Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-04-2006, 15:21   #61
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
A tam! D&D jest dobry do cRPGów. Jeśli chcecie naprawde fajne i dosyc tanie RPG to grajcie w Warhammera FRP!
D&D, Warhammer, oba sobie warte...
W ramach tematu polecam:
- Wampir (W ogóle WOD, tylko ten stary)
- Neuroshima
- Dzikie Pola
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2006, 09:30   #62
Squaess'me
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 70
Domyślny

No dobra, by oderwać się od komputera, nieco o sporcie.
Pytanie jest raczej skierowane do białostoczan. Orientuje się ktoś może gdzie i kiedy w B-stoku odbywa się tajski boks? Wiem tylko, że zajęcia są prowadzone gdzieś na Zwycięstwa =]

Ostatnio edytowany przez Squaess'me - 17-05-2006 o 20:05.
Squaess'me jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 18:35   #63
She_
Użytkownik Forum
 
She_'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 30

Posty: 20
Domyślny

Rower. Nic tak nie zabija czasu jak szukanie miejsc, o których położeniu nie ma się zielonego pojęcia (próba pojechania w dojlidy górne skończyła się wizytą w niewodnicy kościelenej).
Nastepnie, MDK. W młodzieżowych domach kultury jest od groma różnych zajęć, choćby informatyczne, takie, ale i tak trzeba ruszyć cztery litery do takowego i spotyka się tam zafejanych ludzi.
Chodzenie "na miasto". Ile frajdy może dać głupie chodzenie w około ratusza, albo wzdłuż głownej ulicy?
Zwiedzanie sklepów papierniczych *.*
Fotografia, rysunek -> post Shanheavela.
She_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:12   #64
Yassek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
D&D, Warhammer, oba sobie warte...
W ramach tematu polecam:
- Wampir (W ogóle WOD, tylko ten stary)
- Neuroshima
- Dzikie Pola
IMO "Dzikie Pola" przewyższają 95% użytkowników forów o tibii. Ta krztyna klimatu, udawanie postaci - cóż to dla ludzi szukających klimatu w grze, w której wszyscy prawie robią spoilowane questy i expią w popularnych, wszędzie opiewanych expowiskach. Wampir i Neuroshima, jak na RPGi dziejące się w naszych/przyszłych czasach są całkiem niezłe. Warhammer jest jednym z najlepszych RPGów, w które grałem.

Apropo D&D prawda jest taka, że szerzona wszędzie propaganda o wyższości D&D to gówno prawda. Bo tak serio, za dużo tam jest rzucania kostkami. A jeśli ktoś to lubi, to polecam taką grę bodajże "Kryształy czasu", w której o celności strzału decydował milion składników, i aby normalnie prowadzić rozgrywkę trzeba było serio się matematycznie gimnastykować.

Acha, jeśli ktoś lubi polskie RPGi to polecam "Oko Yrhedessa". Co prawda baaardzo ciężko układa się do tego przygody, ale spędziłem na obozie pare fajnych dni prowadząc kilka kampanii, a gracze serio dobrze się bawili.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 23:37   #65
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez She_
Rower. Nic tak nie zabija czasu jak szukanie miejsc, o których położeniu nie ma się zielonego pojęcia (próba pojechania w dojlidy górne skończyła się wizytą w niewodnicy kościelenej)[...]

Hehe, to spróbuj dojechać z jaroszówki do ogrodniczek (lasem) wtedy to jest radocha xD. Albo jak np. mieszkałem u dziadków na wakacjach, jeździłem sobie rowerem tu i tam, aż wkońcu przypadkiem dojechałem na swoje osiedle xP
Wufei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 13:53   #66
She_
Użytkownik Forum
 
She_'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 30

Posty: 20
Domyślny

@up

W tamtym lesie byłam dwa razy. Za pierwszym razem się zgubilam, za drugim kęcilismy jakis film, ale i tak była radocha ;p I zabilismy 4h czasu
She_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 17:58   #67
Bielik
Użytkownik Forum
 
Bielik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2004
Lokacja: Sky

Posty: 120
Stan: Niegrający
Bielik ma numer GG 5800256
Domyślny

Ja jak ciepło jest to o 5 rano wstaje i ze starszym bieżemy kije i jedziemy nad jakies pobliski jezioro połowic płotki. Wędkowanie sport nie drogi 100 zeta na sprzet dla początkujących i jedzie sie z koksem. Na poczatek starczy bacik jakas podpórka mała siatka i oczywiście żyłka spławik itp.
__________________
www.owion.xx.pl - See you
Bielik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:25.


Powered by vBulletin 3