Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-02-2006, 21:04   #61
Impalex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Nisko

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Imię: Impalex
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 59
Skille: 80+
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
Moothonost
Feb 22 2006, 13:22:24 CET Killed at Level 100 by Xeretza and by Mizaeron

Niros
Feb 22 2006, 13:22:14 CET Killed at Level 56 by Xeretza and by Mizaeron

Rongo Matane
Feb 22 2006, 13:57:27 CET Killed at Level 48 by Mizaeron

Jinxz
Feb 21 2006, 19:06:56 CET Killed at Level 91 by Mizaeron

Galt'ar
Feb 22 2006, 14:22:50 CET Killed at Level 73 by Xeretza and by Mizaeron

Safi'Kyra
Feb 22 2006, 12:56:12 CET Killed at Level 77 by Mizaeron


Ciekawa sytuacja.

Over&Out
Karwal

Oj no i co to sie dzieje ? 5 osób vs. ng i juz 6 ludzi z ng padlo ? O czym to może świadczyć ?;>
Impalex jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-02-2006, 21:49   #62
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny hehehe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dressu
Safi'Kyra Feb 22 2006, 12:56:12 CET Killed at Level 77 by Mizaeron



Moothonost Feb 22 2006, 13:22:24 CET Killed at Level 100 by Xeretza
and by Mizaeron




Bedziesz nastepny Tetro to pewne

GO Jeji GO

hehe dzis sie bilem 2h 30 bp manasow mi poszlo i miza padl a nie ja


Hail Jejihev/Hail Xeretza/Hail BM


hehe dzis sie bilem 2h 30 bp manasow mi poszlo i miza padl a nie ja
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 22:17   #63
Kyra destroyer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valais
hehe dzis sie bilem 2h 30 bp manasow mi poszlo i miza padl a nie ja
Weee... no to gratuluję, po 2 godzinach zabiłeś (razem z Moon~~) o kilkanaście leveli słabszą postać... ty to jesteś jednak gość

A jak wyjaśnisz dedy kolegów z gildi ? Czy może w cale cię to nie interesuje ?

Pozdr~~

Tetro - pozdrowienia dla siostry
Kyra destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 23:20   #64
SicMaggot
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006

Posty: 10
Domyślny

No z poczatku nie mialem zdania kto mialby wygrac te wojne ale jak zobaczylem ze Xeretza z Mizareonem zaczeli "kosic" NG to po prostu stwierdzilem ze takie noobki (NG) niech lepiej nie rzadza GO GO XERETZA !!!
SicMaggot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 00:07   #65
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Myślałem że się nie doczekam !! hahahahah

Xeretza i Mizareon roz*******ą NG z palcem w dupie
Zobaczcie na liste fragów.Jeszcze kilka osób dołączy do Xeretzy i bye bye NG ! Ale mam z was polewe nooby NG.Brechtam z was wszystkich! Xeretza wam jeszcze pokaże miejsce.Jesteście żałośni a Tetro jako lider powinien pomagać... hahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie Kyra będzie normalnym servem.Liczę na to,że niektórzy gracze hunceni przez noob generation wrócą na Kyre.Xeretza rządzi.Skoro Polacy nie umieją to niech rządzi Szwed.

HAIL XERETZA !
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 01:02   #66
Kyra destroyer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mission Arz
(...)Xeretza rządzi.Skoro Polacy nie umieją to niech rządzi Szwed.

HAIL XERETZA !
Dokładnie, pokazaliście, że jesteście noobami, i że nie potraficie się zająć serverem. To teraz niech sobie go wezmą go wam, jak już nie potraficie sami oddac....
Kyra destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 06:37   #67
Bilbag
Użytkownik forum
 
Bilbag's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 23
Stan: Na emeryturze
Świat: Galana
Poziom: -1
Skille: 9/9
Poziom mag.: -1
Domyślny

N-G chyba nie kto to Xeretza...
Jejihew?
Tak.

On kiedys zadzil galana jak chcial~!!~
i wladzy nad jakas kraina mu nikt nie odbierze~!!~

tetro powodzenia, ale i tak nie dasz rady....

