Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Widziałeś Bazyliszka ??
Tak 723 40.41%
Nie 297 16.60%
Słyszałem o nim 671 37.51%
Co to Bazyliszek ? 98 5.48%
Głosujących: 1789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-09-2005, 22:34   #121
Anis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Wiek: 35

Posty: 158
Profesja: Royal Paladin
Gildia: AIE
Świat: Xerena
Poziom: 118
Domyślny

Kto wie co to jest: the branch of a willow, i cold cauldron(sadze ze cos w stylu jakiegos pojemnika ale niejestem pewien) prawdopodobnie to jest zwiazane z tym wezem :>
Anis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-09-2005, 23:18   #122
Cauters
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 12 2004

Posty: 5
Domyślny

Jakiś czas temu troszke szukalem tu i tam... Mysle ze farma rootow ma jakies powiazania z tym... Możecie sie z tym nie zgadzać ale to przecierz rooty kopią w ziemi.. i moze od nich da sie dojść na ten poziom -9 albo i lepiej i potem wziąc od bazyla to co ma do dania moze i deada... Ale wszystko to jest jakoś dziwnie ze soba powiązane... Może to jest po to aby tibia sie dalej interesować
Cauters jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2005, 19:51   #123
Neztas
Użytkownik Forum
 
Neztas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 197
Imię: Neztas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ethical
Świat: Iridia
Poziom: 156
Skille: 104
Poziom mag.: 22
Domyślny

@gniew: jakie WPE !?? czy ty wiesz do czego sluzy tibicam ?!?! i zeby nie bylo zbednych pierdół to on jest legalny =.=

@coconut: nie chce cie obrazac wiec tego nie zrobie ale istnieje mozliwosc ZE NIE GRAMY NA TYM SAMYM SERWERZE WIEC JAKBYM NIBY MIALBY MI POKAZAC JAK TAM DOJSC !?!?!?!??!

OMG LUDZIE TAK TRUDNO RUSZYC ROZUM I POMYSLEC ?!?!?!
zanim napiszecie posta to odsuncie na 10 sek. rece od klawiatury i pomyslcie albo postarajcie sie -.-

@rzeka: jesli to jest film w tibicamie to umiesc na rapidshare albo wyslij mi na maila, [email protected] -.- watpie w prawdziwosc filmu bo NIGDY NIKT TAKIEGO NIE ZAMIESCIL NIGDZIE I NIGDY wiec jakim cudem TY go masz?

@Kemor: mowilem ze chodzi o tych ktorzy dali obrazki pokazujace ich W POKOJU Z BASILISKIEM


LET ME OUTTA HEREEEEE AAARGHHHH
Neztas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2005, 09:52   #124
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neztas
@gniew: jakie WPE !?? czy ty wiesz do czego sluzy tibicam ?!?! i zeby nie bylo zbednych pierdół to on jest legalny =.=
Nigdy nie pisałem, że byłem w tej komnacie. Zdobyłem jej wygląd dzięki nielegalnemu programowi. Do nakręcenia filmiku z widocznym efektem jest potrzebne WPE (Winsock packet editor).

PS. Filmiki zresztą i tak da się podrobić...

@down: sprawdź czy zamiast TBI nie zadziała Tibicam (mi chyba nie działało ale pewien nie jestem). Jeśli nie, to potrzebujesz 2 kompów lub lepszego WPE.
__________________

Ostatnio edytowany przez Gniew Mroku - 11-09-2005 o 12:23.
Gniew Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2005, 11:56   #125
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Osoby zainteresowane
Znam metode aby obejrzeć komnate. Osobiscie uzywam do tego WPE i TBI (bez niego cos nie wchodzi ). Polega to na tym, ze wylapuje packiet zwiazany z przesunieciem orazu i powielam go tak aby sobie ustawic odpowiednie miejsce, ktore chce zobaczyc. Osoby inteligetne zrozumialy o co mi chodzi i pewnie same powtorza ten eksperyment. Trzeba jednak uwazac bo raz zciagnelo mnie na dol i kick :/ Nie wiem jak to mozliwe, ale bylem na -10. To znaczy wszystko bylo czarne i dalo sie dac do gory i tam byl poziom z Bazylem.
@TibiCam
Moge sprobowac zarejestrowac ten efekt ale nie wiem czy wyjdzie, tak wiec.
@Modkowie
Jak cos napisalem za duzo to przepraszam, skasujcie moj post
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]

Ostatnio edytowany przez Sir Patologia - 11-09-2005 o 11:57.
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2005, 12:59   #126
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny Nie można było ss'ów powiekszać...

