Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-12-2005, 23:53   #1
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny "Świat jest zły, my też bądźmy źli"?

Stainless Rat, polski hlvl z Secury. Przez jakiś czas był moim kumplem, ale w końcu odkryłem jego prawdziwe oblicze. Schackowano go, więc dałem mu parę przedmiotów. W kilka dni później chciałem iść z nim na Dl, pożyczyłem mu GS należący do kolegi, Sir Sleyera. Huntu nie było bo coś mu wypadło, GSa nie ma do dziś. Tłumaczy się hackiem. Ok jest shackowany, ale skoro już hacker zabrał gs to wypadałoby odkupić, kiedy już fundusze się znalazły. Następnie mieliśmy iść na bk, gadaliśmy sobie a on nagle nazwał mnie "pacanem". Może to nic, ale uraziło moją godność, więc zerwaliśmy znajomość. Dziś spotykamy się znów. Romowa na game-chacie:
00:10 Secura Grinch: 18:06 You see Santa on Secura (Level 2). He has no vocation.18:06 You see Secura Grinch (Level 2). He has no vocation.
00:10 Tzu Ikzari: Lol
00:10 Yazerron: -.^
00:10 Yazerron: present plx0r
00:10 Tzu Ikzari: O.o
00:11 Wajgo: thief itsnt illegal, u can only blacklist him
00:11 Stainless Rat: Yazerron is noob, isn't he?
00:12 Yazerron: stainles rat is acc sharer and insulter, isn;t he?
00:12 Stainless Rat: Buahahah
00:12 Stainless Rat: why Am I insulter?
00:12 Stainless Rat: becouse I called you noob?
00:12 Yazerron: cause u calling people noobs without any reason?
00:14 Stainless Rat: amazing
00:15 Yazerron: ah stainless.. can u get back my k axe? -.^
00:15 Stainless Rat: k axe?
00:15 Stainless Rat: wtf?
00:15 Yazerron: yes
00:15 Yazerron: and gs of sir sleyer
00:15 Stainless Rat: I have said that not wasn't me, just hacker, can you understand that?
00:15 Yazerron: u are good in insulting but not good in getting back that things u stole
00:15 Yazerron: so?
00:16 Yazerron: but sir sleyer still not have his gs
00:16 Stainless Rat: buiahahah, blacklist me or report me for it
00:16 Midknight Maelstrom: "I have said that not wasn't me" Rofl. . .
00:16 Yazerron: and now people, who is noob here?
00:16 Soul Carrier: Can't report, its not illegal
00:16 Stainless Rat: I've said that wasn't me
00:16 Yazerron: but cna bl
00:16 Stainless Rat: so do it
00:16 Soul Carrier: So? how can we believe you?
00:16 Yazerron: so? but that was stainless rat
00:17 Tzu Ikzari: ;o
00:17 Yazerron: i lend gs of sir sleyer to stainless rat and now stainless rat have to get back it
00:17 Draglady: He will find out after having lvl his char alot that he will need others to go on hunts and quests thats the time he will know he spent hours lvling for nothing and his char is useless
00:17 Yazerron: and im not care who is owner of that char now

