Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-01-2007, 17:46   #1
mEEEh
Użytkownik Forum
 
mEEEh's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 183
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Rubera/Secura
Domyślny 39ms expi na Edron drag lair +1

Filmik jak filmik - nudny hunt, ale może komuś sie przyda ; p
Testowałem mort hury, zabawnie było jak nie mogłem trafić ;D

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/17770
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZenNeron Pokaż post
znaczy odtworzy go idzie ale pada po kilku minetach
mEEEh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-01-2007, 18:46   #2
Szymex
Użytkownik Forum
 
Szymex's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Wiek: 30

Posty: 99
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 76\75
Poziom mag.: 5
Domyślny

A masz kurde prawa do pokazywania mojego nicku ;p?

PS. Fajny film ;p
Szymex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 17:24   #3
mEEEh
Użytkownik Forum
 
mEEEh's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 183
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Rubera/Secura
Domyślny

~ODŚWIEŻAM~
Qrde, liczyłem na jakieś opinie, a tu nic ...

@up
powinieneś mi za to zapłacić ^^
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZenNeron Pokaż post
znaczy odtworzy go idzie ale pada po kilku minetach
mEEEh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 17:27   #4
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Film sam w sobie jest nudny, ale ośmiesza rycerzy ktorzy nawet na 3 razy wiekszym poziomie expia wolniej. No coz, tibia nie jest zbalansowana i chyba nigdy nie bedzie...
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 17:45   #5
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up
N00b juz przyszedl...
Oczywiscie... knight na 100 lvlu nie moze zrobic 20k expa... Widziales filmik?
Nawet jesli to byla tlko takie powiedzenie, to i tak zaraz bedzie spam i w ogule ile knight zrobi expa/h, bo jakis down musi powiedziec swoje i wkurzyc ludzi nawet jesli ma po czesci racje chociaz gowno wie to i tak musi bo "knight tle nie zrobi" co za... cos...
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 20:55   #6
Blaaaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 34
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Film sam w sobie jest nudny, ale ośmiesza rycerzy ktorzy nawet na 3 razy wiekszym poziomie expia wolniej. No coz, tibia nie jest zbalansowana i chyba nigdy nie bedzie...
za to ciebie jak wywali z tibi na kilka sec przy jednym dragu to juz srasz po gaciach ...
zrozumcie wkońcu dzieci że ta gra niepolega tylko na expieniu i na tym żeby to robic jak najszybciej-.-

Ostatnio edytowany przez Blaaaa - 12-02-2007 o 20:56.
Blaaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 21:03   #7
Pawciooo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blaaaa Pokaż post
za to ciebie jak wywali z tibi na kilka sec przy jednym dragu to juz srasz po gaciach ...
zrozumcie wkońcu dzieci że ta gra niepolega tylko na expieniu i na tym żeby to robic jak najszybciej-.-
Na tym żeby przetrwać, jak najdłużej na kicku, na Danym Potworze, też nie

Co do filmu fajny i może się niektórym przydać
Pawciooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 21:08   #8
Blaaaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 34
Domyślny

to był tylko przykład... i wykorzystanie jednej z zalet knajta
a ludzie oceniaja profesje patrzac tylko na to ktora szybciej expi i ktora mocniej wali -.-
Blaaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 22:35   #9
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Cytuj:
a ludzie oceniaja profesje patrzac tylko na to ktora szybciej expi i ktora mocniej wali -.-
Knight z broni po 50, sorc z visa 200.

Kiedy zrozumiecie ze atak sie bardziej liczy od obrony? Nawet jest powiedzenie (ale wy go pewnie nie znacie) - "najlepszą obroną jest atak!"...
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 00:18   #10
Blaaaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 34
Domyślny

knight niebije cały czas po 50 oczywiście jezeli liczyles srednia hitów to moze tyle wyjdzie ale sa tez hity z gisa ponad 200 i napewno milo jest zobaczyc jak sie podbije do draga 200 hit ZA DARMO to oczywiste ze sorc zawsze bedzie najwiecej walil niestety tak tibie zrobili ale sie trzeba do tego przyzwyczaic a nie siedziec tu na forum i w kazdym temacie jak sorc expi albo knajt robic debate kto jest lepszy. jak widze grasz sorkiem to co marudzisz xDDD
knajt jest stworzony do blokowania a sorc do atakowania i dlatego ma wiekszy atak ja bym bardziej narzekal na to ze pall jest rowniez atakerem a duuuzo osob o tym zapomina bo niestety sie niemoze rownac z sorkiem ktory bije od niego 2 razy wiecej i szybciej(?)knajt jest prawie zawsze potrzebny sorc tez do atakowania a pall co zostaje sam bo nikt niechce z nim nigdzie isc -.-
Blaaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 13:19   #11
Pawciooo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blaaaa Pokaż post
knight niebije cały czas po 50 oczywiście jezeli liczyles srednia hitów to moze tyle wyjdzie ale sa tez hity z gisa ponad 200 i napewno milo jest zobaczyc jak sie podbije do draga 200 hit ZA DARMO to oczywiste ze sorc zawsze bedzie najwiecej walil niestety tak tibie zrobili ale sie trzeba do tego przyzwyczaic a nie siedziec tu na forum i w kazdym temacie jak sorc expi albo knajt robic debate kto jest lepszy. jak widze grasz sorkiem to co marudzisz xDDD
knajt jest stworzony do blokowania a sorc do atakowania i dlatego ma wiekszy atak ja bym bardziej narzekal na to ze pall jest rowniez atakerem a duuuzo osob o tym zapomina bo niestety sie niemoze rownac z sorkiem ktory bije od niego 2 razy wiecej i szybciej(?)knajt jest prawie zawsze potrzebny sorc tez do atakowania a pall co zostaje sam bo nikt niechce z nim nigdzie isc -.-
Zgodze sie ze knight nie bije ciagle po 50,

