Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-12-2007, 20:01   #1
Damian Leskiewicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 37
Poziom mag.: 50
Domyślny Wanted i PA

Zakładam nowy temat, gdyż tamten jest o wojnie ( która zresztą sie skączyła )
Wciąż zastanawiam sie nad tym dlaczego szanowne ścierstwo z Wanted ściąga kase od innych graczy.Czy mają jakieś kompleksy na tym tle?Może są zakompleksionymi chłopcami którymi ciągle pomiatają i wyżywają sie w tibii?
Według mnie tak to wygląda.Wanted to banda chłopców bez honoru.Mówią ze już nie będzie PA i zabijania za za nic.A po jakimś czasie żądają kasy od innych.
Sorry ale coś tu nie halo.Ktoś ma rozdwojenie jaźni i nie pamięta co mówił czy po prostu nie ma honoru?
I jestem ciekawy kiedy do mnie taki urbenob podleci i będzie chciał Free itams ( bohy).

Ostatnio edytowany przez Damian Leskiewicz - 15-12-2007 o 23:51.
Damian Leskiewicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-12-2007, 21:00   #2
VeB
Użytkownik Forum
 
VeB's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: Warszawa.

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Poziom: 43
Domyślny

Zastanawiaj się dalej jeżeli masz problem z domyśleniem się...
__________________
POLONIA!!!
VeB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2007, 21:13   #3
Maly-Rycerz
Użytkownik Forum
 
Maly-Rycerz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2006
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cry me a river
Maly-Rycerz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2007, 21:38   #4
Damian Leskiewicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 37
Poziom mag.: 50
Domyślny

Gracie na tym serwerze że sie wypowiadacie?
Damian Leskiewicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2007, 22:03   #5
kruchy
Użytkownik Forum
 
kruchy's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Szczecin City

Posty: 43
Domyślny

@up ja tez mam watpliwosci czy ty grasz na tym servie...jak nawet nie wiesz jak sie ta gildia nazywa
kruchy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2007, 23:09   #6
AdiZgOlek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 212
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Koleś zakłada temat o PA przez WANTED na Steel Enclave, a nawet nie umie napisać Wanted , tylko jakieś "Wandet" - Wiesz, na swoim serwie sobie zrób gildię "Wandet"
xD
AdiZgOlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2007, 23:50   #7
Damian Leskiewicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 37
Poziom mag.: 50
Domyślny

Literówka to przeoczenie
Ja nie jestem w żadnej gildii
A co do tego ssania i fiuta pokazujesz na jakim poziomie potrafisz prowadzić konwersacje.
Damian Leskiewicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2007, 01:20   #8
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

To jest piosenka, On ją tylko zacytował. Sapiesz coś o PA, chyba dawno nie widzieliście prawdziwego PA. Każdy robi random pk ale jak robi to Wanted to już musi to być PA. Haha...
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2007, 02:01   #9
Damian Leskiewicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 37
Poziom mag.: 50
Domyślny

a od kiedy wyznaczenie ile ma kolo zapłacić za możliwość gry jest zwykłym pk??
Damian Leskiewicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2007, 17:58   #10
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Nudzi Ci się, że takie banalne tematy zakładasz? Skoro tak Ci się nie podoba polityka serwerów PvP, to zapraszamy na Non-PvP.
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2007, 18:19   #11
Damian Leskiewicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 37
Poziom mag.: 50
Domyślny

Czemu banalne?
Ja po prostu chciałbym sie dowiedzieć dlaczego stosują taką a nie inna polityke.
Damian Leskiewicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 13:52   #12
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Podatek wojenny

kazdy wysoki lvl ktory chce grac na Azurze walczyl o mozliwosc gry i expienia - duzo tracili na wojnach - lvlu i kasy
a tu nagle pojawia sie SE ktorzy twierdza ze sa "ponad szczeniackie wojenki" - sorry ale wszelkie wojny w tibia w 95% sa powodem tego ze bylo za duzo duzych lvli chetnych na dobre expowiska, powstawala wojna, ktos przegrywal i iles "gęb" było do expowisk mniej

gildie prowadzace ciagle wojne potrzebuja expowisk do zbierania kasy i robienia lvli, a tu nagle banda gosci co graja w simsy typu SE wpada o 9 rano i mowia ze zajmuja na caly dzien np veno d lair czy demony
dla gosci prowadzacych wojny ten lvl up i 100k tego dnia to moze okazac sie byc albo nie byc - wobec tego powinni wywalic takie SE z miejsca.
dla gosci z gildi wojennej ten 1 lvl i pare hp znaczyc moze o padnieciu badz nie padnieciu w trapie a 100k o podniesieniu sie bezproblemowym z 1 zgonu wiecej - a dla gosci z SE? kogos to obchodzi czy Homar bedzie smoka na 7-8 hitow zabijal?

