Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-01-2006, 10:50   #61
Gold Raven
Użytkownik Forum
 
Gold Raven's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2004
Lokacja: Chrzanów

Posty: 230
Imię: Gold Raven
Profesja: Rookstayer
Świat: Danubia
Poziom: 49
Skille: 23/30
Gold Raven ma numer GG 2265742 Gold Raven ma login Tlenu gilette@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kierki11
Osobiscie przeczytalem ta ksiazke o mintwallin.
Sadze, iz teleport z rooka moze cie przeteleportowac na maina w jakis nieznany zakatek Mintwallin.
Jeżeli czytałeś książkę, która znajduje się w mino hell to tam jest napisane, że to jest teleport Z Mintwallin, a nie do Mintwallin.
Gold Raven jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2006, 10:56   #62
Malzra
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Invader4
W skrócie:
1. Nie da się zdobyć spike sworda, który leży na wysepce.
2. Nie ma tunelu z maina na rook.
3. Nie istnieje coś takiego jak PACC za free.
4. MNÓSTWO BŁĘDÓW WSZELAKIEJ MAŚCI!

Yours, p.l
U mnie kolo z osiedla jakoś wykonał ten qest ze Spike Swordem bo mi pokazywał Spike Sworda na rooku, nie hciał powiedzieć jak ale coś tam było że muszą iść 2 osoby jedna czy obie mają w jakimś miejscu paść i wtedy w trupie będzie spike sowrd.. chodż sam nieiwem czy to prawda ale kolo mi pokazywał tego Spike Sworda.. (byłem u niego w chacie kolo wbił sie mi go pokazał)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 17:39   #63
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malzra
U mnie kolo z osiedla jakoś wykonał ten qest ze Spike Swordem bo mi pokazywał Spike Sworda na rooku, nie hciał powiedzieć jak ale coś tam było że muszą iść 2 osoby jedna czy obie mają w jakimś miejscu paść i wtedy w trupie będzie spike sowrd.. chodż sam nieiwem czy to prawda ale kolo mi pokazywał tego Spike Sworda.. (byłem u niego w chacie kolo wbił sie mi go pokazał)

jesli tak to chyba na mainie bo jezeli naprawde mowisz o rooku to cos krecisz
Tethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 10:00   #64
Fron :)
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2006
Lokacja: Krzywiń
Wiek: 30

Posty: 15
Stan: Początkujący
Imię: Sher Dedek
Profesja: Druid
Świat: Aurea
Poziom: 10
Poziom mag.: 2
Fron :) ma numer GG 9839621
Domyślny

Ostatnio zaczełem grać druidem i jeden gościu 8 level wychodził ze mną z roka i mi pokazywał spike sword (nie wiemmoże kupił ale wątpie żeby przez 5 min ? ) Nick miał Gandalf Mały serw Arcania
Fron :) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 10:06   #65
Royal Koniu
Użytkownik Forum
 
Royal Koniu's Avatar
 
Data dołączenia: 21 01 2006
Lokacja: Nisko
Wiek: 33

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 47
Skille: 82/55
Poziom mag.: 17
Royal Koniu ma numer GG 6556931
Domyślny No WiĘc ...

~~ posion dagger istnieje , ale wylatuje on cholernie żadko ( jest szansa 1/100000 ze wyleci ze minotaura ale zawsze to cos )

~~ spike sword nie jest do zdobycia a to ze czasami znika z wysepki to szanowni Game Masterze sie bawią

~~ nieda sie zabić mino maga bo niemozna znaleść klucza do dzwi na najstarszym 1 serverze na Antice było wiele błędów i klucz był do zdobycia , jedna grupka rookslayerów zabiła mino maga ale to było tylko 1.

~~ Sciana za która chodzi sobie Ghul nie znika jak jest reset servera to totalna bzdura

~~ niema przejscia na Mainia z rooka bo to tak samo niemozliwe zeby pacc był za free
__________________
--- I will back ...
---
Royal Koniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 11:59   #66
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Dobra nikt z was nie mówi prawdy... Dlaczego?-Bo nikt nie ma 100%pewności, że dany quest nie istnieje itp., itd. Mogą to wiedzieć osoby, którym powiedział toCipsoft i GMowie. Nie piszcie, że nie da się zdobyć Spike Sworda, bo jeśli ktoś zdobędzie go na waszych oczach to będzie wtedy miło nie...Nie mówcie, że do Mino maga nie da się dostać, bo nigdy tam nie byliście... Nie mówcie kto zabił Mino maga, bo tego do końca nie wiadomo... Nie plotkujcie coraz bardziej na ten temat i nie zaśmiecajcie forum, ponieważ było już kilka tematów o tym co jest tu napisane i każdy kończył się tak samo... Jeśli chcecie się dowiedzieć czy da rade to zrobić, tam wejść itp. to sami próbujcie rozwiązań, a nie piszecie głupie posty, które zawsze kończą się tym czym się zaczeły (dla niekumatych niczym)
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 10:02   #67
karcio 1212
Użytkownik Forum
 
karcio 1212's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Lipsk n/d Biebrzą
Wiek: 28

