Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-10-2005, 21:22   #141
Lord of dragon
Guest
 

Posty: n/a
Dumny Club napewno

Wydlug mnie napewno CLUB.Wszedłem na Mejna i odrazu kupiłem sobie Morning Stara. Może club jest gorszy od sworda ale jest o wiele tańszy!! Dla poczatkujacych gracz kturz wlasnie weszli na mejna to jest bardziej oplasalny
--------------------------------------------------------------------------
Nik:Rzon
Level:8
Magic level:2
Skile:45/44
Świat:Galana
Profesja:Knight
Typ broni:club
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-10-2005, 22:37   #142
Sykrion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Club

Według mnie są lepsze cluby bo raczej szybciej zdobedziesz Dh niż GS.A jak już ktoś porywa się na Magic Longsword to równie dobrze mugłby mieć Thunder Hammer.
 
stary 16-10-2005, 22:42   #143
Xavan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja walcze od samego początku mojej kariery swordami i jestem zadowolony może dlatego że firesword sie rusza i mi sie podoba xD BTW : mój 1 post na tym forum
 
stary 17-10-2005, 08:38   #144
Demon_2210
Użytkownik Forum
 
Demon_2210's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2005

Posty: 34
Imię: Soul Saga
Profesja: Elite Knight
Świat: Libera
Poziom: 45
Skille: 78/81
Poziom mag.: 5
Demon_2210 ma numer GG 9581396
Domyślny

Ja bym ci radził walić swordem bo weśmy sobie naprzykład skull staff i fire sword Fire Sword ma więcej ataku i obrony i na Libernie jest tańszy o 3k i tak jest w przypadku większości swordów
__________________
!@ Niema to jak PVP @! !@ RED SKULL THE BEST @!
Yu-gi-oh Rulez !!!!
Demon_2210 jest offline  
stary 17-10-2005, 23:22   #145
Ziom Patryk
Użytkownik forum
 
Ziom Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2005
Lokacja: Grodziec woj.Opolskie
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 14
Skille: 48/48
Poziom mag.: 3
Pytanie

Zalezy:

-Wolisz blokowac to bierz sworda, maja duzo defa
-Wolisz walczyc sam to wez cluby, tani War Hammeri juz
Ziom Patryk jest offline  
stary 18-10-2005, 08:24   #146
Dolor
Użytkownik Forum
 
Dolor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 732
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ligus
Dolor ma numer GG 3898731
Domyślny

A ja ci powiem żebyś wybrał sobie axe.
AXE
__________________
Dolor jest offline  
stary 18-10-2005, 10:18   #147
tomu$$$
Użytkownik forum
 
tomu$$$'s Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2005

Posty: 5
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: empty
Świat: pandoria RULEZ
Poziom: 12
Skille: 44/41
Poziom mag.: 2
tomu$$$ ma numer GG 5999602
Domyślny

Osobiście preferuje axy, ponieważ majo duzo ataku i so w miare tanie np. za fire sworda który jest lekko lepszy na aldorce zaplacimy 7,2k a za k axa ktory jest z deczka slabszy 2k może w potworkach zadko sie trafia ale to nie ważne
a cluby dobre so dla druidków i sorców ale nie wiem czemu. gdyby wymyslili tako profesje jak barbarzynca albo cos takiego żeby mógł dwie bronie nosic to najlepsze byly by swordy np dwa bright swordy dadzo wiecej ataku niz jeden sword np gs i obrony bedzie wiecej niz przy uzyciu tarczy.



