Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-05-2007, 23:48   #1
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny Historia Furory

No skoro kopsneli nam oddzielne forum to szkoda zeby na jednym temacie sie zakonczyło.
Podyskutujmy tutaj o tym co bylo kiedys, o ciekawych wydarzeniach, wojnach etc.
To ja sie zapytam moze mi ktos powiedziec pare slow o wojnie z Dusk vs Sunblade ? Kazdy wspomina o tej gildii a jakos malo szczegolow z tamtej wojny. Spoxster i Taifun to kiedys byli qple ? Widzialem screena z anni wkoncu razem robili.. a potem wojna ?
pzdr
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2007, 12:52   #2
Pall_Mall
Użytkownik Forum
 
Pall_Mall's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 153
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 56
Poziom mag.: 52
Domyślny

W Duskiness było sporo osób które staneły potem przeciw Taifunowi. W Duskiness było takie osoby jak Sarandiel(obcenie 1 owner gra na "Lukcik Almighty") Thellionn ,Spoxster, Magrami(1 owner grał do 133 lv potem sprzedany jakimś noobom a 3 owner to rl Taifuna)

To tak w skrócie nie chce mi się więcej pisać więc teraz o tej wojnie
Pasterz the axemaster, Pasterz the swordmaster,Anaboll,Al Inferno wypowiedzieli
wojne sunbalde i dobrze dawali sobie rade w kilka osób potem do wojny dołaczył
Spoxster dołaczajac do pasterzy. Z tej sytacji skorzstał imargam który był huntowany przez spox~ i dołaczył do Dusk~ potem Spox~ dostał hacka i wojna sie skonczyła
__________________

Cytuj:
Profesor Miodek na podstawie tego tematu moglby stworzyc podrecznik "interesujace i oryginalne sposoby wyzywania sie" . Przyznam ze podziwiam wasza inwencje tworcza w wyzywaniu sie, ach te epitety, metafory...
Pall_Mall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 18:29   #3
Kolos from rodos
Użytkownik Forum
 
Kolos from rodos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Chełm

Posty: 194
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mustak
Profesja: Elite Knight
Gildia: Partyzanci
Świat: titania
Poziom: 70
Skille: 10/10
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pall_Mall Pokaż post
W Duskiness było sporo osób które staneły potem przeciw Taifunowi. W Duskiness było takie osoby jak Sarandiel(obcenie 1 owner gra na "Lukcik Almighty") Thellionn ,Spoxster, Magrami(1 owner grał do 133 lv potem sprzedany jakimś noobom a 3 owner to rl Taifuna)

To tak w skrócie nie chce mi się więcej pisać więc teraz o tej wojnie
Pasterz the axemaster, Pasterz the swordmaster,Anaboll,Al Inferno wypowiedzieli
wojne sunbalde i dobrze dawali sobie rade w kilka osób potem do wojny dołaczył
Spoxster dołaczajac do pasterzy. Z tej sytacji skorzstał imargam który był huntowany przez spox~ i dołaczył do Dusk~ potem Spox~ dostał hacka i wojna sie skonczyła
tak, była to gildia bodajże dead rose, w której był również doon'juan , foxy darow
Katrila był w duskach , muhhi był liderem sunblade, etc xd ogólnie rzecz biorąc syf na tym serverze nie zaczął się od wojny abberatio vs vision , ale znacznie znacznie wcześniej
__________________
hot,ehh?
Kolos from rodos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 19:55   #4
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ciekawy temat.. a ja mam mala propozycje to graczy grajacych od poczatku serwera i znajacych BARDZO DOBRZE jego dzieje:
stwórzcie kalendarium furory - wiem ze duzo pracy i raczej niemozliwe podanie dokladnych dat ale taka 'historia furory' bylaby bardzo przydatna i bylby tam wszystkie najwazniejsze wydarzenia ktory dzialy sie na furorze (wojny, hacki, akcje w stylu sca draverika itp)

znajdzie sie ktos chetny? : prosi :
__________________
sallceson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 20:43   #5
Wigget
Użytkownik Forum
 
Wigget's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 300
Stan: Usunięty
Świat: Furora
Domyślny

na poczatku byla wojna Nemesis (szwedzka gildia) vs. all world , ale te czasy pamietaja tylko ludzie ktorzy grali na tym serverze od poczatku ... w tym moja skromna osoba
__________________
You can take me to the ghetto land move everything and back
Take me from the Echo Side and never bring me back (repeat till end)

