Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-03-2006, 18:10   #1
sir_hyde
Użytkownik forum
 
sir_hyde's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2005
Lokacja: Wielkopolska

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Hyde
Profesja: Knight
Gildia: Snakecharmer
Świat: Vinera
Poziom: 55
Skille: 79/77
Poziom mag.: 5
sir_hyde ma numer GG 1553093
Domyślny Jak wrócić z Draconii?

Przy wykonywaniu pewnego questu wraz z kumplami władowano nas siłą na Hellgate. Po wędrówkach i próbach wydostania się z niego (nieudanych) i stracie jednego z knightów postanowiliśmy ewakuować się stamtąd przez Draconię. Wiedzieliśmy, iż istnieje tam teleport przy smoku, liczyliśmy na transport do Ab. Niestety, ten wymaga jakiegoś klucza, którego najwyraźniej nie mamy. Gdybyśmy chcieli wrócić poprzednią drogą znaleźlibyśmy się w pewnym protection zone odpowiednio blokowanym przez stojące w miejscu DSy. Wiemy, iż istnieje inna droga wydostania się stamtąd, ale według naszych informacji potrzeba do niej czterech osób. Jak więc mamy się stamtąd wydostać? Czy jedynym wyjściem jest podejście do Draga i poczekanie, aż ten zrobi swoje i przeniesienie się w ten sposób do świątyni?
sir_hyde jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-03-2006, 19:16   #2
malyjanek
Użytkownik Forum
 
malyjanek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2005

Posty: 575
Profesja: Royal Paladin
Gildia: exclusive
Świat: Magera
Poziom: 129
Skille: 95/72
Poziom mag.: 21
Domyślny

nie wiem czy dobrze mowie ale...

moze zrobcie draconia quest to nad pokojem z nagrodami bedzie teleport albo wroccie do hellgate ale pewnie nie macie parceli(ew. exani hur up)
malyjanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2006, 23:31   #3
Gohan
Użytkownik Forum
 
Gohan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Whitestok
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 23
Poziom mag.: 22
Gohan ma numer GG 3536396
Domyślny

1.proponuje skuteczy ale wymagający czasu sposób: czekać na update (troche głupie)

2.możecie spróbować wykorzystać roty czy coś innego (w przypadku kumpla były to roty) i stary bug z teleportacją a la depo; wiecie o co chodzi? jedyny minus to taki że wszyscy nie opuszczą podziemi

3.a jeżeli chodzi o teleport do ab... to na pewnej nieoficjalnej stronce gdzie jest opisany quest na Draconii, jest informacja o 2 różnych teleportach (albo coś mi się miesza, sprawdz lepiej sam)

4.przez przypadek może macie specjalną laleczke, która po złożeniu w ofierze wynosi was na powierzchnię? info o lalce tu

5. poproście jakiegoś dobrego gracza by polazł tam do was do hellgate z ową laleczką, z parcelami czy z czym tam

mam nadzieję, że ciut pomogłem
__________________
"the world is change..." <<<<siemankoadventures.blog.onet.pl - zapraszam!>>>>

Ostatnio edytowany przez Gohan - 22-03-2006 o 23:33.
Gohan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 07:08   #4
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

@up
Ta "laleczka" NIE DZIAŁA już od dłuższego czasu.
@topic
Potrzebujecie 6 parceli, lub exani hur up/down.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 09:15   #5
dagothar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Wiek: 36

Posty: 202
Stan: Tutor
Imię: Dagothar
Profesja: Paladin
Poziom: 7
Domyślny

Nie trzeba wcale zadnych 4 osob zeby wyjsc z Draconii, wystarcza dwie + pare dfow. Albo mozna pogadac z Old Dragonlordem i spelnic jego zyczenie. Albo wrocic przez hg(te dsy w przejsciach da sie zabic-hmm/bolty/rozdzka-trzeba tylko stanac w dobrym miejscu). Poza tym na Draconie mozna cos przeslac z Ab-jesli cos w miescie polozymy na oltarzu, znika i pojawia sie na wyspie bodajze w dwoch roznych miejscach, losowo.
dagothar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 09:26   #6
Drenit Danubia
Użytkownik forum
 
Drenit Danubia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 23
Stan: Na emeryturze
Imię: Drenit
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nameles
Świat: Danubia
Poziom: 105
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
Drenit Danubia ma numer GG 7044855
Domyślny

Albo poprostu wejsc w Poradniki i przeczytac caly poradnik tyczac sie Draconi
Drenit Danubia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 22:26   #7
Kulfonix
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2006

Posty: 5
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Divonnium
Świat: Rubera
Poziom: 58
Skille: 79/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

LOL.

Musisz zrobic Draconia Quest albo dojsc poprostu do nagord i na gorze jest teleport albo sobie wejdz na www.tibia.org.pl i potem w dzial quest i po sprawie
Kulfonix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2006, 19:22   #8
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

DS-y faktycznie da się zabić, ale chyba tylko przy użyciu broni dystansowej (trzeba stanąć trzy kratki od wejścia). Po wyjściu z tamtego miejsca i przejściu przez most nad lawą trzeba się kierować na północny zachód. Tam ustawiamy parcelki tak, żeby wyjść na skałę i już jesteśmy w domu. Jeżeli jest was dwóch, to wystarczą chyba trzy parcele lub krzesła, które respią się gdzieś indziej w Hellgate (gdzie?).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kulfonix
Musisz zrobic Draconia Quest albo dojsc poprostu do nagord i na gorze jest teleport albo sobie wejdz na www.tibia.org.pl i potem w dzial quest i po sprawie
Do zrobienia tego questu potrzebne są bodajże minimum trzy osoby.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gohan
1.proponuje skuteczy ale wymagający czasu sposób: czekać na update (troche głupie)
Nom, trochę...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gohan
3.a jeżeli chodzi o teleport do ab... to na pewnej nieoficjalnej stronce gdzie jest opisany quest na Draconii, jest informacja o 2 różnych teleportach (albo coś mi się miesza, sprawdz lepiej sam)
Jest teleport obok smoka, ale nie działa. Na tabliczce jest napisane "Sacrifice the key". Obok jest coal basin, kładłem na nim klucz do Hellgate, ale teleport dalej przenosił mnie tylko kilka kratek obok.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gohan
4.przez przypadek może macie specjalną laleczke, która po złożeniu w ofierze wynosi was na powierzchnię? info o lalce tu
Ponoć to już nie działa.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dagothar
Poza tym na Draconie mozna cos przeslac z Ab-jesli cos w miescie polozymy na oltarzu, znika i pojawia sie na wyspie bodajze w dwoch roznych miejscach, losowo.
Hm... zrobiłem tak, ale potem nigdzie nie mogłem się doszukać tych rzeczy. Przeszukałem całą powierzchnię Draconii, ale do budynku ani wieży ze smokami nie wchodziłem. Możesz dokładniej powiedzieć jakie to miejsca?

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 07-05-2006 o 20:05.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:33.


Powered by vBulletin 3