|
|||||||
| Notki |
| O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;) |
![]() |
|
|
Opcje tematu |
|
|
#1 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Razem z kolegami z B4 wypocilismy taki oto filmik pokazuj±cy co siê dzieje w szko³ach. Wiem ¿e to nic specjalnego ale mo¿e warto go zobaczyæ i podziwiaæ "ewolucje powietrzne"
http://rapidshare.de/files/5912067/Film*****.html Wielki thx Mastherowi on jako 1 zrobi³ taki film ![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zbanowany
Data do³±czenia: 18 08 2005
Posty: 159
|
Powiem jedno gdybyscie wy widzieli co u nas jest to normalnie byscie zesrali sie ze smiechu.
![]() |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Cytuj:
to tylko owoc 2 dni z cyfrówk± w szkole. ![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Zbanowany
Data do³±czenia: 18 08 2005
Posty: 159
|
cos sie nie scionga czekam 10 min na rapradishie i dupa
![]() |
|
|
|
|
|
#5 |
|
CS Tibia.pl Team
|
Film do dzialu filmy, a rozmowy o szkole raczej w OWION jest juz temat do tego
![]() Ostatnio edytowany przez Rybzor - 05-10-2005 o 20:21. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Niemia³em nigdze indziej wzucic ni¿ na rapidshare
![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Zbanowany
Data do³±czenia: 18 08 2005
Posty: 159
|
Cytuj:
|
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
da siê pu¶cic na maila 20 mb ??
Mi ¼dziera z rapidshare z speedem 11kb/s ![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
Ostatnio edytowany przez Green Ninja - 05-10-2005 o 20:15. |
|
|
|
|
|
#9 | |
|
Zbanowany
Data do³±czenia: 18 08 2005
Posty: 159
|
Cytuj:
|
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 21 07 2005
Posty: 43
|
Mi sie sciagalo ~80kb/s. Co do filmu to ciekawe byly tylko napisy koncowe -.- Zalosne bylo to jak biliscie tego goscia.
__________________
"Why have you forsaken me, In your eyes forsaken me, In your thoughts forsaken me, In your heart forsaken, me" |
|
|
|
|
|
#11 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
a pocz±tek filmu i te kicki
![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 35
Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imiê: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
|
Dobre by³y tylko te salta reszta by³a ¿a³osna w szczególno¶ci bicie tego typa ... -_-
__________________
![]() |
|
|
|
|
|
#13 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
zdradzê wam sekret
![]() mówice ¿e lali¶my tego typa to zobaczcie w 65 sekundzie ¿e sie smieje tak samo jak ma buta na plecach to mówi ¿eby jewszcze chwile potrzybaæ Ale to co ucieka³ i le¿a³ pod kaloryferem to by³o na serio ![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 08 06 2005
Posty: 411
|
Przekopa beznadziejna widac ze nie na serio ale pocz±tek fajny mam podobna bluze.
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Szczerze to on troche butów dosta³ takich z ca³ej pety
ale on jest dziwny i sie tym nieprzejmuje ![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Zbanowany
Data do³±czenia: 02 10 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 32
Posty: 233
¦wiat: World
|
Ja znam tego go¶cia co napocz±tku by³
Mieszkam w tym samym bloku co on ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#17 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Przyznasz ¿e jest sporozciagany nie¼le
![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 17 07 2004
Lokacja: Gdzie¶ napewno
Posty: 211
Stan: Niegraj±cy
|
Eeee...yy...no nie¼le nie¼le ;D
Tego ch³opaczka to na serio sklepali¶cie czy do filmu zatrudnili¶cie jako manekin?! ![]()
__________________
Wychod¼cie, wychod¼cie, gdziekolwiek jeste¶cie...
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 06 10 2005
Posty: 107
|
Phii...
To jest nic ![]() |
|
|
|
|
|
#20 | |
|
U¿ytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 01 2005
Lokacja: Home world: Coruscant (RZ-ów)
Wiek: 36
Posty: 55
Stan: Niegraj±cy
Imiê: greenninja Thoria <WoW>
Gildia: Death and Taxes <WoW>
¦wiat: Thoria
Poziom: 666
Skille: FuckTIB
|
Cytuj:
![]() @ 2x Up No to go tak troche na serio skopalismy na koncu sie rozrycza³ i uciek³ <lol>
__________________
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|