Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-12-2008, 09:05   #21
abcd990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2008

Posty: 16
Domyślny

Dalbym rade go ubic 82 ek? skill 85/80
abcd990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-12-2008, 09:47   #22
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Pomyśl ile masz życia, jakie combo możesz zebrać, i sobie odpowiedz
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 00:48   #23
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

quest banalny ten 150 rp z utamą to niezly fail ja zrobilem ten quest rp na 111 lvlu leczylem sie regularnie i raz dostalem tylko combo +500 ,biegałem dookoła "areny" i gladiatorzy mnie mogli tylko z noży rzucac i nie stałem jak ostatni debil obok bossa i go biłem
Nowohucianin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 09:01   #24
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Nie oglądałem tego filmiku, ale śmieszą mnie ci którzy naśmiewają się, że ktoś używa Utamy. Czy to k..... jest zabronione na 150 lev? A może jest przedział levelow na którym nie wolno używać utamy bo to siara ? Kretynem jest ten kto się naśmiewa z używania utamy - chyba po to została wymyślona !? Może przy następnym upkiem piszcie propozycje do Cipów, żeby Utama od któregoś levela nie mogła być używana i wtedy skończy się targanie łacha. Myślicie że jesteście fajni bo bez utamy latacie ? Zal.

GZ dla autora za rozsądne podejście do gry i umiejętność wykorzystywania atutów w grze.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/

Rozenix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 09:14   #25
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rozenix Pokaż post
Nie oglądałem tego filmiku, ale śmieszą mnie ci którzy naśmiewają się, że ktoś używa Utamy. Czy to k..... jest zabronione na 150 lev? A może jest przedział levelow na którym nie wolno używać utamy bo to siara ? Kretynem jest ten kto się naśmiewa z używania utamy - chyba po to została wymyślona !? Może przy następnym upkiem piszcie propozycje do Cipów, żeby Utama od któregoś levela nie mogła być używana i wtedy skończy się targanie łacha. Myślicie że jesteście fajni bo bez utamy latacie ? Zal.

GZ dla autora za rozsądne podejście do gry i umiejętność wykorzystywania atutów w grze.

ta,tylko bez utamy i uciekająć ubił by tego bossa kilka razy szybciej a tak stał na utamie jak idiota obok niego i sie leczyl spiritami bo many na sana nie miał

i taka gra pokazuje tylko swoj brak skilla , ebay ?

Ostatnio edytowany przez Nowohucianin - 16-12-2008 o 09:19.
Nowohucianin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 09:34   #26
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jezu wszyscy nagle robia to 110 pallami bez utamo i nie schodzi im hp do yellow, jakbyscie wchodzili w tp w ktorym nie wiecie czy jest wyjscie , co jest za tp i ile bije boss to nie warto stracic te 5k na poty zeby chociaz nie pasc ? Tylko dla mnie jest failem to ,ze
a) nie biegal
b) nie wbiegl z energi ringiem tylko z utamo

Reszta dla mnie byla git .

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 16-12-2008 o 09:35.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 09:46   #27
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

tylko ze przez to ze leczyl sie potkami/spiritami na utamie mogl latwo pasc nie majac many na exure san ,nie pamietam czy ktos szedl przed nim bic tego bossa ,ale jesli tak to mogl mu napisac cos o wrazeniach i hitach
Nowohucianin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 10:08   #28
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Jezu wszyscy nagle robia to 110 pallami bez utamo i nie schodzi im hp do yellow, jakbyscie wchodzili w tp w ktorym nie wiecie czy jest wyjscie , co jest za tp i ile bije boss to nie warto stracic te 5k na poty zeby chociaz nie pasc ? Tylko dla mnie jest failem to ,ze
a) nie biegal
b) nie wbiegl z energi ringiem tylko z utamo

Reszta dla mnie byla git .

No tak - jako Palek to przyznam że powinien biegać + e-ring, ale dodam że ja też mam palka 100+ i niestety zawsze miałem pecha do posiadania w drużynie blokera, więc to zmusiło mnie do tego że często to ja jako palek dodatkowo robię jako bloker mimo shielda około 72 - oczywiście na monsterach max typu Destroyer. I często się przez to łapię na tym że nawet jak sam expię to też mało trzymam na dystans monstery i stoję zamiast biegać. Ale z drugiej strony po to Cip wymyślił te wszystkie czary aby z nich korzystać i to żaden wstyd. To już bardziej rozśmieszają mnie gracze którzy kozakują bez utamy czy innych czarów a potem padają jak muchy po kilka razy. Dla mnie dobry gracz to taki który umie wykorzystać możliwości dane przez Cip, a ktoś kto pada po kilka razy bo kozakuje to nie umiejąca nic miernota a nie gracz.

Kolejna rzecz:
Paru z was napisało, że pewnie kupił na allegro albo ebay... Co to kogo obchodzi ? Nie popieram tego tak jak booterów (dzięki min. moim raportom paru już polecialo), którzy akurat w dużej mierze są popierani (szczególnie na harmonii). Osobiście wolę kogoś kto kupił wytrenowaną postać(o ile trenowana bez bota), niż kogoś kto boci a potem zgrywa cwaniaka. To każdego indywidualna sprawa.

Ostatnia kwestia to koszt takiej wyprawy:
Większość napisze że większe waste itp., ale to już jest osobista sprawa każdego. Każdy jeśli go stać może sobie zafundować wyprawę z wysokimi kosztami i nikomu nic do tego.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/


Ostatnio edytowany przez Rozenix - 16-12-2008 o 10:19.
Rozenix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 12:04   #29
Dantez
Użytkownik Forum
 
Dantez's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2008

Posty: 55
Imię: Dantezo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

Owned? Co to miało być :O To wyglądało tak jakby koleś pierwszy raz w życiu lognął się na palka. I te spamowanie hotkeyem z utamo... dzizas bez komentarza ; O

@edit
Rozenix, obejrzyj filmik to zobaczysz o co nam chodzi \o/
__________________
Przepraszamy, ale twój adres IP został zbanowany. - FAIL!

Ostatnio edytowany przez Dantez - 16-12-2008 o 12:07.
Dantez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 13:05   #30
YaMaRoOo
Użytkownik Forum
 
YaMaRoOo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: SkO

Posty: 238
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xaburoo
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Skille: 8x
Poziom mag.: 7
Domyślny

Połowa wypowiedzi w tym temacie jest żałosna.. co was to obchodzi ile ma lat? Zazdrośc was zżera że nigdy nie będziecie mieli takiej postaci? Widocznie tak. Co do utamki to nie widzę w tym nic złego ponieważ ten smoczek potrafi walnąc.

Ostatnio edytowany przez YaMaRoOo - 16-12-2008 o 13:09.
YaMaRoOo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2008, 13:06   #31
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Nie będę instalował TbiaCam bo mi się nie chce, ale skoro piszesz że autor spamuje utamą no to już troszkę śmiech
Ale mimo to lepiej się zabezpieczyć utamą niż paść. Najwyraźniej gracz pierwszy raz gra palkiem ale miejmy nadzieję że się nauczy nim grać. W każdym razie tego mu życzę.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/


Ostatnio edytowany przez Rozenix - 16-12-2008 o 13:08.
Rozenix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.


Powered by vBulletin 3