Hity z Gsa w Draga za 200, po jak długim Czasie(licząc Trening skilli też) knight walnie Draga za 200 "czasami" za darmo, a po jakim czasie walnie za 200 sorc często, tyle że z kosztami, według mnie lepiej wychodzi, Walić Sorciem/Druidem, bo Podczas expienia dużo kasy uzbierasz, a na trening dużo kasy pójdzie, do tego hity knighta nie są całkiem za darmo, bo musi się on często leczyć,

Mówisz że Knight jest zawsze potrzebny uwierz, mi że Równie Dobrze może Pójść 2 Sorcow/druidow i Wyjdą przynajmniej na Plus, bo Knight jest najczęściej skapy i bierze calego loota dla siebie,

Mówisz że Pala nie Biorą na Hunty, To się mylisz, Paladyni są czesto brani na hunty, moze ci sie wydawac ze rzadko, dlaczego, bo Teraz, gra sie dosc ciezko, dla nowych graczy, Paladynem, a ci Starsi, ktorzy na poczatku wybrali, postac Czesto nie chca jej potem zmieniac, bo ma juz tam jakis lvl i nie chce im sie go robic od nowa

Gdybys mial mi mowic, ze gram Sorciem, to bys sie pomylil, bo Gram Druidem wiesz dlaczego, żeby udowodnić Wszystkim ktorzy mówią Sorc ma największy atak, Pal Tez jest fajny, knight fajnie blokuje itp. a ja się ich pytam gdzie Druid, nikt juz prawie nie pamieta o Druidzie i mam zamiar o nim przypomniec, Nie Bronie tych ktorzy mowia ze Magowie sa najlepsi, bo uwazam ze Knight i Paladyn jest rownie dobry, tyle ze do Knighta zniecheca mnie Trening, bez ktorego nie oszukujmy sie, ciezko jest grac, a Paladyn, mam takie sklonosci zeby walczyc na Malej Powieszni, Nie Lubie Duzej, dlatego ciagle bym Obrywal Paladynem Wieksze Hity, Sorciem Grac nie chce, bo jest ich za duzo i ciagle sie o nim mowi, dlatego wybralem Druida Zeby przypomniec ze sa 4 Profesje nie 3, albo 2 bo o Paladynie juz tez sie zapomina !!!
Pawciooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 13:23   #12
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Beda teraz srac. . .
-_____________________-
Coza czlowiek, daj se spokoj durniu (goburu) sry za wyrazenie, ale ten tepak musi powiedziec swoje... Nawet jesliby ulepszyli kina zeby walil 300+ na 90 skilu spokojnie to tacy i tak beda swoje, za tepi sa zeby cokolwiek zrozumiec. . .
I offtopa robi tylko swoim zasranym gadaniem -_________-
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 14:41   #13
Qrakk
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mEEEh Pokaż post
Filmik jak filmik - nudny hunt, ale może komuś sie przyda ; p
Testowałem mort hury, zabawnie było jak nie mogłem trafić ;D

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/17770
Do czego się komu ma przydać ten film ?
Aaaaaa spoko chyba wiem ...
Że jak ktoś by chciał cię nazwać noobem to by nie musiał tylko dałby ci link
do tego filmu, albo jakby tak samo mądrzy jak ty zapomnieliby jak się
pisze "exevo mort hur" i jaki ma zasięg O,O

Dzięki za pomoc ! Jesteś ziomm ostro przydał mi się ten film
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 17:10   #14
Blaaaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 34
Domyślny

dobra pawcio masz racje ale nie piszmy tu już więcej o profesjach bo to nie jest miejsce na to...
postacie nie sa zbytnio wyruwnane ale co my na to poradzimy nikt kto o tym decyduje niezobaczy tutaj i po przeczytaniu naszej klutni wywnioskuje ze trzeba cos zmienic-.-
ale kazdy temat z dziale filmy ktory ma w tytule cos zwiazane z knajtem to posty zaczynaja sie tak
1 post no fajny film blablabla
2 post a knajt jest do dupy sorc powah
3 post a wcale nie knajt bije za darmo itp -.-
i tak się pozniej tworzy 10 stron z klutnia na temat profesji a zazwyczaj to je goboru zaczyna -.-
nic niezmienimy niestety
a tak wogule kiedys sorc tez bil za 200 z visa i jakos nikt nienarzekal na knajta oczywsicie duzo sie zmienilo ale kiedys TEZ SORC BIL NAJWIECEJ

Ostatnio edytowany przez Blaaaa - 13-02-2007 o 17:15.
Blaaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.


Powered by vBulletin 3