Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-12-2004, 08:16   #1
Acoma
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 12 2004

Posty: 13
Smutny Opłaca sie być uczciwym?

Na powiem coś o czym doskonale wiecie. To raczej wylanie żalów niż pytanie, ale i wy może coś na ten temat powiecie... Otóż sprawa ma się tak. Idziesz na jakieś ezpowisko, patrzysz a tu ktoś expi i mówi: plx plx leave i hunt here...
Jeśli to jest dość małe miejsce - to nie mam za dużo wątów - on/ona był/a pierwsza. Jeśli duże expowisko to już moim zdaniem przesada. Obowiązuje prosta reguła - atakujesz potworki teo co ciebie atakują. W 99,9% przypadków, nawet jak expowisko jest duże taki "właścicel ziemski" dalej nas wyprasza. Albo jest namolny i bedzie przeszkadzał, albo straszy polowa tibii którzy nic nie beda robic tylko huntować cie za to ze ty grzecznie domagasz sie tez swego prawa do expienie (Ps. wczoraj wieczorem gość straszył mnie, że jego high lewele kolesie wybiją mi połowe mojej bogu ducha winnej gildii). Ale najwieksze dla mnie s.....two jest takie, że ty expisz już powiedzmy z godzinę, a tu wpada koleś mniej wiecej równy lewelem i zaczyna sie z powrotem zabawa w wypraszanie - wtedy to mnie szlag już trafia . Podsumowując muszę podkreślić jedną rzecz, ja jestem pokojowy człowiek, raczej zawsze ustąpię takiemu litując się nad jego małostkowością. No, chyba że mnie zaatakuje bądź ciężko obrazi mnie lub my country - wtedy sprawa jest honorowa. I na koniec mam pytanko choć podejrzewam, że będzie ono retoryczne - jak wyleczyć takich ludz? tylko siłowo? czy pokazywać swoją klasę i dupkom tego rodzaju ustępować... Wypowiedzcie się na ten temacik proszę i dzięki za komentarze...

Ps. Najczęściej mi się to zdarzało na ghostlandzie (chimera).
Acoma jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2004, 08:40   #2
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Niestety, ustępowanie nic nie da. Tacy ludzie to totalne bezmózgi. Wpadnie taki i zamiast poprawną polszczyzną czy angielszczyzną "Ja tu hance ty n00pie, zaraz cie moja babcia Babble zabije ona ma 199 elder sorcer!!111!". Albo wbije i bedzie ci truł dupe przez caly czas twojego expienia "plx leave, plx leave, fri itens ? br ?".

Nic z takimi nie zrobisz, tylko zabic ale jest problem skulli, wiec Absolutnie Sie NIE zgadzac, z takim i nie opuszczac miejsc expowiska. Chyba ze ma 45 leveli, wiecej to sprawa jest oczywista
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 08:45   #3
Tretogorczyk
Użytkownik Forum
 
Tretogorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2004

Posty: 75
Domyślny

Widzisz... wiele expowisk sie po prostu zajmuje i takie sa zasady. Nie bedzie 3 kolesi expic na guardach, ale jeden (dwoch bedzie czekac w kolejce). Takie sa zasady, a wpraszanie sie na sile do expowiska to najbardziej wkurzajaca rzecz jaka moze byc... Jesli byles pierwsyz to masz swiete prawo siedziec tam ile ci sie podoba (jesli opuscisz kopalnie w jakis spobo to prawo tracisz).
Tretogorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 09:36   #4
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Tacy ludzie sa nie do wytrzymania. Kiedys wpadam do jaskini z Trollami niedaleko Venore i byl jakis gosc. Jak sie nie zaczal od razu drzec, zebym poszedl, bo mnie zabije i costam jeszcze pierniczyl. Tez chcialbym poexpic. Nie przyszedlem z Venore, tylko po to, zeby mi jakis gosc powiedzial, zebym spadal..

A totalnie mnie to wkurzalo na Harmonii (juz tam nie gram). Czekalem pol godziny na ghoula, zeby sie zrespowal, bo ciagle jakis gosc tam stal. W koncu sobie poszedl no i zrespowal sie ghoul. Podchodze do niego, juz go mialem zaatakowac, a nagle gwizd **** z kuszy i ghoula nie ma - przyszla jakas inna mynda i nie patrzac, ze ja tam jestem i nawalam ghoula, po prostu go zabila..

