Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2004, 18:23   #1
Kubek
Użytkownik Forum
 
Kubek's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004
Lokacja: Układ słoneczny-Ziemia-Europa- Polska-Dom-Krzesło przed komputerem
Wiek: 33

Posty: 155
Stan: Na emeryturze
Kubek ma numer GG 5950951
Domyślny Czemu taki, a nie inny nick ?

Ten temat jest poświęcony waszym nickom w tibi, a mianowicie dla czego macie taki, a nie inny nick, co się przyczyniło do powstania postaci o takim imieniu itp.
Awięc mój nick - Taki sobie Kuba, powstał gdy w klasie był pewnego rodzaju "szał" na tibię, i dużo osób tworzyło sobie postacie. Jeden chłopak miał już postać , która nazywała sie Taki sobie Seba, wększości spodobał sie ten nick, i pomysł założenia "klanu". No i każdy robił postać o nicku- Taki sobe... (<---tutaj imię albo ksywa)
Przedsawcie historię powstania swojego nicku
Kubek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2004, 19:23   #2
Winniczek druid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2004

Posty: 28
Domyślny to ja..

j to powiem wprost . jestem zapaleńcem na przyrode.
pewnego razu mnie hackli i nie wiedzialem co zrobic
postanowilem zrobic se nowa postac i nazwac ja.
nazwalem ja winniczek druid gdyz kojarzylo mi to sie z przyroda i zprofesja jaka bede
oto moja historia



teraz mam nowa postac winniczek palek na celesta
Winniczek druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 19:29   #3
Grzes Przewodniczek
Użytkownik Forum
 
Grzes Przewodniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2004
Lokacja: Gliwice

Posty: 109
Grzes Przewodniczek ma numer GG 1037977
Domyślny

taaa
wiec moja kolej.. ekhm... najpierw mialem Grzesiopate Firemana (nick sie wzial z tego ze kumpel mi wymyslil przezwisko ktore mnie denerwowalo nie wiem czemu fireman z tego ze uwielbiam ogien w kazdej posatci) nastepnie byl druid Szalony Jack Pirat (chyba nie trzeba tlumaczyc z kreskowki wziolem)

potem powstalo nowe konto bo zrezygnowalem z lunary.. nie mialem pomyslu na nick i przypomnialo mi sie ze kiedys widzialem w dp w ab na lunie Mateusza wendrowniczka (i stad przewodniczek) jesli korzysta z tego forum i go to urazilo (lub uwaza to za plagiat to sorka ale nie mialem pomyslu )
i potem powstal kolejny najcik Dao Long Wong. Z kreskowki w dodatku japonskiej (nalezy wspomniec ze uwielbiam dalekowschodnie kultury ) i to wszystko
__________________
Grzes Przewodniczek
lvl 20 mlvl 9
Paladyn
Skille: 54/41 (cienkie wlasnie trenie ;p)
Secura/Thais
Grzes Przewodniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 19:31   #4
Patimrok
Użytkownik Forum
 
Patimrok's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004
Wiek: 32

Posty: 295
Stan: Niegrający
Domyślny

(kolejny temat do nabijania postów)
mój nick powstał z połączenia mojego imienia i nazwiska czyli pati-patryk mrok-sami zgadnijcie (tajne) pomysł podłapało 2 moich kolegów (ja wcale nie mówie, że to wy igomasie i dedemańku )
Patimrok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 19:36   #5
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Dumny

A więc pewnego pięknego dnia zdecydowałem, że potrzebny jest mi adres e-mail.

Poszedłem do kawiarenki, opłaciłem godzinkę i zacząłem zakładać konto na Tlenie(z pewnych źródeł dowiedziałem się, że to naprawdę dobre skrzynki pocztowe)

I tu zaczęły się problemy. Wszystkie fajne xsywki były już zajęte, a nie uśmiechało mi się tworzenie jakieś zbitki liter(sflhgsg), ale posiadania numerku przy niku(Piotr666). Tak więc spędziłem prawie godzinkę nad tym, aż w końcu, oparty łokciami o klawiaturę zobaczyłem wpisane kilka liter -"Dwi". Na xywke za krótkie, ale zacząłem to rozwijać. "Dwimek"- nieee zbyt lolowskie, "Dwym"- wszyscy by pisali Dym, "Dwik"-zajęte......Po jakiś 100 próbach(i dopłaceniu kolejnej złotówki) moim oczom ukazała się ta oto xsywka-DWIMENOR.



