Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-08-2008, 17:47   #241
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

czyli na uh tez bys nie wyrobil.
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2008, 09:55   #242
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karo. Pokaż post
Jak zobaczylem bzdury na poczatku tego tematu to az musialem zrobic konto-Chce zobaczyc tego 140 ~ek z 101 skilla ktory tlucze po 500 w wrl skoro ja,203 ek z 103 axe z TRUDEM hitne hydre za 500 i taki hit to jest cos jak brazol z mozgiem czyli niezly rarytas.
kiedys taki hit byl niemozliwy a minimalne obrazenia zawsze wynosily 0 - teraz na 200 lvlu zadajesz minimum te glupie 40 obrazen co przynajmniej nie spowoduje pokreconych sytuacji jak kiedys, ze w spidera 200 ek wali gwiazdke, puff albo hit za 1 pkt obrazen...

Cytuj:
Tak jak to juz ktos pisal-gdybym mial wybor miec starego knighta a dzisiejszego,nie zastanawialbym sie.To jest paranoja zeby 200+ek mial problemy z wyleczeniem sie na 3 demach czy 8 frostach,to ma byc czolg nie pizda ktora musi miec na wszystko druida.
teraz leczysz sie mniej niz kiedys... ale teraz masz hotkeye. w tibii 7.6 hotkeya nie bylo wiec tak czy inaczej nie wyuhalbys przed 3 demonami czy 8 frostami (ktorych wtedy nie bylo) - bo po prostu graniczy z cudem celowanie w siebie uhami przez 60+ rund bez zadnej pomylki przy takim nawale nerwow jakim jest oblicze porazki -> stracony exp

Cytuj:
co do expa na godzine-moim knightem majac maxymalny waste wyciagne 550k/h i oczywiscie musi to byc recznie.aa,i nie wspominajac o tym ze przed huntem godzine zajmuje mi zabicie wszyskich jelopow na okolnir zeby miec cala wyspe dla siebie.
kiedys wbicie 550k/h przez knighta graniczylo z cudem, wiele 100+ ek cieszylo sie jak mialo 50k/h O_o

Cytuj:
przy czym 300 ms na moim serverze wyciaga 400k/h NA BOCIE Z ZYSKIEM.
tak tak, ciekawe gdzie wyciaga 400k/h na bocie... z warhammerem na carrionach? niewielu jest debili ktorzy powierzaja durnemu programikowi efekt swojej kilkuletniej pracy, zreszta boty nie potrafia uciekac od potworkow, nie "mysla" (wiec nawet gdyby funkcja uciekania sie pojawila to bot i tak w*******alby sie na inne spawny lurujac wiecej mobow itp co dla sorca/palla oznacza tp do temple)
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  
stary 31-08-2008, 10:06   #243
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
kiedys taki hit byl niemozliwy a minimalne obrazenia zawsze wynosily 0 - teraz na 200 lvlu zadajesz minimum te glupie 40 obrazen co przynajmniej nie spowoduje pokreconych sytuacji jak kiedys, ze w spidera 200 ek wali gwiazdke, puff albo hit za 1 pkt obrazen...
w przypadku melee knighta obrazenia minimalne to 0. nie raz zdazylo mi sie bic malpy po 1-2hp 92skila sca, czy sparkowac na rocie z sovem i 86skilem

Cytuj:
teraz leczysz sie mniej niz kiedys... ale teraz masz hotkeye. w tibii 7.6 hotkeya nie bylo wiec tak czy inaczej nie wyuhalbys przed 3 demonami czy 8 frostami (ktorych wtedy nie bylo) - bo po prostu graniczy z cudem celowanie w siebie uhami przez 60+ rund bez zadnej pomylki przy takim nawale nerwow jakim jest oblicze porazki -> stracony exp
dziwne, ze mimo iz hotkeyow nie bylo, jednak duza czesc graczy je miala?
Cytuj:
kiedys wbicie 550k/h przez knighta graniczylo z cudem,
i nikt za tym nie plakal, do czasu az inne profesje dostaly taka mozliwosc
Cytuj:
niewielu jest debili ktorzy powierzaja durnemu programikowi efekt swojej kilkuletniej pracy, zreszta boty nie potrafia uciekac od potworkow,
dzien po wyjsciu patha bodaj 8.22 i tym zbanowaniu 600kont, w godzinach szczytu ilosc osob online spadla o 20k. z wlasnych obserwacji wynika ze 80%knightow ma bota i go regularnie uzywa + maly odsetek rp i magow. a tak nawet do manualnego grania wiekszosc ma te ng.
zdziwisz sie, boty potrafia uciekac bo to tylko kwestia skryptu
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  
stary 31-08-2008, 11:25   #244
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
tak tak, ciekawe gdzie wyciaga 400k/h na bocie... z warhammerem na carrionach? niewielu jest debili ktorzy powierzaja durnemu programikowi efekt swojej kilkuletniej pracy, zreszta boty nie potrafia uciekac od potworkow, nie "mysla" (wiec nawet gdyby funkcja uciekania sie pojawila to bot i tak w*******alby sie na inne spawny lurujac wiecej mobow itp co dla sorca/palla oznacza tp do temple)
nie uwierzylbys nawet co niektore boty potrafia
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 31-08-2008, 12:36   #245
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

