Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-01-2004, 13:43   #1
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny Chcesz zostać modem?

Witam.
Strona ruszyła, z dnia na dzień wielu nowych userów.
Dlatego tibia.p-team doszedł do wniosku że przydadza się nowi moderatorzy

Sprawy zasadnicze
Nie komentujemy - kometarz może skończyć się upomnieniem...
TYLKO według wzoru!!!

Co powinien mieć mod?
*Doswaidczenie
*Cierpliwosć do newbie i n00bów, powtarzających się i idotycznych tematów
*Kultura osobista - nieobliczalne bachory rzucające bluzgami na lewo i prawo - OUT
*wyćwiczone czytanie ze zrozumieniem
*brak upomnień
*duzo czasu spędzac na tibia.pl
*robic mało błędów ort~ Wszelkie gUry, RZe odpadaja,...
* Wiedza Wiedza i jeszcze raz wiedza

Jak piszemy?
1) DOświadczenie w grze (lv, czas grania, od ilu lat/miesięcy)
2) Doswiadczenie forumowe (ile jestes, jak duzo czasu spędzasz na tibia.pl, może jestes modem na innym forum...)
3) Dlaczego chcesz zostać modem
4) Czy jestes w stanie podjąc sie tak żmudnej pracy jaką jest modowanie?
5) Cos dla Ciebie - piszcie cos więcej o sobie, co zrobicie jak zostaniecie modami itp.


Powiadomię o roztrzygnięciu...
WAŻNE INFO
Koniec rekrutacji nastąpi 7.I.2004 o godzinie 00.00.
Radze sie pospieszyć mod-wannabes
Dan the Automator jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2004, 14:12   #2
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

1. Created: April 2, 2003, 8:35 pm, ale teraz zmieniam swiat na Hiberne
2. Na tibia.pl dopiero teraz zaczynam przesiadywac bo gdy mieliscie klopoty hostingowe strona chodzila bardzo wolno i malo kto na niej pisal.
3. Bo to moja ulubiona strona o tibii i nie chce aby zniszczyli ją tamci z gery...
4. Wydaje mi sie ze tak (napiszcie ile mod musi spedzac czasu na forum oraz jego obowiązki)
5.Lol - macie malo modow to wydaje mi sie ze bym wam pomogl w waszej pracy i zachowal porzadek na forum, ktory byl dotychczas:
-jestem cierpliwy dla newbie (przeciez sam nim kiedys bylem i tez zadawalem glopie pytania - przeciez od tego sa starsi gracze zeby pomagac nowym)
-w moim mniemaniu moja kultura osobista stoi na przyzwoitym poziomie (mozecie to sami ocenic po moich postach)
-rozumiem co czytam
-mam 0 upomnien
-i tak spedzam teraz duzo czasu, a jakby trzeba to moge i wiecej (mam neostrade jakby co)
-moja mama uczy polskiego
-jesli chodzi o wiedze ze swiata to mam duza, a jesli wiedze na temat o tibii to tez wiem sporo
Jakby co to zawsze mozecie mnie przyjac na okres probny...
Aha, nie chcialbym sie wychwalac, ale tak lubie Tibia.pl, ze proponowalem adminowi dostep do mojego serwa na neostradzie kiedy mieliscie problemy z hostingiem.
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline  
stary 02-01-2004, 14:25   #3
skipi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 09 2003

Posty: 3
Domyślny

1. Hmm gram od 2 stycznia 2003r. mialem kilka postaci obecnie gram Sanarin'em 25 elder druid.
2. Na tibi.pl bywam czesto i cesto ogladam wypowiedzia, acz niezbyt czesto wypowiadam sie, lecz zaczynam sie rozkrecac[na forum tibi.gery.pl uczesczalem i wypowiadalem sie czesto teraz zaczne tak na tibi.pl]
3. Lubie pomagac gracza i brac aktywny udzial w zyciu forum i tibi, kocham te gre :*
4. Wg. mnie uznaje ze dam rade...
5. Bede sie staral aktywnie uczestniczyc w zyciu forum, ponaglac uzytkownikow niestosujacych sie do regulaminu i pomagac poczatrkujacym stawiac pierwsze kroki w grze...
skipi jest offline  
stary 02-01-2004, 15:10   #4
Zaglada
eX Moderator
 