I tak zostało.

Dziewczyny z klasy mówiły, że ciężko wymówić, i żebym zmienił na Vaymenor(swoją drogą to dziwmy mają gust ). Nie ustąpiłem bo w sumie to mi się podoba taka xsywka.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 19:39   #6
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

Kiedys dawno dawno temu.... kiedy nie wiedzialem co to jest Tibia gralem z kumplami na cafe w CS i nazywalem sie kiler , duzo gralismy i to przezwisko przeszlo na podworku i tam mnie zaczeli tak przezywac, a jak dowiedzialem sie co to Tibia postanowilem zalorzyc se hara i nick kidler byl zajety to wymyslilem i zalozylem kidler, i tak zostalo. Nawet kidler bardziej mi sie podoba niz kiler... kiler taki banał...
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 19:43   #7
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grzes Przewodniczek
czemu fireman z tego ze uwielbiam ogien w kazdej posatci
A odkiedy strażak uwielbia ogień??
@Topic
Dr.Unknown sam wymyśliłem, aczkolwiek na pewno ktoś na to też wpadł, a w Tibii(tak się pisze) gram aktualnie postacią "Komandor Tarkin", wzięło się to z piosenki mojego ulubionego polaka- Kazika Staszewskiego
<edit>
@Kidler
A ja myślałem, ze z serialu "Daleko od noszy";P

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 06-12-2004 o 21:14.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 20:51   #8
dominczek knighticzek
Użytkownik forum
 
dominczek knighticzek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2004

Posty: 15
dominczek knighticzek ma numer GG 4857363
Domyślny

Aj mam Nick Dzynek niszczyciel
Ponieważ Dzynek(ksywka na rl)
A niszczyciel bo jak cos mi sie nie podboa np.kartkówka z 1!! to niszcze (proste i banalne)
dominczek knighticzek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 22:08   #9
Afinor
Użytkownik Forum
 
Afinor's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Mithrilowa Hala

Posty: 361
Afinor ma numer GG 2349632 Afinor ma login Tlenu groomowladny@tlen.pl
Domyślny

Teraz ja. Na poczatku namowil mnie kolega do zalozenia postaci na Tibii, wogole grania w nia. Dobra, zrobilem konto i teraz jaki nick wziac. Pierwsza ksiazke lepsza wzialem i szukam. Znalazlem nick fajny, wpisuje, zajety(Ksiazka nosila tytul "walki robotow" (LOL)) Afinor, nastepny nick, wpisuje, dziala!.
Potem mialem duzo postaci, ale zakladalem nicki wzorujac sie juz na doswiadczeniach z jezyka polskiego. Np chce miec knighta, to patrze ktora samogloska brzmi tak ostro. O! Jest G, to nastepna musi byc samogloska, to "a" bo z "e" glupie nicki wychodza. Wiec mamy "GO" to teraz znowu ostra samogloska, ale taka ktora czesto wystepuje w srodku wyrazu, "r", "p" "t" "w" "v" i inne. Wybralem "r". To mam GOR teraz koncowka to VAN i powstal moj wspanialy nick "GORVAN"^^. Nastepne postaci wymyslalem nicki slynace ze znakomitosci(Zealot np) i zalozylem rodzine(jestem samotny) Timberwatch, nazwa wzieta z gry M:tG. Ladny jestem, nie?^

Oto historia moich nickow ^^
__________________

www.grzes.prv.pl
Grzesiu przeprowadza sie i postanawia zostac blokersem
Afinor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 22:19   #10
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny moja histora