@UP:
Ale on napisal w pierwszym poscie, ze rozumie jesli jest to na mniejszych expowiskach, gdzie obowiazuja kolejki. Ale na wiekszych expowiskach, gdzie kolejek nie ma, no to przesadzaja..
__________________

retired/retarded

Ostatnio edytowany przez Kajulec - 05-12-2004 o 09:38.
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 09:39   #5
Monoskar
Użytkownik Forum
 
Monoskar's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2004
Lokacja: Hiberna

Posty: 142
Monoskar ma numer GG 3253757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tretogorczyk
Widzisz... wiele expowisk sie po prostu zajmuje i takie sa zasady.
Ja akurat się z tym nie zgodzę
O zajmowaniu expowisk można mówić przy respie czegos konkretnego przy wysokich skill'ach i level'ach. Ale jakoś ostatnio kretyni zaczęli sobie zostawiać listy przy kopalniach Dwarfów !!!
I to nie są konkretni gracze, którzy chcą mieć spokój, ale głąby na 10-15lvl i potem Ci marudzi taki za plecami żebyś wyszedł (chociaż idę np do Soldków) bo "właściciel ziemski" będzie tu roty klepał.
To już jest poprostu chamstwo i trzeba się będzie za to wziąźć.
Monoskar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 10:19   #6
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monoskar
Ale jakoś ostatnio kretyni zaczęli sobie zostawiać listy przy kopalniach Dwarfów !!! <cut>
To już jest poprostu chamstwo i trzeba się będzie za to wziąźć.
To nie jest chamstwo. To jest po prostu chec bycia kims lepszym, niz sie aktualnie jest. Zajmowanie kopalni jest na topie, wiec koles zajmuje, myslac, ze wsrod 15lvli bedzie panem
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 14:59   #7
Aragorn
Użytkownik Forum
 
Aragorn's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2004
Lokacja: Białystok/Venore :P

Posty: 35
Aragorn ma numer GG 1109549
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego
Niestety, ustępowanie nic nie da. Tacy ludzie to totalne bezmózgi. Wpadnie taki i zamiast poprawną polszczyzną czy angielszczyzną "Ja tu hance ty n00pie, zaraz cie moja babcia Babble zabije ona ma 199 elder sorcer!!111!".

Lol Babble ma 1 lvl no vocation .

Amazon camp jest wmiare duze, a bardzo czesto widze ze idzie 5 gosci za soba (11-15 lvl) i w 5 zabijaja 1 amazonke, a jak ktos bije valkirie to sie wszyscy dolaczaja. -.-
__________________
Screeny z Hero Hunta
Aragorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 15:12   #8
Astius Jilnoy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2004
Lokacja: Teraz Poznań
Wiek: 36

Posty: 17
Astius Jilnoy ma numer GG 6519078
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego
"Ja tu hance ty n00pie, zaraz cie moja babcia Babble zabije ona ma 199 elder sorcer!!111!".
dobre

Ide sobie trenić na rotach, a tu przychodzi gościu(jak byłem zabarykadowany parcelami) i do mnie mówi "dont block respawn plz liive"(pisownia oryginalna zachowana )

A najbardziej nie mogę ludzi, którzy przychodza jak trenie, stoją z 5 minut i walą z hmm . To są n00by(według mnie) nie dość, że rozwiewają wątpliwości co do tego kim są to jeszcze tracą hmm-y .
Astius Jilnoy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 15:18   #9
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Najlepiej takich osobników olac, cieplym lub zimnym moczem (do wyboru), i sobie expic. Nie mowie tu o guardach czy innych mocnych potworkach, gdzie zwyczajnie sie zajmuje miejsce, expi a potem czeka na swoją kolej .
A jak ci sie 15 levelek wbije na guardy to lurnij mu pare, zobaczymy czy zbloczy
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 16:17   #10
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

OD niedawna gram na Securze, ten problem dotyczy głównie serverów non-pvp, i żyję nadzieją, że osiągne high lvl, i będe expił tam, gdzie ręka n00bów nie sięga...
Taka anegdotka z dzisiaj...
W Ms(mount Sterum), na pierwszym pientrze, ide do cyca przy rampie, za mostem(nie mam Uhów, bo nie mam problemów z cycami), a tu taki 13 lvl wpada i mnie blokuje, ja leje cyca, vite puszczam, na szczęscie miałem hmm, jeszcze 1 hit, a koles Uha cyca, na szczęsćie miałem 2 hmm a on jeden UH, potem dre się na niego, pełno gapiów, a on do mnie "Yu noop u tried to kill me, nup!"...
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 16:33   #11
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Ja uważam że niezależnie od expowiska, czy to raty czy guardy ten kto był pierwszy ten expi.
Miałem taką sytuacje, expie na ghoustland'dzie (na ghoulach), miałem wtedy 24 lvl, a tu mi sie wbija pall na 29 i każe spadać bo mnie zabije. Pokazałem mu SDka i powiedziałem żeby sie !&@$^%... Koleś sobie odpuścił
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 18:08   #12
Monoskar
Użytkownik Forum
 
Monoskar's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2004
Lokacja: Hiberna

Posty: 142
Monoskar ma numer GG 3253757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
To nie jest chamstwo. To jest po prostu chec bycia kims lepszym, niz sie aktualnie jest. Zajmowanie kopalni jest na topie, wiec koles zajmuje, myslac, ze wsrod 15lvli bedzie panem
Może źle to ująłem -> koleś na 12lvl marudzi mi żebym wyszedł, chociaż ide sobie na Soldki piętro niżej, lub 2.
Co teraz: przy*******ić, olać, postraszyć ???
Monoskar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 20:03   #13
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

jest pewien sposób .. lecz ryzykowny i nie tani. Mianowicie jeżeli expimy w kopalniach .. to może po prostu zablokować wejście (na powierzchni) parcelami, na parcele np. ff albo pf i noobki nie przejdą ... gorzej jak dorwie Cię h-lvl który chciał poexpić na niższych poziomach kopalni.