Zaglada's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2003
Lokacja: Castle Shop 1
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,004
Gildia: Dreamers
Domyślny

1)Moja przygoda z tibia zaczela sie 22 kwietnia, kiedy to dostalem pewna wiadomos gg. Przez ten czas dorobilem się kilku postaci:
Moja pierwsza Zaglada - ktora ma 37 lvl, jednak sie znudzila, poniewaz smierc na lagu i strata 85k w sprzecie mnie dobila.
Nastepnie, zaczelem się bawić kupionym magiem 17lvl, dobrobilem nim 22 lvl - Pocztylion.
Znudzil mi się mag i zaczełem się bawić paladynem - Mighty Zaglada 15lvl.
Przez pewnien okres miakem postac Jochny Palla, zrobilem nim 2 lvl z 42 ale po smierci stracil je... dlugo sie nia nie bawilem poniewaz wlasciciel stesknil sie za swoja postacia i zmienil password i zostalem na lodzie.
Aktualnie gram na serverze Valoria, palladynem - Zagladus.

2)Cuz, na tibia.gery.pl troche posiedzialem, ale gdy swiatlo dzienne ujzala tibia.pl prawie natychmiast zawitalem na forum. Co do czasu, na tej stronce sporo czasu spedzam pomagajac, ewentualnie upominajac innych forumowiczow.

3) Wulgaryzm nie powinien miec miejsca na tej stronie lub posty w stylu usmieszka lub "tez tak mysle", tematy powielane kilka razy tez nie powinne istniec.

4)Dam z siebie wszystko.

5)Bede godnie reprezentowal grono modow, zamykal wszystkie bezsensowne tematy, kasowal glupie posty, upominal itd. itp. - czyli wszystko to co mod powinien robic. Wszystko to co podales - spelniam.
__________________
Serce człowieka to cmentarz pogrzebanych nadziei.
Zaglada jest offline  
stary 02-01-2004, 16:20   #5
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

1) gram od 1 wrzesnia, za to intensywnie w tej chwili gram postacia 24 lvl knight, jesli lvl ma duze znaczenie to moge w kilka dni nabic 30
2) na tibia.pl jestem od 21 wrzesnia, na forum spedzam duzo czasu ( co w pewnym stopniu ilustruje moja liczba postow )
3) ekhm, lubie ta strone,lubie pomagac innym ( powiedzmy ) poza tym czesto mam wielka ochote zamknac rozne tematy, a nie moge <joke>
4) mam dosyc duzo czasu , wiec mysle ze jestem
5) bede zamykal niepotrzebne tematy , upominal , probowal jak najczesciej byc na forum ,no i spelniam wszystkie wymagania ktore tam podales =), sam bylem kiedys newbie, wiec bede probowal pomagac nowym graczom, czyli newbie ( bo n00bow bede odn00biac, a jesli nie poskutkuje to tepic )

I nigdy nie bede pomagal w rozwiazywaniu questow ( tego txt wszyscy nie zrozumieja, trudno )
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 02-01-2004, 16:20   #6
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

1.25.09.2003 18:32:48 CET, cały czas sorc ale czasami tez knajt
i rookman. Gram ładnych parę godzin na dobe.
2 Na tibia.pl siedze bardzo często i dość atywnie się
udzielam. Lubie to forum choć moi kumple siedzą na innych ale
są teraz w trakcie nawracania.
3. Lubie pomagać innym graczom i w tibii i w realu .
4 Inaczej bym tego nie pisał
5 Postaram się odciążyć modów obecnie istniejących i troche
poczyścić fora
Wypowiadam się kulturalnie (wyjątek zrobiłem gdy alegro
wycofało sponsoring ale za to sry)
Mam 0 upomnień, 0 ostrzeżeń
Lubie pomagać innym i poświęcać na to czas (daje mi to dużą
satysfakcje)
Mam dużo cierpliwości do n00bów i newbie
Co do ortografów to mam 5 z polaka
Moja wiedza o tibii jest można to tak nazwać powyżej średniej
A modem jestem na naszym szkolnym forum (tam trzeba banować przynajmniej raz na dzień za obrażanie nauczycieli)
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline  
stary 02-01-2004, 16:31   #7
Szatan-zg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2003

