 50% twojego hp jednym shootem, i jeszcze będą poprawiać z sd. nie przejmują się Tobą, kolejny trup na koncie - co to takiego? Raczej koleżanka liczy fragi, żeby bana teraz nie dostać, bo red skull towarzyszy jej już od dawna.
LarvaExotech jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2005, 14:41   #206
Thanatos
Użytkownik Forum
 
Thanatos's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Wiek: 35

Posty: 38
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Shivera
Poziom: 33
Skille: 20/25
Poziom mag.: 36
Domyślny Duuużo tego

Mnie wkuzają:
Wszystkie imiona kończące się "of świat",
NOOBy co zabierają loot, ci co im padosz mine/mój a i tak ci zabijają stworka - często połączone z zabieraniem loota ,
wszechobecne leave!! wypowiadane przez lev > 20 i dodawane w razie nieusłuchania wonna die??
A jak sie takiego (pierwszy atakuje on) zdoła ubić to zaraz gildie (jeśli ma) wzywa na pomoc... I tu kolejny punkt - grożenie gildiami - to po prostu lamerstwo...
Napakowane gostki co lurują potężne stwory na innych - potworne!
Potem mamy oczywiście LAGi i KICe...
No i smarkacze co sie przyczepiają do ciebie i nie chcą zostawiać...
Tak więc jest tego trochę...
__________________
Soon Earth will be ours!!

Tekkaman & Tibia Rulez!!


Wróciłem do gry na początku kwietnia i jakoś mi idzie - hakerstwo to bardzo... brak mi nawet słów - w każdym razie straciłem kasę (głównie zainwestowaną w eq) zbieraną przez 8 miesięcy.
Ale nie jest źle - w miesiąc odpracowałem już połowę z 7dmiu miesięcy...
Thanatos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 21:57   #207
jogurt0
Użytkownik forum
 
jogurt0's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 32

Posty: 20
jogurt0 ma numer GG 6241517
Domyślny

pk!!!pk!!!pk!!!


thais to moje kiasto
fortera moj dom
mainland moja milosc
tibia rules!!!
jogurt0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 01:07   #208
Winczan
Użytkownik forum
 
Winczan's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 4
Domyślny

a mnie wkurza to ze jestem noobem i czesto obrywam ~~ za rozne glupoty.. ale ogolnie wypas giera
Winczan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 01:17   #209
Ellenhorin
Użytkownik Forum
 
Ellenhorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 165
Stan: Niegrający
Imię: Ellenhorin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winczan
a mnie wkurza to ze jestem noobem i czesto obrywam ~~ za rozne glupoty.. ale ogolnie wypas giera
Jak juz to newbie raczej bo jak twierdzi moj kolega prawdziwy noob do bycia noobem sie nigdy nie przyzna

@Topic
Hmm co mnie wkurza.... gram na non-pvp czyli nie ma pk lagow tez nie mam kickow tym bardziej wiec nie wiem jak to boli ale domyslam sie ze bardzo , ale najbardziej denerwujace jest jak podejdzie mi noobas i dwarfy do treningu ubije :/
Ellenhorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 02:40   #210
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 37

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Nic. Wszyscy Ci PK, złodzieje, wszystkie lagi, kicki to właśnie sprawia ze Tibia jest tak grywalna. Nic bym nie zmienił. Jest pelno rzeczy ktore sa przytłaczajace ale czy wtedy tibia bylaby tibią ? :>
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 16:52   #211
Linek
Użytkownik Forum
 
Linek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Kolacja
Wiek: 36

Posty: 372
Domyślny

Co mnie denerwuje? Jedna rzecz... mianowicie to, że Tibia powstała jako MMOcRPG, a przekształciła się w MMOhack&slash... Dlatego nie gram... Każdego obchodzi lvl, skille, mlvl, takie bzdety, nikt nie próbuje już zauważyć, że gra w cRPG... Nawet nikt nie wysili się, żeby dodać odrobinkę klimatu, wszyscy tylko sieczą kolejne lvle, kolejne skille... szkoda słów. Tibia upada. Jeśli ktoś pyta mnie o jakieś MMOcRPG, to stanowczo mu odradzam Tibię, jeśli pyta o siekankę na necie, to mogę ją wymienić, bo nie jest niczym ponadto. To mnie tylko denerwuje, że ludzie zniszczyli pierwotne założenia tej gry... to tak jakby kupić samochód tylko po to, żeby posłuchać sobie w nim radia, nie jeżdżąc nim wcale. Po prostu to mija się z celem, ludzie najbardziej zwracają uwagę i wykorzystują te elementy gry, które były po prostu większym dodatkiem... ale whatever, ja tego nie zmienię, nikt tego nie zmieni, chyba, że Cip zastosuje politykę podobną do tej, która jest w UO. Ale wiem, że to niemożliwe, bo Cip-soft zauważył, że mozna na tej grze nieźle zarobić, to po co zarzynać kurę znoszącą złote jaja? Nie zrobią tego dla utrzymania nazwy MMOcRPG...
__________________
Linek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 22:34   #212
patrykb
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: szczecin
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: aurea
Poziom: 16
Skille: 18/21
Poziom mag.: 30
Domyślny

mnie wkurzaa skilujacyludzie grrrrrrrrrrrrrrrrrr
patrykb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 00:10   #213
Vlosman
Guest
 

Posty: n/a
LOL heh...

o szydera podobal mi sie ten text na poczatku "Ciamkaj krupnik, daunie". To było wyjątkowe. Prawie spadłem z krzesła a najbardziej wkurzaja mnie LAGI!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 01:06   #214
Kaktusior
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 35