P.S. widzialem filmik jak zabiliscie Xe~
bueheh slabi jestescie
Bilbag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 06:54   #68
Morximal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Morximal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 102
Skille: 95/xx
Poziom mag.: 20
Domyślny

banda idiotow ,po 1 co to za problem zabic dwoma 100 sorkami 50 lvle?czy to powod do ***anej dumy?po drugie od kiedy wojne sie wygrywa fragami ****a, co z tego ze padlo od nas 5 osob jesli te 5 osob odrobilo te lvle jeszcze tego samego dnia bo Xeretza i Mizra wychodza z pz tylko jak my mamy szkole po 3 ta wojna nie bedzie trwala dluzej niz tydzien, skoncza sie ferie Mizraeonowi i Xere~ i juz wogle nie beda mieli kiedy z pz wychodzic, po 4 jak tylko sie lognie tetro to ****a Xeretza i Mizra s*******aja gdzie piepsz rosnie dotego ktos kto sadzi ze jesli NG przegra po 5 deadch to nigdy nie mial doczynienia z NG.
MOZE XERETZA WYGRA ALE NAPEWNO NIE NA KYRZE, TO WAM MOGE OBIECAC i to ze Xeretza i ich team ma 5 osob to tez jest bzdura maja okolo 10 osob ktore graja na noob charach, blokuja , rzucaja m walle,donosza mfy, najbardziej mnie bawia komentarze typu duzo osob sie dolaczy do Xeretzy i NG przegra tylko jeden maly problem , te osoby nie beda na lanie z Xeretza i nie beda na tyle szybkie zeby nam uciec, a co do deda moothonosta to jest to jego pierwszy sorcerer w zyciu, wczesniej mial 130 elita wiec nawet on nie ukrywa ze nie umie grac sorkiem hehe
Morximal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 08:34   #69
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyra destroyer
Dokładnie, pokazaliście, że jesteście noobami, i że nie potraficie się zająć serverem. To teraz niech sobie go wezmą go wam, jak już nie potraficie sami oddac....
ale ty jestes ***niety wes sie uspokoj kretynie wszystkich wyzywasz od noobow a sam nim jestes n/c plxx ... NG ROXXX EZ RLZ FOREVER ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 09:54   #70
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

@Mission Arz, Kyra destroyer
I co Wy zamierzacie z tym zrobic? Gadac kazdy moze ;] Dzialamy my i BM.
DuLiB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 10:17   #71
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny heh

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morximal
banda idiotow ,po 1 co to za problem zabic dwoma 100 sorkami 50 lvle?czy to powod do ***anej dumy?po drugie od kiedy wojne sie wygrywa fragami ****a, co z tego ze padlo od nas 5 osob jesli te 5 osob odrobilo te lvle jeszcze tego samego dnia bo Xeretza i Mizra wychodza z pz tylko jak my mamy szkole po 3 ta wojna nie bedzie trwala dluzej niz tydzien, skoncza sie ferie Mizraeonowi i Xere~ i juz wogle nie beda mieli kiedy z pz wychodzic, po 4 jak tylko sie lognie tetro to ****a Xeretza i Mizra s*******aja gdzie piepsz rosnie dotego ktos kto sadzi ze jesli NG przegra po 5 deadch to nigdy nie mial doczynienia z NG.
MOZE XERETZA WYGRA ALE NAPEWNO NIE NA KYRZE, TO WAM MOGE OBIECAC i to ze Xeretza i ich team ma 5 osob to tez jest bzdura maja okolo 10 osob ktore graja na noob charach, blokuja , rzucaja m walle,donosza mfy, najbardziej mnie bawia komentarze typu duzo osob sie dolaczy do Xeretzy i NG przegra tylko jeden maly problem , te osoby nie beda na lanie z Xeretza i nie beda na tyle szybkie zeby nam uciec, a co do deda moothonosta to jest to jego pierwszy sorcerer w zyciu, wczesniej mial 130 elita wiec nawet on nie ukrywa ze nie umie grac sorkiem hehe
racja ;]

a co do ludzi co tak obgaduja to znajac zycie jakies 20 llvle i nobki ktore tylko mowiac umia a w tibi nic nie potrafia zrobic a sie udzielaja heh
mam wy***ke na to co gadacie waze ze na kyrze mozecie mnie cmoknac w pupe
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 10:28   #72
freed
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 44
Domyślny omg

Kyra De.... po co piszesz o tym temacie jak nie ma sensu ty jesteś za tam tym bo ci kiedyś pomógl ale Xeretza jak by ci pomógl Tetro Aureliusa to byś pewnie mówil że on wygra i takie tam bzdety .... więc podaruj sobie jaki Xeretza jest wspaniały ...

