Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-07-2007, 00:15   #141
Derius
Użytkownik Forum
 
Derius's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006
Lokacja: Poszukaj mnie

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syszkol
Profesja: Sorcerer
Gildia: /
Świat: Azura
Poziom: 15+
Skille: Slabe
Poziom mag.: 15
Derius ma numer GG 5637557
Domyślny

Hmm... ja mysle ze Cipsoft widzalo ze wienkszosc ludzi (jescze Tibia 7.92)
wienkszosc Hight Lev. byli Sorc/Druid.To moze chcieli zeby ta gra az tak nie wciongala.. Bo najwiencej bylo PG'erow Druid/Sorc Albo tym razem jest czas zeby Knight/Pall mogli se tak mocno poPG'erowac Ale Druid wlasnie teraz zajebi*cie zarabbia.. Jak tak duzo ludzi sie zmienilo na Knight/Pall to UH'y jak Marihuana bendzie leciec ^^.
__________________
\|||/
(o o)
,----ooO--(_)-------.
| nie karmic.............|
| TROLLI!................|
`--------------Ooo--`
|__|__|
|| ||
ooO Ooo
A Czesio to nie troll !!
Derius jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2007, 01:07   #142
Vlad Dracula
Użytkownik Forum
 
Vlad Dracula's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: KK
Wpisy bloga: 1

Posty: 535
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 22
Poziom mag.: 19
Vlad Dracula ma numer GG 1970836
Domyślny

@up druid dużo nie zarabia ^^ ze widziales filmik jak MDW sprzedaje loota to myslisz ze u kazdego tak jest?
__________________
..
Vlad Dracula jest offline  
stary 14-07-2007, 14:47   #143
katja of isil
Użytkownik forum
 
katja of isil's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2006

Posty: 21
Profesja: Elder Druid
Gildia: White Army
Świat: Refugia
Poziom: 78
Poziom mag.: 62
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Derius Pokaż post
Hmm... ja mysle ze Cipsoft widzalo ze wienkszosc ludzi (jescze Tibia 7.92)
wienkszosc Hight Lev. byli Sorc/Druid.To moze chcieli zeby ta gra az tak nie wciongala.. Bo najwiencej bylo PG'erow Druid/Sorc Albo tym razem jest czas zeby Knight/Pall mogli se tak mocno poPG'erowac Ale Druid wlasnie teraz zajebi*cie zarabbia.. Jak tak duzo ludzi sie zmienilo na Knight/Pall to UH'y jak Marihuana bendzie leciec ^^.
Druidowi niestety w wiekszości zostało TYLKO zarabianie na uh-ach , bo na ekspieniu juz sobie nie zarobi , za czesto wychodzi na - i to duży , wiem, bo się o tym przekonałam sama , vis osłabiony =wiecej many schodzi = wieksze koszty = musisz używać runek . z 1 hunciku z kolega knightem wyniosłam 800 gp zużywając ok bp gfb , że nie wspomnę o manasach i innych hmm . A i tak ,jak idziesz z knightami o podobnym lvl a nawet i nizszym to często zanim ty sie ustawisz do visa oni juz all wybija
I tak dobrze ,że wezma ze soba , bo doskonale radza sobie bez pomocy druida ............

Ostatnio edytowany przez katja of isil - 14-07-2007 o 14:48.
katja of isil jest offline  
stary 14-07-2007, 17:16   #144
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez katja of isil Pokaż post
Druidowi niestety w wiekszości zostało TYLKO zarabianie na uh-ach , bo na ekspieniu juz sobie nie zarobi , za czesto wychodzi na - i to duży , wiem, bo się o tym przekonałam sama , vis osłabiony =wiecej many schodzi = wieksze koszty = musisz używać runek . z 1 hunciku z kolega knightem wyniosłam 800 gp zużywając ok bp gfb , że nie wspomnę o manasach i innych hmm . A i tak ,jak idziesz z knightami o podobnym lvl a nawet i nizszym to często zanim ty sie ustawisz do visa oni juz all wybija
I tak dobrze ,że wezma ze soba , bo doskonale radza sobie bez pomocy druida ............
od kiedy na UHach sie zarabia?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 22-07-2007, 11:05   #145
Xere
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
ludze wy glupi jestescie jak holera knight ucierpial bardzo mocno na tym update ! a wy wymyslacie !
Cytuj:
wienc knighta zdupili a sorca podrasowali

NO CHYBA CIE PO*EBAŁO!!!

