Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-06-2004, 13:56   #1
Ettercap
Użytkownik Forum
 
Ettercap's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2004

Posty: 126
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adamantite
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny POMOCY PLZ! nie wiem co robić

jestem magiem
13lvl
8mlvl (spadł )
club fighting: 16
shielding:19
fishing 36



pytanie:
to moja pierwsza postać na mainie i nie wiem czy dobra a do tego zabili mnie pk i kompletnie nie wiem co robić a znowu na rooka też iść niezbyt chcę ale jeśli to konieczne to powiedzcie to przemęczę się przez rooka
__________________
Nie mogę uaktualniać mojej postaci w panelu użytkownika - bardzo powoli mi chodzi tibia.pl
Ettercap jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-06-2004, 15:19   #2
Chaos Pemon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 06 2004

Posty: 18
Domyślny

Poproś kogoś, żeby ci dał mace, lub jeśli ma battlehammera idz na trolle do AB, lub na coś podobnego. Uzbieraj troche kasy kup czar na robienie HMM (bodajże 600gp). i siedz cały czas rób HMM i jak bedziesz miał większy Magic Level to możesz chodzić na cyce itp.

Na rooka Ci się nie opłaca wracać i robić nową postać, bo tą możesz wyjść na "prostą".
Chaos Pemon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2004, 16:53   #3
Mestre
Użytkownik Forum
 
Mestre's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Zabrze
Wiek: 39

Posty: 93
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Antica
Poziom: 101
Skille: 93/80
Poziom mag.: 22
Mestre ma numer GG 6402987
Domyślny

Tak tak początki są najgorsze dobrze to znam.Jeśli to twój pierwszy Dead to podziwiam ja do 13 lvl zginołem jakieś 5-6 razy

No ale to było bardzo dawno temu, teraz pare porad:
najważniejsze jest doświadczenie(jak w każdej grze),mógłbyś naprzykład spisać tego maga na straty.A więc nim nauczyć sie grać,chodziłbyś nim wszędzie i sprawdzał każdą dziure.Chociaż do tego celu lepszy jest knight bo ma więcej żyć(czyli zrobiłbyś se knighta tak do 12-13 lvl i nim odkryłbyś sobie świat,poznałbyś siłe potworków,bo najlepiej jest sie przekonać na sobie ).Jak to zrobiłem mimo woli jak mi shakowali pierwszą postać, to potem odkryłem cały świat nią to potem mają aktualną postacią levelki szybko szły 8)

Jeśli niechcesz tego robić (bo to wymaga troche czasu),to robisz tak: siedzisz w mieście i robisz tylko runy na sprzedasz jesteś magiem więc troche tego tam masz do wyboru,na początek tylko HMM.Sprzedajesz je i masz kase na następne runy,troche lepszy sprzęt.Jak będziesz miał pożądny mlvl to morzesz zacząć chodzić na polowanka.To od siebie jeszcze powiew że najlepiej od 15mlvl bo wtedy masz niewidziałność(ale na to trzeba 210 many a niejestem pewny czy na 13lvl masz tyle)
)
A co do Pk to niema na nich jakiejś specjalnej rady czy sposobu,jedyne co morze ci pomóc to:dajesz full def(ale to jest oczywiste),uciekasz w strone jakiegoś miasta czy innego bezpiecznego miejsca,krzyczysz Help PK,no i leczysz sie jakimiś exurkami(dobrze zawsze mieć przy sobie przy kilka uh) :O

No to tyle narazie przychodzi mi do głowy.Nieprzejmuj sie tylko pierwszymi niepowodzeniami.

Good lock and see you in Tibia World
__________________
W świecie intryganckich czarodziejów, sprzeniewierzonych kapłanów, łaknących krwi smoków i potworów z piekła rodem, paladyn jest ostatnim płomykiem nadziei, który nie może być zgaszony...
Mestre jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2004, 19:55   #4
Ettercap
Użytkownik Forum
 
Ettercap's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2004

Posty: 126
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adamantite
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

nie miejcie mnie za n00ba bo hmmy mam i battlehammer też mam
__________________
Nie mogę uaktualniać mojej postaci w panelu użytkownika - bardzo powoli mi chodzi tibia.pl
Ettercap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2004, 00:17   #5
mokry
Użytkownik Forum
 
mokry's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Wiek: 35

Posty: 63
Domyślny

Zrób 9mlvl, żeby móc robić gfb i chodź do kopalni na roty i dwarfy jednocześnie robiąc runy, a jeśli chodzi o pk to noś ze sobą hmm, gfb i uhy, żeby móc się bronić.
__________________
Najwazniejsze to swoje myslec swoje mowic chociaz czasem ludzie to gnoje maja tylko swoje nie pomoga nikomu a trzeba pomoc, zabija wzrokiem pelnym zawisci, uwazaja, ze sa czysci - egoisci.

Dodajcie mi reputacji plx ^.^
mokry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2004, 13:16   #6
Barlenzo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam pytanie!
Mialem sorcera i mial na imie "Polish Spellcaster" gralem nim chyba z 2-3 dni i mialem 11 lvl i teraz jak chce sie nim zalogowac to mi pisze :your character was banisched because his name" nieda sie jakos odzyskac tej postaci?albo jakos zmienic imienia??help plz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2004, 17:20   #7
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
Poszukaj informacji o name lock, tam bedzie ladnie pisalo co zrobic w takim przypadku.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2004, 09:14   #8
virus_k
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004

Posty: 12
virus_k ma numer GG 2886630
Domyślny

Napisz do mnie na Hibernie to ci troche pomoge.
moja postać nazywa się Pani bobu
virus_k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2004, 16:30   #9
JołAsia
Użytkownik Forum
 
JołAsia's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 61
Domyślny

Może po prostu załóż sobie postać na serwerze non PvP i zacznij wszystko od początku. Korzystając z rad moich poprzedników będziesz miał dobrą postać, ale ciągle będą grozili Ci pk. Dlatego właśnie polecam non PvP. Np. Calmera. Tam bym Ci po przejściu na maina mogła nawet pomóc. Prezmyśl to
JołAsia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2004, 17:23   #10
Vihobefa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004

Posty: 41
Domyślny

chaos pemon ma racje, nie oplac sie zakladac nowej postaci zawsze da rade wyjsc na prosta xD

nie zalamuj sie bedzie dobrze
Vihobefa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:09.


Powered by vBulletin 3