Jeste¶ tu: Tibia.pl / Forum

Wróæ   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-10-2005, 19:49   #1
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Szczê¶liwy Szko³o ty szko³o moja :)

Razem z kolegami z B4 wypocilismy taki oto filmik pokazuj±cy co siê dzieje w szko³ach. Wiem ¿e to nic specjalnego ale mo¿e warto go zobaczyæ i podziwiaæ "ewolucje powietrzne"
http://rapidshare.de/files/5912067/Film*****.html

Wielki thx Mastherowi on jako 1 zrobi³ taki film
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIÊTAJ! ¬ród³em utrzymania forum s± reklamy. Dziêkujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.
stary 05-10-2005, 19:56   #2
Wilux
Zbanowany
 
Wilux's Avatar
 
Data do³±czenia: 18 08 2005

Posty: 159
Domy¶lny

Powiem jedno gdybyscie wy widzieli co u nas jest to normalnie byscie zesrali sie ze smiechu.
Wilux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 19:59   #3
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wilux
Powiem jedno gdybyscie wy widzieli co u nas jest to normalnie byscie zesrali sie ze smiechu.
A u nas to tylko owoc 2 dni z cyfrówk± w szkole.
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:04   #4
Wilux
Zbanowany
 
Wilux's Avatar
 
Data do³±czenia: 18 08 2005

Posty: 159
Domy¶lny

cos sie nie scionga czekam 10 min na rapradishie i dupa
Wilux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:04   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data do³±czenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35

Posty: 8,453
Stan: Pocz±tkuj±cy
Adres Jabbera do Rybzor
Domy¶lny

Film do dzialu filmy, a rozmowy o szkole raczej w OWION jest juz temat do tego

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 05-10-2005 o 20:21.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:09   #6
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

Niemia³em nigdze indziej wzucic ni¿ na rapidshare
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:10   #7
Wilux
Zbanowany
 
Wilux's Avatar
 
Data do³±czenia: 18 08 2005

Posty: 159
Domy¶lny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
Niemia³em nigdze indziej wzucic ni¿ na rapidshare
przeslij mi to na [email protected]
Wilux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:12   #8
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

da siê pu¶cic na maila 20 mb ??
Mi ¼dziera z rapidshare z speedem 11kb/s
__________________





Ostatnio edytowany przez Green Ninja - 05-10-2005 o 20:15.
Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:14   #9
Wilux
Zbanowany
 
Wilux's Avatar
 
Data do³±czenia: 18 08 2005

Posty: 159
Domy¶lny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Green Ninja
da siê pu¶cic na maila 20 mb ??
nie pomyslalem ej a ten co sciongnol ile to trzeba czekac!
Wilux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:48   #10
moo
U¿ytkownik Forum
 
Data do³±czenia: 21 07 2005

Posty: 43
Domy¶lny

Mi sie sciagalo ~80kb/s. Co do filmu to ciekawe byly tylko napisy koncowe -.- Zalosne bylo to jak biliscie tego goscia.
__________________
"Why have you forsaken me, In your eyes forsaken me,
In your thoughts forsaken me, In your heart forsaken, me"
moo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:49   #11
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

a pocz±tek filmu i te kicki
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 20:55   #12
Angel of Death
U¿ytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data do³±czenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 35

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imiê: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domy¶lny

Dobre by³y tylko te salta reszta by³a ¿a³osna w szczególno¶ci bicie tego typa ... -_-
__________________
Angel of Death jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 21:03   #13
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

zdradzê wam sekret
mówice ¿e lali¶my tego typa to zobaczcie w 65 sekundzie ¿e sie smieje tak samo jak ma buta na plecach to mówi ¿eby jewszcze chwile potrzybaæ Ale to co ucieka³ i le¿a³ pod kaloryferem to by³o na serio
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 21:27   #14
Ojczul1
U¿ytkownik Forum
 
Data do³±czenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domy¶lny

Przekopa beznadziejna widac ze nie na serio ale pocz±tek fajny mam podobna bluze.
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 22:31   #15
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

Szczerze to on troche butów dosta³ takich z ca³ej pety ale on jest dziwny i sie tym nieprzejmuje
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2005, 22:34   #16
Exolius
Zbanowany
 
Exolius's Avatar
 
Data do³±czenia: 02 10 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 32

Posty: 233
¦wiat: World
Domy¶lny A ja tego go¶cia znam :P

Ja znam tego go¶cia co napocz±tku by³ Mieszkam w tym samym bloku co on
Exolius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2005, 08:25   #17
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

Przyznasz ¿e jest sporozciagany nie¼le
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2005, 15:03   #18
Mathea
U¿ytkownik Forum
 
Mathea's Avatar
 
Data do³±czenia: 17 07 2004
Lokacja: Gdzie¶ napewno

Posty: 211
Stan: Niegraj±cy
Domy¶lny

Eeee...yy...no nie¼le nie¼le ;D
Tego ch³opaczka to na serio sklepali¶cie czy do filmu zatrudnili¶cie jako manekin?!
__________________
Wychod¼cie, wychod¼cie, gdziekolwiek jeste¶cie...
Mathea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2005, 15:33   #19
Camoorcha
U¿ytkownik Forum
 
Camoorcha's Avatar
 
Data do³±czenia: 06 10 2005

Posty: 107
Domy¶lny

Phii...
To jest nic
Camoorcha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2005, 16:31   #20
Green Ninja
U¿ytkownik Forum
 
Green Ninja's Avatar
 
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36

Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
Green Ninja ma numer GG 755444
Domy¶lny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Camoorcha
Phii...
To jest nic
To sam zrób lepsze wigibasy
@ 2x Up
No to go tak troche na serio skopalismy na koncu sie rozrycza³ i uciek³ <lol>
__________________




Green Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


U¿ytkowników czytaj±cych ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, go¶ci: 1)
 

Zasady postowania
Nie mo¿esz dodawaæ tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Kod jest W³±czone
U¶mieszkiW³±czone
[IMG]W³±czone
Kody HTML s± Wy³±czone
Przejd¼ do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:13.


Powered by vBulletin 3