Ostatnio edytowany przez Xere - 22-07-2007 o 11:10.
 
stary 22-07-2007, 11:30   #146
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ice-Sylar
ludze wy glupi jestescie jak holera knight ucierpial bardzo mocno na tym update ! a wy wymyslacie !
A odejscie seromontsa jest tego dorym przykladem.....
Odchodzil - mial 309 lvl,
Dziś ma 312

No po h*ju odszedl ;]
__________________

Cashtan jest offline  
stary 22-07-2007, 12:31   #147
Fordi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Thais

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 42
Poziom mag.: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maamba Pokaż post
26 Czerwca 2007 roku CipSoft wprowadzil kolejna aktualizacje do gry.Mialo to byc wyrównianie profesji,a konkretnie polepszenie Palla i Knighta a pogorszenie dmg Sorca i Druida.Ale czy jednak CipSoftowi sie to udało?Nadchodzacy update przyniusł z sobą nowe wyspy,potowry,itemki i także kosmiczne hity pallków i knightów.Czy tak miało byc?
Ten Update to chyba najwieksza porażka CipSoft, długo zapowiadany balans profesji spowodował odwrócenie ról.Po tym updacie Knight i Palladyn stali sie najpoterzniejszymi profesjami a postacie magiczne nie potrzebne.
Nie umisz czytać!!!! to nie ma być ostatnie update balansacji profesji
Fordi jest offline  
stary 22-07-2007, 14:07   #148
Skorpion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 32

Posty: 137
Profesja: Elder Druid
Gildia: Blade
Świat: Chimera
Poziom: 60
Poziom mag.: 55
Domyślny

Pewnie gdybym nie dodał swoich trzech zdań to bym nie przeżył, ale cóż.

Mazgier , Gremlin każdy z was ma po części racje i każde ma swoje zdanie na temat tego jak bardzo ucierpieliśmy, wasza kłótnia nie ma żadnego sensu bo i tak jeden drugiego nie przekona. Mazgier ma racje, że pewne osoby mogły ucierpieć na tym update'cie (szczególnie ci sorcowie którzy zamiast robić standardowo runy jak to było w początkowym zamyśle tibi zabrali sie za bicie wysokich lvl zamiast zadbać o mlvl), ale nie aż tak bardzo poczekamy do następnej aktualizacji clienta role pewnie znowu sie odwrócą.

Ja osobiście tego co sie dzieje nie odczułem (5% nie boli chwilowo) pewnie nigdy jej nie poczuje bo jeśli za 2lata nie zdołałem sie przebić przez 60lvl to już pewnie mi sie nie uda. Ale boli mnie jedno to że roli postaci magicznych jest już mało istotna, tak jak Gremlin gram ED ludzie biorą mnie czasem gdzieś ale tylko po to żeby mieć healera bo do niczego więcej ta klasa sie nie nadaje. Druidzi mogli by już całkowicie zniknąć z świata tibi bo jej główna rola która było tworzenie run leczących została zastąpiona sklepem...

To chyba wszystkie moje przemyślenia odnośnie ostatnich update'ów, nie będę odkrywczy jeśli powiem, że CIP'y popełniają wielki błąd (jak narazie) i miejmy nadzieje że czas przyniesie bardziej pozytywne zmiany w których każda postać będzie równa. Bo jak na tą chwile ta gra zaczyna zmieniać sie w WoW'a 2D, a to już nie jest stara dobra tibia.