a ze nie wywawala sie z expa to dogaduje sie z nimi w inny sposob - w postaci "podatku wojennego"

--

to jest generalnie dobudowana ideologia do czegos co jest banalnie proste. - ale widocznie skoro ludzie jeszcze placza o platnosci SE to do dzis tego nie rozumieja

btw - polityke "podatkow wojennych" na Azurze wymyslono i stosowano jeszcze na dlugo przed powstaniem Wanted.

swoja droga plakac na forum pod anonimowymi nickami to odwaznych sa zawsze setki - ale zeby postrzelac w Draza z sd skoro sie komus jego praktyki nie podobaja to juz zupelnie inna para kaloszy

ps. wyprzedzajac pytania i obelgi ktore w moja strone zaraz sie zaczna odpowiem z góry:
tak - ja swojego czasu tez sciagalem kase z samego SE i im podobnych
wiec mimo ze jestem przeciwnikiem Wanted to nie bede ich ganił za praktyki które sam bym na ich miejscu stosował
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 14:08   #13
Damian Leskiewicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 37
Poziom mag.: 50
Domyślny

A jednak idzie wypowiedzieć sie bez obelg i obrażania innych
Ise~ czemu ty nie mogłeś tak odpisać ?
I tak nie uważam ten podatek wojenny za coś dziwnego (ale rozumiem czemu i za co sie go nakłada).
Myśle że już raczej wszystko wyjaśnione i nie bedzie już tutaj wiecej postów.
Damian Leskiewicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 14:17   #14
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Najczesciej i tak jest tak ze fabrykuje sie powod - cos w stylu "ktos tam od was bił / wyzwal kogos od nas - teraz cala gildia hunted bla bla bla" taki powod z niczego
a w glowach liderow i tak "chca miec spokoj to niech placa"

tak bylo, jak widac jest nadal, i sadze ze bedzie nadal
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 19:29   #15
Homar
Użytkownik forum
 
Homar's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: Mikolow
Wiek: 49

Posty: 6
Domyślny

Co ty, czlowieku wiesz o mnie, ze daje Ci prawo komentowania i oceniania mnie? Ile razy ze mna rozmawiales? Zdaje sie ze wcale. Ale za to masz rozlegla wiedze do oceniania mnie i moich znajomych, jestem pod wrazeniem. Piszesz o SE jako o bandzie ludzi, obrazasz tych, ktorych nie znasz, oceniam to jako prostackie. Piszesz ze sam sciagales kase z SE, mozliwe, ale chyba z tych ktorzy mieli 40 levelki, bo do mnie nigdy slowa nie napisales, poza jakims przypadkowym "hi". Nie mam pojecia, po co Ci takie posty sa potrzebne, ale jesli o mnie chodzi, to pisz sobie dalej. Ignorancja jest blogoslawienstwiem. Z pozdrowieniami, bez szacunku - Homar.
Homar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 19:44   #16
Pavvulonik
Użytkownik Forum
 
Pavvulonik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 253
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nje wjem
Świat: AZURA
Poziom: hmm
Skille: bylo 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Homar Pokaż post
Co ty, czlowieku wiesz o mnie, ze daje Ci prawo komentowania i oceniania mnie? Ile razy ze mna rozmawiales? Zdaje sie ze wcale. Ale za to masz rozlegla wiedze do oceniania mnie i moich znajomych, jestem pod wrazeniem. Piszesz o SE jako o bandzie ludzi, obrazasz tych, ktorych nie znasz, oceniam to jako prostackie. Piszesz ze sam sciagales kase z SE, mozliwe, ale chyba z tych ktorzy mieli 40 levelki, bo do mnie nigdy slowa nie napisales, poza jakims przypadkowym "hi". Nie mam pojecia, po co Ci takie posty sa potrzebne, ale jesli o mnie chodzi, to pisz sobie dalej. Ignorancja jest blogoslawienstwiem. Z pozdrowieniami, bez szacunku - Homar.