@LarvaExotech
Ng ma skrypt na uciekanie przed potworkami, BlackD (nie wiem jak w NG) bot potrafi unikac pyska draga, blackd ma depozytery na wszystko (wiem bo mam blackd i robie takie). Ty czasem nie wiesz czy sork idacy z okolnir nie wraca na bocie, ktory odnosi loota, idzie wyplacic kase i dokupic mf. Jednym slowem nie wiesz co ta maszynka potrafi zdzialac . Ale z jednym sie zgodze, to cos nie mysli i tu masz swieta racje ;d.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.
Dragones5 jest offline  
stary 31-08-2008, 12:57   #246
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
w przypadku melee knighta obrazenia minimalne to 0. nie raz zdazylo mi sie bic malpy po 1-2hp 92skila sca, czy sparkowac na rocie z sovem i 86skilem
to dziwne bo Craban na forum real tibii mowil ze co 5 poziomow postac dostaje gwarantowany minimalny 1pkt obrazen... czyzby klamal?

Cytuj:
dziwne, ze mimo iz hotkeyow nie bylo, jednak duza czesc graczy je miala?
mowimy tu o systemie gry autoryzowanym przez cipsoft. jesli mowimy o tym jak gracze graja to knight jest najlepszy bo expi kiedy grac je, drapie sie po dupie, spi, jest w szkole itp

Cytuj:
i nikt zatym nie plakal, do czasu az inne profesje dostaly taka mozliwosc
faktycznie, ja tez wolalbym mniejsze exp/h

Cytuj:
dzien po wyjsciu patha bodaj 8.22 i tym zbanowaniu 600kont, w godzinach szczytu ilosc osob online spadla o 20k. z wlasnych obserwacji wynika ze 80%knightow ma bota i go regularnie uzywa + maly odsetek rp i magow. a tak nawet do manualnego grania wiekszosc ma te ng.
zdziwisz sie, boty potrafia uciekac bo to tylko kwestia skryptu
ale nawet jesli ma skrypt ktory trzyma gracza ilestam kratek od potwora, to nigdy nie pomysli jak grac "schowam sie za ta sciana i gdy smok bedzie blisko to go zaatakuje", albo "ustawie sie tak zeby smok uciekal w kierunku spawnow ktore juz wybilem"...
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  
stary 31-08-2008, 14:28   #247
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
Serio myslisz, ze podczas 20h bocenia, takiego 200 ek/ms/rp/ed obchodzi czy mu drag, czy tez on sam wbiegnie w respa 1-2 innych?
Wlanczasz skrypta w dp, a on ci idzie expic, odnosi loota i dokupujue manasy...po czym wraca expic.
Nikt nie boci na dragach na 50 lvlu, bo to sie zwyczajnie nie oplaca.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.

Ostatnio edytowany przez Mydelniczek - 31-08-2008 o 14:31.
Mydelniczek jest offline  
stary 31-08-2008, 15:44   #248
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
to dziwne bo Craban na forum real tibii mowil ze co 5 poziomow postac dostaje gwarantowany minimalny 1pkt obrazen... czyzby klamal?
pytanie ile z tego pochlania armor stworkow ( bo to ciezko zmierzyc ) i jaki level trzeba miec zeby zagwarantowany minimalny hit zawsze przekraczal armor rota.
__________________
Vil jest offline  
stary 31-08-2008, 16:32   #249
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
mowimy tu o systemie gry autoryzowanym przez cipsoft. jesli mowimy o tym jak gracze graja to knight jest najlepszy bo expi kiedy grac je, drapie sie po dupie, spi, jest w szkole itp
tak jak i kazda inna profesja. kwestia checi.