Posty: 82
Domyślny

1) 22 lev, ponad 1 miesiąc
2) Na tej stronie jestem od kiedy gram w Tibię. Odpowiadam na forum, zawsze gdy akurat nie gram.
3) Możliwość wykazania się, sprawdzenie własnej wiedzy.
4) Taka praca byłaby raczej przyjemna, nie żmudna, ale jestem gotów!
5) Jako MOD starałbym się wprowadzić jako taką dyscypline w tan nieład panujący czasami na stronie. Moja b.dobra znajomość języka angielskiego na pewno pomogłaby mi w tej pracy.
Szatan-zg jest offline  
stary 02-01-2004, 18:23   #8
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

1) Gram od czerwca 2003r. Miałem 6 postaci każdą osiągnelmem conajmniej 20 lvl, aktualnie gram Ashimusem 28 lvl knight i Dare Devillem 22 lvl druid.
2) Na tibia.pl działam od niedawna lecz spędzam tu około dwóch godzin dziennie zwykle przeglądam tematy i ogladam ss-y. Nigdy sie nie udzielam jeżeli nie jest to konieczne. Pół roku byłem zarejestrowany na tibia.gery.pl lecz z przyczyn osobistych opuściłem to forum i przeniosłem sie na tibia.xx.pl. Na tym forum nie zabawiłem długo ponieważ jest ono bardzo flegamryczne i posiada mało użytkowników. Uważam że tibia.pl jest aktualnie najlepszą stroną o tibi i posiada najlepsze forum.
3) Czemu chcę zostać modem hmmm... dobre pytanie, a więc:
1. Mam dużo wolnego czasu i chciałbym go wykorzystać na coś pożytecznego jak np. moderowanie forum.
2. Nudzi mi sie podczas robienia runów, a to by było świetne zajęcie.
3. Lubie wyzwanie i wydaje mi sie że w 100% poradze sobie z nawałem pracy jaki zapewnie mnie czeka gdybym został modem
4) Jestem w pełni świadomy jak poważnym zadaniem jest moderowanie forum, hordy wściekłych nOObów nienawdzących mnie za to że zamknołem ich temat itp.
5) Przez cały okres który grałem w tibie posiadłem naprawdę bardzo szeroką wiedze na temat tej gry a także o świecie fantasy i rpg którą chciałbym sie podzielić z innym. Robie bardzo mało błędów ortograficznych i dobrze znam język angielski. Nie mam upomnien jestem wyrozumiały dla Newbie (w końcu forum w pewnym stopniu jest dla takich właśnie osób) lecz bez skrupułów dla nOObów. Tutorial znam prawie cały na pamieć . Mam 17 lat nie mam wrogów w tibi i w rl A teraz ide troche po postować aby wykazać się wiedzą w praktyce
Oxygane jest offline  
stary 02-01-2004, 23:16   #9
Loney
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2003

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Loney ma numer GG 3289785
Domyślny

1.Gram rok czasu moja postać to Malakaj
50lvl 52mlv Sorc Gram dziennie ok 5 gpdzin w soboty więcej.
2.Na tibia pl nie wypowiadalem sie dużo ale zamierzam powypowiadać się, forum ogladam bardzo dlugo jak i równierz strone bo jest chyba najbardziej przejrzysta z wszytkich mi znanych.
3. Zostać chcę dlatego że jak to oficjalna strona to i oficjalne forum a dużo tematów jest nie potzrebnych lub sie powtarzają, i chciabym popracować nad hamstwem ludzi i ich wyciszyć.
4.Oczywiście że tak, chętnie podejme się tego ciekawego jak i trudnego zadania i myśle ze bedzie mi to bardzo dobrze wychodzilo.
5.Jako iż troche doszem w Tibii chetnię swoją wiedzę bym przekazal nowym graczom. Z mojej strony będą zamykane niepotrzebne tematy, kasowane posty.
Pozatym jestem skromny i niechcę az tak się chwalić więc to co miaem powiedzieć już powiedzialem.
Loney jest offline  
stary 02-01-2004, 23:21   #10
Temi
Użytkownik Forum
 
