Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-01-2008, 21:41   #1
Sevgart
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Czy High Lvl to gwarancja na antynooba?

Z góry chce napisać ze temat odnosi sie do swiatow NO-PVP


Nie wiem jak wy, ale denerwują mnie "DOśWIADCZENI HIGH LEVELE" którzy pisza mi, "ubiłeś mojego potworka! Już sobie tu nie pograsz!"
albo "Zaraz przyleci do ciebie mój pro!! masz Hunta!!"
Wiadomo, nie wymigasz sie od tego nawet ty, ze jak widzisz 8 lvl pytającego o droge np. "Gdzie są trolle?" mowisz spie**alaj noobie. W każdym badz razie tak myslisz. Ale czy tylko te niskie lvl'e to N00by? Gdy widzisz gracza typ. 70 lvl, mówisz "e tam, nie będę się go pytać bo uzna mnie za nooba przy moim lvl'u a przy jego". Ale załóżmy, że dochodzi do sytuacji, gdzie Idziemy sobie takim 50 lvl'em, i skillujemy załóżmy koło świątyni w thais tam w terenie koło bearów. Zabrakło nam fooda, i idziemy na beary po food. Zabijamy pare bearow po czym przylatuje do nas z krzykiem nieco mniejszy lvl i następuje taki dialog:
-Zostaw moje potworki!
--Ja tylko po food, już znikam
-No Kill!!!!
--Mówie ze po food tlyko...
-Już sobie tu nie pograsz!! Masz hunta od mojego pro!! (zastanawiamy się, skąd tacy ludzie się biorą.. czy niewidomi i nie widzieli ze to świat no-pvp czy co..)
w każdym bądź razie zanim zaczniecie pisać tak, bo wiem ze duzo osob tak robi np. w stosunku do mnie, przemyślcie to, czy jest sens sie "ośmieszyć" w oczach osoby z nami rozmawiającej.
I jak przysłowie mówi, najlepsze pro, to "NO-PVP" innego pro nie ma na tych światach. Pozdrwiam Sevgrat
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-01-2008, 21:46   #2
Nagravision
Użytkownik Forum
 
Nagravision's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2007
Lokacja: Poznan

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 9
Skille: 10/10
Poziom mag.: 2
Domyślny

Ojjj nie mmasz racji z tymi pro. Oni maja swoje sposoby na non-pvp. W koncu od czego sa runy magic wall. A o co mi chodzi domysl sie sam ;]
Nagravision jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 21:52   #3
Donpeyot
Użytkownik Forum
 
Donpeyot's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2006
Lokacja: dabiljuarsi
Wiek: 21

Posty: 531
Gildia: Zryw Ubocze
Domyślny

Spotykałem w porządku ludzi na 8 lvl i kretynów na 100. Też mnie parę razy straszono, że sobie nie pogram na npvp. Ktoś kto mówi takie rzeczy po prostu nie zdaje sobie sprawy, że robi z siebie idiotę (zazwyczaj) - jak do tej pory tylko raz mnie trapnięto i to akurat za nic, a ci co obiecywali to ich potem na oczy nie widziałem. I jak ktoś mnie pyta na 8 lvl to pod warunkiem, że nie zaczyna od "e, pl?" to nie myślę, że to głąb - też kiedyś zaczynałem i nie wiedziałem gdzie są trolle. A jak to wygląda u innych - pewnie nie najlepiej, pamiętam jak kiedyś pomogłem knightowi na 27 lvl z czymśtam (nie pamiętam co to było, ale żaden wysiłek), to był strasznie zdziwiony, że taaki lvl (50 coś ^^) z paccem pomógł 27 faccowi.
__________________
pożycz dyche

Ostatnio edytowany przez Donpeyot - 20-01-2008 o 21:55.
Donpeyot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 22:46   #4
adammistrz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 114
Domyślny