Rozmowa przechodzi na PM:
00:19 Stainless Rat: nie dozywaj sie bo doprowadziles do ruiny pare gildi i widac ze jesets 10 latkiem, ktory mysli ze wszystko moze
00:20 Yazerron: ah oh o jezu a ty 40 latkiem który mysli ze moze krasc i obrazac innych
00:20 Stainless Rat: ****a mac
00:20 Stainless Rat: nazwalem Cie apcanem a to insulting??
00:20 Stainless Rat: Jakbym powiedzial ze jestes ***em to zastanawiam sie co by to bylo
00:21 Yazerron: to i to jets insultingiem
00:21 Yazerron: i nie wiem czy mozna sie uwazac za doroslego piszac "c***" przez h
00:21 Stainless Rat: czytales kiedys slwonik?
00:21 Stainless Rat: slownik*
00:21 Yazerron: tak
00:21 Stainless Rat: mozna pisac i tak i tak
00:22 Stainless Rat: to nie jest okreslona forma gramatyczna
00:22 Yazerron: tyle ze c*** to poprawna forma a "***" potoczna
00:22 Yazerron: jezeli czytrales slownik dokladnie...
00:22 Stainless Rat: widze z kim rozmawiam, wymyslasz to
00:22 Yazerron: wymyslam? sprawdz w slowniku
00:24 Yazerron: a skoro doprowadzilem do ruiny "klika gildii" to te gildie same sie na to godzily przyjmujac moje prawo wiec mozez miec pretensje do ich liderów
00:27 Yazerron: i tak btw nie oceniaj wieku ludzi bo jeszcze wyjdziesz ze jestes niedorozwiniety jak na swój wiek
00:27 Yazerron: bo niestety tak wywnioskowac mozna latwo i szybko
00:28 Yazerron: 10 latek jest o tyle od ciebie madrzejszy, iz wie ze nie powinno sie obrazac ludzi bez powodu ani okradac...
00:29 Stainless Rat: a 17 latek jest o tyle od Ciebie marzejszy ze wie ze swiat nie jest taki piekny na jaki sie wydaje
00:29 Yazerron: i koniecznie sam musi byc tak brzydki jak ten swiat
00:29 Yazerron: bardzo madra wizja
00:30 Stainless Rat: swiata nie zmienisz, lepiej sie przystosowac
00:30 Yazerron: no tak... miliardy much je gówno... przylacz sie do nich, ich jest miliardy, nie zmienisz ich, one musza miec racje
00:32 Yazerron: tak mysli 17 latek neorasista bez przyszlosci wychowany w patologii w sród kumpli nie szanujacy autorytetów jakimi sa rodzice i rodzenstwo
00:32 Yazerron: czyz nie?
00:34 Yazerron: wiesz dlaczego nie da sie zmienic swiata? przez takich jak ty... uleglych i slabych psychicznie, którzy dbaja o wlasne dupy nie zwazajac na godnosc wlasna i innych aby tylko im bylo dobrze, bez honoru i godnosci
00:35 Yazerron: chyba ze zasada honorowa uciebie jest obrazanie i zlodziejstwo
<rozmowa się urywa, Stainless Rat offline>

Uwielbiam to podejście do życia..."Świat jest zły, nie naprawimy go więc bądźmy tacy jak inni", czy w ten sposób świat kiedykolwiek będzie lepszy? -.^ Być może dla złodziei i insulterów... A co wy o tym sądzicie?

Ostatnio edytowany przez Jerkov Thundersword - 09-12-2005 o 23:56.
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-12-2005, 00:14   #2
Anhel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004

Posty: 19
Domyślny

Huh, dziwne podejście. Widzisz Yazerron, nieraz wychodzisz na takiej dobroczynności jak na tym mpa (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=57448), a nieraz jak z tym gs'em, ale nie zmieniaj swojego zachowania, i swojego "dobrego serca".

A co do tego czy pisze się "hu*" czy "ch**", to logiczne iż przez "ch", tylko niedouczeni ludzie zaczęli pisać przez "h" w tak dużych ilościach (np. hwdp itd.) że potocznie przyjęto niepoprawną formę. MIałeś rację
Anhel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2005, 00:19   #3
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

O ile zaklad ze za pare dni napisze "new owner" ?
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2005, 00:22   #4
Anhel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004

Posty: 19
Domyślny

lepiej sie nie zakładać
Anhel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2005, 09:09   #5
PHe
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

na angliku zabardzo sie nie znam jeszcze bo sie ucze ale z doswiadczenia wiem(akurat nie z tibi tylko innej gry)ze trzeba miec zaufanego przyjaciela z ktorym mozna wszystko i trzeba miec pewnosc co do takich. Mozna powiedziec ze sie na tym znam bo na realu mialam z 10 "przyjaciol" i wiedzialem ze oni nie sa takimi prawdziwymi. Skad o tym wiem bo psychologia sie interesuje i latwo odgaduje char osoby po ktorejs tam rozmowie a czasami terzeba poprostu zrobic pozor jakiejs sytacji i sprawdzic go.
I zapewniam Was ze stosuje takie motedy w grach jak i w zyciu. np. mam jednego super przyjaciela ktorego poznalam w grze a teraz namowilam go i zaczniemy razem grac w tibie i wiem ze nie raz bede mogla na nim polegac a on na mnie. i jak cos nie wyjdzie to nie obwiniam wszystkich po kolei tylko mowie sobie ze bedzie dobrze(optymizm mai drodzy)
Ufffffff ale sie rozpisalam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2005, 11:54   #6
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

@anhel
tu nie chodzi o to jak się pisze... -.^
@phe
a jaki to ma związek z tematem?

Hmm... tak btw dla SA zniszczeniem gildii jest wprowadzenie BL Supportingu i zasad moralnych polegających na szacunku i przyjaźni oraz uszanowaniu godności i pomocy.

Ostatnio edytowany przez Jerkov Thundersword - 10-12-2005 o 11:57.
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:53.


Powered by vBulletin 3