30 Aug 2006 +1,004,634 14 122

Cześć suko.
Wigget jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 21:00   #6
Sachar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2007

Posty: 110
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hujargam
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wigget Pokaż post
ale te czasy pamietaja tylko ludzie ktorzy grali na tym serverze od poczatku ... w tym moja skromna osoba
napweno...

jesli tak to opwiedz cos od siebie a nie uslyszane od kogos.
__________________
[CHAR]Hujargam[/CHAR] sprawdz jesli nie wierzysz ^^
Sachar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 22:16   #7
Wigget
Użytkownik Forum
 
Wigget's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 300
Stan: Usunięty
Świat: Furora
Domyślny

@up


takich ludzi jak ty sie poprostu ignoruje
__________________
You can take me to the ghetto land move everything and back
Take me from the Echo Side and never bring me back (repeat till end)

30 Aug 2006 +1,004,634 14 122

Cześć suko.
Wigget jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 22:30   #8
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 33

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Z tego co wiem, a wiem dobrze bo mam jak to mój brat określił: 'szerokie kontakty' na wielu serwerach, kilku ludzi z vision, co kiedyś byli w duskiness to ludzie którzy kupili postacie od pierwszych ownerow, a potem zostali wyrzuceni/odeszli od duskow

Historia furory... o tak jakby to ktoś zrobił to bym się dołączył ze swoją wiedzą na temat tego serwera, aczkolwiek bardziej się znam na Pandori, Selenie i Xerenie.
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 02:07   #9
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wigget Pokaż post
na poczatku byla wojna Nemesis (szwedzka gildia) vs. all world , ale te czasy pamietaja tylko ludzie ktorzy grali na tym serverze od poczatku ... w tym moja skromna osoba
"Nemesis Se" chyba było też którym zarządzał stary poczciwy Zazuhe, lub jak kto woli Zaznos z Morgany,

@~
Btw, ja też grałem od początku ale nie Clarencem~, a powiem że miałem pare zasług, etc,.. moim skromnych i poczciwym zdaniem

@2~
A pamięta ktoś jak Fett Fornaid na samym początku ownował pół serwera? <lol2> wtedy nie padłem a polował na mnie też
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 04-05-2007 o 02:08.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 04:08   #10
Masywny_Titania
Użytkownik Forum
 
Masywny_Titania's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005

Posty: 316
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellraiser Pokaż post
"Nemesis Se" chyba było też którym zarządzał stary poczciwy Zazuhe, lub jak kto woli Zaznos z Morgany,

@~
Btw, ja też grałem od początku ale nie Clarencem~, a powiem że miałem pare zasług, etc,.. moim skromnych i poczciwym zdaniem

@2~
A pamięta ktoś jak Fett Fornaid na samym początku ownował pół serwera? <lol2> wtedy nie padłem a polował na mnie też
taaaa xdd mialem gdzies filmik jak duss 8 lvle byli i ich meczyl
tak btw, to go na bitwach widuje ostatnio tym charem
__________________
O.S.T.R Vs. Banda Jebanych Innowiercow
Masywny_Titania jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 09:34   #11
Hellsir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

Wkleję wam tekst nad którym pracował kiedyś ktoś z Duskiness. Nie ma on nic wspólnego z nową wojną. Oraz ogólnie z tym rokiem jeśli dobrze policzyłem . Ale opowiada poprzednie dzieję z Furory i o gildii Duskiness. Miłego czytania

