Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-04-2008, 01:10   #1
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny Nowa Tibia.pl - Info

Obecnie pracujemy w pocie czoła nad rozwiązaniem problemów powstałych po wgraniu nowej Tibia.pl. Problem leży po stronie trzymania plików tymczasowych. Jak tylko się z tym uporamy, ponownie wgramy nową Tibia.pl. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności.

Udało się już częściowo wgrać nową Tibia.pl. Zmianie uległ wygląd, nawigacja oraz cały system strony.
Czeka nas dużo pracy zanim wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Do końca tego tygodnia postaramy się wprowadzić wszelkie brakujące dane np. "Cytaty", "Czy wiesz, że...", naprawić wszystkie niedziałające linki i obrazki, oraz uzupełnić wszelkie braki.

Kiedy uznamy, że jesteśmy gotowi, napiszemy o wszystkich możliwościach strony oraz ciekawych rozwiązaniach i dalszych planach.

Układ odnośników w menu oraz ich kolejność może ulec zmianie, tak samo jak wiele innych rzeczy.
Kiedy doprowadzimy już wszystko do zamierzonego stanu, zajmiemy się m.in. anglojęzyczną wersją strony, wersję na urządzenia przenośne (PDA, telefony) oraz nowym systemem Tibian Earth.
Mam nadzieję, że nowy system się sprawdzi, że dzięki temu, na Tibia.pl szybko i sprawnie znajdziecie potrzebne informacje.

Polecamy skorzystanie z wyszukiwarki na górze strony, oraz opcji Dodaj sugestię, przy danej podstronie. Wszystko wymaga jeszcze dopracowania, ale dzięki dodawaniu sugestii, będziecie mogli tworzyć Tibia.pl razem z nami. Więcej napiszemy już niedługo.

Na koniec chciałbym podziękować Wszystkim osobom, które pomagały nam w tworzeniu nowej odsłony strony, głównie zaś naszemu programiście. Dzięki jego pracy, możecie uczestniczyć w ulepszaniu strony i stać się jej częścią!
__________________
To mówiłem ja bosal


Ostatnio edytowany przez bosal - 22-04-2008 o 23:39.
bosal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:24.


Powered by vBulletin 3