A i jeszcze jedno co do gier ONLINE w których mag nie jest najpotężniejsza klasa. W każdej grze postać magiczna zawsze była najsilniejsza, tyle że aby stać się potęga trzeba było zajść daleko
Skorpion jest offline  
stary 22-07-2007, 14:16   #149
Nygga789
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wszyscy narzekacie na to updater ze udupili sorcow a knajci najlepsi ... przed update sorce napieprzaly z sd po 500+ a knajci jakie mieli hity? eternal za 350 w draga z sova? kiedfys 100 knight best wbite expa w jeden dzien ile 400k? siedzac caly dzien i cala noc na dragach a 120 sorc 10mln expa . Wiec jakas sprawiedliwosc musi byc sorcem dalej ise da grac tylko troche dluzej trzeba wbijac . Wypowiadaja sie tu sami sorcowie 40-70 lvl ktorzy nie odczuwaja zadnej roznicy w biciu a narzekaja ze ich oslabilo nie chcecie to nie grajcie wam sie marnuje pacc nie mi
  Received Infraction
stary 22-07-2007, 14:41   #150
Weteran
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2006

Posty: 10
Domyślny

Ja nie narzekam jest jak jest... mam 64sorca z 55mlvl jakos sie gra...
Widze ze jedyny normalny ktory nie narzeka to Gremlin... Gra drutem i nie placze... Grac nie plakac!!!!!
Weteran jest offline  
stary 22-07-2007, 15:52   #151
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skorpion Pokaż post
Druidzi mogli by już całkowicie zniknąć z świata tibi bo jej główna rola która było tworzenie run leczących została zastąpiona sklepem...
dopoki jakis genialny Niemiec nie wymysli mobilnego healbota ktorego mozna summonowac/ convincowac glowna rola druidow czyli praokrotne obnizanie kosztow leczenia zostanie zachowana.

Cytuj:
kiedfys 100 knight best wbite expa w jeden dzien ile 400k? siedzac caly dzien i cala noc na dragach a 120 sorc 10mln expa
best knighta byl gdzeis w granicach 3-3,5 mln/ dzien.
__________________
Vil jest offline  
stary 22-07-2007, 16:08   #152
Gelundi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007
Lokacja: Zamość

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gelundi
Profesja: Knight
Gildia: -------
Świat: Calmera
Poziom: 15
Skille: 48/48
Poziom mag.: 2
Domyślny

no coment...........
Gelundi jest offline  
stary 22-07-2007, 16:12   #153
Skorpion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 32

Posty: 137
Profesja: Elder Druid
Gildia: Blade
Świat: Chimera
Poziom: 60
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
dopoki jakis genialny Niemiec nie wymysli mobilnego healbota ktorego mozna summonowac/ convincowac glowna rola druidow czyli praokrotne obnizanie kosztow leczenia zostanie zachowana.
Teraz tez nie jest tak różowo... większość knightów których znam (spora wiekszość 100+) woli expić samemu niż wziaść mnie healera do pomocy... bo niby po co skoro na wiekszosci dobrych potworów mogą expić sami bez większego waste'a i nie muszą dzielić sie lootem i expem. Poza tym weź pod uwagę, że DRUID nie jest w stanie obniżyć parokrotnie kosztów leczenia tylko ED a wiekszość to jednak druidzi

Ostatnio edytowany przez Skorpion - 22-07-2007 o 16:15.
Skorpion jest offline  
stary 22-07-2007, 18:02   #154
Skorpion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Dębica
Wiek: 32

Posty: 137
Profesja: Elder Druid
Gildia: Blade
Świat: Chimera
Poziom: 60
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Ciekawe czy jak ty bedziesz mial 100+ lvl tez bedziesz chetnie bral 50 lvl rycerzy do expienia?
No wiesz jest pewna różnica między 100 ed bierze z sobą 50ek a 100ek bierze 50ed
Skorpion jest offline  
stary 22-07-2007, 19:20   #155
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Panowie (i Panie ). A może by tak odpuścić sobie już to grzebanie patykiem w ... na temat "udany/nieudany update"? Wyraźnie widać przecież, że każdy już zdążył sobie wyrobić takie czy inne (słuszne lub nie ) zdanie, okopał się na wybranych pozycjach niczym piechocińcy nad Sommą i dalsze drążenie tematu prowadzi głównie do irytacji i niepotrzebnych pyskówek, niczego do sprawy nie wnoszących.
Mnie, w każdym razie już się nie chce. Wiem co sam czuję grając moim MS (a czuję się tak jakby zabrano mi Walthera P88 a w zamian wręczono rodzimego P-64. Niby to i to pistolet ale ani nie ta sama siła, ani jakość, ani niezawodność, ani przyjemność z używania), widzę co potrafią robić inne profesje, na tyle obiektywnie na ile potrafię oceniam, że gdzieś popełniono błąd. O ile nie zamierzam przestać grać to wiem, że nie będzie mi to już sprawiało takiej satysfakcji jak przedtem. Szkoda.
I to by było na tyle.
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 22-07-2007 o 19:24.
mazgier jest offline  
stary 22-07-2007, 23:14   #156
WhiteNegro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post