AXE THE BEST FOR KNIGHT i to tyle
tomu$$$ jest offline  
stary 20-10-2005, 18:16   #148
dixi wojownik
Użytkownik Forum
 
dixi wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: *****
Profesja: Elite Knight
dixi wojownik ma numer GG 4315246
Domyślny

Wogule nie bierz pod uwage tego szmelcu czyli clubuw wybieraj pomiędzy axe lub sword na twoim miejscu wybrał bym axe to są best bronie człowieku axami najlepie siekasz buraków
dixi wojownik jest offline  
stary 20-10-2005, 19:29   #149
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

A w butach Nike wyzej skaczesz...
__________________
Vil jest offline  
stary 20-10-2005, 20:23   #150
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krwawy Koteczek
[..]
-Axe... f axe można przedstawić na podstawie opisu walki... więc:

Ziomal który używa axe'a- AUA to boli
Dwarf Guard - you are dead.
Jeśli założysz tarczę z wyższą obroną od twojej broni to liczy się tylko tarcza. W rzeczywistości walcząc z dragon lancy expi się szybciej, ale schodzi więcej uhów, z których kasa i tak się zwraca. Z GS expi się wolniej, ale schodzi mniej uhów. Dla mnie bardziej liczy się siła ataku, ponieważ silniejsze potwory biją z regóły z magii i należy je pokonać jak najszybciej a nie bawić się z runkami. Ważniejszy jest też exp niż kasa. Wolałbyś mieć 50lvl i 50k czy 40lvl i 80k? (oczywiście to tylko zakładam). Dlatego też uważam, że toporki rocks
Helixaw jest offline  
stary 20-10-2005, 20:30   #151
Tibianus III
Guest
 

Posty: n/a
Oczko Sword

Moim zdaniem broń dla Knighta to Sword sam mam gaint sworda mimo ze to 2 ręczna bron ale wyniki uderzeń sa rewelacyjne rasze lepiej bic z sworda jak jestes oczywiście Knightem
 
stary 20-10-2005, 21:35   #152
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helixaw
Jeśli założysz tarczę z wyższą obroną od twojej broni to liczy się tylko tarcza.
Na ten temat wypowiadal sie EO ( forum.tibia.com ), z tego co napisal obrona jednak sie liczy, tylko trudno okreslic jak bardzo.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helixaw
W rzeczywistości walcząc z dragon lancy expi się szybciej, ale schodzi więcej uhów, z których kasa i tak się zwraca. Z GS expi się wolniej, ale schodzi mniej uhów.
bullshit.

expienie o ulamki procentow szybciej bo akurat miales farta i wchodzily wieksze hity nie daja podstaw do upraszczania tematu.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helixaw
Dla mnie bardziej liczy się siła ataku, ponieważ silniejsze potwory biją z regóły z magii i należy je pokonać jak najszybciej a nie bawić się z runkami.
Za mala roznica. Porownywac to mozna FA i SCA, tutaj roznica jest taka jak miedzy fs a bs czyli dla przecietnego uzytkownika zadna.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helixaw
Ważniejszy jest też exp niż kasa. Wolałbyś mieć 50lvl i 50k czy 40lvl i 80k? (oczywiście to tylko zakładam). Dlatego też uważam, że toporki rocks
A ja mam sentyment do zawodu kowala i dlatego uwazam ze cluby roxx. Kazdy ma prawo do wlasnej opinii. Nijak sie to jednak ma do posiadanej kasy.
__________________
Vil jest offline  
stary 24-10-2005, 19:58   #153
Wasyl
Użytkownik forum
 
Wasyl's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 31

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: nie ma ;[
Świat: Aurea
Poziom: **
Skille: rosną..
Poziom mag.: 3
Domyślny

Stawiam na swordy!!! SAM mam fire sworda i jest zarmobisty!! juz powalam cyce prawie bez straty hp! (oczywiscie na balance).
Walczylem clubami ale to gowno!! Lepszej broni od skull staffa nie ma.
Wasyl jest offline  
stary 24-10-2005, 20:26   #154
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Nie swordy i nie cluby, tylko axe.
1. Zdecydowana wiekszosc mocnych potworow wali z magii i rzecz polega na tym zeby zabic potwora jak najszybciej a nie sie dobrze bronic, no chyba ze ktos chodzi tylko na fizyczne potwory takie jak cyce, co jest strasznie nudne.
2. Expienie axami jest najszybsze i najbardziej ekonomiczne (jesli potwor wali z magii to przy szybkim zabijaniu traci sie mniej uhow)
3. Fire axe jest tanszy i lepszy od bright sworda (jak juz mowilem wiekszosc potworow wali z magii)
4. Dragon lance jest lepszy od gsa.
5. Stonecutter jest lepszy od magic sworda.
Generalnie moim zdaniem dla knighta liczy sie tylko atak broni, jak chcesz sie dobrze bronic to lepiej wydac kase na dobrego shielda.
poisoner jest offline  
stary 26-10-2005, 11:12   #155
Shad Xalan
Użytkownik forum
 