Cytuj:
Dnia 6 lipca roku 2005 CipSoft puścił w ruch cztery nowe światy, przyporządkowane po połowie
USA i Europie. Uwagę skupię na jednym z europejskich serwerów, gdzie została stworzona nasza
gildia, mianowicie Furora. Około godziny 17 na stronie Tibia.com pojawiła się wiadomość o
powstaniu nowych serwerów. W przeciągu kilkunastu sekund Rookgaard zapełnił się osobami,
które w tej chwili posiadają najwyższe poziomy na serwerze. Kilka godzin później pierwszą
postacią, która opuściła Rookgaard, był Charietto. Postać mało znana. Głosił, że pochodzi z
Anglii, chociaż po jego znajomości języka trudno było w to uwierzyć. Skończył swoją przygodę
na Furorze dwa dni później i już słuch o nim zaginął. Drugim śmiałkiem, który ujrzał
Mainland był Fett Fornaid, obywatel Szwecji. Dalej wychodzili już głównie Polacy. Wtenczas
jedna z tych osób, mianowicie Zazuhe (Zaxuhe-Galana, Zaznos-Morgana) założył gildię Nemesis
Se, która skupiła najwyższe poziomem postacie Furory. Byli to głównie ów Zazuhe, Magrami,
Druugy, Mestor Rhu, Sarandiel, Rahim Caspari, Fett Fornaid, Taifun Devilry. Co tu dużo
mówić, na guild chacie panował chaos, a lider gildią dowodził bardzo nieumiejętnie. Skutkiem
tego Druugy wyrzucił większość osób, uszczuplając tym bardzo kadry. W krótkim czasie po tym
zdarzeniu Sarandiel wraz z Mestorem Rhu założyli gildię Insonomia, która po paru dniach
dorównywała siłą Nemesis Se. Wojna wisiała na włosku, gdy Zazuhe został zbanowany za logo
gildii, co oznaczało jednocześnie jej rozpad. Tego czasu Fett Fornaid wyprzedził w poziomie
Mestora Rhu i Magramiego, czym stał się najsilniejszą postacią na serwerze. Tak się też
składało, że dziwnym trafem większość graczy Furory była Polakami, a on Szwedem. Dalej kolei
losu można się domyśleć. Były dwie nieudane próby zabicia Fetta Fornaida, a on sam wysłał
do światynii paru ludzi z Insonomia. Jednakże nie miał szans samemu wygrać wojny z całą
gildią i pogodził się z klęską. Szybko został wyprzedzony w poziomie przez Mestora Rhu,
który jednak miał około 44 poziomu dużego pecha i padł kilka razy, umożliwiając
prześcignięcie go Fazestowi. Jednakże i ów Fazest padł ze dwa razy i stracił ochotę do gry,
czym pozwolił wrócić Mestorowi na pierwsze miejsce w tabeli doświadczenia. Tamtego czasu
najsilniejszymi postaciami na serwerze byli Mestor Rhu, Taifun Devilry, Erion Shalex,
Sarandiel, Magrami, Rahim Caspari, Shel Phan, Thellionn, Dronne, Draverik, Spoxster. Doszło
ponadto do podziału gildii Insonomia na założoną przez Mestora Rhu Duskiness i Drom, w
skład której weszli m.in. Conrad Ma'Fer i Ratillt. Doszło po krótkim czasie do wojny między
obiema gildiami, która zakończyła się wynikiem korzystnym dla Duskiness. Większość osób z
Drom'u przeszła do Duskiness. W tym czasie został wykonany pierwszy banshee quest, Thellionn
mijał się w poziomie z Mestorem Rhu, a zaraz za nimi byli Taifun Devilry, Sarandiel,
Spoxster, Magrami, Rapithus, Dronne. Powstała nowa gildia założona przez Rahima Caspari,
mowa o Six Elementals, początkowo składającej się z sześciu osób, wkrótce wzbogacona o
nowe postacie. Z drugiej strony coraz silniejsi stawali się Rousen, Lacco i Airen, którzy
byli związani gildią Blood Rose. Pewnego dnia wynikła kłótnia między Imargamem a Rousenem,
do której zostali wplątani Magrami, Rahim Caspari i gildia Blood Rose. Ponadto nastały
napięte stosunki pomiędzy Sarandielem a Rahimem, wzajemnie oskarżającymi się o wrogie
nastawienie. Skutkiem tego było wypowiedzenie wojny przez Blood Rose przeciwko Six
Elementals. Większość ludzi z Six Elementals wyszła z gildii, a los Imargama, Magramiego i
Rahim nie wyglądał wesoło. Mestor Rhu w niedługim czasie jednak założył ponownie gildię
Duskiness, zapraszając do niej Magramiego i Rahima i rozpoczęła się batalia przeciwko
Blood Rose. Bitwa rozpoczęła się na moście krasnoludów, gdzie z północnej strony Duskiness
pozycyjnie biło się z położonymi na południu Blood Rose. I w tej chwili z północy na
Duskiness uderzyło Sunblade, wtedy jeszcze nie tak silne jak teraz, jednakże pomimo ich
przewagi liczebnej nie wyrządzili ludziom z Duskiness większych strat, którzy dotarli do
bram Ab'Dendriel. Kilka chwil później Blood Rose i Sunblade było masakrowane przez
Duskiness i ostatecznie przegrali bitwę, a także wojnę. W tym czasie ponadto ręce hackerów
dosięgneły postaci Rahima Caspari i Rapithusa, którza zawitali ponownie na rookgardzie.
Wszystko przez pare dłuższych chwil ciągnęło się ładnie i wesoło. W tym czasie Draverik i
Lacco zostali zabici, Draverik miał nawet farta na wygranie podwójnego biletu do światynii.
W dość krótkim czasie Mestor Rhu wbił 100 poziom, zaraz po nim Taifun Devilry, a dalej
Magrami. Nie udała się próba wykonania Demon Helmet questa przez Taifuna Devilry i
Magramiego. Kilkanaście dni później Duskiness zabiło Van Lidena, co oburzyło Mestora Rhu,
Shel Phana i Angorna, którzy wyszli z gildii i założyli własną o nazwie Gangsters Paridise.
Jak wiadomo, wybuchła wojna, która oprócz jednej bitwy stoczonej między Taifunem Devilry i
Sarandielem a członkami Gangsters Paridise, nie emanowała niczym ciekawym. Doszło do
kompromisu między gildiami i Shel Phan i Mestor Rhu wrócili do Duskiness. Jednakże znów
po pewnym czasie zostali zabici i wyrzuceni z gildii, na czym skończyła się ich historia
na Furorze. Należałoby również wspomnieć o wojnie między Duskiness a gildią Smurfs, która
jednakże z powodu ogromnej przewagi Duskiness nie odegrała większej roli w historii serwera.
Wykonano pierwszy Annihilator przez Magramiego, Draverika i Charonsi, w niedługim czasie
później pierwszy Demon Helmet quest, a trochę później Taifun Devilry, Spoxster i Imargam
wykonali quest na Helmet of the Ancients. W tym także czasie zostali shuntowani przez
Duskiness Draverik, Lacco, Rousen, Airen i wcześniej wspomniani Mestor Rhu i Shel Phan.
Taifun Devilry był pierwszą osobą, która osiągnęła 150 poziom. Kolejnym epizodem życia Furory
jest atak Imargama na Spoxster, czym doprowadził do wyrzucenia swojej własnej osoby z
Duskiness i shuntowania. Tak też dołączył do grona wcześniej wspomnianych wyrzutków serwera.
Próbował coś osiągnąć z Draverikiem i Katrilą przeciwko Duskiness, jednakże celu swojego
nie osiągnęli i poniechali dalszych działań.

