Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-11-2005, 22:21   #1
Maximus89
Użytkownik Forum
 
Maximus89's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Wiek: 35

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny Wojna o wolność na Askarze?

Doszły mnie słuchy że powstała nowa gildia "Humulokapuma".Słyszalem ze gildia powstała po to aby walczyc z PA na tym servie(eclipse sux).Wiecie moze cos wiecej o tym zajściu, bo widzialem ze h lvle z eclipse pilnuja członków gildi Humulokapuma.
Piszcie tu info zwiazane z tą wojna.
__________________
Białe serce, krew w czerni, my na zawsze JUVE wierni...
Maximus89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-11-2005, 01:55   #2
termit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 5
Domyślny

Wygląda na to, że mamy wojnę na serwerze. Eclipse nie czekało na wypowiedzenie jej przez Humulokapuma i ogłosiło ją na forum. Hmmm, moim zdaniem wojna z Eclipse nie powiedzie się :/. Zgrana ekipa kontra zbieranina graczy wśród których wiele osób nie ma pojęcia o walce. Skończy się na tym, że kilka osób odejdzie z serwera a Eclipse będzie jeszcze mocniejsze :/.

Humulokapuma źle to rozegrała. Niepotrzebnie porwali się od razu na całe Eclipse. Mówią, że stworzyli gildię przeciwko PA, ale nie wszyscy w Eclipse to PA.

Największym PA na servie jest Weliax Aslet były członek Eclipse. On najmocniej zaszedł za skórę większości graczy z nowo powstałej gildii. Od niego powinna zacząć Humulokapuma. Gdyby wypowiedzieli wojnę/hunta jemu, więcej osób przyłączyłoby się do tego (np. ja). Z pewnością byłoby kilka osób chętnych do pomocy Weliaxowi, ale nie tylu ilu pomoże gdy się atakuje całą gildie. Podczas wojny z Weliaxem i jego pomocnikami, okazałoby się kto w Humulokapuma ma jakieś pojęcie o walce i czy jest sens zaczynać wojnę z Eclipse. Dodatkowo łatwiej byłoby liczyć na pomoc od niskich lvl na pomoc w dostarczaniu run po niskich cenach, lub może nawet za free. Nawet gdyby całe Eclipse postanowiło pomóc Weliaxowi nie znalazłoby tylu pomocników ilu znajdzie teraz. Ot i tyle. Gdy Humulokapuma upadnie, wtedy Eclipse łatwiej będzie rządzić serwerem. Mam nadzieję, że będą rządzić sprawiedliwie ;p.


The End
termit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 01:56   #3
termit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 5
Domyślny

Wygląda na to, że mamy wojnę na serwerze. Eclipse nie czekało na wypowiedzenie jej przez Humulokapuma i ogłosiło ją na forum. Hmmm, moim zdaniem wojna z Eclipse nie powiedzie się :/. Zgrana ekipa kontra zbieranina graczy wśród których wiele osób nie ma pojęcia o walce. Skończy się na tym, że kilka osób odejdzie z serwera a Eclipse będzie jeszcze mocniejsze :/.

Humulokapuma źle to rozegrała. Niepotrzebnie porwali się od razu na całe Eclipse. Mówią, że stworzyli gildię przeciwko PA, ale nie wszyscy w Eclipse to PA.

Największym PA na servie jest Weliax Aslet były członek Eclipse. On najmocniej zaszedł za skórę większości graczy z nowo powstałej gildii. Od niego powinna zacząć Humulokapuma. Gdyby wypowiedzieli wojnę/hunta jemu, więcej osób przyłączyłoby się do tego (np. ja). Z pewnością byłoby kilka osób chętnych do pomocy Weliaxowi, ale nie tylu ilu pomoże gdy się atakuje całą gildie. Podczas wojny z Weliaxem i jego pomocnikami, okazałoby się kto w Humulokapuma ma jakieś pojęcie o walce i czy jest sens zaczynać wojnę z Eclipse. Dodatkowo łatwiej byłoby liczyć na pomoc od niskich lvl na pomoc w dostarczaniu run po niskich cenach, lub może nawet za free. Nawet gdyby całe Eclipse postanowiło pomóc Weliaxowi nie znalazłoby tylu pomocników ilu znajdzie teraz. Ot i tyle. Gdy Humulokapuma upadnie, wtedy Eclipse łatwiej będzie rządzić serwerem. Mam nadzieję, że będą rządzić sprawiedliwie ;p .


