Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-12-2004, 17:44   #1
Yarrim
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Sprzedaz kont za rl kase ?

Przeglądajac sobie allegro natknołem się na 2 postaci, Najt na 55 lvl skille 80/74 na antice za którego gość chce 310 zł a drugi to najt na 53 lvl ze skillami 78/77 na elysi za 160 zł oba to facc, co wogóle sądzicie o sprzedaży kont za rl kase ? I dlaczego jest tu taka duża różnica w cenie ? czy ten z elysi nie powinien być droższy, czy to moze ten z antici zawyżył sobie cenę ? w końcu to jeden z nowszych serwerów, gdzie ceny itemów są znacznie większe w porównaniu do antici.

  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2004, 18:04   #2
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Niestety, ludzka IMO głupota nie zna granic, widziałem char, za którego na allegro dano, hmm już nie pamiętam 1900-2500 zł. TO NIE JEST NORMALNE, a tak btw jak kogoś interesuje, account sharing w każdej postaci jest na TYM forum nielegalny.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 18:34   #3
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

glupota, glupota i jeszcze raz glupota... kupowac postacie z tibii za tyle kasy :| albo ci ludzie sa tak glupi, albo maja tyle kasy ze nie wiedza co z nia zrobic <raczej to pierwsze ,w koncu zyjemy w [k]raju zwanym Polska > za to najlepszy byl pewien dzieciak... kupowal postaci, itemy itd z tibii... nie zaplacil jednak za zaden, mimo to kupowal dalej jak sie nie myle jakis miesiac temu mial 20 negatywow na allegro szkoda tylko ze nie pamietam jego nicka
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 18:36   #4
Chopkers
Użytkownik Forum
 
Chopkers's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 453
Stan: Na emeryturze
Chopkers ma numer GG 3987061
Domyślny

to co mowi dr.unknown to byl karwa i chcial za niego bodajrze 2200.
lepszy byl gosciu co chcial SoV'a sprzedac za 2000zeta na anitce
__________________
|||||||||.................... (Trwa ładowanie podpisu)
\m/,
Chopkers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 18:57   #5
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

A co powiedzie na to:

SoV, Grat Shield, HotS (G-Helmet) = 2000€ (2000€*Kurs 4,17 = 8356 PLN)

(www.tibiashop.com)

Jestem ciekaw, co za idiota (Bo jak go inaczej nazwać) chce sprzedać/kupić itemy w grze za tyle kasy. Za to można kupić nowiuteńkiego kompa z wszelkimi bajerami plus jakiś wypas monitor i cały zestaw głośników i jeszcze zostanie na orginały do pogrania.

A teraz załurzmy, że taki "ktoś" kupuje te itemy i go zhackowali, jestem ciekaw co by wtedy zrobił...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2004, 19:42   #6
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 35

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Wieszok
Sa poprostu zaciency zeby to samemu zdobyc

@topic
Ja nie rozumiem takich ludzi. Jak mozna byc dumnym z czegos na co sie nie zapracowalo. Jesli nigdy nie bede mial SoVa, nie bede plakal bo wiem ze jestem poprostu na to za cienki(wzglednie nie mam pacca ). To samo sie tyczy hackierow. Jestem dumy ze swojej postaci bo sam na wszytko zapracowalem.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 23:14   #7
Mimichal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja widzialem na Allegro jak 105lev poszedl za 5000zl!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 23:28   #8
Kele
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Ja kiedyś lookałem allegro...i licytowali 80 elite knighta...zgadnijcie cene?? 16 320 zeta!!!!!!!!!! szok...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 23:37   #9
dobry barbarzyńca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2004

Posty: 77
Domyślny

@up
16 tysiaczków?? to chyba nie bardzo mozliwe....