Wedlug mnie jest wiecej noobkow high-lvl niz low-lvl kiedy 8 lvl pyta sie gdzie sa trolle to on nie jest noobkiem tylko newbe(poczatkujacy)
Typy hlvl noobow czesto spotykanych "zaraz cie zabije za zabicie 2 "potforuf" kolo Ab
__________________
www.fasole.pl UWAGA (darmowe rzeczy min. PACC)
kiedy bedziesz robil konto wpisz ze naprowadzil cie Gestmax
Bede wdzieczny
adammistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2008, 23:13   #5
Asash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 12 2007
Lokacja: Konin
Wiek: 28

Posty: 283
Stan: Na Emeryturze
Asash ma numer GG 8690411
Domyślny

H-lev = nooby ale jednak nie wszyscy z czego się okazuje bo już nie raz skorzystałem na pomocy h-levela Ale i 8 levela są też czasem noobami a niektórzy nie
Asash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 09:40   #6
Redruom
Użytkownik Forum
 
Redruom's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Redruom ma numer GG 6280298
Domyślny

Jak dla mnie to wszyscy mamy w sobie nooba, z tym że taki 8 lvl jak wbije coś koło 30-40 to zaczyna unosić się dumą ze swojego poziomu, udaje mądrego, więc nie mylcie nooba z nadpobudliwym idiotą, bo można niemieć wiedzy jak już mówimy o trollach a można nie mieć też wystarczającego IQ żeby normalnie pogadać i na spokojnie wyjaśnić sprawę bez zbędnych pokazów swojej siły...
__________________



"Niema sensu martwić się czymś na co się niema wpływu"
"Wszystko jest trucizną, decyduje tylko dawka"
Redruom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 09:56   #7
Slovic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Quiely
Slovic ma numer GG 3535215
Domyślny

Niee, nie ma takiej gwarancji ze h-lvl to fajny i inteligentny czlowiek, a 10 lvl to noob i idiota.
Slovic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 10:03   #8
Kamak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2008

Posty: 15
Domyślny

Wybacz, ale jak ktoś pyta mnie o drogę, a nie mam ochoty mu odpisywać z różnych powodów to piszę mu o tym. A nie "s*******aj noobie".
Mało jest ludzi na wysokich poziomach, którzy nadużywają pewnej władzy? Wystarczy popatrzeć na WSZYSTKIE serwery. Na np. Celeście codziennie pada kilkunastu graczy, zblokowanych na potworach. Na PvP wiadomo- są zabijani tradycyjnie. Powody są zwykle błahe, a to zabił mi rota czy turtla.
Tak więc odpowiadając na pytanie w temacie: nie.
Kamak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 10:17   #9
Mardud
Użytkownik Forum
 
Mardud's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2007
Wiek: 34

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Większość graczy grających dla cyferek nie widzi nic innego w grze po za nimi taka jest prawda i chodź nie wiem jak byś o coś pytał i tak Ci nie odpowie normalnie bądź Cię zabije lub zignoruje.
__________________
"Gra jak monopol tylko pionki są żywe - mają emocje, a skutki gry są prawdziwe, łatwo skreślać ktoś przegrał i upadł na marginesie człowiek którego nikt nie słucha."
-Grammatik-
Mardud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 10:20   #10
Metal'Hard'Rocker
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 10 2007
Lokacja: Przemyśl-,-
Wiek: 31

Posty: 241
Stan: Zbanowany
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 36+
Skille: 65/45
Poziom mag.: 10
Metal'Hard'Rocker ma numer GG 7639063
Domyślny

Większość h-noobów bierze się z takich serwisów jak:
-tibia soft
-tibia orc(iron)
-allegro

A co do h-noobów to są kiedyś jak grałem jeszcze na pvp zostałem 2 razy zabity za raport na orc.pl za przeklinanie w dziale zdjęcia. Więc sami pomyślcie.

EDIT: Co do trolli-,- czasami może to w******ć bo od tego są fora i serwisy. Nie można wejść na www.tibia.pl wejść w potwory znaleźć tego trolla-,- i kliknąć na mapę respewnu.