The End
termit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 07:36   #4
Neth
Użytkownik Forum
 
Neth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: KnW
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bamberr
Profesja: Paladin
Gildia: Crazzy Squad
Świat: Eternia
Poziom: 56
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 15
Domyślny

1)Nie jest w Humulokapuma wiec sie nie odzywaj tam saHumulokapuma dobrzy gracze
2)Wszyscy z glidi maja hunta u eclipse a przynajmniej 3/4
3)"np.ja" nie udawaj partyzantki jak chesz walczyc to choc do glidi
4)Myslisz ze low lvl nam pomnoga to sie myslisz onivsie eclipse boja

08:34 You see yourself. You are a knight. You are Bumblado of the
Humulokapuma (Torcida).
__________________
Tato daj mi 5 zł,Nie mam 4 zł,Na co ci 3 zł,za 2 zł nic nie kupisz ,wiec masz 1 zł


"W zyciu piekne sa tylko chwile--Dla takich chwil warto zyc"(TORCIDA GÓRNIK)

Wstawie mi notke..........\,,,/.....\,,,/(plx?)
Neth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 07:38   #5
Neth
Użytkownik Forum
 
Neth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: KnW
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bamberr
Profesja: Paladin
Gildia: Crazzy Squad
Świat: Eternia
Poziom: 56
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 15
Domyślny

Gadasz smuty wygramy i rozwalimy eclipse
08:34 You see yourself. You are a knight. You are Bumblado of the
Humulokapuma (Torcida).
__________________
Tato daj mi 5 zł,Nie mam 4 zł,Na co ci 3 zł,za 2 zł nic nie kupisz ,wiec masz 1 zł


"W zyciu piekne sa tylko chwile--Dla takich chwil warto zyc"(TORCIDA GÓRNIK)

Wstawie mi notke..........\,,,/.....\,,,/(plx?)
Neth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 08:53   #6
Bialy Smoczek
Użytkownik forum
 
Bialy Smoczek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 7~
Domyślny

@up
Ritheliph noobie -.- twoje pvp sux na maxa. Co ty tam w ogole robisz ? Podajesz sie za br ??
Termit napisal kontrusktywna wypowiedz i ma absolutnie racje, a ty ? Jakies niewyzyte dziecko....
Bialy Smoczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 10:21   #7
Master Shaolin
Użytkownik Forum
 
Master Shaolin's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 35

Posty: 84
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Askara
Master Shaolin ma numer GG 4701858
Domyślny

Moim zdaniem jeśli już dojdzie do ostrych starć i walk to wygra eclipse. Może w otwartych bitwach Humulokapuma miała by szanse dzięki większej liczbie członków gildii. Ale mimo wszystko eclipse ma lepszą ekipe doświadczonych graczy i to właśnie to zdecydje o losach "wojny".
Master Shaolin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 11:08   #8
Orzelek
Użytkownik Forum
 
Orzelek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Lakewood, NJ

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Orzelek
Profesja: Druid
Gildia: Green Land
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 21/24
Poziom mag.: 33
Domyślny

szczeremowiac t oani weliax ani elipse mi nie zaszlo za skore, wcale mi sie tak zle nie gra ( moze dla tego ze nie stoje pod depo caly dzien ) ale mysle ze zabicie weliaxa z 5 razy to dobry pomysl a eclipse to jush nie wiem. prosze was byle by sie to nie skonczylo jak nyxorius Powodzenia