Posty: 82
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom mag.: 46
Kaktusior ma numer GG 8094008
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Linek
Co mnie denerwuje? Jedna rzecz... mianowicie to, że Tibia powstała jako MMOcRPG, a przekształciła się w MMOhack&slash... Dlatego nie gram... Każdego obchodzi lvl, skille, mlvl, takie bzdety, nikt nie próbuje już zauważyć, że gra w cRPG... Nawet nikt nie wysili się, żeby dodać odrobinkę klimatu, wszyscy tylko sieczą kolejne lvle, kolejne skille... szkoda słów. Tibia upada. Jeśli ktoś pyta mnie o jakieś MMOcRPG, to stanowczo mu odradzam Tibię, jeśli pyta o siekankę na necie, to mogę ją wymienić, bo nie jest niczym ponadto. To mnie tylko denerwuje, że ludzie zniszczyli pierwotne założenia tej gry... to tak jakby kupić samochód tylko po to, żeby posłuchać sobie w nim radia, nie jeżdżąc nim wcale. Po prostu to mija się z celem, ludzie najbardziej zwracają uwagę i wykorzystują te elementy gry, które były po prostu większym dodatkiem... ale whatever, ja tego nie zmienię, nikt tego nie zmieni, chyba, że Cip zastosuje politykę podobną do tej, która jest w UO. Ale wiem, że to niemożliwe, bo Cip-soft zauważył, że mozna na tej grze nieźle zarobić, to po co zarzynać kurę znoszącą złote jaja? Nie zrobią tego dla utrzymania nazwy MMOcRPG...
Dokladnie... nieraz jak ktos mnie pyta "A o co w tej grze dokladnie chodzi? "
nie potrafilem mu odpowiedziec... zadawaliscie sobie kiedys to pytanie?

Ale pomijajac juz to ze ta gra cierpi na totalny brak klimatu bardzo denerwuje mnie to ze wszystko w tej grze dzieje sie tak dluuugo... skille rosna za dlugo mana za dlugo sie regeneruje, za dlugo nabija sie kolejne poziomy i wogule wszystko to jest takie rozciagniete w czasie, ze zeby do czegos dojsc trzeba byc flegmatykiem (bez urazy dla ludzi ktorzy do "czegos" doszli ). Mogliby zrobic pare serwerow na ktorych wszystko dzialo sie z 2x szybciej...
... dobra nie bede juz marudzil bo czytanie tego posta zajmie za duuzo czasu hehe
Kaktusior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 02:04   #215
L3viatan
Użytkownik forum
 
L3viatan's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 14
Domyślny

Na tibie trzeba poswiecic wiecej czasu niz na inne gry tego samego typu co oczywiscie jest - bo zeby byc kims musisz to dlugo robic a zycie towarzyskie ci ucierpi:/

Mnie w tibi wkurza grafa, podzial calego swiata na kwadraty, resp, troche za duze ograniczenia co do pk, malo czarow dla wszystkich klas (mimo ze np dla sorca jest 60 czarow polowa z nich jest bezuzyteczna) no i troche mi dzwiekow brak
L3viatan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2005, 22:58   #216
Jonhport
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 10 2005

Posty: 3
Domyślny

W tibi mnie wkurza mnie że kazdy atakuje prawi kazdegp
Jonhport jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2005, 23:14   #217
Belvedor
Użytkownik Forum
 
Belvedor's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: piFpaF || Alchemicki dom cudów ||
Wiek: 35

Posty: 276
Stan: Na emeryturze
Belvedor ma numer GG 5329653
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jonhport
W tibi mnie wkurza mnie że kazdy atakuje prawi kazdegp
To nie graj na serverach PvP. W ogole przestan grac w Tibie.

I naucz sie pisac ( stylistyka plx )
__________________
Czasem boje sie, gdy ide ulica, ze jakis psychol mnie zabije a ja nie zdaze sie pozegnac...
Belvedor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2005, 00:41   #218
Ramok
Użytkownik Forum
 
Ramok's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2005
Lokacja: Kępno
Wiek: 34

Posty: 36
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ramok
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 50
Skille: 20/25
Poziom mag.: 53
Domyślny

Mnie denerwują /\/[][]BY co mówią, że mają zepsutegi trade'a i każą pokazać eq na ziemi a potem łup ff na to. Tak poza tym to cheaterzy, PK, hackerzy. I to, że jak ktoś wcześniej napisał Tibia była z założenia MMOcRPG a wyszła z tego siekanina. Tu nie ma czegoś takiego jak przeżycie jakiejś przygody, jakieś super questy, co zapadną głęboko w pamięć etc. A Cipsoft nie ma zamiaru tego zmienić. Pomimo tego w Tibię gram xD
Ramok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2005, 08:37   #219
Titus Royal
Guest
 

Posty: n/a
Problem

Grrrr.... Ja nienawidze Premium Account... A przez to, że oni sobie łażą po wszstkich mapkach, mają domki, expią na nieprzepełnionych, lepszych expowiskach i na którym byłby lepszy loot... A tak zwykly pacc chodzi chyba na dl, banshee albo warlocki ... tragedia...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2005, 09:52   #220
Burakou
Użytkownik Forum
 
Burakou's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 322
Burakou ma numer GG 815952
Domyślny

@up
Płacisz wymagasz... Jak nie lubisz PACCanów, to w ogóle nie graj w tą grę.
Burakou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:53.


Powered by vBulletin 3