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: ----
Świat: Refugia
Poziom: 16
Skille: 42/38
Poziom mag.: 2
karcio 1212 ma numer GG 6684956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leweracja
o.O

jako exRookMastah xD chcialbym sie zapytac pana u gory skad ma takie informacje?

bo osobiscie grajac na rooku do 20 lvl przekopalem go prawie calego, gadalem ze wszystkimi npc a nic w tym stylu nie slyszalem

Jak masz gadac bzdury i "nabijac posty" to dziekujemy...
Ma się swoje informacje. Chyba nigdy na pacclandzie nie byłeś. U mnie klucz leżał sobie na jakimś biurku u Lee'Dee'a
karcio 1212 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 04:20   #68
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:35.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 07:12   #69
Golempol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Znalazlem w necie kilka fotek zronione (tym programem do chaczenia mapy)
Nie są one moje, specjalnie wżuciłem na mojego photo bucketa...
Do Spike niema dojscia

U mino maga jest skrzynka 0.o (niequestowa chodzonc poruszal ją)
Golempol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2006, 11:34   #70
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:35.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 02:24   #71
Prima
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2006

Posty: 7
Domyślny To co wiem....

Ghoul i Mino Mag
ponoć swego czasu było można do nich dojść, do Ghoula były drzwi, które zostały usunięte po którymś tam update. Osobiście wierzę w questa na dojście do Mino Maga.

Tunel na maina
coś takiego niby było, jednak było to efektem błędu z czasów testowania Tibi przez Cip'ów, jeszcze przed wypószczeniem tej gry w świat.... ponoć usunięto same wejścia do tunelu, a sam on istnie, jednak nie da się z niego kożystać.... a tak na zdrowy rozsądek, to Cip'y w życiu by nie dopóściły do tego, aby taki tunel istniał, jakby ktoś go odkrył to fama by się tak rozeszła, że moment byłby rook przez 100lvl zawalony..... niemożliwe

Poison Dagger
moim zdaniem do zdobycia, jedyne co potrzeba aby go mieć, to kupa cierpliwości i trochę mniej chęci zobaczenia go na trade

Free PACC
był jakiś bład na stronie Tibia.com, gdzie było można wykręcić Pacc za free... słyszałem inną opcję odnalezienia buga.... otóż osoba, która go zgłosiła dostała Dragon Scale Legs, jednak gdy kończyła z Tibią wrzuciła ją do wody.


Wszystko co napisałem wcześniej wyczytałem albo na tibia.pl, tibia.xx.pl, tibia.net etc.... sporo wiadomości wyłapałem na stronie Huted.....


A tak co do niektórych..... proponuję ruszyć trochę głową (chociaż może niekoniecznie, bo można się nieźle pośmiać), ale mimo wszystko.... jakby były Boots of water walking to by była możliwość dostania się na rooka, podobnie jak z pożal się Boże latającą miatła...OMG... Latająca miotła nie istnieje, bo wiedźma co ją sprzedawała odleciała do ciepłych krajów.... i nie musicie mnie przekonywać, że była.

Pozdrawiam
Prima jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 08:07   #72
Sili
Użytkownik forum
 
Sili's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 13
Stan: Niegrający
Imię: Eunike
Profesja: Rookstayer
Świat: Galana
Poziom: 43
Domyślny

"Free Pacc" był kiedyś na 100%, bo byl bug z tym, ale odnośnie Ghoula i Minomaga ... Kiedyś był bug, że jak robiłeś znanego dzisiaj "teleporta", to nieprzenosiło Cie do świątyni, tylko kilka kratek obok. Był screen, gdzie kolesie zrobili tak teleport, że jeden z nich wbił do kogoś domku. Wg. mnie teoretycznie można było kiedyś wejść do komnaty minomaga i ghoula
Sili jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 09:02   #73
Kenicram
Użytkownik forum
 