Ostatnio edytowany przez freed - 23-02-2006 o 10:30.
freed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 10:43   #73
Kyra destroyer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morximal
banda idiotow ,po 1 co to za problem zabic dwoma 100 sorkami 50 lvle?czy to powod do ***anej dumy?po drugie od kiedy wojne sie wygrywa fragami ****a, co z tego ze padlo od nas 5 osob jesli te 5 osob odrobilo te lvle jeszcze tego samego dnia bo Xeretza i Mizra wychodza z pz tylko jak my mamy szkole po 3 ta wojna nie bedzie trwala dluzej niz tydzien, skoncza sie ferie Mizraeonowi i Xere~ i juz wogle nie beda mieli kiedy z pz wychodzic, po 4 jak tylko sie lognie tetro to ****a Xeretza i Mizra s*******aja gdzie piepsz rosnie dotego ktos kto sadzi ze jesli NG przegra po 5 deadch to nigdy nie mial doczynienia z NG.
MOZE XERETZA WYGRA ALE NAPEWNO NIE NA KYRZE, TO WAM MOGE OBIECAC i to ze Xeretza i ich team ma 5 osob to tez jest bzdura maja okolo 10 osob ktore graja na noob charach, blokuja , rzucaja m walle,donosza mfy, najbardziej mnie bawia komentarze typu duzo osob sie dolaczy do Xeretzy i NG przegra tylko jeden maly problem , te osoby nie beda na lanie z Xeretza i nie beda na tyle szybkie zeby nam uciec, a co do deda moothonosta to jest to jego pierwszy sorcerer w zyciu, wczesniej mial 130 elita wiec nawet on nie ukrywa ze nie umie grac sorkiem hehe
O Boshe, no zabili być może 50lvl'e, stymże te fragi to chary grające w przeciwnej gildi, i nie chodzi tu o ilość fragów, tylko o tak jak z bandy niewiadomo ilu osób mogą padać jak muchy zabijane przez 2 postacie.
Skoro tak ostro się zabieracie za Xeretze i Miza~ (już nawet nie chce mi się wam tłumaczyć, że jest ich wiele więcej, nie licząc noob charów) to dlaczego dajecie im się w ten sposób wami bawić ?!

Chciałem zapytać, co Tetrocop na to, że NG pada jak ścierwo ? Obchodzi cię to coś w ogóle ?




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Legiren
ale ty jestes ***niety wes sie uspokoj kretynie wszystkich wyzywasz od noobow a sam nim jestes n/c plxx ... NG ROXXX EZ RLZ FOREVER ;]
Chciałem zaznaczyć, że nie wszystkich, jedynie NG, no i od teraz również ciebie
Nawet nie chce mi się na Ciebie unjusta tracić w grze


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DuLiB
@Mission Arz, Kyra destroyer
I co Wy zamierzacie z tym zrobic? Gadac kazdy moze ;] Dzialamy my i BM.
Robię to co mogę zrobić, zastanawiałem się czy nie iść do Xeretzy, jednak na poziomie jego, oraz pozostałych osób biorących udział w tej wojnie, rzeczywiście byłbym noobcharem, których ma pod dostatkiem...
Dlatego niestety zostało mi tylko gadanie


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valais
racja ;]

a co do ludzi co tak obgaduja to znajac zycie jakies 20 llvle i nobki ktore tylko mowiac umia a w tibi nic nie potrafia zrobic a sie udzielaja heh
mam wy***ke na to co gadacie waze ze na kyrze mozecie mnie cmoknac w pupe
O kurde... Tetrocop się pomylił... Ja pier****, nie gram w tą grę, kończę z Tibią, i nie wiem czy się nie zabiję... KUR*** TETROCOP SIĘ POMYLIŁ !!!... życie już nie ma dla mnie sensu...
Ale jeszcze zanim ze sobą skończę, to postaram ci się wytłumaczyć, że nie mam 20lvl... mam wystarczający level, żebyś mnie nie zabił w pojedynkę ... tak tak, jak się domyślasz, jestem noobem i nie podam ci nicka....
I jednak myślę, że potrafię coś zrobić w tibi, ale w pojedynkę... tak pomyśleć, jakby podzielić ilość twoich ownerów przez level to wyszedłby jakiś mały % na jednego... hmm... więc co ty potrafisz zrobić ? O!!!! Wiem.... potrafisz rozpier*** cały server Przyjemnością będzie patrzeć na twoje ścierwo

