Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-01-2008, 04:45   #1
Adilwil
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Do Ludzi z Hiberny

Witam wszystkich Tibijczykow z wszystkich swiatow !
to co sie dzieje na roznych swiatach to przechodzi ludzkie pojecie.
Hiberne opanowala ZARAZA Gildi PK mianowicie DM - BKNP - POLISEN !!!
kozaki po 100 + lvl pekuja rozne levele i tylko sciagaja paymenty.Hiberna
to Swiat na ktorym kiedys gralo sie lepiej a teraz ;/ - wszystkim az sie odechciewa grac , a dwa tutaj sa najlepsi zawodnicy tej gry chociazby moglbym wymienic jednego SEROMONTIS ! Polak !!!! a Br tak za bardzo do Polakow nic nie maja tylko nasi sie tloka miedzy naszymi ;/.Kieruje te slowa do starej gwardii roznych miast przykladowo Thais Kazordon Carlin AB Venore i cala ta reszta by sie jakos zjednoczyc ! i nastukac tym Pekerom !!!! by im pokazac ze nie mozna tak ze po 10 leja jakiegos Elit Najta 100 - 200 lvl ! najczesciej te pekuja 50-60 leveli.moze i moj level jest slaby bo az 25 a byl 35 , to zawsze sie napie.....lem z PK.Jest tyle tych Gildi na tym swiecie i co Hiberniacy pozwolicie by Pekerzy wygrali i ze tak powiem dyktowali warunki ? jestem stanowczo Nie !!!!!!
moj nik ADIL SWIL - nie gram juz tym charem czasami cos sie logne i pogadam z kolezankami czy kolegami a ogolnie gram juz innymi postaciami owszem tez na Hibernie !
na przykladzie pewnego miasta - bylo kiedys tak ze nie wazne czy ktos kogo zna czy nie - ta osoba widzi ze jakis pacjent kogos leje kazdy wjezdza !!!! i pomaga zwlaszcza w miescie jak Thais !
konczac darujcie sobie wyzywanie mnie czy huncenie ADIL SWIL tylko najpierw przemyslcie 2 razy zanim cos napiszecie pozdro dla Normalnych !
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2008, 22:06   #2
Luuka07
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Posłuchaj..

Mówiąc, że DM to gildia PK, mylisz się. To jest rodzina, widać to po ich historii, są jedyną gildią, która walczy o swoją wolność, którą stracili za darmo. Owszem, Polisen i BKNP są gildiami bezmyślnych PK, ale obecna sytuacja na hibernie im na to w 100% pozwala. Wielka wojna pomiędzy Aliance a DM moim zdaniem przechodzi w decydującą fazę. Zdaje sobie sprawę, że jeśli to DM wygra wojnę to sytuacja nie zmieni się wiele. Będą robic tak, aby im było dobrze. Pozatym co robiło do tej pory Aliance? Tak samo było. Painful, Master Fusion i reszta tych frajerów robili co chcieli. Nie było przebacz. Albo masz potężnych przyjaciół i grasz, albo masz potężne szczęście i grasz.. albo go niemasz i płacisz albo padasz. No sorry, ale w tej chwili niema ratunku dla Hiberny.. Pomimo to chcę spróbowac jeszcze tam grać. Szkoda zostawiac 60+ palladyna.. może jednak bardziej jestem przywiązany do przyjaciół, których poznałem grając w to i którzy mi pomagali przez cały czas.

Jeśli uwarzasz, że źle mówię to Twoja sprawa. Powiedz mi co TY myślisz.

3mka
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2008, 14:09   #3
Sardendor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Lokacja: Dublin
Wiek: 33

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 26
Skille: 63/61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dm wygra wojne, i bardzo sie z tego ciesze
Alliance to banda czubkow. Seromontis nie wychodzi na OB bo i tak wiadomo ze padnie. Savage i Benosa padli w 10 sekund :>
jaki sens walczyc ? Bye bye Alliance

BKNP - Mi nie przeszkadzaja
Sardendor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2008, 16:07   #4
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

wojny nie wygramy, teraz liczy się tylko FUN

a to że sciągamy od was paymenty, to już sorry ale macie lipe,
jak przegrywaliśmy to zawsze jakoś cały server był przeciwko nam, przypominam sobie "Last Stand", nas 20-30 na około 100 + przeciwników?

teraz jak zaczeliśmy się bawic to nagle ludzie znowu chcą żebyśmy wygrali... niestety powiem szczerze

jak wygramy będziecie mieli jeszcze gorzej :^))


EDIT, dopiero teraz zauważyłem, że to 25 lvl chce zebrac "ekipe z tibijskich miast" = DD więc to wszystko wyżej NVM

Ostatnio edytowany przez Arte - 04-02-2008 o 16:10.
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2008, 05:15   #5
Adilwil
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Arte
a czy ja napisalem ze " zbieram ekipe " na DM ?
owszem Hiberna jak i inne swiaty rzadza sie swoimi prawami
DM teraz to potega na Hibce.owszem paru z DM tez padalo czy innycj tego typu Gild.ps byl i 35 lvl !

Luuka07
zgadzam sie z toba w 100 :%
ze se pozwole cytuje " Szkoda zostawiac 60+ palladyna.. może jednak bardziej jestem przywiązany do przyjaciół, których poznałem grając w to i którzy mi pomagali przez cały czas. "

mam pare innych charow tez na Hibernie a ze sie zzylem z przyjaciolmi - ktorzy maja rozne levele 40-100.szkoda ich zostawic , mieli tez chwile slabosci i chcieli zmienic swiat.
z doniesien paru pewnych info nawet DM pozwala se nie tylko na paymenty ale tez na liczne hunty z innych gild.wymuszaja tez zeby inne gildie byly rozwiazywane.

watek Seromontisa oni maja wojne lecz sam Seromontis tez sie boi paru najzwijmy to Postaci i grzeje DP.

Czy bedzie koniec tych DM-ow zobaczymy moze bedzie jakies " powstanie " i DM da se siana .tez nie wszyscy z DM to tzw Pekerzy owszem jest kilku spoko ziomkow

konczac pozdrawiam znajomych oraz tych normalnych !!!
male pytanie mimo ze czytalem prawie cale forum
Jakie inne swiaty maja podobna sytuacje ?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:08.


Powered by vBulletin 3