Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-05-2006, 15:02   #201
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@ Deżavi Kiedys mialem 3 razy pod rzad

No jesli chodzi o sen to mialem go o taki:
Bylem z rodzicami na wakacjach, pilem piwo z czosnkiem <nach>
Pogoda byla jakas szara ciagle ciemno :S
Spotkalem pare qmpli z rl, nie wiem jak o0
No i tak sobie z nim ide przez most zaczepia nas grupka, mala bujka
Oczywiscie pokonalem wszystkich -.-' a na koniec moja babka z wf-u pokazywala mi sms : oh lol dziwny sen.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-05-2006, 22:30   #202
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny

Ja mialem sen, ze z kumplami znalazlem beczke samogony ( dziwne?) i to nalezalo do mafiozy. Lecz my to wypilismy, wiec on chcial nas zabic.
Zeczeli nas porywac, strzelac do nas.
Wtedy poszlismy (PAMIETAM TO DOSKONALE) do monopolowego i kupilismy bazuki i all rozwalilismy.
Nastepnie znalezlismy chyba 100 euro, a tamten mafioza nam zabral.
Wtedy zaczalem sie drzec.
W tym czasie mama mnie obudzila pytajac czy nie mam goraczki.
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 02:14   #203
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ostatnio mialem taki ot sen,

Leze z moja ex na lozku, a wlasciwie budze sie, a wlasciwie budzi mnie jej pocaunek ; o mile uczucie ; p dalej cos bylo ale skleroza -.-

Drugi ot sen,

Ide z qmplem kolo my bylej szkoly, spotykam pewna dziewczyne w moim wieku i tak sobie gadamy kilka minut po czym moj qmpel odchodzi gdzies tam..
Po luznej rozmowie w 4 oczy wytlumacza mi, ze jest z innego swiata i posiada nadprzyrodzone moce ; d
Grzecznie spytalem czy moze mnie nauczyc jednego czaru... Nauczyla mnie gfb (istant) Los chcial ze spotkalem byla nauczycielke z w-fu ; D

Sen troche przyglupawy, ale fajne ;p
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 02:30   #204
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

lol, a ja chodze spac ok 3-4 i nigdy zadnych snow nie pamietam ~~
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 13:18   #205
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Mi sie czasem sni, ze uciekam przed kims, bo chce mi zrobic krzywde.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 13:58   #206
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Ehh... raz miałem dziwny sen.
Jednej nocy gdy zasnąłem( ok.2) co 20min coś mnie budziło.
A mianowicie- śnił mi się mój kolega który co zasnąłem to się darł Ziozu, Canavarro (ten ostatni z akcentem na r)
Tej samej nocy śniło mi się, że szedłem do kolegi, a on miał wszystkie puchary mistrzostw świata, a za jego oknem był stadion . i cos jeszcze ale zapomniałem co. Cały dzien chodziłem jak nie przytomny. ;/

A dzisiaj? Śniło mi się, że nie mogłem uruchomić Fify 2003 ( naprawde nie mogę) Poszedłem do kolegi, a on powiedział, że mam w paincie pomalować kwadraciki na określone kolory- eh...

To pewnie przez to instalowanie fify po nocach
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 22:50   #207
Michas11
Użytkownik forum
 
Michas11's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006
Lokacja: Katowice

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Black Polish
Świat: Luminera
Poziom: 31
Skille: x/23
Poziom mag.: 36
Smutny bbbrrrr...

Cześć mój najgorszy sen jak miałem w całym mojm życiu to miałem wrarzenie że mnie coś przenoś na okno i trzyma w powietrzu i prubowałem krzyczeć ale choby mi struny głosowe były offline xD
Michas11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2007, 11:40   #208
Regis
Użytkownik forum
 
Regis's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 12
Domyślny

Rzeczy które sie widziało na rl potrafią sie nieźle wymieszać.
Pograłem sobie troche w hitmana i ludzi ciołem nożem,przy okazji usłyszałem w wiadomościach o tym że jacyś rodzice nie chcą dziecka. Poszłem spać.
Zaczeło mi sie śnić że jestem w łóżku gdy nagle wchodzi do pokoju mama i mówi "nie chcemy cie już" (wiadomości?).I wyciąga gnata,strzela i rzuca się na mnie z nożem i dżga (hitman?). Obudziłem się w nocy,i pierwszy odruch,patrze na drzwi czy przypadkiem mama nie przychodzi.
Ja gadam przez sen non-stop,jak byłem mały to raz gadałem o hot-dogach i hamburgerach. Do dziś się to za mną ciągnie.

