Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-06-2004, 15:13   #1
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny Project Entropia

Pytałem o to dawno w innych tematach, ale nikt nic nie mówił, więc piszę nowy temat Jest pewne już nie takie nowe mmog i nazywa się Project Entropia. Strona to www.projectentropia.com. Ta gra była też kiedyś w płycie w PLAYu! ale nie chciała się z tej płyty zainastalować często (mi nie;/). Ze strony ściągam i instaluje, instaluje i też nie mogę. Wie ktoś jak zrobić, żeby w to grać? I może jeszcze porady jak już się gra.
__________________
.
Bambuko jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2004, 00:18   #2
Linek
Użytkownik Forum
 
Linek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Kolacja
Wiek: 35

Posty: 372
Domyślny

Nie radzę Ci tego instalować. Znudzi Ci się. Jak grałem jakiś czas temu to było dość mało graczy, ciężko mi było zacząć bo tamtejsza kasa jest przeliczalna na dolary amerykańskie czyli jak zapłacisz 10$ to będziesz miał ileśtam ich waluty i odwrotnie. Ciekawe jest to zarabianie przez grę ale początki są baardzo trudne. Ja po prostu zginąłem ( po śmierci trzeba duchem przelecieć do miasta) i fruwałem sobie tu i tam oglądając kontynent. Jest duży ale nieciekawy. Nie polecam tej gierki. Nie warta zachodu.
__________________
Linek jest offline  
stary 24-06-2004, 10:52   #3
pikmistrz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2004

Posty: 19
Domyślny

tutaj bym polemizowal z PFK. PE moze sie wydawac nudny jezeli nie bedziesz wplacal tam wlasnych pieniedzy ale smialo moge powiedziec ze mozna sie bez tego obejsc. Mozna bowiem tzw. sweetowac i zarabiac kase w grze. Przyznaje to jest nudne ale robi sie to hmmmm z tydzien pozniej to sprzedajesz kupujesz bron i idzesz na porzadne potwory, na ktorych zarabiasz ladna juz kase. Najsmieszniejsze jest to, ze moj brat ktory w to gra ma juz 75 pedów (przeliczajac ok. 15 dolaorow chyba).


Aha i powiem ze jest warta zachodu sprubujesz znalezc jakiegos polaka ktory ci wszytko objasni i
"Tibia bye"
pikmistrz jest offline  
stary 24-06-2004, 20:30   #4
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Tibia i tak mnie nie interesowała, nigdy zresztą Szukałem gry jakiejś fajnej no i dowiedziałem się o PE, miałem ją, ale nie chciała się zainstalować, ściągnąłem, ale też nie działało. Teraz gram w inną grę i narazie mi się podoba, więc o PE zapomniałem.
__________________
.
Bambuko jest offline  
stary 24-06-2004, 23:48   #5
Mistrz Czarnego Miecza
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 275
Domyślny

PE wymiata ponieważ niema tam tak wielu zasranych hamów jak w tibi :/ ... Lecz mały problem z forsą jest na początku (startujesz jako zupełne 0). Zarabiać można w kilka sposobów:
1- wpłata - najszybszy lecz straty są w RL !!! ( tylko na początku póki skilli niewyrobisz )
2- Oil Rig - jest to maszyna (w częsci mapy SE) która wyżuca co 10-15 minut beczułke z olejem (najczęsciej 1k oleju ... 1 olej - 1 pec... 1k oleju = 10 ped). Lecz złapanie takiego oleju jest bardzo trudne ponieważ w poblizu biega mnóstwo niebezpiecznych potworów...a najslynniejszy to "ATROX" ... taki dinosaur zielony co ma 4 ręce i 2 nogi ;P ... biega szybciej niż człowiek czyli ucieczka szansa na ucieczke jest mała. Lecz ta maszyna znajduje się także w centrum strefy PVP (tam są strefy w których ludzie mogą sie zabijać...dlatego niema tam takiego czegoś jak PK) ale rzadko kiedy człowiek zacznie do innego strzelać.
3- Runner - szybszy zawód niż sweatowanie lecz bardzo żadka... twoim zadaniem (jako runnera) jest zwrócenie na siebie uwagi zwierza (najczęściej) tak żeby myśliwy mógł go zabić bez niepotrzebnej straty życia itp.
4- Sweatowanie - najlepszy sposób żeby zdobydź pieniądze dla nowicjuszy... poprostu podchodzisz do zwierza (na bezpieczną odległość) i naciskasz LMB wtedy zaczyna sie "koncentracja" gdy ona się skończy musisz kliknąć na zwierza i wtedy pojawi sie taka jakby rura koloru zielonego... gdy rura zniknie powinnieneś dostać okienku w którym będą butelki (butelka ale nad nią liczba która informuje o jej ilości) i wtedy naciskasz na przycisk "TAKE ALL", jeśli sie niepokarze musisz jeszcze raz zrobić koncentrację i tą "rurę"...
5- Hunter - to już dla tych co mają już dobry zapas gotówki (niechodzi mi tu o marne 1 PED czy też te niby duże 10 PED), bierzesz broń kupujesz amunicje i idziesz zabijać (napoczątku zwierzaki na których masz 5% szansy że wyjdziesz na + i 10% że na 0, później - im większy skill i lepsza broń - na lepsze zwierzaki które gubią średnio 3 ped... to i tak niedużo...)
6- Minner - górnik... trza mieć owiele większe fundusze niż Hunter.... dużo by tu pisać...
7- Taillorer - ten co szyje ubrania i inne... Też gigantyczne fundusze wymagane (koło 1k ped)
8- Manufacturer - Ten co robi bronie, armor, dodatki do broni, części do maszyn i coś tam jeszcze... tu należy wybrać tylko 1 dziedzine....chyba że jesteś BARDZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OO bogaty.