Pozdr~~


a.. i jeszcze mala prosba, naóccie siem pisadź po polskemu dobra, bo czsami nie morzna patszeć na to co robicie.... NAÓDZCIE SIEM POLZKIEGO !!
Kyra destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 10:45   #74
Kyra destroyer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez freed
Kyra De.... po co piszesz o tym temacie jak nie ma sensu ty jesteś za tam tym bo ci kiedyś pomógl ale Xeretza jak by ci pomógl Tetro Aureliusa to byś pewnie mówil że on wygra i takie tam bzdety .... więc podaruj sobie jaki Xeretza jest wspaniały ...
Źle kombinujesz... nie wychwalam Xeretzy, ani inne tego typou rzeczy.... po prostu nie potępiam go tak, jak Tetrocopa. Xeretza mi pomógł, ale to nie jest powód dla którego tak piszę, słyszałem sporo o Jih~, i wiem, że jak będzie on rządził serverem, to nie będzie takiego PA jaki był do tej pory....
Kyra destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 12:20   #75
Inhabitant of Morgana
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winkler
Podziwiam twoj kunszt budowania sensownych zdan <smiech>, a ortografie rodzice od kolsyki ci wpajali, co nie? Pisze sie "mógł" oraz "pójdzie".
Jak zabiles Xeretza? Spam ue? A moze twoj mlodszy brat?

A ktory owner bedzie zabijal? Komar, Kielbasa czy Raimel?

moim zaniem masz problemy z samym soba. twoje statystyki postaci pod nickiem swiadcza o ilorazie inteligencji a wypowiedzi i "najezdzanie" z powodu dwoch literowek....hmmm chyba przyda Ci sie jakis szok madrosci typu glowa o kraweznik etc...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 14:18   #76
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

"jestes debilem ktory ma 8 lvl i kozaczy ;]"
"a co do ludzi co tak obgaduja to znajac zycie jakies 20 llvle i nobki ktore tylko mowiac umia a w tibi nic nie potrafia zrobic a sie udzielaja heh"
Oczywiscie zdania napisane przez tetro.
Troszke sie powtarzasz tylko zmieniasz poziom o.0, moze wkoncu bedziesz mowil "ty jestes noob znajac zycie masz 100lv".
Jeszcze 1 pytanko: Konto na tibia.pl tez sharujesz?
Aaaa jeszcze jedna sprawa, to ty jestes kretynskim noobem, ktorego jedynym osiagnieciem jest lv w tibii.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inhabitant of Morgana
moim zaniem masz problemy z samym soba. twoje statystyki postaci pod nickiem swiadcza o ilorazie inteligencji a wypowiedzi i "najezdzanie" z powodu dwoch literowek....hmmm chyba przyda Ci sie jakis szok madrosci typu glowa o kraweznik etc...
Tak, mam problemy. W dziecinstwie bylem notorycznie bity.
Info postaci, jak to powiedziales "pod nickiem" jest zrobione dla zartu, jesli inaczej to interpretujesz - twoj problem .
Haha kilka literowek? uzycie u a ó to nie literowka , tylko blad ortograficzny, poczytaj sobie wiecej postow tetro, to zobaczysz jaki to inteligent rzadzi kyra.

Ostatnio edytowany przez Winkler - 23-02-2006 o 14:24.
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 14:42   #77
Lazar
Użytkownik Forum
 
Lazar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 28
Skille: 82/70
Poziom mag.: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lazar Lazar ma numer GG 2021380 Lazar ma login Tlenu niema@o2.pl
Domyślny No Comment

Jak to czytam to mi sie rzygać chcę. Nie gram na kyrze ale osobiście chciał bym, żeby NG wygrało.

@up a moze Tetro ma dysleksje ?(nie wiem jak sie dokladnie pisze). Chociarz pewnie Ty i tak nie wiesz co to jest.

Szkoda mi was. Że ktos potrafi zrobić 100 lvl tak szybko to od razu wyzywacie od noobów i tak dalej. Jak byście mieli najwiekszy lvl na servie to jestem pewny w 99,99% że też byście byli za***istymi PA. To oczywiste.
Poprostu zazdroście lvlu i piszecie głupoty, że sharuje.
Lazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 15:57   #78
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Przedstawie pokrotce moje odczucia zwiazane z sytuacja na Kyrze

Otoz co do gildii NG mam jak najgorsze zdanie, jezeli chodzi o Arcanie, i EZ to nie bylem az tak zle nastawiony do tych ludzi, ale dzisiaj widze ze sie mocno mylilem. Moim zdaniem nalezy przepedzic NG jak najszybciej z tego serwera, poniewaz stanie sie z nim to samo co z Obsidia, na ktorej do tej pory gralem, a sytuacja jest do bani, wszystkim trzesie NG, sieja PA, wielu dobrych graczy przez nich odeszlo z tego serwera, i jest on teraz praktycznie bezludny...