Ostatnio edytowany przez Regis - 07-01-2007 o 11:46.
Regis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2007, 11:46   #209
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

ja jednego dnia 10 horrow obejrzałem i w nocy to dopiero byl hardcore ;p
Sniło mi się że jestem w metrze i stanołem na przystanku i by sie obudzić musiałem odłaczyć maszyne z napojami ktora była strasznie oddalona <rotfl!>
a wszędzie masa zombie była , ominełem je z gracją i gdy już miałem odłączyć maszyne zaczeły mnie gryżć i odciagać , a ja czułem takie głupie uczucie i nie moglem sie ubudzic >>.<< nie nawidze takich snow ;p
Alcor Sake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2007, 11:49   #210
Thebill
Użytkownik Forum
 
Thebill's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2006

Posty: 250
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Thebill ma numer GG 2474780
Domyślny

heh najlepsze sa sny w ktorych czujesz smak juz niraz snilo mi sie ze np pije piwko albo wode no ale to byl smak oranzady
__________________
“There is a voice.. It screeches in my head. It tells me to kill, kill everyone..
When I try to stop it screams even louder.
I'm cursed, damned and banished from the rest of the world..
But we are united in our fate. Our fate is to kill.
We were not born this way, we chose it out of our own free will!
But it was a decision of no return…”

Mój film o gildi Outlaw Alliance - http://www.youtube.com/watch?v=YdtwXZOpVso
Thebill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2007, 16:42   #211
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Ale dzisiaj miałem dziwną sytuacje.
Śpie sobie w najlepsze, a tu jakby mnie piorun trzasnął, tak zawyłem, tak zaskomlałem jak chyba nigdy, po chwili zasnąłem. Pewnie uznałbym to za sen ale już od 5:00 rana moja mama pracowała i słyszała.

Horrobile...

btw. Dużo archeologów ostatnio na forum ;/
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 15:40   #212
Rexona
Użytkownik forum
 
Rexona's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Gliwice

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja miałam sen w którym mój kumpel Jacek zbierał ludzi do kina na film Hooligans. Poszła Majka, Karolina, Szymon i Adam. Zapytałam czy mogę iść razem z nimi. Majka prostestowała <nie lubimy sie za bardzo>, ale w końcu poszliśmy.

The end...

I co to było? Nic, gdyby nie to, że gdy się obudziłam pobiegłam do szkoły, przywitałam się z Karoliną i nagle podszedł do nas Jacek i zapytał nas czy nie pójdziemy z nim do kina na film Hooligans! Miałyśmy z Karoliną taką beke ;]

A jej śnił się obrazek z wielorybem... Kilka dni potem Karolina skręciła nogę w kolanie (ou musiało boleć), pojechała do szpitala, a gdy się obudziła - leżała na łóżku i przed oczami miała obrazek z wielorybem wiszący na ścianie.

My często mamy takie 'prorocze' sny

A i jeszcze jeden dziwny sen...

Był czerwiec i na mojej ulicy była jakaś parada, szły postacie Disneya itd. Zamiast dworca centralnego stał ogromny sklep. Weszłam, a tam mnóstwo różowych plecaków z wizerunkiem Barbie <buhaha>. Zapytałam sie sprzedawczyni czy jest coś fajnego w tym sklepie dla dziewczyn w moim wieku. Ona odpowiedziała mi, że zimowe tatuaże (nie wiem czemu zimowe, było przecież lato). Potem poszłam do domu i patrzyłam na paradę. Nagle podeszła do mnie moja babcia i powiedziała, że moi rodzice kupili dom i się przeprowadzamy. Popatrzyłam przez okno i zobaczyłam taki jakby autobus, a na nim stały jakieś babki i coś tam tanczyły. Nagle przeniosłam się na ten autobus. Trzymałam się i omal nie spadłam, nagle przyśpieszył. Potem znów wróciłam się do domu. Podeszłam do kalendarza i kartki tak jakby same zaczęły się wyrywać. Została kartka z napisem 22 grudnia. Wyjrzałam przez okno, nagle słońce zaczęło się przybliżać, zamieniło się w taką wielką kulę, mimo wszystko nie było mi ciepło. Było prawie przy moim oknie gdy nagle... Spuściło się z niego powietrze jak z jakiegoś balona!!! Odleciało gdzieś i nagle zrobiło się ciemno. W tym miejscu gdzie znikło na niebie pojawiła się czaszka. I nagle po niebie zaczęły chodzić !ludzkie! szkielety!! Dziwne ;]