Temi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Białystok
Wiek: 41

Posty: 88
Domyślny

1) Czas grania 1 rok. Postaci: Knight 50lvl(retired), Palladyn40lvl(retired), Palldayn 77lvl (isara active) --> Kici Temi Shisofremus (wydaje mi sie ze mam nienagana opinie na Isarce)
2) Sledze forum praktycznie codziennie (postow nie mam za duzo poniewaz pisze tylko wtedy gdy mam cos do powiedzenia)
3) Chcialbym sprobowac (ciekawe i odpowiedzialne zajencie)
4) Raczej tak Jestem w stanie wygospodarowac przynajmniej 30min-godzine dziennie na "prace"
5) Hmmm postaram sie slozyc wlasnym doswiadczeniem w Tibi, pilnowac przestrzegania zasad "dobrego wychowania", opanowac nabyta niechenc do tzw n00bow
__________________
SiE gRa SiE mA
Temi jest offline  
stary 02-01-2004, 23:32   #11
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 42

Posty: 1,278
Domyślny

1. Lvl 57 Elite Knight, lvl 34 Royal Paladin. Gram srednio kilkanascie godzin w tygodniu. W Tibie gram od pol roku (i kilku dni)
2. Konto zalozylem pod koniec pazdziernika, przedtem czytalem forum przez kilka tygodni jako anonim. Zagladam tu co jakies 1-3h. Jestem adminem forum (i serwera) osiedlowej sieci LAN.
3. No coz, nie ukrywam, iz najbardziej irytuja mnie posty pytajacace o rzeczy oczywiste, ktore mozna sprawdzic na jednej z licznych stron www posiweconech Tibii, lub wrecz w manualu (jak kupic domek, zalozyc gildie, czaszki itd itp). Druga kategoria znienawidzonych przeze mnie postow sa te bez jakiejkolwiek interpunkcji, za to z olbrzymia masa bledow ortograficznych, bedace ciezko zrozumialym belkotem. Dlatego, jako moderator, chcialbym przeciwdzialac takim wlasnie postom.
4. Gdybym uwazal, ze nie jestem w stanie nie skladalbym podania.
5. Wiek: 22lata, student politechniki. Mimo opini jaka krazy o studentach politechniki, nie mam zadnych problemow z ortografia, ani z formulowaniem zdan (co chyba widac w moich postach). Co bede robic jako moderator? To co nalezy do jego obowiazkow - pilnowac porzadku oraz przestrzegania regulaminu na forum.
Polinik jest offline  
stary 04-01-2004, 05:05   #12
Selus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2003

Posty: 106
Selus ma numer GG 1060776
Domyślny

1) Mam lvl 20(Druid),16(Knight) i11(pally, aktualnie nim teraz gram).Gram około 2 godz dziennie a w wolne około 4. Gram na daNOOBi od początku wakacji.
2) Jestem zarejestrowany od końca wakacji. Spędzam duzo czasu na forum chociaż mało pisze.
3) Bo fajnie będzie i będzie mniej głupich wypowiedzi. Będe mial zajęcie podczas robienia runów.
4) Tak
5) Najpierw usune wszystkie powtarzające sie wypowiedzi(nie przywiązuje wagi do ilosci postów)
itp. Mój brat jest modem na innym forum więc mam nijakie doświatczenie
Selus jest offline  
stary 04-01-2004, 05:29   #13
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