A co do ustępowania, ja często przystaję do powiedzenia: "Mądry głupiemu ustępuje", nie ma sensu tracić czasu na ściganie się z frajerem po zablokowanym respie ... oczywiście jeżeli wchodzę i ktoś już jest to automatycznie wychodzę, ponieważ wiem jakie to irytujące jak ktoś wbija Ci się na expa ...
__________________





p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 20:13   #14
petozu
Guest
 

Posty: n/a
Król :/

Dzis mialem taki przypadkek ja kulturalnie expie sobie na cyckach a tu wpada 17 knight plx plx moge zabic 1 cyca plx plx no ja mowie no ok ale jednego to idzie wali go zabil i idzie dalej -.- ale ze mialem wikszy lvl to jedno slowo i juz go nie bylo jak jestes 1 na expowisku to bron go chyba ze duzo wiekszy lvl dzis wpadl 62 lvl jak expilem widzial ze expie i poszedl to sa ludzie z klasa a nie mam wiekszy lvl wypierd.... bron swojego expa a jak ktos juz go zajol to zostaw nastepnym razem ten gosc zostawi tobie a jak nie zostawi to idz mu wybijaj ps.Monoskar:ten piesek na zdjeciu to twoj zarabisty =D

Ostatnio edytowany przez petozu - 05-12-2004 o 20:15.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 21:58   #15
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 35

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Ta, skad ja to znam. Ostatnio mnie koles na 17lv wyrzucal(ja mam 25). You wana die? Jak mu powiedzialem ze tak to zaprosil kolege (10lv sorc 0 ktory nawet hmm mial. Chlopaki mieli pecha, dzien wczesniej mi mlv skoczyl, zarabalem noobow w 2 uhy.

Mnie najbardziej denerwowalo takie zachowanie w Amazon Camp. Tam przynajmniej raz dziennie przychodzi taki 30+ i cie wygania, czasem nawet bolcikiem pospiesza.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 22:10   #16
Astius Jilnoy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2004
Lokacja: Teraz Poznań
Wiek: 36

Posty: 17
Astius Jilnoy ma numer GG 6519078
Domyślny Msg z ostatniej chwili

Msg z ostatniej chwili. Nadal trenię na rotach. Facio podchodzi do mnie i stoi, stoi, stoi i nagle zaczął rzucać spearami. Jedna za 8 trafiła(9 lvl pall). Oczywiście mu nie oddałem . A on do mnie "leave or hunted. I was here first noob". Rozwalił mnie, aż spadłem z krzesła i o kant biurka się uderzyłem i mnie boli . Gram na non-pvp jak co. Po takich numerach wyłączam kompa i płacze nad tibią, że się taka do niczego stała przez n00bów.
Astius Jilnoy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 22:26   #17
Sakumil
Użytkownik Forum
 
Sakumil's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2004
Lokacja: yyy o co chodzi ?
Wiek: 32

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Monarh
Świat: Xantera
Poziom: 53
Poziom mag.: 46
Sakumil ma numer GG 3367333
Domyślny

heh szkoda mi tych n00bkow taki z dauny ze szkoda pisac teraz ta "polska" hołota wyszla z rooka, ale nawyki maja daliej rookgardowskie jak klepia potwora tekst "MINE !!" a jak ty klepiesz to zaczyna razem z toba klepac... a pozniej po jego wielu prozbach i grozbach typu "I first her !! u Nop!! gat aut !! I have fried hi have 100lvl !! (na Xanterze jest ich malo)" a nakoncu wyzywanki pojawia sie txt "huntet" i pojawia sie symboliczna biala czaszka ... coż począc takie zycie ... trzeba go zaklepac a co do respow na moim swiecie zadko to sie zdaza czasami jak jest male expowisko to tak, ale nastepuje to kulturalnie "hi. I first here. Can you leave ? plz" no i tak to wyglada
__________________
Mniej chamstwa na forum

Wiecej pomocy!

Ostatnio edytowany przez Sakumil - 05-12-2004 o 22:27. Powód: literowka
Sakumil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 07:05   #18
KOndi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny No wiesz mnie co innego wkurza

np.mam 8lvl i expi se na trolah przyhodzi 25lvl i sie kozaczy ze on tu expi wielaem inna postacia 25sorkiem i dabilem se na nim red skula za to ze expi tam gdzie nie powinien bo tam expia tylko od 8 do 10
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 07:10   #19
KOndi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak przyhodze na trole zeby zobaczyc czy jest tam jedzenie i widze ze 8lvl expi wyhodze bo 8lvl niech se pexpi bo 8lvl nie sie postrahu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 07:14   #20
KOndi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja nigdy nie ustepuje w kopalni poprostu nie wale potworow ktore wli ktos inny a jak ktos mie straszy wolam kumpli z gilid i swojego chlopaka w tibi ma 69lvl
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:02.


Powered by vBulletin 3