Heh, ja mam pomysł na rozmowę z Bazylem ... Skoro Bazyliszek zamienia wzrokiem w kamień, to może trzeba podczas mówienia "hi" i całej rozmowy z nim być odwrócownym do niego tyłem, żeby nie złapać deada A co do tych odwzorowań komnat, to tylko prawie wszystkie są fake'ami... pokaże wam później, wklejając screeny z zaznaczonymi błędami, na pewno jeszcze dziś to zrobię...
@EDIT: Umieszczam te ssy z zaznaczonymi błędami...


Teraz tłumaczę, o co mi chodziło: różniece między tymi dwoma screenami!
A w piewrszym i 1 w drugim obrazie: w odwzorowaniu GM'a [] jest dziura, na rysunku z tibia.de [no chyba stąd to było] jej nie ma...
B w pierwszym i 2 w drugim... GM - Pod posągiem małe kamyki, tibia.de - pod posągiem najpewniej martwy szkielet...
C i 3 - tu mi chodziło o coś zupełnie innego, później zauważyłem, że to ja nie miałem racji... nieważne co to miało być...
D i 4 - na obrazie GM'a są stalagmity, na tibia.de ich nie ma...

Proste? Jakby ktoś był taki miły i zrobiłby screeny bazyla [chociaz nie popieram botów, light hack tym razem mile widziany... żeby był cały ekran gry...] z różnych miejsc od strony slimów [tzn. na końcu korytarza, w środku, w najbardziej wystającym miejscu do komnaty Bazyla, itp.], byłbym bardzo wdzięczny...

@EDIT2: Po krótkim zastanowieniu, Rysunek z tibia.de jest na 100% fake'iem, ponieważ nie zgadza się z mapą...
__________________
HELIUM~

Ostatnio edytowany przez Misza - 11-09-2005 o 21:46.
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2005, 20:34   #127
Neztas
Użytkownik Forum
 
Neztas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 197
Imię: Neztas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ethical
Świat: Iridia
Poziom: 156
Skille: 104
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
@Osoby zainteresowane
Znam metode aby obejrzeć komnate. Osobiscie uzywam do tego WPE i TBI
skoro UZYWASZ tej metody to czemu nie opublikujesz wyniku ?

i jezeli da sie sprawdzac pietra nizej i wyzej to znaczy ze mozesz obejrzec podziemia poh-u... czyli jest mozliwe (jesli nei bajerujesz) odkrycie dojscia do PoI (Pits of Inferno = miejsce gdzie niby dotarł Arieswar, PODOBNO tam niegdys mozna było zdobyć Winged/Golden Helmet (niepamietam w tej chwili), ma to jakies powiązanie z Knightwatch Tower (wieża na Pohu do ktorej nietrudno zdobyc klucz, problem jest taki ze nie ma drzwi), niby tam są demony, ruthless seven tam dotarlo etc. nie chce mi sie tlumaczyc, zobaczcie odpowiedni temat na tibia.de)
wiec jezeli to sie da zrobic, pstryknij screeny, uploadnij je moze cos z tego bedzie... pod warunkiem ze to nie jest zwykly kit