Ostatnio edytowany przez Metal'Hard'Rocker - 21-01-2008 o 10:22.
Metal'Hard'Rocker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 11:13   #11
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nagravision Pokaż post
Ojjj nie mmasz racji z tymi pro. Oni maja swoje sposoby na non-pvp. W koncu od czego sa runy magic wall. A o co mi chodzi domysl sie sam ;]
Czemu przythiefciles mi avatara -.-
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 11:20   #12
Royek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2007

Posty: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
Czemu przythiefciles mi avatara -.-
Może też ma małego pisiora jak ty? oO
Royek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 14:27   #13
Vyesniack
Użytkownik Forum
 
Vyesniack's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Lokacja: Ostróda

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Secura
Domyślny

Co do noobów to są w każdych kręgach społecznych...
Z małym levelem, średnim, dużym, Polacy, Szwedzi, Brazole...
W każdym kręgu znajdą się nooby ale też porządni ludzie...
Vyesniack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 14:49   #14
Hu'Hu
Użytkownik Forum
 
Hu'Hu's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2007
Lokacja: Kielce

Posty: 196
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

Za każdym lvleml kryje się człowiek i nie ważne czy ma 8 lvl czy 200.
Jeśli masz zryty beret od tej gry to lvl nie ma związku z tym czy ktoś jest noobem czy nie.

Rozgraniczmy 2 pojęcia : Newie i Noob.
8 lvl to zazwyczaj newbie a ułomny 15latek na 80lvl to noob :>
Hu'Hu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 19:55   #15
Xirgan
Użytkownik Forum
 
Xirgan's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 181
Stan: Na Emeryturze
Imię: Xsarah
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Domyślny

Chociaz wlasciwie jak ktos gra i nabil ten powiedzmy 80lvl to cos sie uczy podczas swojej gry, no ale ok sa tez noby hlvle.
__________________

"Live for everything, die for nothing"
Xirgan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2008, 20:18   #16
mc200
Użytkownik Forum
 
mc200's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Gaalaaanaa ;d
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sevgart Pokaż post
Zabijamy pare bearow po czym przylatuje do nas z krzykiem nieco mniejszy lvl i następuje taki dialog:
-Zostaw moje potworki!
--Ja tylko po food, już znikam
-No Kill!!!!
--Mówie ze po food tlyko...
-Już sobie tu nie pograsz!! Masz hunta od mojego pro!! (zastanawiamy się, skąd tacy ludzie się biorą.. czy niewidomi i nie widzieli ze to świat no-pvp czy co..)
w każdym bądź razie zanim zaczniecie pisać tak, bo wiem ze duzo osob tak robi np. w stosunku do mnie, przemyślcie to, czy jest sens sie "ośmieszyć" w oczach osoby z nami rozmawiającej.
I jak przysłowie mówi, najlepsze pro, to "NO-PVP" innego pro nie ma na tych światach.
Tia, ostatnio bylem sobie na malpkach z kolega i lezal sobie plate armor, kolega podchodzi i bierze, kilka kratek dalej stal jakis 80lvl + jednak nie wygladalo na to, ze p armor bylo jego i zaczął krzyczeć "my plate armor my plate armor", chodzil ciagle za nami i wybijal nam malpki, kolega rzucil mu pod same nogi a on dalej biegl i wybijal potworki, pozniej podbiegl, wzial i poszedl w inna strone, tylko co takiemu 80 lvlowi po 400 gp? Jest duzo high noobow, ktorzy mysla, ze sa nie wiadomo jacy pro mastah, chociaz nisko lvlowi tez sie niektorzy uwazaja za nie wiadomo kogo ... Ostatnio pisalo takich dwoch 11 i 9 lvl na game-chacie po polsku, bylem akurat charem, ktorego mam na rooku i grzecznie ich upomnialem, ze na Game-chacie mozna rozmawiac tylko po angielsku, to 9 lvl odpowiedzial "shut up", a pozniej zaczal sie smiac "you are in rook hahahaha", no to go inni wysmiali i mial z leksza nauczkę Duzo dzieci, ktore kupily/ wbily na bocie wiekszy lvl kozacza jak tylko mogą, cwaniakują do normalnych ludzi, którzy mają niższy lvl. W Tibii noobów jest od groma, lecz niestety większa część to głupie dzieci chodzące do podstawówki/gimnazjum.
mc200 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2008, 09:32   #17
madalioni
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Jarosław- Polska