UUU ostro sie robi.Dla mnie to jest proste jak ktos z SE nie chce zaplacic to niech nie gra a ci co chca se poexpic to niech poswieca troche kasy bo neutral ma pewnie tego w chu... .Homar powiedz jak to bylo dokladnie bo od innych nic sie nie dowiem.A tak btw niech membersi wanted sie nie chwala paymentem od SE bo nic z tego nie dostana kasa zostanie u Urba ,Draza,Drago czy tak nie jest ?
__________________
Stop wariatom drogowym
http://pl.youtube.com/watch?v=_rOpbYZhL8A-To przestroga dla tych którzy myślą ,że jak dostali prawo jazdy to mogą wszystko i wiedzą wszystko
Pavvulonik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 21:35   #17
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

@Pav - za moich czasow Draz nie lubil sie kasa dzielic moze sie zmienilo ale nie sadze

@Homar
-sprostowanie co do faktow- w czasie gildi Deathmetal Hawek z Mataca (dodam ze Tobbias z Mike'iem - nie mylic z obecnie grajacymi pajacami) masowe paymenty chcieli z SE z tego co pamietam, a ja z Melym z kogos z SE dsm i bohy sciagnelismy (wtedy to bylo wiecej warte niz obecnie)- motyw ten akurat dobrze pamietam bo potem z Flo sie gadac balem zeby ochrzanu nie zgarniac - ale to tak poboczem

zostawmy szczegóły:
do rzeczy co chcialem przekazac:
fakty:
- o Tobie wiem niewiele,
- oceniac i komentowac ma prawo kazdy i na kazdy temat (tym niemniej trafnosc oceny a mozliwosc oceniania to juz inna para kaloszy)
- posty jako takie nie sa mi do niczego potrzebne - sluza wymianie pogladow
- nikogo z SE nie obrazilem

ad punkt 1 i 4 bo pozostale chyba nie wymagaja komentarza.
nie wyrazalem mojej opini o WAS ani WAS nie obrazalem, krytykowalem jedynie wasz STYL gry. nie bylo w moich postach zadnych wycieczek osobistych - bo nie znajac WASZ nie bede sie wyrazal na WASZ temat

obrazić kogos (np nazywajac go idiota) a stwierdzic ze ma zla taktyke gry w warcaby to sa zupelnie inne rzeczy (przynajmniej dla mnie)

podtrzymuje swoj poglad ze nie obrazilem nikogo z SE

wracajac do calej sprawy - nie jestescie jedynymi ktorzy beda placic za to ze graja w pokoju bez wojen- tyle ze inni sa albo pojedynczymi graczami albo sprawy zalatwiane sa cicho - wy jako najwieksza gildia neutralna jestescie sztandarowym przykladem procederu zbierenia kasy przez gildie prowadzace wojne

a to ze sie nigdy sie temu nie przeciwstawialiscie, nie przeciwstawiacie sie i zawsze placiliscie Drazowi pozostaje faktem z ktorym chyba nie bedziesz nawet probowal polemizowac
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 21:43   #18
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian Leskiewicz Pokaż post
A jednak idzie wypowiedzieć sie bez obelg i obrażania innych
Ise~ czemu ty nie mogłeś tak odpisać ?
I tak nie uważam ten podatek wojenny za coś dziwnego (ale rozumiem czemu i za co sie go nakłada).
Myśle że już raczej wszystko wyjaśnione i nie bedzie już tutaj wiecej postów.
Z Ise niestety nie porozmawiasz na poziomie bo jeszcze nie skonczył podstawkowki, prawda przyjacielu?

A co do PA.. było jest i będzie, wiec odrazu z mieniaj świat, bo masz racje, grają tam zakompleksione dzieci, gdzieś się wyżyć muszą, skoro nie na rlu, to w internecie..
(Juz nie moge sie doczekac pojazdu od Ise~)
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl
DetiVo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2007, 22:10   #19
Damian Leskiewicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 37
Poziom mag.: 50
Domyślny

Co do stylu gry SE bym polemizował.
Ja ani razu nie miałem styczności u nich z takim stylem gry co opisałeś.
Zawsze z nimi sie dogadywałem.Dlatego jakoś nie potrafie uwierzyć ze zajmowali jakieś expowisko na cały dzień.
Damian Leskiewicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2007, 20:04   #20
_Tegax_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 86
Domyślny

@Cors

Przestań pierdolić bzdury po tych forach bo jesteś żałosny. Taktyka Corsa... polizać dupe na forum przez kilka tygodni a potem grzecznie spytać o payment.

Co do SE - powiem tyle ,że owszem jest to banda ludzi ale banda wspaniałych ludzi mowa o (homar,karola,czarek,missy)
Co za różnica czy kase od nich zabiera wanted czy szwedzkie naziole (patanoob etc).Nutka patriotyzmu ,naszym braciom z wanted przyda sie ta kasa bardziej ^^ .

Ja tam osobiście zawsze wolałem inva dostać do domku niż latać po mapie i zdierać cokolwiek z ludzi.



Cors i prosze Cie, zmień ten żałosny dopisek do twoich postów bo Tegax nigdy nie byl twoim charem i nie bedzie. 2 lata miec postac i tylko zjechac ją, wiec moze pomowmy teraz o twoim stylu gry?
_Tegax_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:51.


Powered by vBulletin 3