@misza: nie musisz pokazywac bledow, wszyscy je widza... tak w ogole to gniew i inni mowia ze to sa "rekonstrukcje" i ze zamazali niektore miejsca..


~~~~
EDIT:
znalazlem w necie cos takiego: "W RL Tibii prawie wszystko jest kontrolowane przez serwer. Jedyne co mi sie udalo w RL tibii to moge zobaczyc co jest 50 kwadratow w prawo odemnie." ..... jesli to takze nie bajer to widocznie sa sposoby zeby to zrobic i ludzie umiejacy to zrobic... tylko problem ze nie widza do czego mozna to zastosowac... link do ciekawego tematu z tym związanym, nie wiem czy moge go zamieścic jesli nie moge to prosze o ocenzurowanie linka: http://w3w.aplus.pl/otserv/forum/pri...c310aa028a2739

Ostatnio edytowany przez Neztas - 11-09-2005 o 20:41.
Neztas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2005, 01:47   #128
Smaug
Użytkownik forum
 
Smaug's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 36

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Imię: Wirvan
Profesja: Druid
Świat: Danubia
Poziom: 50
Poziom mag.: 50
Domyślny

czytalem naprawde multum postow o bazyliszku... i wszedzie powtarza sie to samo - ludzie mysla ze nagroda moze byc klucz do skarbca kazordoon. nic bardziej mylnego, skarbiec jest tylko pokazowka... wystarczy logicznie pomyslec - zdobycie zawartosci skarbca chociazby przez jedna osobe zachwialoby gospodarka danego swiata, a juz na pewno uczyniloby tego 'wybranca' najmozniejszym jego obywatelem... a skoro jedna osoba by sie dowiedziala o sekrecie najbardziej tajemniczego questa tibii, to zapewne dowiedzialby sie o tym jej najlepszy kumpel, a z nim prawdopodobnie polowa high lvli na wszystkich swiatach... to by zrobilo z tibii otserva albo cos w tym stylu i dlatego uwazam ze nagroda nie moze byc zawartosc skarbca, ale jakis symboliczny przedmiot (o ile quest ten jest ciagle aktualny) ;>
Smaug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2005, 04:31   #129
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 32

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny :d

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smaug
czytalem naprawde multum postow o bazyliszku... i wszedzie powtarza sie to samo - ludzie mysla ze nagroda moze byc klucz do skarbca kazordoon. nic bardziej mylnego, skarbiec jest tylko pokazowka... wystarczy logicznie pomyslec - zdobycie zawartosci skarbca chociazby przez jedna osobe zachwialoby gospodarka danego swiata, a juz na pewno uczyniloby tego 'wybranca' najmozniejszym jego obywatelem... a skoro jedna osoba by sie dowiedziala o sekrecie najbardziej tajemniczego questa tibii, to zapewne dowiedzialby sie o tym jej najlepszy kumpel, a z nim prawdopodobnie polowa high lvli na wszystkich swiatach... to by zrobilo z tibii otserva albo cos w tym stylu i dlatego uwazam ze nagroda nie moze byc zawartosc skarbca, ale jakis symboliczny przedmiot (o ile quest ten jest ciagle aktualny) ;>


no tak bardzo mozliwe ale mozliwe tez ze np: na jendym servie mozna tylko raz w zyciu zrobic albo jest jakas bramka lvlowa np 300 lvl lol wiem ze to malo realne albo zabicie demonow np: anhilator orshabaal czyli wszystkie 6 demony to orshabaale albo zabicie 15 demonow w jednym pomieszczeniu bez powrotu nie wiem ale super trudny.
Skrzat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2005, 14:09   #130
Łuki
Użytkownik Forum
 
Łuki's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 30

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ziom Rafko
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 44
Skille: 66/61
Poziom mag.: 5
Domyślny

Bla Bla bla gadacie i gadacie ja słyszałem podombo że bierzesz mirror bierzez na bazyliszka use on sam zamienia sie w kamien zanosisz jego cialo do jakiegoś npc on ci zaniego daje klucz wchodzisz do skarbca ladujesz ile ci wlezie rzeczy i ten quest podobno raz na server można wykonać tak myśle ale to raczej wymysł nierobcie sobie nadzieji ze wykonacie tego questa...
__________________
Nick:Ziom Rafko
Level:43
Świat: Harmonia
Profesja: Knight
Magic Lvl 5
Gildia: Brak...
Skille 66/61
Tibia Jest Bogiem Expienie Nalogiem Skille Podstawa a PK Zabawa .
I to ten typ znów i to ten styl tu na wynklu
