Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-12-2003, 10:38   #1
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny WAZNE (CHYBA)

In the last time we have been obliged to delete several accounts of high level players due to different reasons. To avoid any unnecessary rumours we have to point out that all of them have seriously harmed the community of Tibia and that we have very clear evidences for their infamous actions.
In connection with the account deletions we sum up some important things you should keep in mind. No matter if you are a high level player or a Premium Account player you also must obey the Tibia Rules and respect other player as any other player. Moreover, it is not allowed to hack other players' accounts, to abuse accounts of other players and to trade or share accounts! Finally, note that all players risk hard punishments or even the deletion of their accounts if they repeat violating the rules.
In order to ensure that this game is fun for everyone, we expect a reasonable and friendly behaviour of all players. Many thanks to all the kind players that respect this prior guideline!

O co chodzi??? To nowy news na tibia.com
Oxygane jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2003, 10:50   #2
hobson
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2003
Wiek: 42

Posty: 54
Domyślny

Chodzi o to, że kilku high-levelowcow POWAZNIE narozrabiało (albo zostalo zhackowanych, i potem narozrabiało), więc postanowiono skasować im konta. Mam mieszane uczucia co do tego, ale chyba bardziej jestem ZA niz PRZECIW.
hobson jest offline  
stary 05-12-2003, 11:07   #3
Szumek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2003

Posty: 202
Szumek ma numer GG 2758809
Domyślny

Hehehe dobrze tak szwedom zasrane del'toro bo to wlasnie chodzi o paru chlopakow wlasnie z del'toro przestana sie panoszyc po isarze i bedzie spokoj.
Sami tego chcieli czy byli zhakowani czy nie to juz nikogo nie powinno obchodzic narozabiali to niech pokutuja a co. Ja jestem spokojnym graczem ale denerwuje mnie to ze na przyklad 2 chlopakow z del'toro wpada do Ab'dendriel zabija paru druidow bo im UH -y potrzebne i se idze nie ponoszac zadnych konsekwencji. Nareszczie bedzie spokoj i porzadek.
I tak wlasnie powinno byc !!!!!!!!!
Szumek jest offline  
stary 05-12-2003, 13:07   #4
Ropson
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2003

Posty: 42
Ropson ma numer GG 1790684
Domyślny Hehe

dobze im tak hehe majom mula
Ropson jest offline  
stary 05-12-2003, 13:12   #5
Wietnam
Użytkownik Forum
 
Wietnam's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 170
Domyślny

ja jak kce tera wlonczyc tibie to wlanczam all wpisuje wybierqam chara i jakis blond wyskakuje i mi sie zamyka puzniej wlaze daje network test serw login zaznazam i pisze mi jakas taabliczka czy to chwilowe czy tak jusz mam koniec tibi????:[
__________________
Nick: ******|*******|*******|Wunaku
World: Aldora|Aurea|Aldora|Aurea
Prof: RP|EK|MS|EK
Level: 52|50|42|23
Skills: 81/62|74/73|50mlvl|65/65 <-- rosna
Stan: Wymieniona|Sprzedana|Sprzedana|Aktywna
Ale i tak w oczekiwaniu na new world i update ^.^
Wietnam jest offline  
stary 05-12-2003, 14:23   #6
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 39

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

W newsach o tym gadac nie tutaj.
__________________
n3m3s!s jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:15.


Powered by vBulletin 3