Miałem pajonka ,,Raco" się zwał Rak bo rak do pajonka podbny i o żeby ladniej brzmiało ale w tibi Raco byl zajęty i tak powstal RACON ! (pufff i tak powstal chokpaic)
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2004, 22:29   #11
Wjot
Użytkownik Forum
 
Wjot's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 57
Dumny

Nick Wjot van Kmiot pochodzi z gry Disciples 2 : Powrót Galleana.
Mialem tam bohatera pegaziego rycerza (18 level), który nosił to dumne imię.
Wjot - mój pseudonim artystyczny
Kmiot - interesuje się polską i rosyjską wsią
van - a co mialem dac?
Wjot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 12:44   #12
Dobromiła
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 27
Domyślny

Mój pierwszy nik na tibii to Dobromila (tutaj też) bo to mój ogólny nik do wszystkiego (tak mam na drugie imię).
Poza tym wydaje mi się że pasuje do klimatów średniowiecznych (chociaż br to sie pewnie nie poznają) a znaczy 'miła dobru' 'taka której dobro sprzyja'
Ponieważ tamtą postać porzuciłam musiałam wymyśleć coś innego i stąd wzięła się Dobrogniewa. Bo podobne. Poza tym znaczy to 'pałająca słusznym gniewem' i tak staram się postępować w grze.
Trzecia postać (też nią nie gram za bardzo) to Strzezymir. Chciałam miec jakąś męską postać a takie imię występowało kiedyś w mojej rodzinie i śmiesznie brzmi a znaczy 'strzegący pokoju' Ponieważ jest to postać na Infernie, to chyba by mi się to nie udało
Jeśli założę jeszcze jakąś postać to też będzie słowiańska
__________________
Dobrogniewa (Aurea/Kazordoon)
lvl 41
mlvl 15 (nareszcie!)
fist: 35 (40 na Aurei )
dist: 77 (171 miejsce )
shield: 65
fish: 45
Dobromiła jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 12:58   #13
Omega~
Użytkownik Forum
 
Omega~'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Stargard
Wiek: 36

Posty: 83
Omega~ ma numer GG 1005645
Domyślny

W morrowind, Starcraft i wszelkich grach na BN miałem nick Little Agemo...
Kiedyś rodzice zmusili mnie do nauki i zobaczyłem, że Omega to wspak Agemo.
A aby nie dawać Przedrostka little w grze jestem Omega Nighter...
Nighter to nazwa statku z książki La fontaina (Jak to się pisze? x|)
__________________
"...Zrozum co naprawdę watro zrobić w życiu, a poznasz swych przyjaciół..."
Szanuj tę prawdę a poczujesz w sobie moc.



Vote it !
Omega~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 13:21   #14
Pabak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: Ruda Śląska
Wiek: 34

Posty: 90
Stan: Na emeryturze
Wyślij wiadomość przez ICQ do Pabak Pabak ma numer GG 5459497 Pabak ma login Tlenu tuminure@o2.pl
Domyślny

@ Racon
Mi sie bardziej kojarzy z Draco (Charry Potter ruleZ)

Ja mam losowe nicki... Pabak i Tuminure to moje ulubione chary... tak jak nicki
__________________
Stare gry na PC, stare gry, Old PC Games, download na OPCG.net!
Pabak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 14:38   #15
Centaurek
Użytkownik Forum
 
Centaurek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 139
Stan: Niegrający
Imię: Centaurek
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 22
Skille: 53/52
Poziom mag.: 3
Centaurek ma numer GG 1073095
Domyślny

