Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-09-2007, 15:13   #1
OnlyShadow
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 326
Domyślny Mod do grafik - miał byc, a nie ma

Sprawa omowiona jakiś czas temu. Moderator do grafik, gdzie jest masa spamu i nic nie wartych grafik (i przez to wszyscy dobrzy graficy odchodzą z tego forum, bo nie dośc, ze nie ma MTA na forum, to w grafice poziom drastycznie spada), miał byc wybrany, ale tak się nie stało.
Tak, owszem są supermoderatorzy. Tylko który z nich odwiedza grafiki? Z tego co widziałem, to chyba raz na miesiąc. Byłka kiedyś Tana, ale nie ma jej i to już od dawna. Wyznaczcie kogoś kto by się:
a) znał na grafice (tylko bez jaj, zadnych korektorow i takich tam ;p)
b) kogoś kto by się w miare normalnie zaopiekował tym działem.
OnlyShadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2007, 21:57   #2
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

O ile wiem ktoś zagląda do grafik. Wiem, bo dziś zareportowałam posta i któryś mod skasował idealnie stronę tematu pełną kłutni i wyzwisk (i dobrze zrobił). A takiego oficjalnego modka chyba jednak nie ma. Jak na moje oko to MTA powinno trzymać fason grafik, reportować posty i mieć na wszystko oko.

Ale z drugiej strony taki modek trzymający rękę na pulsie byłby bardzo przydatny. Fajnie byłoby, jakby Blacko dał się w to wrobić ^^
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:02   #3
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

O Eileen! Wróciłaś na forum :>. Onlyshadow - Moja propozycja na modka. Zna się na grafie i nie spamuje.
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 23:11   #4
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Ja nie odchodzę. Ja pojawiam się i znikam

A tak btw. to kwestia nie leży w tym kto zostanie modem, tylko w tym, czy takowy modek jest potrzebny, czy po prostu wystarczy poprosić kogoś z uprawnieniami o "szczególną opiekę" nad działem (albo nieco ustawić do pionu tych modków, którzy powinni się działem grafik zajmować ; ).

Jak na moje oko to jest koniec tematu - władza odnajdzie topic, pomyśli, rozstrzygnie, a my zobaczymy. Faktycznie to my mamy tutaj figę do powiedzenia

Pozdrowionka
Eileen Blue Rose
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:10.


Powered by vBulletin 3