Cytuj:
faktycznie, ja tez wolalbym mniejsze exp/h
osobiscie wolalbym wrocic do czasow, kiedy 100k/h bylo wyczynem
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  
stary 31-08-2008, 17:04   #250
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
tak jak i kazda inna profesja. kwestia checi.


osobiscie wolalbym wrocic do czasow, kiedy 100k/h bylo wyczynem
Taa czasy kiedy sorc/drut jebal z broni i chodzil tylko na roty byly zajebiste.
Askaral jest offline  
stary 31-08-2008, 17:13   #251
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
Lepsze niż są teraz.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline  
stary 31-08-2008, 17:17   #252
Mati_Paurel
Użytkownik Forum
 
Mati_Paurel's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2007
Lokacja: z nienacka

Posty: 158
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nienacek
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nienacki
Świat: Nienacka
Poziom: IDK
Skille: Nienack
Poziom mag.: NC
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mallice Pokaż post
Z miesiąc temu na Valorii mnie trapneli (98 EK) a w dodatku miałem rs'a i dzięki cipom straciłem około 300k.
Bili mnie ponad pół minuty a kto mnie bił? 50 Sorce było ich z 4
Nie, nie walneli combo poprostu potiony nie mogły mnie leczyć tak mocno jak oni walili.
Cipsoft powinien popracować nad systemem leczenia bo to co się teraz odwala to tragedia.
kazal ci ktos pkowac?
__________________
Cytuj:
Podczas grupowych polowań knajt zawsze jest blokerem, dzięki czemu pierwszy dobiera się do ciała zabitego potwora i zbiera wszystko co się da, wmawiając reszcie, że w ciągu 10-godzinnego hunta nic nie wypadło.

Płatne konto daje nam dostęp do nowych terenów, m.in.:

Zaśnieżonej Tikłandy ,
Bagiennego Liberty Gay,
Upalnego Svargrond

Tibijczyk jest jak Pascal Brodnicki - nie używa polskich znaków.
Nonsensopedia rox
Mati_Paurel jest offline  
stary 31-08-2008, 20:03   #253
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mydelniczek Pokaż post
@Up
Serio myslisz, ze podczas 20h bocenia, takiego 200 ek/ms/rp/ed obchodzi czy mu drag, czy tez on sam wbiegnie w respa 1-2 innych?
ale gdzies ten 200 lvl musial wbic. zreszta watpie zeby ktos robil 550h na zwyklych dragach? no i pozatym nawet 200 lvl sorc moze sie wylozyc kiedy dostanie na blache formacje typu dl + 2x drag O_o

Cytuj:
Wlanczasz skrypta w dp, a on ci idzie expic, odnosi loota i dokupujue manasy...po czym wraca expic.
Nikt nie boci na dragach na 50 lvlu, bo to sie zwyczajnie nie oplaca.
to juz chyba troche wypacza sens gry

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
pytanie ile z tego pochlania armor stworkow ( bo to ciezko zmierzyc ) i jaki level trzeba miec zeby zagwarantowany minimalny hit zawsze przekraczal armor rota.
nie ciezko zmierzyc bo formuly zostaly juz ustalone i sie sprawdzaja a co do levela to nie ma zadnej gwarantowanej opcji bo zarowno armor jak i def jest obliczany losowo, za kazdym razem kiedy cel dostaje w mordę. ale nie o to chodzilo w formulce zeby ktos bral rota na strzala, tylko chodzilo o zwiekszenie sredniej, ktora dla 200 lvla wynosi 40 punktow obrazen. moze za wiele to nie jest, ale lepiej niz zadawac srednio 130 obrazen niz 90?
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  
stary 31-08-2008, 20:18   #254
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
A kto tu kuwa mówi , o robieniu 550k/h na bocie knightem?
A ten 200 sorc ma z 1300+ hp, wiec nie wylozy sie.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline  
stary 31-08-2008, 22:16   #255
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
ale gdzies ten 200 lvl musial wbic. zreszta watpie zeby ktos robil 550h na zwyklych dragach? no i pozatym nawet 200 lvl sorc moze sie wylozyc kiedy dostanie na blache formacje typu dl + 2x drag O_o
Nawet jak sie zesrasz to sie nie wylozy ( nie wliczam tutaj rozlaczania internetu, lub naglego mass kicka lub wjucha bota[malo mozliwe]) bo sa na to tak zwane condy (czyt. skrypty), ktore pozwola mu to przezyc bez wiekszego ryzyka. Naprawde boty teraz maja takie skrypty, ze mozg staje .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.
Dragones5 jest offline  
stary 01-09-2008, 07:32   #256
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mydelniczek Pokaż post
@Up
A kto tu kuwa mówi , o robieniu 550k/h na bocie knightem?
A ten 200 sorc ma z 1300+ hp, wiec nie wylozy sie.
o tym byla mowa, ze ludzie na wbocie bijaja 550k/h, to jestem ciekaw gdzie i na jakim bocie -.-'
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  
stary 01-09-2008, 11:03   #257
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up