Shad Xalan's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005
Lokacja: Dobre Miasto
Wiek: 31

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shad Xalan
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 9
Shad Xalan ma numer GG 8930423
Domyślny

Święta racja, ja też mam knighta na axe i jestem zadowolony,
PS. barzo dobre porównanie, jeszcze można axe z clubem porównać ale to jest zbędne.
Shad Xalan jest offline  
stary 27-10-2005, 20:33   #156
DaukoU
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

moin zdaniem cluby lepsze bo jak zdobedziesz studded cluba to juz nikt ci niepodskoczy
 
stary 28-10-2005, 13:51   #157
Shodaan
Użytkownik forum
 
Shodaan's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005
Lokacja: Środa Śląska

Posty: 6
Imię: Shodaan
Profesja: Elite Knight
Świat: Jamera
Poziom: 54
Skille: 77/75
Poziom mag.: 6
Król Bron dla knighta

Knightowi w skillach rosnie tak samo club ,axe oraz sword . Jak masz stale lacze internetu w domu to wybierz axe lub sword , a jak grasz w kafejkach internetowych to wybierz club-najtansze bronie i najlatwiej dostepne !!!
A jak ktos sie nie zna to niech nie mowi ze club jest dla paladynow bo palek wali z dustansu
Shodaan jest offline  
stary 28-10-2005, 18:02   #158
pawell
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

osobiscie uwazam ze cluba so super tanie np. kupujemy war hammera i strczy nam do konca gry . a z swordami tak jak z lvl i eq ciogle trzba kupowac nowy ( w przypadlku lvl zdobywac )
 
stary 28-10-2005, 18:08   #159
Noro
Użytkownik Forum
 
Noro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa

Posty: 304
Noro ma numer GG 6446790
Strzałka Sword , Club , Axe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DaukoU
moin zdaniem cluby lepsze bo jak zdobedziesz studded cluba to juz nikt ci niepodskoczy

Omg....Studded Club jest gorszy np. od Katany....Chyba o Rooku mówisz(piszesz), a po za tym na rooku i tak Studded Club jest słaby więc nie wiem o co ci chodziło.




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawell
osobiscie uwazam ze cluba so super tanie np. kupujemy war hammera i strczy nam do konca gry . a z swordami tak jak z lvl i eq ciogle trzba kupowac nowy ( w przypadlku lvl zdobywac )


Hmm...może i racja że są tanie i wogóle kupimy knightem (czy pójdziemy na Wild Warriory) war hammera i mamy do końca gry z głowy.Ale nie do końca bo club jest za słaby nie starczy nam na silniejsze potworki.Po za tym mamy mało broni do wyboru praktycznie te dobre (lepsze) w clubach zaczynają się od Clerical Mace kończąc na Skull Staffie,a jak chcemy coś 2 ręcznego to War Hammer;/ to troche słaby wybór.Jak dla mnie to cluby są dla sorców lub druidów ponieważ rzeczywiście są tanie i sorcerer i druid nie potrzebują dobrych broni.



Ja osobiście wybrałbym nie Swordy ani tymbardziej cluby tylko Axe które mają dużo ataku i woguje są fajne Dragon Lance(DL) bardzo się przydają bo mają sporo ataku i są tańsze od Giant Sworda (GS) (zależy od śwata).

Ostatnio edytowany przez Noro - 28-10-2005 o 18:23.
Noro jest offline  
stary 28-10-2005, 18:47   #160
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

na jakie potworki nie starczy ci warhammer + ss ?
__________________
Vil jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:04.


Powered by vBulletin 3