Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-01-2005, 14:51   #1
kawa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ghostland

mam pare pytan

1) Czy z levem 13 i skilami 53(prawie 54)/54 i 3 mlevem moge isc do ghostlandu??
2)Czy powinienem dalej trenic do mleva 4?? (Chodzi o trenienie, aż "naturalnie" zdobede 4 mlev)
3)Mam serpent sworda, dvarwen shielda, nobla, plate legsy i crown helma, scarfa. Czy powienienem coś dokupic??
4)Jakie i ile run powienienem wziasc na hunta do ghostlandu?? Teraz i z 4 mlevem i lepszymi skilami

Oczywiscie jestem knightem

Z góry dziękuję.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2005, 15:42   #2
lol3
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja bym se kupil FS'a no twoim miejscu i nie chodzil do ghost landu bo sa tam trapy i miejsca z DS'ami. Daj se spokuj twoj lev i wogule nie ma szans aa i zapewno wypieorzy cie z tamtad jaki High lev
 
stary 02-01-2005, 15:46   #3
Rangers
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2004

Posty: 11
Domyślny

nic nie musisz dokupywac jako knight dasz sobie spokojnie rade kup pare hmm jakbys mial problemy i po kłopocie
Rangers jest offline  
stary 02-01-2005, 15:49   #4
Gold Dragon Knight
Użytkownik forum
 
Gold Dragon Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 24
Domyślny

kupić se pare HMM i IH i możesz iśc
Ale jak jesteś na świecie PvP to radze nabić wyższt level
Gold Dragon Knight jest offline  
stary 02-01-2005, 15:50   #5
Wilq
Użytkownik Forum
 
Wilq's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 35

Posty: 290
Domyślny

Poczekaj do 4 mlvl, glownie wez UH i HMM, jak nie znasz tego miejsca to idz za pierwszym razem z doswiadczonym graczem, bo ds'y tylko czekaja...
Pozdro
__________________
Wilq jest offline  
stary 02-01-2005, 15:50   #6
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rangers
nic nie musisz dokupywac jako knight dasz sobie spokojnie rade kup pare hmm jakbys mial problemy i po kłopocie
OMG. Robisz sobie jaja czy naprawdę nigdy nie przekroczyłeś 10 lvl bo 'przerzucasz sie na palla'? Na takim lvlu możesz na powierzcni psy pozabijać i raty, albo na filmie oglądać, radzę zrobić jakieś sensowne skille(70/70) 20 lvl i możesz iść na mass hunt rycem z kilkoma bp uhów, przynajmniej ja tak zrobiłem i bardzo dobrze szło, nie radzę eyzykować wcześniej..
Thero jest offline  
stary 02-01-2005, 16:03   #7
Sasek62
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 10 2004
Lokacja: Psi worek liczba postów:404,error
Wiek: 29

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Gildia: Master żule
Świat: Wódkera
Poziom: 52%
Skille: 90/100
Poziom mag.: 80
Sasek62 ma numer GG 6369280
Domyślny buhahah

ehkem..Ja od poczatku na mainie tam expie a DS Ghoule FD sa pod ziemia na takim lvlu isc na gore i szukac dzury obtoczonej kamieniami mas tu wykaz do h**a

Powierzchniaoison spider,Rat,Cave rat,Slime
Podziemia 1 poziom Skeleton,Ghoul,Demon Skeleton
Podziemia 2 poziom Demon Skeleton,Fire Devil,Ghoul
Podziemia 3 poziom:Chyba Giant Spider

Objasnienia:Fire Devil i Ghoul są w oddzielnej jaskini,Demon skeleton tez a GS? nie wiem nie szlem szkoda Chara

I jeszcze jedno ja gram na PvP i problemow nie ma trzeba tylko sluchac High lvl

leave=opusc
this place=to miejsce
im hunting there=ja aktualnie expie lub łowie(nie wiem dlaczego tak na polski wychodzi )

A pozatym n00bku skorzystaj z magicznego przycisku "szukaj"
albo zobacz w tym forum "&™Mapa Respawnu by Hegemmon&™
__________________

Ostatnio edytowany przez Sasek62 - 02-01-2005 o 16:14. Powód: ****a dlaczego dajecie gwiazdeczki na wulg..? przecież to polska mowa kazdego przecietniaka??
Sasek62 jest offline  
stary 02-01-2005, 16:32   #8
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
OMG. Robisz sobie jaja czy naprawdę nigdy nie przekroczyłeś 10 lvl bo 'przerzucasz sie na palla'? Na takim lvlu możesz na powierzcni psy pozabijać i raty, albo na filmie oglądać, radzę zrobić jakieś sensowne skille(70/70) 20 lvl i możesz iść na mass hunt rycem z kilkoma bp uhów, przynajmniej ja tak zrobiłem i bardzo dobrze szło, nie radzę eyzykować wcześniej..
hummm.... ja sorcem skille 19/24 eqp: cruz helmet k-arm p-legs guardian shield dosc gladko bije ghule z skull staffa i wychodzi mi to troche taniej niz jak bym hmm uzywal (29lv 32mlv). na gl widzialem nawet 8lvlena poziomie ghuli(ale nie widzialem jak walczyli) a widzialem jak knighci na 11lv na ghule chodzili i im to sprawnie szlo.
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 02-01-2005, 16:56   #9
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