1. Gram rok, przez ten czas grałem kilkoma postaciami (mam doświadczenie w grze rycerzem, paladynem i magiem). Aktualnie gram czarodziejem lvl 30+. Co do czasu jaki poświęcam grze to bywa różnie (zależnie od nastroju), ale czasu mam dużo (zaoczna uczelnia, w dzień śpię, siedzę po nocach).
2. Na forum udzielam się od 26 Września 2003. Siedzę tu często (najczęściej w godzinach nocnych, kiedy robię runy).
3. Dobre pytanie Chcę sprawdzić jak się spiszę jako moderator (człowiek się uczy całe życie), poza tym lubię pomagać innym, a o to przecież chodzi na forum. Mało tego - jest tu dość sporo osób, które łamią pewne zasady (mam na myśli wulgarne teksty, brak szacunku dla innych czy choćby nabijanie postów.
4. Jestem gotów sprawdzić moje ambicje jako moderator. Jeden z modów (n3m3s!s) kiedyś powiedział ze nadawałbym się do tego.
5. W marcu skończę 22 lata, uczę się na zaocznym studium informatycznym. Moje zainteresowania to informatyka, dobre kino, muzyka, okultyzm i magia, literatura fantasy, japońska kultura. Lubię włoską kuchnię i piwo puszkowe. Jeśli coś robię, staram się zrobić to dokładnie, zwracam uwagę na zasady polskiej pisowni.
Co zrobię jeśli zostane moderatorem?? Będę się starał wypełniac swe obowiązki jak najsumienniej.
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline  
stary 04-01-2004, 05:45   #14
Josibu
Użytkownik Forum
 
Josibu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003

Posty: 85
Domyślny

1. moj pierwszy char stworzylem w grudniu 2002, lvl 26, ale mialem czeste i dlugie przerwy w graniu (przyczyny wyzsze :/ ), gralem tez innymi charami (runemaker etc)
2. na te forum zagladalem rzadko, ale gdy forum gery.pl stalo sie platne jestem tu czesciej, nie pisze zbednych postow; bylem moderatorem na forum enemyterritory.pl
3. nienawidze gdy ktos zadaje na boardach glupie pytania, pisze bezsensowne posty etc. takze milo byloby zaprowadzic tu porzadek
4. mysle, ze dam rade, podolalem z forum o et, mysle ze podolam i tutaj
5. denerwuja mnie glupie posty i bezsensowne tematy, takze jesli zostane modem bede sie staral by takowych bylo jak najmniej
Josibu jest offline  
stary 04-01-2004, 06:27   #15
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Domyślny

1* - 6 miesięcy - 4 postacie - Main char 27 lev knight skille 78/74 5 mag lev- second - 18 knight - shaczony third char - 16 lev . 35 mag druid i fourth sor 20 lev, mag lev 37, jeszcze palla mi brak D
2* - hmm moje doświadczenie chyba jest znane Modom tibia.pl czasu spedzam tyle ile gram w tibie (caly czas trenuje ) wiec jakieś 8 godzin dziennie w dzien powszedni- jak mam wolne moge 24 h
3* lubie kasowac tematy DDD oczywiscie te zaśmiecajace forum
4* Tak, praca to mój żywiol (jestem z deka pracoholikiem :/)
5* Mam 23 lata. Jestem w WSM zaocznie. Kierunek Nawigator Morski. Moje zainteresowania to Piłka nożna, Tibia, i kasowaie tematów Bede pilnowal aby nie bylo przeklenstw. Aby nie przydatne tematy nie smiecily na forum. Nom i bede pomagal newbisom w zapoznaniu sie z forum


to by bylo na tyle



__________________
103/102

23:00 You advanced in sword fighting. (103)
19:33 You advanced in shielding. (102) !!!!
12:59 You advanced to magic level 8.