Wchodze Na bit bez namysłu
Mam Delikatny Plan
W Dniu Dzisiejszym Styl Jest najwarzniejszy
Pizgam Jak Leon Zawodowiedz
Łuki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 19:57   #131
Smoke
Użytkownik forum
 
Smoke's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 4
Domyślny Poprawka

Bazyliszek to po pierwsze nie potwór ale NPC
po drugie
nikt nie wie jak do niego sie dostac
po trzecie
na forum TIBIA.ORG.PL pisze ze jakis gosc widzial gdzies tabliczke MUZYKA JEST KLUCZEM(WIEM ZE TO CHORE )ALE MOZE TRZEBA MU ZAGRAC ŁADNIE NA CZYMS ???

Ostatnio edytowany przez Smoke - 14-09-2005 o 20:12.
Smoke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 20:45   #132
Kemor
Użytkownik forum
 
Kemor's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 37

Posty: 16
Stan: Na emeryturze
Imię: Kemor
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 27
Skille: 63/62
Poziom mag.: 4
Kemor ma numer GG 8880010
Domyślny

ta, ja tez czytalem o tym ze trzeba zagrac mu cos tam, podobno na flute (flecie) ale w tibii mozna kupic tylko woden flute (drewniany flet) a ten prawdziwy z jakiegos questa chyba jest czy cos takiego...
Kemor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 20:49   #133
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Smoke
A mozna mu zagrac na nerwach xD <joke>
Serio to ma ktos flet?? ( Bez skojarzen prosze )
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 21:13   #134
Pixis'icewind
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 09 2005
Lokacja: Bieslko - Biała
Wiek: 35

Posty: 7
Imię: Niema
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: :P była ;]
Świat: Selena/Furora
Poziom: był
Skille: były
Poziom mag.: .
Pixis'icewind ma numer GG 8088215
Domyślny

A ja mysle ze to ladna baja ten bazyli i nieda sie tam dojsc no hyba ze nastepny update cos zmieni
Pixis'icewind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 21:24   #135
Car Spider
Użytkownik forum
 
Car Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: Bieruń
Wiek: 33

Posty: 15
Car Spider ma numer GG 7555034
Król

jest taki potworek walczyłem z nin na ots servie
Car Spider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 21:34   #136
Dreamersik
Użytkownik Forum
 
Dreamersik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Świnoujscie

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Car Spider
jest taki potworek walczyłem z nin na ots servie
Na otsie to mozna nawet zrobic takiego potworka ktory bedzie mial twoj nick i wyglada twojego pingwina =.=
Dreamersik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2005, 13:57   #137
Grzesiex
Użytkownik Forum
 
Grzesiex's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 35

Posty: 91
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 50
Skille: 77/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Jest taki temat w Inne bodajże.
a modek to chyba TBI uzywa
__________________
;]

Ostatnio edytowany przez Raynold - 31-10-2005 o 09:23. Powód: Nie cytujemy zdjęć
Grzesiex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2005, 14:22   #138
Majin
Użytkownik Forum
 
Majin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 35
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Nova
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Jeśli chce to używa, nie twoja sprawa moim zdaniem Co do bazyliszka mało o nim wiem i jeszcze mniej po przeczytaniu tych postów, mam nadzieję, że ktoś kiedyś rozwiążę te sprawe
__________________
.
Majin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 07:45   #139
ajmo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 09 2004

Posty: 13
Domyślny hehehe

Postedit
empty

Ostatnio edytowany przez ajmo - 24-04-2014 o 10:35.
ajmo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 08:01   #140
Jojo Ninja
Użytkownik Forum
 
Jojo Ninja's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grzesiex
a modek to chyba TBI uzywa
O ile wiem to na tej Tibii jeszcze nie było TBI -.-'
__________________
Jojo Ninja
Aurea
Knight
Member of Ninja Family...
Jojo Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:17.


Powered by vBulletin 3