Według mnie jest tu prawie wszystko co się działo i jest to wciągający tekst.


PS. Mogę wkleić parę screenów z tamtych czasów jeśli by ktoś chciał zobaczyć. Głównie mam screeny, ze Spoxsterem. Ale warto chyba sobie o nim trochę przypomnieć
__________________
~ Friends Above ALL ~

Ostatnio edytowany przez Hellsir - 04-05-2007 o 09:38.
Hellsir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 09:43   #12
Davido16
Użytkownik Forum
 
Davido16's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 30

Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
Davido16 ma numer GG 6040279 Davido16 ma login Tlenu davido16@o2.pl
Domyślny

Chętnie bym zobaczył screeny jak możesz to wklej.
Davido16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 09:52   #13
Nirt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2005

Posty: 156
Domyślny

@Spoxster

On zaczal szybko dopiero expic na 90lv+
Na poczatku tego serva nie liczyl sie zupelnie.
Pamietam jak na 60 lvlu stawial na noc na bocie chara na runy a w dzien expil na skalce na Edron.
__________________
:<
Nirt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 09:54   #14
Hellsir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

@Screeny do postu http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...1&postcount=11

One przedstawiają graczy którzy już albo nie grają, albo są wyjątkami. Niestety najwięcej screenów mam ze Spoxsterem.