P.S
hehe Trin Metrin na liscie, kumpel z gilidi
Orzelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 11:08   #9
Orzelek
Użytkownik Forum
 
Orzelek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Lakewood, NJ

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Orzelek
Profesja: Druid
Gildia: Green Land
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 21/24
Poziom mag.: 33
Domyślny

szczeremowiac t oani weliax ani eclipse mi nie zaszlo za skore, wcale mi sie tak zle nie gra ( moze dla tego ze nie stoje pod depo caly dzien ) ale mysle ze zabicie weliaxa z 5 razy to dobry pomysl a eclipse to jush nie wiem. prosze was byle by sie to nie skonczylo jak nyxorius Powodzenia

P.S
hehe Trin Metrin na liscie, kumpel z gilidi
Orzelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 11:29   #10
napadalec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Co Cie to obchodzi

Posty: 7
Stan: Niegrający
Imię: lolplx
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Brazilia
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny wiecie co...

Wiecie co... zamiast mówić, że przegramy powinniscie pomoc. Mówić, że przegracie to łatwo, ale chcielibyście żeby taki Wiellax albo Fifik dedli pare razy, może to by ich nauczyło, że niektórzy też chcą sobie pograć -.-
napadalec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 14:11   #11
Neth
Użytkownik Forum
 
Neth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: KnW
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bamberr
Profesja: Paladin
Gildia: Crazzy Squad
Świat: Eternia
Poziom: 56
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 15
Domyślny

Biala smoczek kto jestten jest...a poza tym co ty wiesz o moim pvp lol
__________________
Tato daj mi 5 zł,Nie mam 4 zł,Na co ci 3 zł,za 2 zł nic nie kupisz ,wiec masz 1 zł


"W zyciu piekne sa tylko chwile--Dla takich chwil warto zyc"(TORCIDA GÓRNIK)

Wstawie mi notke..........\,,,/.....\,,,/(plx?)
Neth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 17:06   #12
termit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 5
Domyślny

Wojna przeciwko Weliaxowi (o którym wiadomo, że jest pa) zyskałaby większe poparcie. Możliwe, że doprowadziłaby nawet do rozłamu w Eclipse. Wątpię czy wszyscy stanęli by po stronie pa. Poza tym Humulokapuma zyskałaby większą ilość graczy, spora ilość gildii stanęłaby po ich stronie. Całe Eclipse nie pomogłoby Weliaxowi. Być może znalazłoby się kilku, którzy stanęli by po jego stronie, ale to i tak byłby koniec Eclipse. Nie mieliby takiego wsparcia jakie mają teraz.

Zebranie kilkunastu osób na wojnę to nie wszystko, trzeba zyskać poparcie większości graczy z serwera, żeby mieć szansę na zwycięstwo z silniejszym przeciwnikiem. Zbierając ludzi na wojnę z Eclipse, Humulokapuma pokazała, że chce rządzić tym serwerem (tak to przynajmniej wygląda). Gracze, którzy nie mieli problemów z Eclipse nie przyłączą się. Skąd mają wiedzieć, co przyniosłyby nowe rządy? Skoro teraz mogą grać spokojnie po co się przyłączać?



"1)Nie jest w Humulokapuma wiec sie nie odzywaj tam saHumulokapuma dobrzy gracze"

- Nie muszę brać udziału w wojnie, żeby wypowiedzieć swoje zdanie.
- W Humulokapuma z pewnością są dobrzy gracze, ale wątpie czy wszyscy.

"2)Wszyscy z glidi maja hunta u eclipse a przynajmniej 3/4"


- Teraz mają go wszyscy

"3)"np.ja" nie udawaj partyzantki jak chesz walczyc to choc do glidi"


- Jestem gotów walczyć, ale nie o władzę a o świat na którym PA i PK nie będzie tolerowane. Panowanie Humulokapuma tego nie zapewni, mają w swoich szeregach kilka osób które lubią nadużywać siły i wątpię czy po wygraniu wojny przestały by to robić.