Kenicram's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Tychy

Posty: 8
Kenicram ma numer GG 6728846
Domyślny

1. PACC za free kiedyś był, był to bug, ale gdy pewna kobieta powiedziała to CIP'om buga naprawili, a sama ona dostała Golden Boots. Obecnie Golden Boots maja tylko 2 osoby w swiecie Tibi. Ona i ktos jeszcze tez za znalezienie buga.
2. Kiedys znalazlem ksiazke ze klucz do drzwi do ktorych kazdy chce sie dostac jest ukryty i pilnowany przez wilkow. Nie wykluczam ze Sunrise zabuł Mino Maga i ma Brass Armora. Idzcie np do NPC Obi i powiedzcie: Hi, sell Brass Armor.
On wam powie czy chcesz sprzedac za 151 gp chyba ale moge sie mylic. Gdyby brass armor nie był dostepny na rooku to po co by mozna go sprzedac u NPC jak i tak nikt go nie ma.
3.Kiedys na Antice pomogł 34 rookslayer, dał mi chaina armora, legiona helmeta i carlin sworda, spytalem sie jakie eq ma on mi odpowiedział : Legion Helmet, Chain Armor, Studded Legs, Copper Shield, Poison Dagger, Bow and Arrows. Nie chciałem mu wierzyc ze ma Poisona Dagger'a, ale pokazał mi na trade i go faktycznie zdobył. Poison Dagger wypada z Mino niezwykle zadno byc moze na 1000 mino zabitych tylko 1 wylecie Poison Dagger. Wiec to nie jest mit tylko mozna go zdobyc normlanie.
Kenicram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 09:05   #74
Kenicram
Użytkownik forum
 
Kenicram's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Tychy

Posty: 8
Kenicram ma numer GG 6728846
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenicram
1. PACC za free kiedyś był, był to bug, ale gdy pewna kobieta powiedziała to CIP'om buga naprawili, a sama ona dostała Golden Boots. Obecnie Golden Boots maja tylko 2 osoby w swiecie Tibi. Ona i ktos jeszcze tez za znalezienie buga.
2. Kiedys znalazlem ksiazke ze klucz do drzwi do ktorych kazdy chce sie dostac jest ukryty i pilnowany przez wilkow. Nie wykluczam ze Sunrise zabuł Mino Maga i ma Brass Armora. Idzcie np do NPC Obi i powiedzcie: Hi, sell Brass Armor.
On wam powie czy chcesz sprzedac za 151 gp chyba ale moge sie mylic. Gdyby brass armor nie był dostepny na rooku to po co by mozna go sprzedac u NPC jak i tak nikt go nie ma.
3.Kiedys na Antice pomogł 34 rookslayer, dał mi chaina armora, legiona helmeta i carlin sworda, spytalem sie jakie eq ma on mi odpowiedział : Legion Helmet, Chain Armor, Studded Legs, Copper Shield, Poison Dagger, Bow and Arrows. Nie chciałem mu wierzyc ze ma Poisona Dagger'a, ale pokazał mi na trade i go faktycznie zdobył. Poison Dagger wypada z Mino niezwykle zadno byc moze na 1000 mino zabitych tylko 1 wylecie Poison Dagger. Wiec to nie jest mit tylko mozna go zdobyc normlanie.
@edit:

był jakiś bład na stronie Tibia.com, gdzie było można wykręcić Pacc za free... słyszałem inną opcję odnalezienia buga.... otóż osoba, która go zgłosiła dostała Dragon Scale Legs, jednak gdy kończyła z Tibią wrzuciła ją do wody.

Ta osoba ktora dostala DSL ona kiedys znalazla innego buga, i wlasnie dostala DSL ale gdy konczyla gre w Tibie wyzucial ja do morza.
Kenicram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 09:12   #75
Kenicram
Użytkownik forum
 
Kenicram's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Tychy

Posty: 8
Kenicram ma numer GG 6728846
Domyślny

Free PACC
był jakiś bład na stronie Tibia.com, gdzie było można wykręcić Pacc za free... słyszałem inną opcję odnalezienia buga.... otóż osoba, która go zgłosiła dostała Dragon Scale Legs, jednak gdy kończyła z Tibią wrzuciła ją do wody.

Tak tylko ze ta osoba dostala te DSL za inne znalezienie buga i było to na mainie, jak konczyla gre w Tibie wyzuciala je do morza.