Myslisz ze wiesz co to jest zycie ? -.-' Spróbuj tego...
http://www.gangstawar.com/index.php?act=speclink&speclink=f6pm690047
nawigator jest offline  
stary 04-01-2004, 07:03   #16
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

1. 12lvl, 13lvl (rookard), 8lvl, 9lvl. Gram od półtora roku z dłuugą przerwą (aktualnie od końca wakacji). Gram dziennie około 6 godzin.
2. Na forum siedzię tak długo jak i gram - około 6 godzin w wolne dni nawet do 12. Korzystam tylko z tibia.pl. Jestem moderatorem na jednej ze stron poświęconych programowaniu w językach internetowych (html, php, java, flash itp...).
3. Sam kiedyś byłem newbie i chyba tylko dzieęki tibia.pl i jej użytkownikom teraz mogę coś powiedzieć o tibii. Teraz chcę pomóc innym ... .
4. Myśle, że ilość moich postów i brak upomnień mówi sama za siebie ... .
5. Myśle, że jak zostane moderatorem niewiele zmieni się mój udział na tibia.pl, będę dalej pomagał innym, choć postaram się kasować/edytować bzdurne itp. posty. Coś więcej o mnie... hehe... interesuje się komputerami.. tworze strony w językach html, php, java... w szczególności interesuje mnie php... interesuje się tworzeniem animacji trójwymiarowych, również z zastosowaniem w sieci (w szczególności macromedia flash i 3d max studio)... interesuje się również płazami i gadami (aktualnie hoduje szyszkowce zwyczajne)... aha! jeszcze kolekcjonuje monety (numizmatyka ), dużo kasy na to wydałem, ale najfajniejszą to mam taką monetke z 1781 roku, hmmm, nie pamiętam co to było, ale stara, hehe... aha, no i jeszcze ogólnie intreresuje się internetem, mam w domu serwer obsługujący baze danych MySQL i PHP oraz sieć (łącze dwa kompy - mój i brata i gramy w Tibie )... To chyba wszystko...
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline  
stary 04-01-2004, 07:24   #17
Rince
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2003

Posty: 19
Rince ma numer GG 6700086
Domyślny

1) Gram juz chyba od 3 lat, pamietam jeszcze starego klijenta. Mialem kilka postaci, 33 ed, 43 ek, aktualnie 30 ms, Valoria.
2) Na forum na razie tylko jako obserwator, troche udzielalem sie na tibia.gery.pl.
3) Dlaczego? Widze ze na prawie wszystkich forach zwiazanych z tibia oczywiscie, nawet moderatorzy wciskaja ludziom bajki, np. ze legendarny SoV to dar od bogow <rotfl>, chce to zmienic, no i oczywiscie pomoc poczatkujacym oraz utrzymac jakis tam porzadek na forum.
4) Bardzo chetnie Ale nie spedzam calego wolnego czasu przy komputerze, szkoda zycia...
5) Prawie wszystko zostalo zawarte w podpunkcie 3.
Rince jest offline  
stary 04-01-2004, 09:22   #18
Yaviimaya
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 09 2003

Posty: 13
Yaviimaya ma numer GG 2320601
Domyślny

Co powinien mieć mod?/Napewno cierpliwosc...znac zasady ortografi,nierobic z siebie boga tym ze jest mod'em ,nie wymadrzac sie i oferowac pomoc.
*Doswaidczenie/Posiadam b.duza wiedze na temat Tibi,uwielbiam czytac i szperac w informacjach,znam 2 jezyki[biegle ang. i dosyc dobrze niem.]znam sie na html i raczkuje w php,Znam zasady ortografi[nie popelniam bledow,jak mi jakis wyraz nie pasuje to sprawdzam w slowniku] i chyba najwazniejsza cecha: lubie pomagac tzw.n00b'om[kazdy nim kiedys byl].
*Kultura osobista -Nie klne i nie toleruje hamstwa!!
*wyćwiczone czytanie ze zrozumieniem/Mam je wycwiczone ;p
*brak upomnień/Jedyne upomnienia jakie bede dostawac to chyba za nadgorliwosc
*duzo czasu spędzac na tibia.pl/Dziennie spedzam na forum ok. 3h.[bardziej lubie czytac niz pisac i mam usera tez na gery.pl wiec niech Was niezmili ilosc moich postow]
1)Przezucilem sie na eternie z nova[nie che podawac xywy na swiecie nova poniewaz moge miec przez to problemy]Na eterni mam postac yaviimaya maly lvl ale b.wysokie skille.Gram w tibie ok.1roku
2)Patrz wyzej[Doswiadczenie]
3)Poniewaz nie lubie balaganu i chcialbym pomagac.
4)Oczywiscie ze tak. :rolleyes:
5)Chcialbym zeby: te dupki z gery.pl nie pisali o tym forum ze "tylko n00b'y tam siedza",dzialac w strone jak najlepsza dla strony i dla forum.
Chyba to wszystko.w razie jakis problemow piszcie na [email protected]
P.S-Przepraszam za post nizej ale niewiem jak to sie stalo...
Yaviimaya jest offline  
stary 04-01-2004, 10:08   #19
marred
Użytkownik Forum
 