Miałam jeszcze wiele innych dziwnych snów... I pełno 'proroczych', czasami mam tego dosyć... Bo wiem po części co mnie czeka. Tylko jak odróżnić normalny sen od snu 'proroczego'?
Rexona jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 15:54   #213
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Spędziłem na tym 5 godzin, ale warto było. Przeczytałem wszystkie sny, które tu opisaliście

A jeśli chodzi o mój sen.
Dzisiaj śnił mi się niestety nieżyjący już mój dziadek. Prawda jest taka, że nawet go nie znałem. Szliśmy przez park, koło kościoła i opowiadał mi bardzo ciekawe rzeczy o mojej rodzinie i o swoim życiu. Potem poszliśmy do mojego domu i otworzył jakieś drzwi do piwnicy, których w rzeczywistości nie ma. Tam było bardzo dużo dokumentów, przedmiotów i listów moich przodków. Fascynujący sen, szkoda, że to nie jest prawdziwe zdarzenie.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 16:01   #214
VeLvet
Użytkownik Forum
 
VeLvet's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Poziom: 11
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 4
VeLvet ma numer GG 758304 Send a message via Skype™ to VeLvet
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
Spędziłem na tym 5 godzin, ale warto było. Przeczytałem wszystkie sny, które tu opisaliście

A jeśli chodzi o mój sen.
Dzisiaj śnił mi się niestety nieżyjący już mój dziadek. Prawda jest taka, że nawet go nie znałem. Szliśmy przez park, koło kościoła i opowiadał mi bardzo ciekawe rzeczy o mojej rodzinie i o swoim życiu. Potem poszliśmy do mojego domu i otworzył jakieś drzwi do piwnicy, których w rzeczywistości nie ma. Tam było bardzo dużo dokumentów, przedmiotów i listów moich przodków. Fascynujący sen, szkoda, że to nie jest prawdziwe zdarzenie.

Bardzo ładne

Może rozwal ścianę w tym miejscu i zobacz...a kto wie
__________________
Przekroczone limity sygnatury.
VeLvet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 16:31   #215
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Ja zawsze mam albo sny o samobójstwie, albo sny bez sensu, albo krótkie bezsensowne sny powtarzające się wiele razy (głównie mam takie, że budzę się, zakładam okulary, jem śniadanie, idę do toalety, wracam, i kładę się spać), albo nis mi się nie śni

Ostatnio śniło mi się, że wracam ze szkoły, rozbieram się (w sensie, że zdejmuję plecak, kurtkę, bluzę i glany, wy zboki jedne) nastawiam wody na herbatę, otwieram drzwi do balkonu, staję na jego poręczy, patrzę przez chwilę na ludzi i powoli zaczynam się odchylać, aż wreszcie zacznę spadać, a gdy jestem dosłownie pół centymetra od ziemi, zatrzymuję się, bezpiecznie ląduję, i jednym skokiem wracam z powrotem na balkon. Następnie cały budynek się przewraca akurat w taki sposób, że zostaję zmiażdżony.

(Jakby co, to mieszkam na czwartym piętrze)

Ostatnio edytowany przez Celoz - 08-01-2007 o 16:38.
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 16:40   #216
Vansider
Zbanowany
 
Vansider's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006

Posty: 458
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rexona Pokaż post
I co to było? Nic, gdyby nie to, że gdy się obudziłam pobiegłam do szkoły, przywitałam się z Karoliną i nagle podszedł do nas Jacek i zapytał nas czy nie pójdziemy z nim do kina na film Hooligans! Miałyśmy z Karoliną taką beke ;]
A wiesz że mi się sniło 7 lat temu cos podobnego?Widziałem jedno miejsce,tylko przez chwile... zapamiętałem ten sen i w ubiegłych już wakacjach pojechałem do Włoch,w domu którym mieszkaliśmy był taki sam wiazd jak we śnie.Dziwne.. ;/ Puzniej zaczołem zauważać że to co mi sie sni okazuje się prawdą.Coraz częściej mam takie sny ;/

Ostatnio edytowany przez Vansider - 08-01-2007 o 16:42.
Vansider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 16:54   #217
Rexona
Użytkownik forum
 
Rexona's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Gliwice

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vansider Pokaż post
A wiesz że mi się sniło 7 lat temu cos podobnego?Widziałem jedno miejsce,tylko przez chwile... zapamiętałem ten sen i w ubiegłych już wakacjach pojechałem do Włoch,w domu którym mieszkaliśmy był taki sam wiazd jak we śnie.Dziwne.. ;/ Puzniej zaczołem zauważać że to co mi sie sni okazuje się prawdą.Coraz częściej mam takie sny ;/
Hmm... Ja miałam raz (w wieku 6 lat, dziwne, że jeszcze to pamiętam) sen, w którym pokazane było takie rondo ze światłami i jak się jechało dalej to był tunel. Później pojechałam do Niemiec i jechałam wtedy w nocy, nagle patrzę, a tu takie samo rondo... ;] Ale to był szook ;p
Rexona jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2007, 20:01   #218
Poprostu Pitbul
Użytkownik Forum
 