Jeśli chcesz mnie znaleść w PE to moje imie to GRZON w society RED LEGION !!! (ubranie .. góra biała , spodnie niebieskie, buty ... długie białe (jeszcze niemam ;P )).



P.S. Bym zapomniał o najważniejszym zawodzie !!!
9- Handlarz - gdy masz fundusze (20 ped) kupujesz coś taniej i sprzedajesz drożej... tak jak w życiu .


Cytuj:
[i](...) Najsmieszniejsze jest to, ze moj brat ktory w to gra ma juz 75 pedów (przeliczajac ok. 15 dolaorow chyba).
Powiem ci tyle... 1 $ to coś koło 10 ped (NIE CAŁE !!!) , 10$ to chyba 97,45 Peda (zaokrągliłem troszeczke ...)
Mistrz Czarnego Miecza jest offline  
stary 25-06-2004, 15:10   #6
pikmistrz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2004

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Powiem ci tyle... 1 $ to coś koło 10 ped (NIE CAŁE !!!) , 10$ to chyba 97,45 Peda (zaokrągliłem troszeczke ...)

Racja racja calkowicie mi sie pokrecilo ma on kolo 7 dolcow | lol |

Na PE podoba mi sie to, ze kiedy zabijesz potwora to nie musisz sie bac ze bedziesz musial sie bawic w przerzycanie ciala (jak to miejsce ma w Tibii). Mozna sie ustawic w team i kazdy po w tym teamie ktory podejdzie do potwora bierze swoja czesc (jezeli jest dwoch kase dzieli sie po polowie).
pikmistrz jest offline  
stary 25-06-2004, 15:51   #7
Tonnyy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2004

Posty: 19
Domyślny

Wie moze ktos jakie ta gra ma wymagania sprzetowe bo widzialem u qumpla i chyba nie zle ;/
Tonnyy jest offline  
stary 28-06-2004, 12:19   #8
Mistrz Czarnego Miecza
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 275
Domyślny

hmmm ....
pewne wymagania ma!!! Tu najważniejsze są RAMY !!! najlepiej mieć 512 bo inaczej nieda sie wytrzymać (mam 256 (( ) i gdy dużo w jednym miejscu jest avatarów (charów) to zaczyna ci ciąć (lub kostkować jak kto woli ;P ) , szybkie łącze i przynajmniej 1000 mhz (mam 2000 mhz ... mialem 1ghz ale ... kupiłem nowego kompa ;P )

czyli wymagania ze strony officialnej to:
ˇ Windows 98SE/ME/2000/XP
ˇ DirectX 9.0b Runtime installed Get it hereť
ˇ 1 GHz Intel / AMD CPU
ˇ 512 Mb RAM
ˇ Direct3D compatible video card with 32 Mb RAM*
ˇ DirectX compatible sound device
ˇ 1,5 GB free hard drive space
ˇ Broadband Internet connection (ADSL or better)**
ˇ Screen resolution 1024x768 true color (16 bit)
Mistrz Czarnego Miecza jest offline  
stary 21-11-2004, 11:12   #9
firz
Użytkownik forum
 
firz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: planeta Ziemia :)
Wiek: 45

Posty: 12
firz ma numer GG 8898769 firz ma login Tlenu firz
Domyślny

jak dlugo czekaliscie na e-mail gdy wyslaliscie prosbe o zalozenie konta ?

ja czekam juz 2 dni i nic
firz jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:39.


Powered by vBulletin 3