marred's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Pokoj
Wiek: 36

Posty: 483
marred ma numer GG 2185588
Domyślny

1) 19 lvl knight, 13 lvl pall, konto zalozone w czerwcu 2003

2) 13 pazdziernik (cale szczescie, ze nie piatek ), jestem zazwyczaj 2-3 razy dziennie, postwo duzo nie pisze, bo pamietam o zasadzie "jak nie masz nic do powiedzenia, to sie nie odzywaj"
Inne fora? osada.heroes.net.pl - moderatorem nie jestem, ale pomagalem w wielkim sprzataniu (wspomniane w newsie z lipca 2003)

3) Po to, abym mial swoj wklad w tibia.pl

4) Mam nadzieje, ze tak. Powiedzialem mam nadzieje, bo na pewno pierwsze dwa miesiace pracy beda ciekawe, a pozniej zacznie sie zmudna praca i usuwanie powtarzajacych sie postow.

5) Coz, nie kandyduje na prezydenta RP, wiec nie bede obiecywal zlotych gor, kandyduje na moderatora, ale nie bede obiecywal super porzadku na tibia.pl. Powod jest prosty. Bo ani zlote gory, ani wielki porzadek na tibia.pl jest nie mozliwy (nie ma w tym nic zlego pod adresem tibia.pl). Wiec, co zrobie? Zrobie jak najwiecej dobrej roboty.

I jeszcze co do bledow. Ja bledow ortograficznych nie robie, ale czasami zdarzaja mi sie literowki a takze pisze bez polskich znakow (jest szybciej), czy to w sduzym stopniu przeszkadza kandydatowi?
__________________
*&&&**********&&&&&&**&&&
&***&********&&****&&&***&
*&***&******&&******&&&***&
**&***&***&&&***&&***&&&***&***&&&
***&***&&&*&&***&&***&&*&***&&&***&
****&*******&&******&&***&*******&
*****&*****& &&****&&*****&*****&
******&&&&&***&&&&&&*******&&&&&
marred jest offline  
stary 04-01-2004, 10:20   #20
Fanfi
eX Moderator
 
Fanfi's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 666
Domyślny

1) Gram od czwartego czerwca 2003 około siedmiu miesięcy. Mam 32 lvl.

2) Na forum tibi.pl jestem od dwudziestego września 2003. Na forum staram się być jak najczęściej (w miarę możliwość ).

3) Dlaczego chcę być modkiem hmm..... sami mówicie ze potrzeba jest wam pomoc wiec jestem skory do pomocy .

4) Myślę ze podołam obowiązkom związanym z byciem jednym z członków zespołu tibi.pl .

5) Wiec tak uczę się w drugiej klasie ogólniaka (za rok matura L) potem ma zamiar studiować informatykę. W wolnych chwilach oprócz tibii pykam w inne rpg .
lubię grac w piłkę nożna i jeździć na desce . Interesuje się muzykom, komputerami, sztuka nowoczesna. Będąc modkiem postaram się wykonywać wszystkie moje obowiązki sumiennie.
__________________
Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich winieniem żyć
Fanfi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:23.


Powered by vBulletin 3