Tetro... ech temat rzeka, no ale wystarczy ze wejde na erig.com i juz mam zdanie wyrobione na temat tego czy sharuje, czy nie, ale trzeba sie zastanowic czy jak Jihev wygra wojne, przypadkiem nie bedzie sie dzialo tak samo jak do tej pory... nie chce krakac, ale moze sie okazac ze spolecznosc Kyry bedzie sobie powtarzac "zamienil stryjek siekierke na kijek" chociaz jak dal mnie Tetro to totalny... no dobra nie bende go obrazal bo to nie czas i miejsce na to

A przebieg wojny... jak dla mnie to ekipa Xerteza szybko straci na impecie, no przedewszystkim NG ma przewage liczebna, ota trudno bedzie zlamac, maja takze przewage lvl, oraz przewage SD power, pozatym w BM fragi zgarnia tylko Xerteza i Mizra~ i szybko beda musieli ograniczyc sie z zabijaniem, poniewaz inaczej zostana zbanowani, rozumiem ze na wojnie zawsze CI?Py przymykaja na to oko, no ale napewno nie do tego stopnia jaki bylby potrzebny zeby wygrac z NG.

Jak dla mnie sytuacja na Kyrze nie dojrzala jeszcze do tego zeby zorganizowac jakis poterzny bunt, a swiadczyc o tym moga slowa jednego z ludzi ktory pisal ze jak BM wygra to moze duza liczba dobrych graczy wroci na serwer, otoz jakby mieli wrucic, to wruciliby teraz i podjeli walke

Pamietajcie nawet mrowki razem pokonaja slonia
NG - their system is not working for us!
Think outside of the box
We need change!
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 16:56   #79
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lazar
Jak to czytam to mi sie rzygać chcę. Nie gram na kyrze ale osobiście chciał bym, żeby NG wygrało.

@up a moze Tetro ma dysleksje ?(nie wiem jak sie dokladnie pisze). Chociarz pewnie Ty i tak nie wiesz co to jest.

Szkoda mi was. Że ktos potrafi zrobić 100 lvl tak szybko to od razu wyzywacie od noobów i tak dalej. Jak byście mieli najwiekszy lvl na servie to jestem pewny w 99,99% że też byście byli za***istymi PA. To oczywiste.
Poprostu zazdroście lvlu i piszecie głupoty, że sharuje.
Gratuluje, zgadles stary! Nie mam zielonego pojecia co to dyskleksja, bo przeciez w twoim mniemaniu musze byc kretynem skoro mialem czelnosc wyzwac wielkiego tetro <smiech>.
Ten na twoim avatarze to ty, co nie? Boszzz, co tibia robi z ludzmi .

Ostatnio edytowany przez Winkler - 23-02-2006 o 16:58.
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:15   #80
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@up
Bedziesz sie w piekle smarzyl za zniewarzanie Tetra!! Nie mozna na niego zlego slowa powiedziec, przeciez to jest nasze bozyszcze, nasz idol, nasz najwiekszy idio... najlepszy gracz

A tak na powaznie, to przestancie sie klucic o to jaki jest Tetro, poniewaz i tak wszyscy wiedza jaki on jest i chyba nic tego nie zmieni, no chyba ze mu kato dozywotni zbanuja ale na to sie nie zapowiada

A jak juz o calym Aureliusie mowa, widze ze dosc czesto wpada on na to forum, prosze wiec cie zebys mnie przekonal do tego ze nie jestes smie... zeby cie do kosza nie wyzucac, i podaj mi powod wojny. To chyba potrafisz.

Wogole przydaloby sie sprawozdanie kogos w centrum wydazen z calej tej partyzantki, i blagam na boga niech to nie bedzie czlonek NG poniewaz dosc mam czytania o tym jacy to wy jestescie wielcy... wielcy niszczyciele dobrej zabawy w tibii. Destruktywna Generacja powinniscie sie nazywac.

Po przemysleniu troche sprawy stwierdzam ze wszyscy gracze powinni wlasnie teraz przeciwstawic sie DG, poniewaz inaczej moze byc za pozno.
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:05.


Powered by vBulletin 3