http://img172.imageshack.us/img172/1048/86lv4.jpg
http://img82.imageshack.us/img82/871...oxpisayct4.jpg
http://img91.imageshack.us/img91/7492/taifunbr2.jpg
http://img91.imageshack.us/img91/7106/hotye8.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/2...poxsterip5.jpg

i Finalnie jeden z ostatnich advów Spoxstera

http://img501.imageshack.us/my.php?image=160lvlnm2.jpg

W sumie moim zdaniem, patrząc na te screeny jak ktoś jest sentymentalny i zależy mu na grze to może sie pokazać łeska w oku. Gdy przypomni sobie jak to było kiedyś. Ilu osób już nie ma. Jak bardzo teraz Furora się różni od tej przedstawionej w tekście i na screenie.


@wrogonastawiony
Ja znam, ale ze względu na jego dobro osobiste nie chciałem podawać jego name'u.
__________________
~ Friends Above ALL ~

Ostatnio edytowany przez Hellsir - 04-05-2007 o 10:34.
Hellsir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 10:23   #15
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Bardzo fajny text, zna ktos moze autora ? :-)
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 12:39   #16
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...1&postcount=11

Ten tekst jest ze starej strony Duskiness, btw, duża ilość tekstu to nie prawda, bo dobrze pamietam początek serwera , ale nie mówie też że nie ma ta tu kszty prawdy.

@Hellsir

SS też dobre, u nich niektóre też były na stronce, ale niektóre nie, a co do sentymentów, tja aż łeska się w oku kręci. Btw póżniej jak znajde to tez wrzuce jakieś stare sski.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nirt Pokaż post
@Spoxster
Pamietam jak na 60 lvlu stawial na noc na bocie chara na runy a w dzien expil na skalce na Edron.
01:36 Warning! The murder of Spoxster was not justified.

Jul 28 2005, 01:37:07 CET Killed at Level 46 by John Blaze.

Wtedy "ujeboł" go mój rl mate.

@Zabawa?
A może jakaś zabawa niech ktoś zgadnie kim grałem na początku? ;>
Może odrazu wiecie, jak nie będe podpowiadał, możecie pisać Topic a pod tym np, odpowiedz na moje pytanko ;>
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 04-05-2007 o 12:49. Powód: Lubie poprawiać, po zapisaniu posta. :P
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 12:41   #17
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

rowniez mi sie bardzo podoba ten tekst, o to chodzilo
przydala by sie dalsza czesc az do aktualnej wojny
screeny tez spoko
__________________
sallceson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 12:53   #18
Hellsir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellraiser Pokaż post
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...1&postcount=11

Ten tekst jest ze starej strony Duskiness, btw, duża ilość tekstu to nie prawda, bo dobrze pamietam początek serwera , ale nie mówie też że nie ma ta tu kszty prawdy.


Mojej strony, lipnej ale robionej przezemnie ;p.
__________________
~ Friends Above ALL ~
Hellsir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 13:16   #19
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny



@SS
Wtedy się trochę zdziwiłem, jak mi takie coś wyskoczyło.

@SS2
Obiecałem, że będe dawał sski, jak tylko znajde więcej bo mam porozrzucane po dysku, to wrzuce jeszcze.

@Hellsir
A tam lipna, dobra jest.

@Zabawa
Widze że jeszcze nikt się nie odważył zgadnąć kim grałem na początku serwera, więc mała podpowiedż,..

Tip - 29 Osoba na mainie. Może ktoś zgadnie już teraz?

Jak nie, jedziemy dalej
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 04-05-2007 o 13:17.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2007, 14:10   #20
Hellsir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 159
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

@Hellraiser
Hmm a może ty grałeś na tym Rahimie ;>? - Nie pamiętam już dokładnie całej pierwszej 50-tki. Ale on był jednym z top lvli na początku Furory .

PS. Przeczytaj pw.

Co do stronki to właśnie zajrzałem na przeglądarce i zauważyłem, że jeszcze jej nie usuneli z servera hah xD. Pamiętam jak mi zależało na zrobieniu jej i jak zbierałem informacje . To było coś, nie to co teraz .
__________________
~ Friends Above ALL ~

Ostatnio edytowany przez Hellsir - 04-05-2007 o 14:13.
Hellsir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:04.


Powered by vBulletin 3