A tak wogóle kupowanie postaci to największa głupota..., przecież to tylko gra !!!! (kiedyś mój kumpel powiedział że jak kupi sobie konto to tak jakby kupił sobie jakąś oryginalną gre )
dobry barbarzyńca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 23:55   #10
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

moi koledzy kupują za rl kase :/ potem taki szpanuje że na 27lvl ma c seta :/ ja bym był dumny z własno zapracowanego k seta na takim lvlu
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 23:58   #11
L..i..S..e..K
Użytkownik Forum
 
L..i..S..e..K's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2004
Lokacja: SzczecineK
Wiek: 36

Posty: 161
L..i..S..e..K ma numer GG 2942145 L..i..S..e..K ma login Tlenu lordfox
Domyślny

Ja jestem za tym żeby sprzedawać postacie za RL kase. Dlaczego? Bo sam juz opchlem 2 postacie za jakies 400zl , nie dość ze przyjemnośc z gry to jeszcze masz za to kase.
__________________
28lvl Master Sorcerer - Xerena - Online
43lvl Master Sorcerer - Kyra
76lvl Royal Paladin - Nebula
64lvl Knight - Hiberna
56lvl Knight - Hiberna
L..i..S..e..K jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2005, 09:57   #12
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Dzisiaj przegladem akcje na www.allegro.pl i co znalazłem???76 elit knighta na eterni,za ktorego ktos daje 900 zl.Tyle kasy za postac w tibii ;/
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2005, 12:30   #13
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Ludzie którzy kupują postacie z rl kasę, to przeważnie nadziane dzieciaki, którym brak umiejętności i samo zaparcia aby przebić ten 20lv. Chcą obrazu mieć dobrą postać, z wypas skillami itd. Wątpię, aby taka sprzedana postać długo pozostała na swoim oryginalnym lv. Jak się nie umie grać taką wysokopoziomową postacią, to nic dziwnego, ze deada się na 80lv na minotaurach albo na d-guardach.

Sprzedawanie postacie też nienajlepiej świadczy o tych co je sprzedają(Taka jest prawda Lisek).

Sprzedaż na Allegro kont Tibijskich, to nie jedyne co się tam praktykuje. Kiedyś przeglądałem oferty sprzedaży kont na Battle Net do Diablo II. Co to za przyjemność z grania nie swoją postacią?? Co z tego że ma 90lv, skoro osoba nią grająca nigdy nie przebiła 50lv?? Przyjemność z tej gry jest wtedy, gdy widzisz 90 przy poziomie i wiesz, ze sam na to zapracowałeś.

A jeżeli grasz, aby zarabiać.....cóż, lepiej przestań grać. Nie można łączyć świata rzeczywistego z tym wirtualnym. Nie wychodzi to na zdrowie.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2005, 12:45   #14
Slajt
Użytkownik Forum
 
Slajt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2004
Lokacja: Szczecin

Posty: 423
Slajt ma numer GG 2129575 Slajt ma login Tlenu defcom Adres Jabbera do Slajt
Domyślny

@LISEK
ja też zgarnelem ze 100 zetka
@gangrel666
NIE ZAPRACOWALO ?
Ja zby kupic sobie taka postac o bym mosial juz zaczac zbierac, a dozbieral bym chyba do 2010. Moi starzy musieli by odkladac wszystko na tibie i kurde ! co ja tutaj pisze, przeciez ja bym nie kupil postaci nawet za 5 zl, przeciez sam je sprzedaje ^^
__________________
"Idź i wychędóż się sam!"
Ostatnie Życzenie - A. Sapkowski
Slajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2005, 07:59   #15
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slajt
@LISEK
ja też zgarnelem ze 100 zetka
A ja zgarnąłem 240 zł. ;P

@Topic
Głupota, mój kumpel z rl sprzedał 50 royal palla za 700 zł I 53 elite najta za 800, potem Vikanu odzyskał za darmo bo new owner nie umiał grać i zjechał do 42 lvlu, a z najtem nie wiem co zrobił(jeden łepek kupił te 2 chary)...
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2005, 09:29   #16
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

sam kiedys zastanawialem sie czy sprzedac swoje konto (akurat mialem dolek finansowy)
myslalem, myslalm i doszedlem do wniosku ze jednak nie moge - dlaczego?