Chodzą głoski że tą osobą ktora ma te golden boots za znaleznienie tego buga jest nasza polska rookslayerka ktora ma ~79 lvl ( nie pamietam nicku ani jaki ma lvl )
Tylko troche to dziwne żeby to ona była poniewaz 1 para botow golden boots lezy w domku na antice i ze posiadaczka tego domu jest kobieta wlasnie. A po co Golden Boots jej by było na rooku
Kenicram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 09:13   #76
Kenicram
Użytkownik forum
 
Kenicram's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Tychy

Posty: 8
Kenicram ma numer GG 6728846
Domyślny

O kur.... ale pomieszalem z tymi postami, jeszcze było w stanie spania. Lol sorki za te bezsenowne posty ktore sie powtarzaja tam kilka razy
Kenicram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 09:22   #77
Laleczka voodo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 50+
Poziom mag.: 10
Laleczka voodo ma numer GG 2158533
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rahim
Kiedy tibia była baaardzo stara był pacc za free
lol zdaje m isie ze to byl bug;p

ludzie czy wam sie chce dalej o tych mitach gadac juz z 10 tematow takich bylo omg-.-
Laleczka voodo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 13:56   #78
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Kenicram
Co ty narobiles z tymi postami!!!! Wyglada jakbys mial rozdwojenie jazni!!!

Pytalem juz Ciebie o to i zapytam jeszcze raz: Skad wytrzasnales ta historyjke o kluczu w legowisku wilkow?? Gdzie znalazles ta ksiazke??
Przeczytalem wszystkie ksiazki z Rookgaardu, w zadnej z nich nie ma nic o kluczu. NIC.

Brass armor mozna sprzedac, ale po pierwsze nie u Obiego, po dugie za 150 gp
Zanim zaczniesz wygadywac glupoty SPRAWDZ, a nie zgrywasz wielkiego znawce.
Zapewniem Cie ze to nie Rookguardian de'Bove odkryla tego buga, a poza tym "nasza" rooksteyerka ma 72 lvl a nie 79.
A te golden booty, juz dawno zmienialy wlasciciela i to kilka razy (za gromne sumy pieniedzy).
Prosze was wszystkich, przestancie wypisywac glupoty To nie jest forum o noobach. To ze tematyka jest o rooku nie zwalnia was od podawania faktow!

A co do tego tunelu, to juz ktos to wczesniej napisal i zgadzam sie z nim. Tunelu nigdy nie bylo. Ta glupia legenda powstala wlasnie dzieki takim ludzia ktorzy uslysza cos od kolegi swojego kolegi. Po prostu ktos wspomnial o tunelu przez ktory mozna wyjsc z Rookgaard - wioski, miasteczka. Omijajac most. Ktos to podsluchal, ktos kto nie mial zbyt duzego pojecia o Tibi, dopowiedzial swoje i oto prosze mamy kolejny idiotyczny pomysl. To wlasnie WY tworzycie takie glupoty, wymadrzajac sie na tematy nie sprawdzajac uprzednio czy to co wgadujecie jest choc odrobine bliskie prawdy.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 02-02-2006 o 14:01.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 14:42   #79
Wesoly Gucio
Użytkownik forum
 
Wesoly Gucio's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2006
Wiek: 43

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Isara
Poziom: 22
Skille: 20/24
Domyślny

Kiedyś przczytałem posta napisengo przez Rookguardian de'Bove, w którym twierdzi, że istnieje możliwość powrotu na Rook nawet ze 150 levelem... Oczywiście nie upieram się przy żadnych tunelach, ale to daje do myślenia prawda?
Wesoly Gucio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2006, 14:56   #80
Gold Raven
Użytkownik Forum
 
Gold Raven's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2004
Lokacja: Chrzanów

Posty: 230
Imię: Gold Raven
Profesja: Rookstayer
Świat: Danubia
Poziom: 49
Skille: 23/30
Gold Raven ma numer GG 2265742 Gold Raven ma login Tlenu gilette@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
Ta glupia legenda powstala wlasnie dzieki takim ludzia ktorzy uslysza cos od kolegi swojego kolegi. Po prostu ktos wspomnial o tunelu przez ktory mozna wyjsc z Rookgaard - wioski, miasteczka. Omijajac most. Ktos to podsluchal, ktos kto nie mial zbyt duzego pojecia o Tibi, dopowiedzial swoje i oto prosze mamy kolejny idiotyczny pomysl.
Ta głupia legenda powstała dzięki temu, że ktoś (newbie) zobaczył przejście na quest z kataną i bał się tamtędy przejść, a jak już to zrobił to został zabity przez rotwormy. Legenda stara jak Tibia -.-

Jak dotąd wszyscy, od których słyszałem te brednie prowadzili mnie do przejścia na ten quest -.-
Gold Raven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:27.


Powered by vBulletin 3