Poprostu Pitbul's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: forum.tibia.pl i dział "Fake'i"
Wpisy bloga: 2

Posty: 867
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ergid
Świat: Kradia
Poziom: 10
Skille: 30 SILY
Domyślny

Raz gdy spałem, miałem taki sen:
Budzę się rano(spokojnie), idę do szkoły, nagle pani nam mówi że zostajemy do 19:30(lol). Wracam ze szkoły, patrzę w domu, a tam bandyci, Prawie podżynęli mojej matce gardło, a mojemu ojcu grozili, że jak nie da kasy to go pobiją z skutkiem śmiertelnym. Ten dał 5.000 zł, a oni chcą więcej, i wtedy ja wkroczyłem do akcji() i zabrałem jednemu nóż, drugiemu zasadziłem kopa w du*ę, nagle przyszedł drugi z potężnym karabinem(M4A1) i zaczął coś tam krzyczeć na cały dom. A więc ja podeszłem, spokojnie powiedziałem: "Chcesz abym zrobił Ci krzywdę?", a on zamilknął. Minęło pół minuty, i ten "żołnierz" kopnął mnie, a ja upadłem. No i wtedy się obudziłem.
A jak jestem na dworze, to mam myśli samobójcze.

Ostatnio edytowany przez Poprostu Pitbul - 08-01-2007 o 20:24.
Poprostu Pitbul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 15:51   #219
Troska
Użytkownik Forum
 
Troska's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 32

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Shivera (rulez)
Poziom: 19
Skille: ../..
Poziom mag.: 18
Troska ma numer GG 9489838
Domyślny

A ja miałem wczoraj taki sen:

Jestem w swoim mieszkanku. Od początku jestem zorientowany w sytuacji politycznej: USA rozkazało Izraelowi odpalić dwie głowice jądrowe, a za ich cel obrać oczywiście Poznań (mieszkam tam) . No więc podchodzę do okna w swoim pokoju, wyglądam, a tam... CAŁY POZNAŃ W GRUZACH!!! Widok całkiem, całkiem... Nie powiem... Wszystkie gazety straszą nagłówkami: "3 wojna światowa?" itp... Najlepsze jest jednak to: nasz rząd w ramach protestu miał wystąpić z ONZ (czy UE, nie pamiętam), ale jednak ONZ (lub UE) okazała się szybsza: sama nas wywaliła z organizacji . Później jeszcze moja matka pisała jakiś artykuł do gazety o wpływie promieniowania na żywność, i mówiła na głos: "Właśnie jem dżem truskawkowy, i nie jest on już niestety moim ulubionym" (z powodu promieniowania oczywiście) Jeszcze później z cała rodziną szukaliśmy po całej okolicy schronów przeciwatomowych, w których mogło być coś ukryte... Gdy zaglądaliśmy do jakiegoś schronu obudziłem się... Ale widok Poznania w gruzach był po prostu zajebisty

Ktoś może powiedzieć co oznacza ten sen?
__________________
Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy na ciebie...

- Fryderyk Nietzsche.

GRUPA OPERACYJNA RULEZ!

Komentarz roku!
Troska jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 18:46   #220
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Cool Ciekawe...

Ciekawe sny Ja czesto mam sny, na ktore w pewien sposob wplywa otoczenie. Kilka dni temu [wtedy co byly takie wichury] snilo mi sie tornado, jak sie dowiedzialem rano od kolegi, w nocy wial tak silny wiatr, ze jego obudzil
Raz przysnila mi sie tez wojna, to bylo dosc dziwne uczucie... strzały, wybuchy, smierc na kazdym kroku... a ja walczylem o przezycie, w jakims okopie [brzmi troche dziwnie, ale snilo mi sie tak... ], co raz wychylajac sie z niego probujac kogos zabic W pewnym momencie, mialem zostac pozbawiony zycia, nie wiem czy mieli mnie zastrzelic, czy mial kolo mnie wybuchnac granat, czy moze jeszcze cos innego... Po prostu, w pewnym mialem wychylic sie z okopu i wiedzialem, ze "na mnie juz czas" - nim sie dobrze wychylilem, obudzilem sie
Lecz to nie wszystko... najdziwniejszym snem jaki mialem byl sen o tym, ze po prostu slodko spalem
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:22.


Powered by vBulletin 3