"4)Myslisz ze low lvl nam pomnoga to sie myslisz onivsie eclipse boja"


- Pewnie że pomogą, ale po co mają walczyć skoro później może być im gorzej niż teraz?



The End

Ostatnio edytowany przez termit - 03-11-2005 o 17:11.
termit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 18:24   #13
Neth
Użytkownik Forum
 
Neth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: KnW
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bamberr
Profesja: Paladin
Gildia: Crazzy Squad
Świat: Eternia
Poziom: 56
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 15
Domyślny

Fajnie odp na moje pytanie ale co by to dalo ze weliax by zginol kilka razy wiekszosc weszlovdovglidivbo maja hunta za nic lub za byle co.....
__________________
Tato daj mi 5 zł,Nie mam 4 zł,Na co ci 3 zł,za 2 zł nic nie kupisz ,wiec masz 1 zł


"W zyciu piekne sa tylko chwile--Dla takich chwil warto zyc"(TORCIDA GÓRNIK)

Wstawie mi notke..........\,,,/.....\,,,/(plx?)
Neth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 19:58   #14
Jocker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2005

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez napadalec
Wiecie co... zamiast mówić, że przegramy powinniscie pomoc. Mówić, że przegracie to łatwo, ale chcielibyście żeby taki Wiellax albo Fifik dedli pare razy, może to by ich nauczyło, że niektórzy też chcą sobie pograć -.-
Hahaha , sadze ze ty Tony Mountain .
Co jeszcze masz zamiar powiedziec na temat rodziny Del Fifik ?
Jocker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 20:36   #15
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

Ehhh... ludzie strasznie kombinujecie... Moim zdaniem ta wojna nie ma sensu, a jej wynik łatwo można odgadnąć. Nie rozumiem zresztą co wy macie do eclipse, rozumiem że weliaxa sie czepiacie ale eclipse nie jest takie złe, raz nawet zdarzyło mi sie że 2 osoby z tej glidi obroniły mnie przed pk (ale to szczegół ).
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 01:50   #16
termit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 5
Domyślny

Wygląda na to, że wojna wkrótce się skończy. Eclipse szybko zadziałało i kilka osób z Humulokapuma zobaczyło napis "You are dead." (czy coś w tym stylu ;p).
Zapał do wojny szybko ostygł i co niektórzy już odeszli z Humulokapuma. Za tydzień niewielu graczy będzie pamiętało, że była jakaś wojna (głównie na słowa ze strony Humulokapuma).

Mnie również (jak na razie) nie spotkały żadne nieprzyjemności ze strony Eclipse, dodatkowo nie podobało mi się, że to ma być wojna ze swe. Czy polacy (i brazylijczycy) sprawiliby, że na tym serwerze zacznie obowiązywać prawo i sprawiedliwość niezależnie od lvl'u i znajomości? Wątpię. Ot, po prostu chcieli pozbyć się najsilniejszej gildii, i rządzić na serwerze według własnego uznania.

Co by dało gdyby Weliax padł kilka razy? Pokazałoby to Eclipse, że nawet jak się ma wysoki lvl (w przypadku Weliaxa najwyższy na serwerze) nie jest się niezwyciężonym, że graczom na Askarze nie odpowiada gdy ktoś nadużywa siły oraz że potrafią stanąć do walki przeciwko PA i zwyciężyć. Dałoby też czas na zgranie ekipy. I mogłoby doprowadzić do rozpadu Eclipse, gdyby stanęło po stronie Weliaxa.

Ale po co walczyć z Weliaxem? Ma wysoki lvl i trudno go dogonić, a co to za wojna jak nie można kogoś zabić i zabrać loota z ciała.....

Czy to była/jest wojna o wolność? Ja bym nazwał to inaczej .