Moja historia może być troche smieszna . Z powodu takiego, że kiedyś zdarzało mi się zaśmiać jak koni (Ihaiaahhaiaaahaa), to mnie niektórzy złośnicy od koni wyzywali. Tym zwierzątkiem być nie chciałem . To przybrałem sobie Centaur - pół koń, pół człowiek. Jeśli mam być w końcu koniem to wole zachować jakieś cechy człowiecze . Takiej ksywki używałem w wielu grach, lecz gdy przyszedł czas na Tibie - Centaur był zajęty. Myślę myślę, więc dodałem końcówkę -ek ! Centaurek ! I taki był wolny. Runemakera po prostu zmieniłem końcówke na -eq, czyli Centaureq. Palladyn ma ksywkę Adoranas. A tą ksywkę to wziąłem po części z głowy i z Gothica. Jak wiadomo jednym z bogów jest Adanos. I tak razem w połączeniu powstał Adoranas. Dalej - Fineze. W Harrym Potterze jest centaur o imieniu bodajże Firenzo czy jakoś tak. Polubiłem tą postać i jeszcze była ona w V tomie jako nauczyciel. A no i jakoś tak wyszło ;-). Czasem mylą mnie z niejakim "Fanizo". Raz się przestraszyłem nawet, że mnie hackneli i ktoś biega sobie moją postacią (tak mi qmpel gadał, że gadał ze mną kiedy mnie nie było). Skracają czasami Centaurek i wołają Centi, Cent. Kuzyn wybrał ksywkę Minotaurek, a jego runemaker ma Minotaureq. Tylko że on już nie gra . KUZYNKU WRÓÓÓĆ !!! (nie ma już neostrady ) !!
__________________
W trakcie zmian
Centaurek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 15:37   #16
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Kiedys mialem sorca "sozemago". Imie pochodzi ze slawnego brazylijskiego "suggest name". Potem zrobilem nowe konto i nazwalem "sozemego". Ostatecznie jestem "sozemego the second' i jestem dumny ze swojego imienia
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 15:42   #17
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

A ja zakladalem swoje pierwsze konto mailowe i nie wiedzialem jaki wybrac sobie nick. Wszystko bylo zajete. Pomyslalem, ze wezme i troche zmutuje imie mojego kota. Kot Kaja, wiec ja moze Kajulec.. no i taka ksywke mam we wszystkim. Przyzwyczailem sie do tego, a dodatkowo nikt nigdzie takiego nicka nie ma.. przynajmniej ja nie mialem nigdy problemu z zakladaniem kont Czasami skracam sobie do Kajul..
__________________

retired/retarded

Ostatnio edytowany przez Kajulec - 07-12-2004 o 15:43.
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 15:56   #18
xaotan
Użytkownik Forum
 
xaotan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2004
Lokacja: W cieniu drzew...
Wiek: 30

Posty: 50
Domyślny

A ja miałem z bratem i jego kumplami końcuwke nicku Xaotan więc niemiałem pomysłu na nowy mail (niepamiętam po co mi był) i założyłem sobie [email protected] wtedy pomyślałem że warto sobie zrobić nowe konto na tibia.pl
Więc skoro miałem już tyle wspólnego z nazwą Xaotan to sobie ją wybrałem jako nick
xaotan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 16:16   #19
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Mój nick "Glamri" wziął się z pomieszania słów "Glamdring", "Gimli" oraz "Glóin" i tak w wyniku wielu godzin podczas których łamałem sobię język powstał Glamri! Nikt narazie teg nicku nie wymyślił więc chyba do dosyć fajny i oryginalny nick, gdy zakładałem nowe postacie to dodawałem jakieś nazwijka, których ja nie wymyślałem bo przenosiłem się na świat, a że mam wielu kolegów na innych światach to brali mnie do rodzin... I tak powstał Glamri De'Vire, Glamri Torreto czy Glamri Walker... Oto historia mojego nicknameu!
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2004, 16:40   #20
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

El-Druid = miało się ludziom kojażyć z Elbląski druid, a kojaży się El-toro, bardzo hiszpańskie -.-
Krzys joe = nie miałem co wymyślić.... Krzys z mojego imienia joe z pseudonima...
Mihayu Molotov = hmm..... tak sobię

btw. Taki sobie Krzysiek też z waszej klasy? bo was na Julerze widizałem...
Taki sobie marcin, kuba, krzysiek, seba
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:32.


Powered by vBulletin 3