best knighta byl gdzeis w granicach 3-3,5 mln/ dzien.
wyexpiles kiedys knightem 3mln expa?? mowie o przecietnym knighcie anie o tych co wbili 4 mln expa .
P.S. pisze z drugiego konta bo tamto ban
  Received Infraction
stary 23-07-2007, 00:47   #157
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

skoro porownujesz skrajnosc ( wbita niemalym kosztem w pewnych warunkach, z pomoca ludzi ) z normalna, jeszcze dodatkowo niewielka, iloscia expa to czego oczekujesz ? 400k knightem o takim levelu jaki wbijal 10mln rekord robilo sie w 4-5 godzin a nie caly dzien i cala noc
__________________
Vil jest offline  
stary 23-07-2007, 02:10   #158
KubaGuzikkk
Użytkownik Forum
 
KubaGuzikkk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 34

Posty: 486
Stan: Niegrający
KubaGuzikkk ma numer GG . KubaGuzikkk ma login Tlenu rs6biturbo@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Exura vita - 80 many
Sory ze sie wtrace ale Vita = 160 many

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
~4.5M
Seromontis mial 5,5kk~ ;\ No chyba że mi sie przywidzialo i to nie knight xd

A co do tematu, nikt nie jest doskonaly a w szczegolnosci ( ) CipSoft, zresztą znając ludzi - jakby nie było - zawsze będzie im źle w dupie xd Irytuje mnie troche to że jakies 60 lvlowe knighciki non stop okupują D lairy, ale mimo to i tak mi się lepiej gra moim rp

Aaah i btw, NIE - ten update nie jest nieudany. Po prostu ludzie go nie umieją docenić :b
Sorcem nadal idzie w miare wydajnie expić, ale oni po prostu wolą siedzieć w depo i płakać jakiż to CipSoft niedobry bo ma "HITY MNIEJSZE". OWWW :@ PRZYKRE CO?

Ostatnio edytowany przez KubaGuzikkk - 23-07-2007 o 02:16.
KubaGuzikkk jest offline  
stary 23-07-2007, 02:22   #159
KubaGuzikkk
Użytkownik Forum
 
KubaGuzikkk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 34

Posty: 486
Stan: Niegrający
KubaGuzikkk ma numer GG . KubaGuzikkk ma login Tlenu rs6biturbo@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sellemon
Na selenie nie spotkalem sie z marudzeniem sorcow..tylko jeden 100+ plakal ..ale on byl zawsze lekko uposledzony
Mówiłeś o Danym, czy o naszym dzielnym Szafirku xD? bo on tez cos od*******al ze rozwali CipSoft jak mu nie wrocą dawne hity xD

Edit;
Sory za brak użycia opcji EDYTUJ w poprzednim poście - po prostu zapomnialem ze przed chwila tu pisalem :|
KubaGuzikkk jest offline  
stary 03-08-2007, 15:43   #160
Vinion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007

Posty: 35
Pytanie NooB Update?

tak popieram kilka osób..

ten update to straszna klapa nie gram od dawna zaczołem na 7,6 ale to wam powiem ze to klapa..

knight - posiada najwiecej hp zawsze był blokerem ! teraz sobie blokuje i sam ubija mocne potwory

a co do palla to nie wiem mój najwiekszy lev to był P
Vinion jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:49.


Powered by vBulletin 3