porownajcie postac do psa, wiernego przyjaciela
postac, ktora graliscie na pewno nie raz byla huntowana, nie raz ginela i nie raz odechciewalo ci sie nia grac z tych 2 powodow
jednakze to wlasnie jej historia uswiadomila mi, ze nie potrafie sie jej pozbyc
to tak jakby sprzedac psa, z ktorym zylo sie pod jednym dachem kilka lat
tego nie mozna zrobic, zawsze przywiazuje sie do postaci ktora gram i nie potrafilbym jej sprzedac

sprzedaz itemow i gp za rl kase
jest to zakazane, gdyz rozne powiazania prawne wymagalyby zaplacenia od sprzedazy podatku, rozliczenia sie z urzedem skarbowym, ustosunkowania prawnego odnosnie pieniedzy elektronicznych itp.
jest to bardzo zawile
dodatkowo gra niema sluzyc do zarabiania tylko do grania, co takze jest intencja cipsoftu
oraz chca oni utrzymac jednakowy start dla wszystkich graczy
wyobrazcie sobie sytuacje kiedy ktos za rl kase kupuje 100bp sd i 100bp uh na nowiutkim swiecie
w polaczeniu z dobrym pvp i sredniego poziomu postacia staje sie niezwyciezony (mozna wprowadzic polemike, ze jak przyjdzie 10 osob to go zabija, ale nie jest to tematem rozmowy, wiec prosze ograniczyc tego typu komentarze)
oznacza to iz ktos kto ma duzo kasy w rl bedzie mial duzo kasy w grze - co niepowinno miec zadnego powiazania

dlatego wlasnie sprzedac dobr tibijskich za rl jest zakazana
__________________
MayGyver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2005, 20:14   #17
Slagolash
Użytkownik Forum
 
Slagolash's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 34

Posty: 262
Stan: Na emeryturze
Świat: Saphira
Slagolash ma numer GG 3177912
Domyślny

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39559403
1000 zeta za MPA i Demon Helma.....n/c
Slagolash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2005, 09:52   #18
Nerevareen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 12 2004
Wiek: 35

Posty: 60
Domyślny

Mnie dobiła sprzedaż Kaffewa z Galany. Po 2 miesiącach istnienia servera ownerzy dorobili się 62 lvla i skili w top 3 serva.
Poszedła na sell na Allefro bo na Galanie się zczą robić shit i sporo ludzi odeszło po 1 wojnie. 750 zyla chłopak wybulił i w miesiąc z 62 na 65 podskoczył a w skilach został tak jak był Aktualnie ma 30 poziom
<no coment>
Nerevareen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2005, 12:53   #19
Bobi
Użytkownik Forum
 
Bobi's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Wiek: 32

Posty: 141
Domyślny

Moje zdanie na ten temat jest takie- Jeśli komuś się znudziła gra to po co ma nią pkować (przyjemność wiem) albo rookować skoro można ją sprzedać i np. kupić sobie za to nową gre. Uważam, że sprzedawanie w cenach do 100zł jest w miare normalne ale gdy mówimy już o takich kwotach jak 500, 1000 czy 5000 (!) złotych jest to debilizm osoby sprzedającej, a jeszcze bardziej osoby kupującej. Wyobraźcie sobie kurde 1000zł za przedmiot w grze który jednym ruchem Twojej ręki może wpaść do "tibijskiej" wody i już go nie będzie.
Tak samo jak nie weźmiesz banknotu 10zł i nie podżesz w ręce- prawda? To samo z takim SoVem który może być warty bagatela 1000zł! Jak to nazwać? Hardkor? Debilizm? Rzeźnia? Świat schodzi na psy....
Bobi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2005, 12:54   #20
Bobi
Użytkownik Forum
 
Bobi's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Wiek: 32

Posty: 141
Domyślny

Moje zdanie na ten temat jest takie- Jeśli komuś się znudziła gra to po co ma nią pkować (przyjemność wiem) albo rookować skoro można ją sprzedać i np. kupić sobie za to nową gre. Uważam, że sprzedawanie w cenach do 100zł jest w miare normalne ale gdy mówimy już o takich kwotach jak 500, 1000 czy 5000 (!) złotych jest to debilizm osoby sprzedającej, a jeszcze bardziej osoby kupującej. Wyobraźcie sobie kurde 1000zł za przedmiot w grze który jednym ruchem Twojej ręki może wpaść do "tibijskiej" wody i już go nie będzie.
Tak samo jak nie weźmiesz banknotu 10zł i nie podżesz w ręce- prawda? To samo z takim SoVem który może być warty bagatela 1000zł! Jak to nazwać? Hardkor? Debilizm? Rzeźnia? Świat schodzi na psy....
Prosze o usunięcie 1 posta bo mi się coś zchrzaniło i wysłałem 2 razy

Ostatnio edytowany przez Bobi - 18-01-2005 o 12:56.
Bobi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:30.


Powered by vBulletin 3