GL jest oplacalny, jezeli wiesz gdzie chidzisz, szczegonie poleca sie sie GL na swiatach NON PvP, NAjlepiej walczyc tam bronia dwureczna (war hammer) poneiwasz neiumarli ssaja zycie nie da sie go dac na shielda,na pczatek omijac ghoule i slimy, DS'y, GS'y, i banshee, i FD, expic na "szkjeletach" i "pojson spajderach" nei można zapomnieć o wędce, można tam sporo osiagnac
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline  
stary 02-01-2005, 16:58   #10
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Na ghostland się bardzo fajnie expi, znam miejsce gdzie jest respawn ghouli.. tyle że to jest taka jaskinia w kształcie krzyżówki, respawny ghoula sa po lewej na górze. Exp idzie wolno ale za to jaki loot. Mam prawie taki sam equip i troche lepsze skille jak ty i mi uhy wcale nie schodza (ale trzeba miec food)
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline  
stary 03-01-2005, 18:57   #11
Sir Jarema
Użytkownik Forum
 
Sir Jarema's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 46
Imię: Sir Jarema
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 74/73
Poziom mag.: 5
Sir Jarema ma numer GG 3475996
Domyślny

Myslę, że spokojnie dasz radę, o ile zachowasz rozsądek. GL nie jest tak niebezpieczny, jak mogłoby się wydawać. Chociaż za pierwszym razem naprawdę dobrze by było iść z kims, kto już zna teren. Są miejsca, gdzie można spokojnie zejść i natłuc szkieletów jak świń, ale są i miejsca, gdzie mozna wdepnąć be ratunku. Generalnie radzę jak najszybciej zrobić 4 mlvl, ze skillbarem to nietrudne, i nie szarpie tak nerwów. chodzi tu nie tylko o UHy, ale także GFB, które są niezastąpione, kiedy obskoczy cię jakaś większa banda wysysaczy.
Sir Jarema jest offline  
stary 03-01-2005, 19:25   #12
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Taa warto dopowiedziec ze gl jest prawie zawsze pozajmowany... Znam Praktycznie GL do poziomu -4 i zawsze kiedy tam ide to ktos expi...
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline  
stary 04-01-2005, 08:24   #13
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Jarema
Myslę, że spokojnie dasz radę, o ile zachowasz rozsądek. GL nie jest tak niebezpieczny, jak mogłoby się wydawać. Chociaż za pierwszym razem naprawdę dobrze by było iść z kims, kto już zna teren. Są miejsca, gdzie można spokojnie zejść i natłuc szkieletów jak świń, ale są i miejsca, gdzie mozna wdepnąć be ratunku. Generalnie radzę jak najszybciej zrobić 4 mlvl, ze skillbarem to nietrudne, i nie szarpie tak nerwów. chodzi tu nie tylko o UHy, ale także GFB, które są niezastąpione, kiedy obskoczy cię jakaś większa banda wysysaczy.
Dokładnie, są takie zejścia w które wchodzi i nie ma już ratunku, a to gs, a to kilksa dsów, i to nawet z najsłabszych jaskiń są takie zejścia, jeżeli nie masz przwewdnika to możesz postudiopwać trochę filmów, których jest sporo o Gl.
Thero jest offline  
stary 04-01-2005, 15:41   #14
Gensioorek
Użytkownik Forum
 
Gensioorek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 32

Posty: 40
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pitakon
Profesja: Druid
Gildia: Sayans
Świat: Trimera
Poziom: 33
Skille: 21/26
Poziom mag.: 43
Gensioorek ma numer GG 1147759
Żarówka straszycie ludzi !!!

Na twoim levelu ja juz sie na ghoulach i scorpach krecilem ale mialiem juz uhy i hmmy na wszelki wypadek ale jak chcesz tam isc pierwszy raz to radze ci zalatwic DOKLADNĄ mape ghostlandu jak tam bylem pierwszym razem to sie w*******ilem na GS'a
Gensioorek jest offline  
stary 05-01-2005, 16:36   #15
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Tak jezeli gs bije nawet 200+ czyli policz sobie na ile shotow by cie wzial
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline  
stary 05-01-2005, 16:53   #16
Gohan Demon
Użytkownik Forum
 
Gohan Demon's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2004
Lokacja: Promised Land
Wiek: 33

Posty: 76
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny ah te gsy

ta tez wlazłem w tą NIECHCIANĄ jaskinie whodze kraty i hugo od huga p spideruw ide dalej no i co GS niemialem tyle szczęscia zeby przezyc wiecie sorc na 24lvl 1 hit i leze i dednelem tracąc okolo 30k
__________________
The turn towars that Darkness. Eternally refus the light to the nightmare of no awakening! Absurd. Defeating me is meaningless. No matter how many times I fall, Your darkness keeps calling me back! Only death awaits you all, but do not fear.

For is it through death that a new spirit energy is born. Soon, you will live again as a part of me. How can there be any meaning in the memory of such a being? What I have shown you is reality. What you remember, that is the illusion.
Gohan Demon jest offline  
stary 05-01-2005, 20:50   #17
szopenfeldziarz
Użytkownik Forum
 
szopenfeldziarz's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: pod mostem

Posty: 185
Domyślny Fałaszywe zejścia

Ktoś tu wspominał fałszywe zejścia? WTF? To znaczy schodzisz i pojawia się napis "hahahaha, false hole"?
szopenfeldziarz jest offline  
stary 05-01-2005, 22:45   #18
Sir Jarema
Użytkownik Forum
 
Sir Jarema's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 46
Imię: Sir Jarema
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 74/73
Poziom mag.: 5
Sir Jarema ma numer GG 3475996
Domyślny

LOL

to pola, które wyglądają jak zejścia, ale możesz po nich spacerować, ile dusza zapragnie, bo w dół nie spadniesz. Poza tym w tej samej sali jest też inne zejście, tu na szczęscie nauczyłem się na błędzie kogo innego Też można je w sumie nazwać fałszywym, na tej samej zasadzie co "Fałszywy krok"
Sir Jarema jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:26.


Powered by vBulletin 3