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madalioni
Profesja: Paladin
Gildia: FOD
Świat: Xantera
Cool

Ja osobiscie znam kilku H-lvli i wiekszosc z nich to debile którzy kupuja chara, padaja 3 razy(czasami wiecej) i sprzedaja go. Ale znam tez kilku którzy maja chara sami od ponad 2 lat i jakos potrafia grac i oni zwykle staja sie ofiarami noobów i hakerów.
Po prostu ktos kto kupuje chara h-lvl = noob
H-lvl który mysli ze mu wszystko wolno = noob
Ktos kto gra sam i szanuje innych = normalny gracz
__________________
MUSIC is my life. NOT TIBIA, tibia is just the game but not life.
madalioni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2008, 10:08   #18
Maxelin
Użytkownik Forum
 
Maxelin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2006

Posty: 64
Profesja: Knight
Domyślny

mc200 co do twojej historii to mam inną teorię, koleś mógł być normalny ale wkurzony że ktoś nie dość że bije mu mobki na respie to jeszcze zbiera jego loot, ten p armor mógł tam leżeć z tysięcy powodów uwierz mi jego powód mógł być konkretny, zostawił p arma i jak zobaczył że ktoś mu go zabiera to zaczęła się w nim krew gotować, zaczął za wami chodzić i wybijać wam monsterki z zemsty już go p armor nie obchodził bo był wkur***ny, potem uspokoił się i wziął p arma i prawdopodobnie stwierdził coś w tym stylu "Nie będę na noobów tracił czasu" ja osobiście wcale nie uważam Cie za nooba bo cie nie znam, to tylko przypuszczenie, tak mogła wyglądać sytuacja więc nie koniecznie chodziło tu o p armora tylko o zasadę, no ale z drugiej strony możecie mieć racje że to po prostu noob
Maxelin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2008, 13:25   #19
Coach
Użytkownik Forum
 
Coach's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2007
Lokacja: Krupski Młyn/Tarnowskie Góry

Posty: 342
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Skille: rosną
Domyślny

ja sie nie przejmuje jak ktoś mi grozi że przyleci swoim pro evul mastah h-lvl .. a jak ktoś chce mnie trapnąć niech spróbuje
Coach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2008, 20:08   #20
mc200
Użytkownik Forum
 
mc200's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Gaalaaanaa ;d
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxelin Pokaż post
mc200 co do twojej historii to mam inną teorię, koleś mógł być normalny ale wkurzony że ktoś nie dość że bije mu mobki na respie to jeszcze zbiera jego loot, ten p armor mógł tam leżeć z tysięcy powodów uwierz mi jego powód mógł być konkretny, zostawił p arma i jak zobaczył że ktoś mu go zabiera to zaczęła się w nim krew gotować, zaczął za wami chodzić i wybijać wam monsterki z zemsty już go p armor nie obchodził bo był wkur***ny, potem uspokoił się i wziął p arma i prawdopodobnie stwierdził coś w tym stylu "Nie będę na noobów tracił czasu" ja osobiście wcale nie uważam Cie za nooba bo cie nie znam, to tylko przypuszczenie, tak mogła wyglądać sytuacja więc nie koniecznie chodziło tu o p armora tylko o zasadę, no ale z drugiej strony możecie mieć racje że to po prostu noob
Tak, wiem, ale ten p armor naprawde wygladal jakby byl jego On sobie stal kilka kratek dalej, my sobie podeszlismy i chwile postalismy przy nim on zaczal isc to kolega wzial p arma i wtedy on zaczal za nami lazic
mc200 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.


Powered by vBulletin 3