To przeczytaj tamtego posta jeszcze raz.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline  
stary 30-09-2008, 21:17   #258
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

Zaczynalem grac na tibii 7.3 byl 1-2x 200 lvl (bubble, potem eo i cachero jak sie scigali)teraz jak patrze na pierwsza 500 hlvli to mnie to roz*******a...łatwo zbyt łatwo...potiony-gowno, kina to powinien byc czolg a nie 350+/- kina sie wyklada jak pipa, hity mateuszka przed 8.0 po 1500-1700 w demce mozna powiedziec ze troche otsowo ale chyba mu sie nalezy w koncu to byl 340+ a nie jakis 80 sorek...tak samo jak to ze zeby zlozyc 300+ kina potrzebabylo by trapa/skonecznia supplies(co keidys trwalo by dlugo noszac 2k uhow ^^)/naprawde dobrego combo a nei spamu sd Trzaba przyznac BYLO LEPIEJ i tyle...moze kiedys powstanie ten serv 7.x moze...nadzieja matka glupich a tymczasem wyluzujcie poslady i nei grajcie w ta gre ^^
__________________
17:20 Crin Tamweasi [10]: ile masz ataku miecz
-----------------------------------------------
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 56 lvl
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: i red czaha
18:30 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 79 mlev
18:31 Krwiozerczy Kroliczek [15]: wszyscy sie mnie boja

00:32 Xemok [129]: mnie nie wychowuja rodzice tylko ulica wiec zamknij pizde i siedz cicho bo o zyciu nic nie wiesz .
maszter321 jest offline  
stary 18-02-2009, 12:52   #259
wektor500
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 09 2008
Lokacja: \tibia,exe

Posty: 48
Profesja: Elite Knight
Poziom: 112
Skille: 88/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

cipsoft zrobił ranking najlepszych profesji niech wszyscy głosują ze pall jest najlepsza profesją to może udupią palla a knightowi dają przynajmniej stały rozwój przez cały okres gry
wektor500 jest offline  
stary 26-02-2009, 23:06   #260
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maszter321 Pokaż post
Zaczynalem grac na tibii 7.3 byl 1-2x 200 lvl (bubble, potem eo i cachero jak sie scigali)teraz jak patrze na pierwsza 500 hlvli to mnie to roz*******a...łatwo zbyt łatwo...potiony-gowno, kina to powinien byc czolg a nie 350+/- kina sie wyklada jak pipa, hity mateuszka przed 8.0 po 1500-1700 w demce mozna powiedziec ze troche otsowo ale chyba mu sie nalezy w koncu to byl 340+ a nie jakis 80 sorek...tak samo jak to ze zeby zlozyc 300+ kina potrzebabylo by trapa/skonecznia supplies(co keidys trwalo by dlugo noszac 2k uhow ^^)/naprawde dobrego combo a nei spamu sd Trzaba przyznac BYLO LEPIEJ i tyle...moze kiedys powstanie ten serv 7.x moze...nadzieja matka glupich a tymczasem wyluzujcie poslady i nei grajcie w ta gre ^^
I po co tu swoje żale wypisujesz? Nie masz lepszych rzeczy do robienia. Tobie pasuje to co było na 7.3, mnie to co jest teraz. Jak się nie podoba to po prostu nie graj, albo pogódź się z tym.
mezowski86 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:48.


Powered by vBulletin 3