The End.
termit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 10:48   #17
Orzelek
Użytkownik Forum
 
Orzelek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Lakewood, NJ

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Orzelek
Profesja: Druid
Gildia: Green Land
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 21/24
Poziom mag.: 33
Domyślny

Eclipse, gdy nalezal do nich weliax, bronilo go i pkowalo za nic, ale teraz go
wy***ali i jak narazie to nie widze zeby eclipse sie wozilo.

A jesli chodzi o weliax to uwazam ze za te swoje uczynki powinien deadnac z 3 razy, inna rzecza jest ze prawdopodobnie nowym najwyzszym lvl na askarze bylby DJ, lider Humulokapuma,( troche to dziwnie wglada) no ale lepszy polak PA niz szwedzisko
Orzelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 11:25   #18
Bialy Smoczek
Użytkownik forum
 
Bialy Smoczek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 7~
Domyślny

Tak swoja droga to DJ juz nie jest liderem Humulokapuma, ciekawi mnie tylko dlaczego na forum (tibia.com) pisano o walce przeciwko BR skoro w Humulokapuma jest duzo polakow - no i to ze to wlasnie DJ zalozyl te gildie. Dziwi mnie to troche poniewaz on zna dosc dobrze Aewyn'a.

Jesli chodzi o Eclipse to nie jest to gildia PA i PK. Weliax jest taka osoba co pokazaly liczne posty na forum tibia.com w ostatnich dniach. Pomimo tego ze nie ma go w E niektorzy members go popieraja i mu pomagaja. Walka z nim bylaby naprawde ciezka, nie wiem czy widzieliscie/slyszeliscie jak go zaatakowano i jak sie obronil i pokolei zabil wszystkich oprawcow.

Osobiscie rzady osob pokroju Tinup Kith (ktory "uciekl") i Torranoo nie odpowiadaja mi na Askarze ale kazdy ma swoje zdanie.

Reasumujac, Eclipse wygra te wojne (maja ponad ok 10 fragow do 0), a Ci z Humulokapuma odejda z serva albo bede musieli zaplacic sporo pieniedzy. Zal mi tylko takich osob jak Hurek...

Ostatnio edytowany przez Bialy Smoczek - 04-11-2005 o 11:27.
Bialy Smoczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 12:55   #19
Neth
Użytkownik Forum
 
Neth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: KnW
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bamberr
Profesja: Paladin
Gildia: Crazzy Squad
Świat: Eternia
Poziom: 56
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 15
Domyślny

Ludzi plx nie odzywajcie sie jak nie wiecie.................wojan jest i bendzie i jeszcze nie doszlo do zadnej bitwy...Aha benda 2 glidi humo...i druga bo z br sievdogadc nie umimy on bendzie lider tej drugiej
__________________
Tato daj mi 5 zł,Nie mam 4 zł,Na co ci 3 zł,za 2 zł nic nie kupisz ,wiec masz 1 zł


"W zyciu piekne sa tylko chwile--Dla takich chwil warto zyc"(TORCIDA GÓRNIK)

Wstawie mi notke..........\,,,/.....\,,,/(plx?)

Ostatnio edytowany przez Neth - 04-11-2005 o 12:58.
Neth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 13:29   #20
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

Sami jestescie sobie winni
@ All polacy szczegolnie z gildii Humulokapuma
Sami prosicie sie o smierc i o to zeby stracic respekt nawet polakow... Mam respekt do kilku ludzi z gildii i znam ich dobrze ale next time gdy jakis czlonek gildii zacznei wyzywac polakow za to ze nie chca sie dolaczyc do wojny to w ciagu paru minut bedzie martwy!!

Zachowujecie sie w wiekszosci jak ostatnie cioty myslicie ze walczycie o wolnosc askary?? Sami ***** nie wiecie o co jest ta wojna.
Barts jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:30.


Powered by vBulletin 3